Nasilna odstavitev Jankovića

Vse o politiki od svetovne do domače

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ali se strinjate z odstavitvijo Jankovića?

da
9
17%
ne
44
83%
Skupaj glasov : 53

parižanka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 79
Na forumu od: 1. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a parižanka » 18. Nov. 2005 21:25

Ne vem zakaj delavci Merkatorja tolk jočejo za Jankovičem. Res je ustvaril veliko delovnih mest, ma plače so nikakve. Če bi imeli dobre plače bi razumela da jočejo.
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 18. Nov. 2005 22:04

parižanka napisal/-a:Ne vem zakaj delavci Merkatorja tolk jočejo za Jankovičem. Res je ustvaril veliko delovnih mest, ma plače so nikakve. Če bi imeli dobre plače bi razumela da jočejo.


so imeli vsaj redne plače, kar za velko firm mne morem trdit. in očitno delavcem več pomeni odnos do njih kot pa višina plače.

In kdo je rekel da imajo slabe plače.....kot vem so navadni delavci v skladišču prav dobro plačani, prodajalke toliko kot drugje po trgovinah, v upravi pa tudi. In če so v SLO nikakve plače, merkator ravno ne mora biti izjema.
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
Uporabniški avatar
metron
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 501
Na forumu od: 5. 12. 2004
Kraj: LjUbLjAnA

Neprebrana objavaNapisal/-a metron » 19. Nov. 2005 1:50

On je car. Upam da bo s sabo odpelu celotno ekipo. To je to.
Tko nekak...
Uporabniški avatar
metron
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 501
Na forumu od: 5. 12. 2004
Kraj: LjUbLjAnA

Neprebrana objavaNapisal/-a metron » 19. Nov. 2005 2:25

Men je car. Kva je pa teb hudga naredu pa tut ne vem.. nemoralen...hehe..like i give a...
Tko nekak...
el bou
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 4. 7. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a el bou » 19. Nov. 2005 7:29

on je merkator iz vogalnih trgovinc dvignu v najvecje in najboljse centre.,..

ni vasi k nep mela merkatorja...

razsiru ga je na jug... vsi radi hodjo tja kupvat- vecina...

on je car... velik mu je uspel in velik je naredu, brez njega lah sam se propade...
did i dissapoint u - or leave a bad taste in ur mouth...
Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 19. Nov. 2005 9:09

Jaz bi sam povedala, da poslušam po radiju zadnje dni jamranje čez to, kakšen bavbav je bil Jankovič (od nas malih ljud :) ). Se mi zdi totalno bedno ga krivit za propada majhnih štacun in ne vem kaj še vse... Kakor da je največji kriminalc. To je kapitalizem, folk! That was his job! Sej naslednji se bo itak na vse pretege trudu, da bo ravno tako uspešenkot on in uniču čim več majhnih podjetij. Sej to smo si želel, no zdej pa mamo. :D :wink:
Pol je pa kao pogolten pa ne vem kakšen... Ja, sej vi pa niste al kako? :) :)
Uporabniški avatar
metron
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 501
Na forumu od: 5. 12. 2004
Kraj: LjUbLjAnA

Neprebrana objavaNapisal/-a metron » 19. Nov. 2005 12:18

Glede na to, da je "enim" čist vsen, potem čist preveč emocij vlivajo v svoje poste.

Sicer pa so njegovi prevzemi še najmanj, kar se lahko zgodi. Ali je morda bolše, tko k pred dvema letoma k je Imperial tobacco prevzel tobačno, pol je pa njega spet en drug, in se je proizvodnja selila na poljsko ali kam (kot usluga za sodelovanje z natom) pa je na cesti ostalo nevemkok ljudi? A zarad Cityparka pa celotnega BTCja pa mali trgovci niso naje**? Kam greste raj, v lokalno štacuno k lohka zbirate med dvema vrstama mleka pa tremi kruhi?
Pred kratkim k sm bil v beogradu je blazno scal. Dež še par dni, naveličan si kafičov, pleskavic, poceni kina. Kam greš? Jasnu, u Mercator!
Kukr hočte, jz mu bom, če ga bom kdaj spet slučajno srečal, segu v roko.
Tko nekak...
suede
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 69
Na forumu od: 24. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a suede » 19. Nov. 2005 12:21

metron ti si car. če ga srečaš še v mojmu imenu stisn roko. Pa tisti k pišete da se vam j*** za Jankovića kva se pa pol tok posvečate tej temi?!
Amicus fundus rarus!
Uporabniški avatar
metron
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 501
Na forumu od: 5. 12. 2004
Kraj: LjUbLjAnA

Neprebrana objavaNapisal/-a metron » 19. Nov. 2005 12:34

He, k ga ne poznam, drgač bi pa koj. Že prvič je blo čist slučajno, zdj po odstavitvi se bo pa vrjetn še manj mim Fontane sprehaju..
Suede, sicer pa bi se lahko nekateri glede moraliziranja mal bolj tvojega podpisa držali :top:
Zadnjič spremenil metron, dne 19. Nov. 2005 15:11, skupaj popravljeno 1 krat.
Tko nekak...
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 19. Nov. 2005 13:40

Mene to ni presenetilo in Jankoviču ne bo nič hudega. Pa to ni bila nasilna odstranitev, bila pa je čisto političnega značaja.
Druga vlada, drugi ljudje na vodilne položaje.
suede
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 69
Na forumu od: 24. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a suede » 19. Nov. 2005 13:45

metron v osnovi se ga držim sam določene izjave me pa raz****** . pa v končni fazi ej vsak ma pravico met svoj mnenje in ga tud izrazt. tko da vse k sm užalila sorči takšno je moje mnenje
Amicus fundus rarus!
Uporabniški avatar
metron
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 501
Na forumu od: 5. 12. 2004
Kraj: LjUbLjAnA

Neprebrana objavaNapisal/-a metron » 19. Nov. 2005 15:13

suede napisal/-a:metron v osnovi se ga držim sam določene izjave me pa raz****** . pa v končni fazi ej vsak ma pravico met svoj mnenje in ga tud izrazt. tko da vse k sm užalila sorči takšno je moje mnenje

Oprosti, mal narobe sm se izrazu. Za nekatere ostale sm mislu, da bi se lahko držali tistega, kar imaš ti napisano, ker se mi zdi pametno. Še enkrat sori, en "-li" sm premal napisu, pa dobi stavek čist drug pomen :oops:
Tko nekak...
Uporabniški avatar
steLLcy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 809
Na forumu od: 9. 8. 2004
Kraj: CeLjE

Neprebrana objavaNapisal/-a steLLcy » 19. Nov. 2005 15:19

no, sam tol pripomnim, ostalim bednim izjavam se bom pa raj izognala, ker itak nimajo podlage... :?
mercator je imel dobre plače (če poleg postavimo njegovo konkurenco), in ja imeli so redno plačo, redne regrese, redne božičnice itd. kako bo pa zdaj s tem pa sam jezus kristus ne ve!
Waiting in the queue oh whoopee doo
el bou
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 4. 7. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a el bou » 19. Nov. 2005 19:08

merkator je bil super, zdj bo slo pa pomoje vse v k....
did i dissapoint u - or leave a bad taste in ur mouth...
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 19. Nov. 2005 23:10

zdej k so vodilnega zamenjal bo treba tud delavce 8(saj kar se tiče mojih izkušenj z menjanjem vodstva), ker pač tisti ki so za Jankovića niso proti njemu in tisti ki niso proti njemu so proti državi oz. novemu vodstvu....s takimi ljudmi pa ni mogoče delati....
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere

Vrni se na Politika

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov