Kako bodo "POBILI"3 miljarde ljudi!ODKLENJENO!

Vse o politiki od svetovne do domače

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Tryanna
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 424
Na forumu od: 30. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tryanna » 16. Avg. 2008 22:17

Ne razumem zakaj se nekateri tukaj tako ognjevito pritožujejo. Teorije zarote ali ne, odločitev posameznika je ali bo to prebral ali ne.

Take it or leave it, ne pa po nepotrebnem hranit svojega cyber ega s spamanjem.

Osebno ne vidim prav nič narobe, če je človeku situacija predstavljena z večih zornih kotov, tako imaš vsaj možnost izbrati čemu verjameš in čemu ne.
fatima
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 83
Na forumu od: 2. 8. 2006
Kraj: Novo mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a fatima » 17. Avg. 2008 0:48

ammm, meni nekaj ni jasno...pač odgovarjam pod to temo, ki jo edino spremljam v celoti....zakaj je današnji folk tak, da kr non stop komentira ne nekaj kar jih nervira. če mene neka tema spravlja ob živce pač ne berem,ne komentiram, sploh če vem da se nikoli ne bomo strinjali, kar je itak povsod...tako da čekoga ta tema ne zanima naj ne bere, sej ne bo nobenemu nič hudega če ne boste brali....vsak ima pač svoje mišljenje....ne vem zakaj se vsi obremenjujete zakaj nekdo piše o tem in o onem. isti princip je na forumih kot pri časopisih - kogar ne zanimajo trali a la lady, nova in ne vemkaj vse obstaja, tega ne bo kupoval, kogar pa ne zanimajo teorije zarote naj ne bere tega in preprosto ignorira, kot ignorirate časopise v kioskih - v čem je probelm? to mi ni jasno....

se opravičujem za OT ampaktole me pa res pogreje....v današnjem svetu ko se mamo za ne vem kako civilizirane in odprte ljudi, nekdo ne more na forumu napisat lastnega mišljenja - pa da ne bo kdo mislil da je to samo pod to temo -povsod je isto.....kar je v bistvu žalostno....

pa da ne bom preveč OT-nekatere zadeve iz teh "teorij zarote" se mi zdijo čist verjetne...recimo EU- a ni bil že Hitlerjev načrt da združi Evropo - nekje je pisalo - ena vlada z vojno ali z mirom....tako da...think a bit...kaj je lažje nadzorovati 25 razlićnih valut ali euro, kaj lažje funkcionira - ena vlada iz Bruslja, ki jo podpirajo ljudje z denarjem ali več vlad, ki jo podpirajo posamezniki,....glede tega ima vsak svoje mnenje tako kot glede čipa v roki,
bistvo:komur ta tema ne paše naj je preprosto ne bere...


lp
Noelia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 240
Na forumu od: 26. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Noelia » 17. Avg. 2008 1:17

Jaz pa mislim, da imam vso pravico povedat svoje mnenje. Če mi tema ne paše bom povedala zakaj mi ne in če mi Lady ni všeč bom povedala kaj me v njej moti. In iz teh mnenj bi se lahko razvila debata, če bi avtor tem bil sposoben normalnega pogovora, a je sam povedal, da nima namena argumentirati svojih trditev.

v današnjem svetu ko se mamo za ne vem kako civilizirane in odprte ljudi, nekdo ne more na forumu napisat lastnega mišljenja

To se tudi jaz sprašujem. Očitno ga lahko napiše samo tisti, ki se z avtorjem teme strinja.
fatima
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 83
Na forumu od: 2. 8. 2006
Kraj: Novo mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a fatima » 17. Avg. 2008 1:30

Mnenje naj bi napisal vsak, ampak nekateri se ne znajo ustavit to je problem. Poveš kaj te moti in to je to, ne pa da non stop eno in isto nekdo govori. Glede avtorjevih postov nisem nič komentirala - samo moje mnenje na celotno temo sem podala.
Uporabniški avatar
Iluminati
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 123
Na forumu od: 28. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Iluminati » 17. Avg. 2008 9:58

Klik
Ze dejstvo da cosmopolitanci zaklepajo vse "neodvisne informacije" vam lahko da misliti.

Kompleten govor Lyndon H. LaRouche:
Klik
Uporabniški avatar
freaky
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 871
Na forumu od: 27. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a freaky » 17. Avg. 2008 12:46

Men da tudi velik za mislit dejstvo, da ti ne znaš nič povedat s svojimi besedami. :wink:
How many years can some people exist before they're allowed to be free?
The answer, my friend, is blowin' in the wind.
Uporabniški avatar
Iluminati
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 123
Na forumu od: 28. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Iluminati » 17. Avg. 2008 12:58

Zelo enostavno je povedati bistvo vseh mojih postov.
Ampak prej si je treba pogledati informacije iz vseh virov.

Bistvo je, da si "bodo" anglezi (preko Iluminatov v Angliji in Ameriki)ponovno prisvojili cel svet.
Taka gola izjava pa zal vecini deluje kot "Conspiracy Theory".
To ni teorija zarote ,ampak samo golo dejstvo,ki se ze izvaja tudi pri nas in ko se boste zbudili,se boste sprasevali,kako se je lahko to zgodilo?
Isto se dogaja ze vec kot 2000 let po istih vzorcih in to ustvarjajo vedni isti ljudje iz iste "Plave krvi".
Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 17. Avg. 2008 13:50

Bistvo je, da si "bodo" anglezi (preko Iluminatov v Angliji in Ameriki)ponovno prisvojili cel svet.


Po Ameriki bo naslednji hegemon najverjetneje Kitajska ali pa celo EU - če že naveliko googlaš, pogooglaj tudi kake ekonomske in politične eseje.
"Replace the fear of unknown with curiosity"
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect."
"Sexy is sexy" - Adam Lambert
Uporabniški avatar
Iluminati
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 123
Na forumu od: 28. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Iluminati » 17. Avg. 2008 14:14

Bistvo vojne v Iraku(in bodoce v Iranu) je prav to,da ustavijo Kitajsko in Indijo,ker te dve drzave imajo dolgorocne pogodbe o dobavi nafte prej tudi iz Iraka) iz Irana,ki trguje z Euri in ne z petrodolarji.
Ce ne napadejo Irana,bodo ZDA bankrotirale.
/\/\4t3j
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 397
Na forumu od: 2. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a /\/\4t3j » 17. Avg. 2008 15:07

Iluminati napisal/-a:Bistvo vojne v Iraku(in bodoce v Iranu) je prav to,da ustavijo Kitajsko in Indijo,ker te dve drzave imajo dolgorocne pogodbe o dobavi nafte prej tudi iz Iraka) iz Irana,ki trguje z Euri in ne z petrodolarji.
Ce ne napadejo Irana,bodo ZDA bankrotirale.


Potem pa povej razlog, zakaj bi zda bankrotirale? ZDA imajo še dovolj zalog svoje nafte, ki je sploh ne črpajo, zato ker čakajo da zmanjka nafte v bližnjem vzhodu.

V bistvu moti me to, da ti govoriš samo kaj so posledice in kaj se bo zgodilo...si kot prerokovalec, ampak ne poveš razlogov. Ti si npr. tudi rekel, da bodo Angleži prevzeli svet in blablabla, nisi pa povedal kako.

Pa ne mi limat linkov....samo povej kako in pika.
Uporabniški avatar
Iluminati
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 123
Na forumu od: 28. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Iluminati » 17. Avg. 2008 15:16

Zelo enostaven odgovor ,ce poznas bistvo.

Zaradi tega,ker se z nafto trguje samo z petrodolarji in kdor nima dolarjev jih mora kupiti pri privatni ameriski centralni banki last iluminatov-Rotshield,Rockfeller....
Klik

Iran pa trenutno trguje z Euri in to je razlog zakaj ga morajo napasti,isti razlog je bil za napad na Iraq,ce nisi vedel.

Poslusaj kratko razlago strokovnjakov:
Klik

Ta info je grozljiv:
Klik
Uporabniški avatar
dve olivi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 109
Na forumu od: 2. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a dve olivi » 18. Avg. 2008 18:25

se noben ne vprasa, zakaj je na svetu tako kot je?
kdo izmed teh forumasev si zeli take druzbe, kjer si mora sposojati denar, da si kupi stanovanje, avto in mogoce hrano? in to je idealna ureditev, povsod drugje je se slabs, lakota, bolezni, vojne.. mislim, da si tega nihce od nas ne zeli.

tudi ce ne verjamete clanu Iluminati (ki si zasluzi vse pohvale z moje strani) in ce ne zelite skrbeti ali se nas bodo res losali 80%, lahk samo razmislite, kam vse tole pelje in kdo bi lahko bil odgovoren.
edini logicen odgovor so novinarske reportaze o sestankih bilderberg skupine, kjer zacnemo raziskovati in najdemo vse o cemer Iluminati govori.

nekdo je napisal, da aspartam nima veze z zarotami, zakaj pa sploh obstaja nekaj tako skodljivega in v vseh najbolj zazelenih izdelkih..? sami sebi ste kontradiktorni vsi nasprotujoci, kdor ne pusti niti pol toliko moznosti, da je nekaj resnice v teh besedilih, sploh ne razmislja o svojem bivanju tukaj, o svoji prihodnosti in je pravsnji "vojak" za tiste, ki nam krojijo zgodovino ze nekaj casa.
eh
Uporabniški avatar
Iluminati
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 123
Na forumu od: 28. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Iluminati » 18. Avg. 2008 18:59

Lepo,ti dam 5 oliv. :roll:
Ce imas cas si poglej najnovjse novice,ki samo ptrjujeo vse kar sem dosedaj zlinkal (webcast)iz ZDA:
Klik
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 21. Avg. 2008 16:44

Iluminati napisal/-a:Klik
Ze dejstvo da cosmopolitanci zaklepajo vse "neodvisne informacije" vam lahko da misliti.
Ja res...tudi admini foruma cosmopolitan slovenija so del mednarodne zarote, ki hoce utisat tvoj glas resnice. :rolleyes: Tega, da so ljudje, ki verjamejo v zarote premaknjeni sem ze vajen, ampak ti postavljas cisto nove standarde.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
nutella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 864
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a nutella » 21. Avg. 2008 17:03

Nisem prebrala vseh tvojih postov, niti vseh linkov nisem pregledala. Ampak dojela bistvo. Ti zadevo spremljas, raziskujes in sledis vsem kar se glede tega dogaja. Verjamem, da bi nam rad le "odprl oci" ampak kar pocnes ti, je res mal prehudo in kot so ze nekatere rekle meji na obsedenost. Ti spremljas iluminate, kaj majo namen naredit, koliko ljudi bo zaradi tega nastradal... Nekdo drug spremlja nekaj drugega, vsak dan se razvijajo taksna in drugacna orozja, ki bodo enega lepega dne uporabljena. Vojne so, so bile in bojo. Prav tako mnozicni pomori, genocidi itd. Bioloska in druga orozja bodo se naprej uporabljali ne glede na to, kaj mi delamo, raziskujemo... Zal nekateri zadeve raziskujete in cakate kdaj in kje bo "udarilo", drugi pa se s tem ne obremenjujejo in jih zadeve sploh ne zanimajo. Tko pac je, enkrat bomo vsi sli.. Zdej se 24 ur na dan obremenjevat kdo bo koga napadu, pa kaj majo iluminati namen nardit do 2050 je za moje pojme cisti nesmisel. Ce so res tako mocni kot opisujes jih ne bova ne jaz ne ti (ne 10000 takih forumov kot je tale) ustavila...

Probi si najdit se kaksen pozitiven hobi.

LP
Never pick a fight with an ugly person, they've got nothing to loose.

Vrni se na Politika

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov