Nasilna odstavitev Jankovića

Vse o politiki od svetovne do domače

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ali se strinjate z odstavitvijo Jankovića?

da
9
17%
ne
44
83%
Skupaj glasov : 53

suede
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 69
Na forumu od: 24. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a suede » 18. Nov. 2005 11:02

Upam da tema še ni bila odprta. Mene zanima če se strinjate z nasilno odstavitvijo Jankovića? Zanima me tudi če se vam zdi da je to politično dejanje?

Moje osebno mnenje je da je moral Janković na žalost plačati to k je bil v forumu21. Tako da je to čisto politično dejanje. So rekli da so se umaknili iz gospodarstva (politiki namreč) - kot kaže temu ni tako. Kot ponavadi politiki govorijo eno delajo drugo!
Amicus fundus rarus!
Uporabniški avatar
sweet_kitty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 485
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sweet_kitty » 18. Nov. 2005 11:04

Ne, se ne strinjam... Halo, krneki! Merkator je biu že čist na temu da propade dokler ni Janković postal novi 'lastnik'. Pa tud zdej, sej je za dvakrat poveču vso prodajo, itd... Nevem no, nima smisla kar delajo. Mogoče je pa tud ena dobra plat tega da se lastniki menjavajo, kwa pa jst vem...
Ni moj trip v svetu sanj-
Moj trip je lajf!
2good4u
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 343
Na forumu od: 5. 11. 2004
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a 2good4u » 18. Nov. 2005 11:23

Ja točno tko. Še en dobr primer, kaj dela vlada...Odstavi človeka, uspešnega človeka, ki je naredil nekaj za slovenijo. Zaposlil veliko število ljudi, odpiral nove trgovske centre, pripomogel k razvoju slovenskega gospodarstva, itd...
Zakaj so ga odstavili kar naenkrat, z lepega, kot strela z jasnega? Kje so tehtni razlogi za njegovo odstavitev?
suede
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 69
Na forumu od: 24. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a suede » 18. Nov. 2005 11:27

2good4u napisal/-a:Ja točno tko. Še en dobr primer, kaj dela vlada...Odstavi človeka, uspešnega človeka, ki je naredil nekaj za slovenijo. Zaposlil veliko število ljudi, odpiral nove trgovske centre, pripomogel k razvoju slovenskega gospodarstva, itd...
Zakaj so ga odstavili kar naenkrat, z lepega, kot strela z jasnega? Kje so tehtni razlogi za njegovo odstavitev?


Politika kao ne potrebuje razlogov. Pa sej so rekl da je razlog ekonomski. Očitno jim to ni všeč da ima 18 tisoč ljudi redno plačo in pa podjetje dobiček. Upam da jih bo Janković tožil.
Amicus fundus rarus!
Uporabniški avatar
Yanc
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 184
Na forumu od: 18. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Yanc » 18. Nov. 2005 11:44

jaz se tut ne strinjam...cist ok vodi ta mercator...brez njega nebi dosegli toliko...ma pač dolgcas jim je..pa ni jim vec iste face za gledat, al pa ma prevec moci pa ga morajo dat bek.Se zal jim bo
Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
Uporabniški avatar
*Sparks*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 152
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a *Sparks* » 18. Nov. 2005 11:48

suede napisal/-a:Upam da jih bo Janković tožil.

Tožil? Sej ni NS nardil nč prepovedanga..čist v skladu z ZGD. Poleg tega bo pa itak dobil odpravnino, ki mu pripada (24 plač), kar mu bo kr lepo navrgl.
Se pa strinjam,da se zmagovalnega konja ne menja :wink: .
Uporabniški avatar
Tamala`
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 31. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala` » 18. Nov. 2005 11:54

Ma ok odpravnina.. že kul a ne.. pač sej se noben ne bi branil take vsote.. ampak ne vem no.. folk ko pomisli na Mercator pomisli na Jankoviča.. on je Mercator.. se mi zdi da je prav živel in dihal za to.. Mal smešno (beri: neumno) se mi zdi da so ga odstavili..
Uporabniški avatar
bad_girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 992
Na forumu od: 3. 9. 2004
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a bad_girl » 18. Nov. 2005 11:57

Zame je Janković eden najboljših slovenskih managerjev in za to napako se bo Janša še fajn kesal. Namesto, da bi se ukvarjali s slabimi podjetji in tam iskal padle konje, se spravijo na zmagovalnega žrebca...mislm, da je zadn cajt, da vlada svoj večinski delež v gospodarsku prepusti gospodarstvu in se neha vtikat tja kamor se je najmanj treba.

Jebote Janša...če bi se men zgodil kej tacga da bi volila SDS (pa bi mogla bit kr ornk umsko premaknjena) bi si danes lahk sam metek u čelo spustila. :D
_______________________________________
Strawberries cherries and an angel's kiss in spring, my summer wine is really made from all these things...
Uporabniški avatar
Ljubljančanka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 190
Na forumu od: 8. 12. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Ljubljančanka » 18. Nov. 2005 12:12

:|
Zadnjič spremenil Ljubljančanka, dne 04. Maj. 2017 22:14, skupaj popravljeno 2 krat.
suede
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 69
Na forumu od: 24. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a suede » 18. Nov. 2005 12:13

*Sparks* napisal/-a:
suede napisal/-a:Upam da jih bo Janković tožil.

Tožil? Sej ni NS nardil nč prepovedanga..čist v skladu z ZGD. Poleg tega bo pa itak dobil odpravnino, ki mu pripada (24 plač), kar mu bo kr lepo navrgl.
Se pa strinjam,da se zmagovalnega konja ne menja :wink: .


Ima jih pravico tožiti kljub temu da dobi odpravnino. Zakoni imajo vedno luknje in kot vem Zoran že nekaj ukrepa v to smer in razmišlja da bi jih tožil.
Amicus fundus rarus!
Uporabniški avatar
miss missy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 190
Na forumu od: 11. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a miss missy » 18. Nov. 2005 12:16

Mislim, da jim bo kaj kmalu postal žal... k ne vem kdo bi bil pripravljen še svoj prosti čas posvetiti delu, tko kokr ga je Janković... vsako soboto se je odpravil v en Mercator center in mal pogledal, če vse štima in zato si je tud pridobil ugled in zaupanje pri zaposlenih.
The key is, never stop doing what you love!
Uporabniški avatar
CorfuGirl
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 9. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a CorfuGirl » 18. Nov. 2005 12:19

Ehm,...nevem kaj naj rečem.Mene osebno ne moti da so odstranili.Sicer pa so njegovi delavci delali tud ta večje praznike ko sta bla Interspar in Tuš zaprta.Poleg tega bi zarad sprejema referenduma o zaprtju trgovin naslednje leto ob nedeljah in praznikih Mercator odpustil okrog 500 delavcev in kaj bi blo potem???sicer je men vseen kaj se dogaja ampak fer pa tud ne bi blo do delavcev...Lahk me kdo zdej napade in me obrekuje ampakmvsak ma pravico izrazit voje mnenje al ne...
suede
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 69
Na forumu od: 24. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a suede » 18. Nov. 2005 13:04

Ljubljančanka napisal/-a:Pa sej ga ni Janša odstavil.Odstavili so ga novi lastniki,ki pa vsak pripada drugi stranki.Drugače pa sploh ne razumem kaj se vsi tako razburjajo,meni osebno je vseeno al je on direktor al pa kdo drug.Ne kupujem v Mercatorju niti nisem kako drugače povezana z to trgovino,tko da me res ne zanima kaj se dogaja z Jankovićem.
Drugače pa vem preverjeno zgodbico kako je Janković posloval,mož prijateljice moje mame je nekaj sodeloval z Mercatorjem,v glavnem,enkrat so imeli sestanek in je Janković pripeljal s seboj Kučana in rekel,če želiš še sodelovati,nakaži Kučanovi hčerki eno določeno vsoto denarja,ki pa ni bila tako majhna (mislim da za neko njeno firmo),potem pa ni imel druge, kot da je to tudi naredil.Zame je to korupcija.
Pa še to, Mercator na Balkanu dela same izgube,obstaja tudi en vic na to temo.


ja pa prašiček je letu mim mojga okna glih
Amicus fundus rarus!
opium
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 650
Na forumu od: 19. 10. 2004
Kraj: neutral zone

Neprebrana objavaNapisal/-a opium » 18. Nov. 2005 13:40

suede napisal/-a:
Ljubljančanka napisal/-a:Pa sej ga ni Janša odstavil.Odstavili so ga novi lastniki,ki pa vsak pripada drugi stranki.Drugače pa sploh ne razumem kaj se vsi tako razburjajo,meni osebno je vseeno al je on direktor al pa kdo drug.Ne kupujem v Mercatorju niti nisem kako drugače povezana z to trgovino,tko da me res ne zanima kaj se dogaja z Jankovićem.
Drugače pa vem preverjeno zgodbico kako je Janković posloval,mož prijateljice moje mame je nekaj sodeloval z Mercatorjem,v glavnem,enkrat so imeli sestanek in je Janković pripeljal s seboj Kučana in rekel,če želiš še sodelovati,nakaži Kučanovi hčerki eno določeno vsoto denarja,ki pa ni bila tako majhna (mislim da za neko njeno firmo),potem pa ni imel druge, kot da je to tudi naredil.Zame je to korupcija.
Pa še to, Mercator na Balkanu dela same izgube,obstaja tudi en vic na to temo.


ja pa prašiček je letu mim mojga okna glih


pa se mim mojga :D
Ljubljančanka, mal manj direkt & slicno beri, pa bo prec bols :cool:
Zadnjič spremenil opium, dne 18. Nov. 2005 13:43, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
girl007
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 30. 7. 2004
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a girl007 » 18. Nov. 2005 13:43

Jah jest sm proti odstranitvi. Ker on ga je nardil iz nič, res se je poglobil v Merkator in mislim da je totalno nefer, kar so mu naredili. Tudi mislim, da nikomur ne bo uspelo tako dobro voditi, kot je njemu.
Tale politika je totalno mim, še tist kar laufa bojo zašuštral. Nej se raje ukvarjajo s pletilstvom, če jim je dolgčas no. :)
Zgleda jim ni ravno jasno, da se preveč igrajo. Sej veste kako pravjo pokvari se hitro kaj, popraviti je pa težko.
LJUBEZEN je tista gonilna sila, ki dela dan drugačen in življenje lepše, ljubezen je nekaj skrivnostnega, lepega in nerazložljivega.

Vrni se na Politika

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]