Južnjaki

Vse o politiki od svetovne do domače

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Kakšni se vam zdijo 'južnjaki'?

So čist v redu ljudje
48
42%
Na živce mi grejo
49
43%
Nimam mnenja
18
16%
Skupaj glasov : 115

~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 04. Dec. 2006 19:32

brei kaj piše v oklepajih ;)

(vsaj js jih)
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 04. Dec. 2006 19:37

~NIA~ napisal/-a:brei kaj piše v oklepajih ;)

(vsaj js jih)


slovence delimo na dve skupini... ena skupina: NIA, druga skupina: vsi ostali... na tak način al kuko?

tole z gradbinci... kk lh take prbijaš... če ne bi blo njih, ti ne bi mogla kupovat v mercatorju, tušu, sparu, kjerkol... ne bi se mogla vozt po avtocestah, k jih oni delajo... in zarad tega, ker si pol pač mal učke spočijejo na ženski, k gre mim, so slabi? a dj dj... pejt pa ti zidat, pa bomo mi čez tebe govorl.. gradbeništvo tud slučajno ni lahek poklic (je moj fotr zidar, pa ni iz juga)... po cele dneve se trudjo, da neki zgradijo, pol pa poslušaš takele kozlarije... sj ok, izrazš svoje mnenje, ampak najprej pomisl, kaj blekneš vn :roll:
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 04. Dec. 2006 21:56

zakaj južni gradbinci v sloveniji gradijo hiše??zato ker se slovencem ne da zmigat riti in raj podpore vlečejo...ne pravim da vsi, jih je pa kar dost takih...zanč sm se pogovarjala s kolegico čigar mati dela na zavodu za zaposlovanje...in je povedala kolk slovenskih prijav za tečaj gradbenika (ki ej meddrugim zastonj in namenjen brezposelnim) so dobili...skoraj nič...vse kar je blo so bli skoraj sami tujci...slovenski delež je bil zelo zelo majhen...
mene res sram ratuje, ko nekateri nimate res pojma od pojma in pametujete tle take oslarije...in da ljudi deliš v skupine :roll: jst jih delim na dobre in slabe in thats all...ne bom pa delila kar vse skupaj na ene izmišljene zadeve...sicr pa tamal Slađan niti ni kriv, da sta mu tatica in mamica vtepla v glavo vse najboljše o bosni pa vse najslabše o sloveniji...tko kot verjetno ni kriva sama nia da ima tako mišljenje, ampak ok...začnite mal s svojo glavo mislt in ocenjujte folk po svojih presojah in predvsem tistega ki ga poznate...
jst sm tud mela fanta građevica iz makedonije...in je tud najprej za mano žvigu s strehe dol...pa me je pol ujel, ker je biu ful uredu dečko, ful prjazn, urejen, čist, kulturen...je pač žvižgu ker mu je blo dougcajt, pa kaj...a zdej pa kr žvižga ga bomo pa kr ustrelil...pa nj žvižga če ma veselje, naj se dere če ma veselje...zabiješ mu eno kajlo pa je tih...sicer se jest zmer nasmejem takim, kaj čem pa druzga...vsaj komplimente dajejo :D
in še zmeri sem mnenja da ne morš nekoga sovražit če ga en poznaš, pa se na glavo postavlite zrd mene... :wink:
Nia, jst pa zate sam čakam dan kdaj te bo en nekje na gobc ruknu...me prov zanima če si uzuni tud tolk pametna in žaljiva do njih...mislm da se jim še pist ne upaš....
thebest
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 211
Na forumu od: 1. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a thebest » 04. Dec. 2006 22:01

*purple bitch* napisal/-a:Nia, jst pa zate sam čakam dan kdaj te bo en nekje na gobc ruknu...me prov zanima če si uzuni tud tolk pametna in žaljiva do njih...mislm da se jim še pist ne upaš....


ma daj...ti sploh ne veš kak je ona pogumna ko se upa z avtom brez izpita vozit...včasih celo vinjena... :rofl: :steinigung:

Šalo na stran... ;) bi ji jas tud privoščo kakega takega južnjaka, ki ga ona uvršča v skupino 1 ali 3 :box: :rofl:
tech boy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 4. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a tech boy » 04. Dec. 2006 22:44

*purple bitch* napisal/-a:zakaj južni gradbinci v sloveniji gradijo hiše??zato ker se slovencem ne da zmigat riti in raj podpore vlečejo...ne pravim da vsi, jih je pa kar dost takih...zanč sm se pogovarjala s kolegico čigar mati dela na zavodu za zaposlovanje...in je povedala kolk slovenskih prijav za tečaj gradbenika (ki ej meddrugim zastonj in namenjen brezposelnim) so dobili...skoraj nič...vse kar je blo so bli skoraj sami tujci...slovenski delež je bil zelo zelo majhen...
mene res sram ratuje, ko nekateri nimate res pojma od pojma in pametujete tle take oslarije...in da ljudi deliš v skupine :roll: jst jih delim na dobre in slabe in thats all...ne bom pa delila kar vse skupaj na ene izmišljene zadeve...sicr pa tamal Slađan niti ni kriv, da sta mu tatica in mamica vtepla v glavo vse najboljše o bosni pa vse najslabše o sloveniji...tko kot verjetno ni kriva sama nia da ima tako mišljenje, ampak ok...začnite mal s svojo glavo mislt in ocenjujte folk po svojih presojah in predvsem tistega ki ga poznate...
jst sm tud mela fanta građevica iz makedonije...in je tud najprej za mano žvigu s strehe dol...pa me je pol ujel, ker je biu ful uredu dečko, ful prjazn, urejen, čist, kulturen...je pač žvižgu ker mu je blo dougcajt, pa kaj...a zdej pa kr žvižga ga bomo pa kr ustrelil...pa nj žvižga če ma veselje, naj se dere če ma veselje...zabiješ mu eno kajlo pa je tih...sicer se jest zmer nasmejem takim, kaj čem pa druzga...vsaj komplimente dajejo :D
in še zmeri sem mnenja da ne morš nekoga sovražit če ga en poznaš, pa se na glavo postavlite zrd mene... :wink:
Nia, jst pa zate sam čakam dan kdaj te bo en nekje na gobc ruknu...me prov zanima če si uzuni tud tolk pametna in žaljiva do njih...mislm da se jim še pist ne upaš....


oooooooooooo bemti svizsca!!! pa ženska aloo!! zdej si pa men dokur***
pa ka si ti čist normalna?? po svojem narodu pluvaš!! že dolg tole berem sam zdej pa ne morm bit več tiho!! pa haloo!! kr neki govoriš pa sraje iščeš!! ti rajš glej da te ne bo kir slovenc po gubcu rukno ko take govoriš!! mat kurja!! nč nimam prot nobenem narudo!! sam takle se pa ti ne morš it!! pa govoriš da se slovencem ne da zmigat rit pa raj podpore vlečejo!!! in ti boš men rekla da je tvoj stari slovenc al ka??? da ti govoriš to zanj in za njegovo domovino?? za ljudi k žvijo v njej!!! pa daj ženska zamsli se mal!! pa se ne mej za neki več tule!!!!! da ne govorim kolk si nesramna!!! vaaaaaaa!!! čist vse si upaš izplunit s tega neumnega samovšečnega kluna!!

in saam ne govori da slovnci vlečejo socialno podporo!! ker tole me je pa tak razkurl da adijo pamet!!!!!!!!! a ti veš kolk priseljencov pride v našo deželo??? kolk jih vleče socialno podporo, ki bi mogla pripadat kakšni slovenski mamici samo hranliki oz. kateri koli revni slovenski družini!! pa tega denarja ne vidi ker naša "poštena socialna" država skrbi za vse ki pomolijo rit sem not :evil:

nikol nism mel slabega mnenja o nobenem prisljencu!! pa nej bo to hrvat, anglež, nemec, slovak, bosanc, albanec,... kdorkoli!!! sam večkrat sm se že zamislo nad tem!! in kolk albanski VELIKIH družin živi v sloveniji!! mati doma spi z 15 otroki in vleče socalno podporo!! pol boš pa ti men rekla da smo slovenci taki???? in da ne govorim o tistih, ki te na vsakem koraku napadajo!!!

oh ženska!! BODI SLOVENKA!!!
urszika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1571
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a urszika » 04. Dec. 2006 22:54

tech boy žaljenje je na forumu prepovedano :!: :evil:
Uporabniški avatar
*zeljka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 814
Na forumu od: 14. 8. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *zeljka* » 04. Dec. 2006 22:58

tech boy napisal/-a:
*purple bitch* napisal/-a:zakaj južni gradbinci v sloveniji gradijo hiše??zato ker se slovencem ne da zmigat riti in raj podpore vlečejo...ne pravim da vsi, jih je pa kar dost takih...zanč sm se pogovarjala s kolegico čigar mati dela na zavodu za zaposlovanje...in je povedala kolk slovenskih prijav za tečaj gradbenika (ki ej meddrugim zastonj in namenjen brezposelnim) so dobili...skoraj nič...vse kar je blo so bli skoraj sami tujci...slovenski delež je bil zelo zelo majhen...
mene res sram ratuje, ko nekateri nimate res pojma od pojma in pametujete tle take oslarije...in da ljudi deliš v skupine :roll: jst jih delim na dobre in slabe in thats all...ne bom pa delila kar vse skupaj na ene izmišljene zadeve...sicr pa tamal Slađan niti ni kriv, da sta mu tatica in mamica vtepla v glavo vse najboljše o bosni pa vse najslabše o sloveniji...tko kot verjetno ni kriva sama nia da ima tako mišljenje, ampak ok...začnite mal s svojo glavo mislt in ocenjujte folk po svojih presojah in predvsem tistega ki ga poznate...
jst sm tud mela fanta građevica iz makedonije...in je tud najprej za mano žvigu s strehe dol...pa me je pol ujel, ker je biu ful uredu dečko, ful prjazn, urejen, čist, kulturen...je pač žvižgu ker mu je blo dougcajt, pa kaj...a zdej pa kr žvižga ga bomo pa kr ustrelil...pa nj žvižga če ma veselje, naj se dere če ma veselje...zabiješ mu eno kajlo pa je tih...sicer se jest zmer nasmejem takim, kaj čem pa druzga...vsaj komplimente dajejo :D
in še zmeri sem mnenja da ne morš nekoga sovražit če ga en poznaš, pa se na glavo postavlite zrd mene... :wink:
Nia, jst pa zate sam čakam dan kdaj te bo en nekje na gobc ruknu...me prov zanima če si uzuni tud tolk pametna in žaljiva do njih...mislm da se jim še pist ne upaš....


oooooooooooo bemti svizsca!!! pa ženska aloo!! zdej si pa men dokur***
pa ka si ti čist normalna?? po svojem narodu pluvaš!! že dolg tole berem sam zdej pa ne morm bit več tiho!! pa haloo!! kr neki govoriš pa sraje iščeš!! ti rajš glej da te ne bo kir slovenc po gubcu rukno ko take govoriš!! mat kurja!! nč nimam prot nobenem narudo!! sam takle se pa ti ne morš it!! pa govoriš da se slovencem ne da zmigat rit pa raj podpore vlečejo!!! in ti boš men rekla da je tvoj stari slovenc al ka??? da ti govoriš to zanj in za njegovo domovino?? za ljudi k žvijo v njej!!! pa daj ženska zamsli se mal!! pa se ne mej za neki več tule!!!!! da ne govorim kolk si nesramna!!! vaaaaaaa!!! čist vse si upaš izplunit s tega neumnega samovšečnega kluna!!

in saam ne govori da slovnci vlečejo socialno podporo!! ker tole me je pa tak razkurl da adijo pamet!!!!!!!!! a ti veš kolk priseljencov pride v našo deželo??? kolk jih vleče socialno podporo, ki bi mogla pripadat kakšni slovenski mamici samo hranliki oz. kateri koli revni slovenski družini!! pa tega denarja ne vidi ker naša "poštena socialna" država skrbi za vse ki pomolijo rit sem not :evil:

nikol nism mel slabega mnenja o nobenem prisljencu!! pa nej bo to hrvat, anglež, nemec, slovak, bosanc, albanec,... kdorkoli!!! sam večkrat sm se že zamislo nad tem!! in kolk albanski VELIKIH družin živi v sloveniji!! mati doma spi z 15 otroki in vleče socalno podporo!! pol boš pa ti men rekla da smo slovenci taki???? in da ne govorim o tistih, ki te na vsakem koraku napadajo!!!

oh ženska!! BODI SLOVENKA!!!

pa mej ti tud 15 otrok pa boš lahk vleku velik socialne podpore pa ležu doma.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 04. Dec. 2006 22:58

jp, sem slovenska in tud moj fotr je slovenc...
sicer pa vemo kakšno je dejasnko stanje, tko da se niti ne bom s tabo ubadala...mislm da albanec ki pride delat slovenijo ne leče podpore :roll: ampak jo vleče tistih ostalih nevem kol slovencev ki nikakor nebi poprijeli za taka dela..sej sm rekla...zastonj izobraževanje za gradbenika, pa so se prijavili pretežno taki ki niso čistokrvni slovenci, nasploh je pa odziv zelo slab...pa mi povej v čem je problem...
in nevem zakaj nebi smelapljuvat po naši državi ki je res na vseh straeh nesposobna narest karkoli...in prosm, z mano s edosti ljudi strinja in še z nikomer nikdar nism mela konflikta v tej temi..mal premisl predn ti odpiraš tvoj kljun ki je zdele izustil samo bedarijo!!nisem rekla, da tud tujci en vlečejo podpore...ampak tudslovenci to, veliko slovencev....okoli mene je vsaj deset "študentov" ki vlečejo podporo in delajo na tuje napotnice naokoli, preko študenta lahka dela...kaj boš pa na to reku??Zakaj pa je velika večina gradbenikov tujcev in smetarjev in cestarjev??dej mi odgovor na tole, če znaš...

in tudi če bi mati s 15 otroki doma delala, bi vseeno mogla dobivat podporo, ker 15 jih s sto jurji ne moreš preživet hočeš ali nočeš :wink:
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 04. Dec. 2006 23:41

pa briga me kdo dela hiše, nj bojo to slovenci alpa bosanci, sam k so potrebni k sahara vode in pol se derejo za vsako babo in misljo kok so le fajn.. in ne, ne derejo se v slovenščini! najbrž je vzogja kriva al kako bi se reklo??

btw.. lahko deliš slovence na Nia in ostale ampak povem ti da teh Nij je velik (90% naše šole zih ;) )

in kako se obnašam zuni? kokr oni do mene tko js do njih.. sej sm rekla, velinoma jih srečujem po barih in če bojo oni do mene prjazni bom tut js do njih, če pa pride not bosanska banda, polna kletvic in vsi celi pametni prčakujejo da jih bom najprej njih postregla, zravn pa še dodajajo komentarje in buljo vate -pol se pa tle konča prijaznost.
in še predn mi kdo prbije 'gost ma zmeri prov' nj rečem da če prideš v gostilno samo zato da se boš kregov kr veš da boš po 'pravilih' tko al tko imel prav ti mi je to primitivn način razmišlanja.. kar sm enmu tut povedala zadnč u faco (ampak tist ni biu južnjak ;) )

jao no, kwa mate tok proti če sm nacionalistična? :roll:
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 04. Dec. 2006 23:42

tole je bila kaplja čez rob ... tema se dokončno zaklepa ...
če bo pa kdo šel na hladno, bo pa Gregor precenil ...

Vrni se na Politika

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov