Parlamentarne volitve 2008

Vse o politiki od svetovne do domače

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

/\/\4t3j
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 397
Na forumu od: 2. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a /\/\4t3j » 03. Dec. 2008 19:28

merisima napisal/-a:Dobro da je Janša zgubu...sam en večji problem je...Metliška županja v parlamentu,ki je kura keri ni para...ajme ljudi,kaj so to nardili...meni je kr muka od nje!strašno palamunđalo od človeka.


Verjemi mi....nič ne bo boljše zdaj. Poleg tega je itak vseeno kdo zmaga, ker noben ti ne bo življenja spremenil na boljše.

Moje osebno mnenje je sicer da je Janša bil ok in bi raje gledal njega še naslednja 4 leta, ampak jokal pa tudi ne bom.
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 03. Dec. 2008 21:55

men je pahor bol vsecen ceprou se mi je pa zdej do konca zameru k je ruplčka uzel pod svoje okrilje (nekam se je pac mogu ustult ta klovn, ceprou ga narod ne mara SPLOH...ce bo se en cajt meu prste med zunanjo politiko bomo hmal z diplomatskim notam hrvasko mejo mel u domžalah) :roll: :lol:
Zivljenje je piskotek!
Uporabniški avatar
merisima
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 662
Na forumu od: 18. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a merisima » 04. Dec. 2008 20:19

/\/\4t3j napisal/-a:
merisima napisal/-a:Dobro da je Janša zgubu...sam en večji problem je...Metliška županja v parlamentu,ki je kura keri ni para...ajme ljudi,kaj so to nardili...meni je kr muka od nje!strašno palamunđalo od človeka.


Verjemi mi....nič ne bo boljše zdaj. Poleg tega je itak vseeno kdo zmaga, ker noben ti ne bo življenja spremenil na boljše.

Moje osebno mnenje je sicer da je Janša bil ok in bi raje gledal njega še naslednja 4 leta, ampak jokal pa tudi ne bom.

ma kje pa!sej tak i tak vsi sam za svojo guzico gledajo i glumijo,ka se za narod sekirajo.evo primer je naša županja,ki isli,da boga drži za 5 jajc,ker je v parlamentu.nekej sere i klamfa,a nč ne naredi.bo kaj taka kura nardila...vsi obljubljajo med in mleko,krav in čebel pa nič ne vprašajo.
"I nigdje ne teče med i mlijeko,jer krave su u štrajku i pčele su daleko..."
(Vudu Popaj-Na glave nam padaju bombe)
Piramida krije tajnu zemlje
tajnu svemira
piramida nosi grijehe
ovog naseg vremena
piramida skrivena.
(Divlje jagode:Piramida)
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 05. Dec. 2008 18:58

/\/\4t3j napisal/-a:Moje osebno mnenje je sicer da je Janša bil ok in bi raje gledal njega še naslednja 4 leta, ampak jokal pa tudi ne bom.
Nekako tko.

Vidim pa da mamo same zelo poducene ljudi v tej temi.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
orhideja1
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 874
Na forumu od: 29. 10. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a orhideja1 » 09. Dec. 2008 15:28

inaa napisal/-a:men je pahor bol vsecen ceprou se mi je pa zdej do konca zameru k je ruplčka uzel pod svoje okrilje (nekam se je pac mogu ustult ta klovn, ceprou ga narod ne mara SPLOH...ce bo se en cajt meu prste med zunanjo politiko bomo hmal z diplomatskim notam hrvasko mejo mel u domžalah) :roll: :lol:


Se kar strinjam. Janšo ne prebavljam. Pahor mi je boljši, čeprav čudežev vem, da ne bo delal. Ne prenesem ta desnice, ki bi najrajši mašo že na wcju pela.
Ampak Rupla, ne tega pa res ne prebavljam. Tukaj pa ne vem kaj je Pahor mislil :eek:
tor
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1320
Na forumu od: 7. 2. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tor » 09. Dec. 2008 18:55

Janša ni desnica :wink: , najbrž edina stranka, ki je sredinska, od večjih seveda.
orhideja1
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 874
Na forumu od: 29. 10. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a orhideja1 » 10. Dec. 2008 7:43

tor napisal/-a:Janša ni desnica :wink: , najbrž edina stranka, ki je sredinska, od večjih seveda.


Mi sploh ni važno. Levica ni. Jaz pa sem za levico. Čeprav on je zame desnica glede na obnašanje in lezenje v rit cerkvi.
tor
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1320
Na forumu od: 7. 2. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tor » 10. Dec. 2008 13:50

orhideja1 napisal/-a:
tor napisal/-a:Janša ni desnica :wink: , najbrž edina stranka, ki je sredinska, od večjih seveda.


Mi sploh ni važno. Levica ni. Jaz pa sem za levico. Čeprav on je zame desnica glede na obnašanje in lezenje v rit cerkvi.

a-a, tebe samo Janša moti kot človek, ker se je upal postavit Kučanu po robu, pa še medijem, bivšim direktorjem, zdaj tajkunom in podobno....
Če bi bil proti cerkvi, bi bila pa zanj?
Uporabniški avatar
merisima
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 662
Na forumu od: 18. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a merisima » 10. Dec. 2008 19:00

buubbika napisal/-a:Kje si pa to info dobu?? Nikoli slišla..

enako.
Piramida krije tajnu zemlje
tajnu svemira
piramida nosi grijehe
ovog naseg vremena
piramida skrivena.
(Divlje jagode:Piramida)
orhideja1
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 874
Na forumu od: 29. 10. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a orhideja1 » 12. Dec. 2008 14:57

tor napisal/-a:
orhideja1 napisal/-a:
tor napisal/-a:Janša ni desnica :wink: , najbrž edina stranka, ki je sredinska, od večjih seveda.


Mi sploh ni važno. Levica ni. Jaz pa sem za levico. Čeprav on je zame desnica glede na obnašanje in lezenje v rit cerkvi.

a-a, tebe samo Janša moti kot človek, ker se je upal postavit Kučanu po robu, pa še medijem, bivšim direktorjem, zdaj tajkunom in podobno....
Če bi bil proti cerkvi, bi bila pa zanj?


On postavil po robu :roll: , lezel v rit za svojo korist.
Uporabniški avatar
merisima
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 662
Na forumu od: 18. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a merisima » 16. Dec. 2008 21:26

:razz: kaj pa drugo.bo tud on čevlje v glavo fasal kot jih je skorej včerej bush.za crknt od smeha.
Piramida krije tajnu zemlje
tajnu svemira
piramida nosi grijehe
ovog naseg vremena
piramida skrivena.
(Divlje jagode:Piramida)
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 21. Dec. 2008 10:30

orhideja1 napisal/-a:On postavil po robu :roll: , lezel v rit za svojo korist.
Eh? Jansa je lezel v rit Kucanu? Orhideja1 vsaka tvoja izjava je bolj neumna od prejsnje. Dej pejt raje v Cosmo Astro, bo tm bolj na tvojem nivoju debata.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
/\/\4t3j
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 397
Na forumu od: 2. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a /\/\4t3j » 21. Dec. 2008 11:06

Mahagonij napisal/-a:
orhideja1 napisal/-a:On postavil po robu :roll: , lezel v rit za svojo korist.
Eh? Jansa je lezel v rit Kucanu? Orhideja1 vsaka tvoja izjava je bolj neumna od prejsnje. Dej pejt raje v Cosmo Astro, bo tm bolj na tvojem nivoju debata.


heh :lol: :lol: :lol:
orhideja1
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 874
Na forumu od: 29. 10. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a orhideja1 » 23. Dec. 2008 14:45

Mahagonij napisal/-a:
orhideja1 napisal/-a:On postavil po robu :roll: , lezel v rit za svojo korist.
Eh? Jansa je lezel v rit Kucanu? Orhideja1 vsaka tvoja izjava je bolj neumna od prejsnje. Dej pejt raje v Cosmo Astro, bo tm bolj na tvojem nivoju debata.


Kje sem jaz napisala, da Janša leze v rit Kučanu? :roll: Nikjer!!
Janša je zame baraba ne glede na to s kom se druži.
Uporabniški avatar
Zoey
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 109
Na forumu od: 7. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Zoey » 16. Feb. 2009 10:22

Zanima me, če kdo ve, kje bi dobila čim več info o politični participaciji mladih, sodelovanju mladih na volitveh, odnosu mladih do volilne pravice,... Kakšne knjige, analize?

Vrni se na Politika

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov