Pavel Rupar

Vse o politiki od svetovne do domače

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Dančy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 393
Na forumu od: 3. 7. 2005
Kraj: tu in tam

Neprebrana objavaNapisal/-a Dančy » 13. Okt. 2006 8:48

Jest sem mnenja, da mu je bilo vse podtaknjeno.....ker sem včeraj gledala trenja (prej sem bla 100% da je vse res), potem sem pa imela mešane občutke...uglaunm, ko sem gledala trenja, je imel na vsako vprašanje res močan argument....tko, da mu kar verjamem :)
Misli pozitivno....
Uporabniški avatar
Dagi
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 754
Na forumu od: 1. 8. 2006
Kraj: ...

Neprebrana objavaNapisal/-a Dagi » 13. Okt. 2006 9:08

- js sm tud gledala Trenja pa me je un debil novica tok razpizdu z uno izjavo, da bo Rupar v Tržiču itak zmagal, ker je pač pisan na kožo Tržičanom, ker nam pač paše grob odnos do žensk... neki v tem smislu... Mislm halo... :roll: Tako posploševanje iz ust enga tacga sam kaže na to, kašni nesposbneži vse se dons prerinejo marsikam... Dragu Kosu pa vsa čast... kokr bi ga zdej lah jebal, je bil korektn tko da bi si ga marsikdo lah za zgled vzel... Pa še fajn ga je blo vidt... :oops:
Always look on the bright side of life!
Uporabniški avatar
Dančy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 393
Na forumu od: 3. 7. 2005
Kraj: tu in tam

Neprebrana objavaNapisal/-a Dančy » 13. Okt. 2006 9:12

Dagi napisal/-a:- js sm tud gledala Trenja pa me je un debil novica tok razpizdu z uno izjavo, da bo Rupar v Tržiču itak zmagal, ker je pač pisan na kožo Tržičanom, ker nam pač paše grob odnos do žensk... neki v tem smislu... Mislm halo... :roll: Tako posploševanje iz ust enga tacga sam kaže na to, kašni nesposbneži vse se dons prerinejo marsikam... Dragu Kosu pa vsa čast... kokr bi ga zdej lah jebal, je bil korektn tko da bi si ga marsikdo lah za zgled vzel... Pa še fajn ga je blo vidt... :oops:


Se pridružujem tvojemu postu.... :wink:
Misli pozitivno....
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 13. Okt. 2006 9:12

eh vsak od vpletenih ma dost svojga putra na glav... včer v trenjih so vsi po vrst izpadl purani (glupi k točak)
The secret of success is consistency of purpose.
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 13. Okt. 2006 11:36

micamaca :lol: no, jaz nisme trenj gledala...v celoti...vem samo, da je odstopil...pa se mi ni zdel tako slab, kot ga prikazujejo :? vsak ma pac svoje napake, edino tisto z drogami mu pa lih ne stejem v cast - ce je seveda res, kar pa ne vem :)
I love SISLEY& RW
2good4u
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 343
Na forumu od: 5. 11. 2004
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a 2good4u » 13. Okt. 2006 12:45

Men se zdi sramotno da se tile politiki takole obnašajo. Sram naj jih bo. Oni naj bi pa le nekaj predstavljali, konc koncev naj bi zastopali nas, ljudstvo...potem se pa tak menijo, ko se še mi "navadni" ljudje niti v sanjah nebi...primitivni so vsi skupi .Res škoda da imajo tako visoke nazive in so izobraženi ljudje, ko se pa še največji kmečki fant lepše izraža in bolje obnaša....

Kam gre naša država?????? :roll: :roll: :roll: :roll: :? :? :?
maycha
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 78
Na forumu od: 16. 1. 2005
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a maycha » 13. Okt. 2006 13:15

Tudi meni se zdi pod nivojem njegovo obnašanje, hkrati pa me ne briga ali je vse skupaj res ali ne. Žalostno, da se nekateri lahko tako obnašajo, drugim pa solijo pamet. :roll: :roll: :roll:
Oooh, you've got to let your body move to the music...
Oooh, you've got to just let your body go with the flow...
Oooh, you've got to vogue
Uporabniški avatar
bubbles
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 499
Na forumu od: 8. 11. 2004
Kraj: heaven

Neprebrana objavaNapisal/-a bubbles » 13. Okt. 2006 13:21

ok, sej ne nrečem, da ni dostkrat kej ušpiču, sam tale direkt in požar in company so pa tut eni primitivci... kar se mene tiče, se je (če ne drgač) pa včeri vidl, da so mu tole zadevo podtaknil. zanimivo, kako mu je una šjora v telefonskem pogovoru prov podtikala izjave, tko da sta res vse teme obdelala in se je njo tko lepo jasno slišal, njega pa baš ne... pa policijski zapisnik se tut ne ujema čist z direktovimi izjavami (uno z nožem, pa o napadu fotografa). skratka: požar, get a life of your own.
...just breathe...
Uporabniški avatar
bolhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 615
Na forumu od: 16. 4. 2006
Kraj: somewhere

Neprebrana objavaNapisal/-a bolhica » 13. Okt. 2006 13:24

men se zdi rupar totaln uredu!:)

učerej k sm gledala trenja..skuliran člouk dobre živce ma za take stvari k se mu u življenju dogajajo pa svaka čast, da lahko to vse prenaša, ker marsikdo na njegovem mestu, bi pobral stvari pa zapustu vse..

newem, se mi zdi, da je kr uspešn, še če je sploh predsednik acronija, pa še župan, nedavno je bil pa še poslanc..

sam hudobije se morjo dogajat..

res da je kršu tale zakon pa tko naprej (sej kdo pa kdaj česa ne krš)..se čist vid, kdaj so to vn dal tole afero..ravn 9 DNI pred volitvam, ja BRAVO..in zdej nej mi kdo reče, da ni blo to mal nalšč narjen?!?! :P
... ι αм ωнαт ι αм ...
Nadine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 677
Na forumu od: 3. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Nadine » 13. Okt. 2006 17:51

men je tud rupar carski. dobr jih je zabil učeri. tega požarja in direkt bi pa tud nekdo mogu fajn pre***at :evil:
Uporabniški avatar
uršy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 641
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: najlepše mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a uršy » 13. Okt. 2006 22:24

Jst sm skoz upala, da bo Požara useku k norca :D
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 14. Okt. 2006 21:08

Švedska ministrica je danes odstopila, ker ni prijavila počitniške hiše, imela je ilegalno zaposleno varuško in ni plačevala naročnine za televizijo ...

To, da "vsi" tako delajo, ni izgovor. Kogar dobijo, mora nositi posledice. Lepo pa bi bilo, če bi dobili vse.

Rupar je ali kriv tega, kar mu očitajo ali pa totalen idiot, ki se je pustil ujeti v nastavljeno past. V obeh primerih ni ustrezen za kakršnokoli funkcijo.
Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...
cokoladka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 23. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cokoladka » 14. Okt. 2006 22:24

takle bom rekla...da bi se mu vse to zgodl samo zato, ker ga hoce nekdo zaje..., ne verjamem. Ze more neki bit res, itak je znan kot pravi kurbir. In tisto s Ksenijo ni kr izmisljeno, itak pa sta oba prava primitivca in cist za skup...otrok pa raj naj nimata, ker to bojo pa sele eni zmazki. Sam pomislite na telefonski pogovor...tak se zmerjajo sam primitivci.
Ksenija pa tud...ta kura ma inteligencn kvocient mravlje.
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 15. Okt. 2006 0:53

Rupar je super župan. Starejši ljudje so rekkli (kar seveda drži), da je za mesto Tržič zelo veliko naredu. Ena je prej omenila, da je ja ker v 12 letih je bil samo on župan in niso imeli drugi priložnosti...res da je sedaj druga zasedba ampak kaj je blo pa prej? Starejši in srednja populacija pa gleda tudi za nazaj kaj so delal iz Tržiča....nekateri so samo kradl in nič naredil.

No Tržičanke prejšnje oz. sedajšnje...fajn bi blo da se med seboj kdaj spoznamo :wink:

Volitve so mislim, da danes in upam, da bo RUPAR še zmer NAŠ ŽUPAN :)
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 15. Okt. 2006 8:45

Tigi napisal/-a:Volitve so mislim, da danes in upam, da bo RUPAR še zmer NAŠ ŽUPAN :)


Volitve so 22.10.

Kar se pa Ruparja tiče mislim, da je krivda nekje 50:50. Itak ni nedolžen in je bil skoz po malem baraba (o ženskah rajš nebi niti začela :P ) sam pomoje pa tut tok neumen ni, da bi šel to namerno narest. Glede stanovanj se je pomoje res mal zaštrikal, ker je upal, da mu vsaj še eno leto kao nebi blo treba prijavit stanovanj (ker ma tist člen o dohodnini na katerga se lahko izgovarja + naredi mal neumnega) verjetno pa ni tok fejst neumen, da bi zdej to kr vnaprej počel... kar se pa Požarjevih izjav o njem tiče pa ne vrjemem 5%. Se mi zdi pa ful lepo, da mu ni problem o tem javno spregovorit in se ne skriva po mišjih luknjah kot ostali politiki, ko ga biksnejo... že zato se mi zdi, da ni lih v celoti kriv.
Ljubav je kao šah, uvjek te zajebe neki konj dok osvajaš kralja.

Vrni se na Politika

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron