Južnjaki

Vse o politiki od svetovne do domače

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Kakšni se vam zdijo 'južnjaki'?

So čist v redu ljudje
48
42%
Na živce mi grejo
49
43%
Nimam mnenja
18
16%
Skupaj glasov : 115

jullia
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 332
Na forumu od: 10. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia » 04. Dec. 2006 17:05

tigrica, dej mal pomisli koliko je v sloveniji družin, ki se soočajo z alkoholizmom, fizičnim nasiljem, spolno zlorabo,... potem pa posplošuj nekaj o vseh muslimanih, zato ker imaš eno sošolko.

pa še en malo OT komentar za NIO mam. kolikor vem prihajaš iz enih primorskih rovt. kako bi odreagirala, če bi prišla v en ljubljanski kafič, pa ti ne bi hoteli kofeta skuhat, ker z naglasom govoriš? :P
Uporabniški avatar
tigrica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 3. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a tigrica » 04. Dec. 2006 17:23

meli c napisal/-a:tigrica pospolosujes na vse muslimane, kar pove da nimas pojma. moj fant je musliman in tut prblizn mu ne pade na pamet kaksne pogoje postavlat(npr. da brez njegovega dovoljenja ne bi smela nikamor) ha ha ha. ce poznas eno muslimansko druzino se ne pomen, da so vsi isti.
nekateri ste tako nesramni, da me prou srce zaboli ko berem take bedarije, ki so povrh vsega se neutemeljene.

purple bitch ne bi se mogla bolj strinjat s tabo. tako kot pravi puma-tega nekateri ne bojo nikol razumel, sj nam je pa jasn zakaj ne


ja zame so SKORAJ vsi isti,žal mi je..svojega mnenja ne bom spremenila!ker že nasploh ne prenesem tistega njihovega obnašanja!

a samo eno muslimansko družino poznam??..verjem da jih več poznam in še same priznajo kako gre vse skupaj!

no brezveze kaj pravit...

no če je pa tvoj fant vredu pa super,a ne..srečna bot da si takega najdla! in kot si vidla nisem rekla da so vsi isti....

ampak zgleda da tega ne razumete..in pol govorite da mam vse za iste :lol:
Zadnjič spremenil tigrica, dne 04. Dec. 2006 17:38, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
tigrica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 3. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a tigrica » 04. Dec. 2006 17:32

jullia napisal/-a:tigrica, dej mal pomisli koliko je v sloveniji družin, ki se soočajo z alkoholizmom, fizičnim nasiljem, spolno zlorabo,... potem pa posplošuj nekaj o vseh muslimanih, zato ker imaš eno sošolko.

pa še en malo OT komentar za NIO mam. kolikor vem prihajaš iz enih primorskih rovt. kako bi odreagirala, če bi prišla v en ljubljanski kafič, pa ti ne bi hoteli kofeta skuhat, ker z naglasom govoriš? :P


ja ka misliš da se js tega ne zavedam al kaj..itak da se..to se tak po vseh državah dogaja..ampak pri nekaterih je pač več tega, npr.muslimani ne znajo na lep način reševat problemov!oni sam mislijo da bodo koga razbili.. rešitev vidijo samo v tem in v grožnjah( no in da še enkrat poudarim ..nisem zdej rekla da so vsi isti)!!sej ne rečem da pri nas ni tega.normalno da je.ampak ne tolk

js sem dala pač sošolko za primer drgač še pa poznam velik drugih..in tud vidim kak se ti moški obnašajo..
jullia
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 332
Na forumu od: 10. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia » 04. Dec. 2006 17:40

lej, na svetu je milijarda in pol muslimanov. ne glede na to, da ti poznaš več kot eno družino, je to še vedno zanemarljivo majhen delež. in ne, to da rečeš, da niso vsi isti, so pa skoraj vsi isti (in ti že veš kakšni, ker jih nekaj 10 poznaš) ne spremeni dejstva, da neupravičeno posplošuješ.
Uporabniški avatar
tigrica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 3. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a tigrica » 04. Dec. 2006 17:46

jullia napisal/-a:lej, na svetu je milijarda in pol muslimanov. ne glede na to, da ti poznaš več kot eno družino, je to še vedno zanemarljivo majhen delež. in ne, to da rečeš, da niso vsi isti, so pa skoraj vsi isti (in ti že veš kakšni, ker jih nekaj 10 poznaš) ne spremeni dejstva, da neupravičeno posplošuješ.


ne ti men govorit kolk jih js poznam ker nič ne veš..če že pa osebno osebe ne poznam pa vidim kakšni so..tisto njihovo bahanje,vsiljevanje..js tega ne prenesem,če je pa teb to všeč pa tud prav..
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 04. Dec. 2006 17:56

Daj no tigrica...pač poznaš 10 folka, ki ti ne ustreza...ti vsi slovenci ustrezajo...verjetno ne. Tko, da res ni treba 3 strani pisat enainistega mnenja...enkrat ga poveš, pa je dost :wink:

Tvoje poslploševanje je bedno. UIsto lahko jaz rečem, da zato ker mi greš ti na živce mi gre na živce skoraj cela tvoja familija pa čeprav je ne poznam.

Povej kakšno konkretno mnenje, ne pa tukej čez celo temo posploševati
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon
Uporabniški avatar
tigrica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 3. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a tigrica » 04. Dec. 2006 18:08

priznam da mi tud vsi ne ustrezajo ampak ne čutim nobenega sovraštva do njih..

sej sem misla da bo enkrat dovolj, ampak vidim da vam ni :nixweiss:

in mislim da še bom mogla velikrat to poudarit..kot si vidla enkrat sploh ni dovolj

me veseli da ti gre moja družina in js na živce :rofl:
no če te potolažim sem istega mnenja kot ti :D ..ampak men greš sam ti na živce in ne tvoja družina :bgdev:[/quote]
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 04. Dec. 2006 18:29

OMG :eek:

Nauči se brat :?

Ne vem po čem lahko grem jz tebi na živce ampak ok...jz se s tabo ne misim več ukvarjat...naj se rajši kkšni drugi :roll:

Da ne bom čiz OT zdele me je kliknu en moj kolega, ki je Bosanec in sva se malo pogovarjala o tem in je reku, da njega beseda Bosanec ne moti, besede kot so čefur, ta spoden pa ga...in on res govori pravilno slovensko, je miren tip...res fest dečko :)
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 04. Dec. 2006 18:35

jemina napisal/-a:
Da ne bom čiz OT zdele me je kliknu en moj kolega, ki je Bosanec in sva se malo pogovarjala o tem in je reku, da njega beseda Bosanec ne moti, besede kot so čefur, ta spoden pa ga...in on res govori pravilno slovensko, je miren tip...res fest dečko :)


kokr si ga opisala on sploh ni čefur. razlika med bosancem in čefurjem je pa glede obnašanja, oblačenja in predvsem MIŠLJENJA velika!
usi bi mogl bit taki kot je ta tvoj frend!! :)
Uporabniški avatar
tigrica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 3. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a tigrica » 04. Dec. 2006 18:55

jemina napisal/-a:OMG :eek:

Nauči se brat :?

Ne vem po čem lahko grem jz tebi na živce ampak ok...jz se s tabo ne misim več ukvarjat...naj se rajši kkšni drugi :roll:

Da ne bom čiz OT zdele me je kliknu en moj kolega, ki je Bosanec in sva se malo pogovarjala o tem in je reku, da njega beseda Bosanec ne moti, besede kot so čefur, ta spoden pa ga...in on res govori pravilno slovensko, je miren tip...res fest dečko :)


ti sploh veš kaj govoriš? enkrat izrazi svoje mnenje.. ne pa da se samo gledaš po drugih.. da bo drugim vredi .. kar sem opazla že v velikih postih :roll:

no jst ne bom sem nič več pisala pa tud če me bote še ne vem kak grajali. sploh več ne gledam ...

Lp


[/b]
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 04. Dec. 2006 18:58

nia, sj jemina je lepo napisala, da je njen kolega bosanec in ne čefur :roll:
pa niso vsi taki, k je njen kolega in nikol ne bodo/bomo... a bi ti blo všeč, če bi bli vsi isti?
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 04. Dec. 2006 19:08

tigrica napisal/-a:
jemina napisal/-a:OMG :eek:

Nauči se brat :?

Ne vem po čem lahko grem jz tebi na živce ampak ok...jz se s tabo ne misim več ukvarjat...naj se rajši kkšni drugi :roll:

Da ne bom čiz OT zdele me je kliknu en moj kolega, ki je Bosanec in sva se malo pogovarjala o tem in je reku, da njega beseda Bosanec ne moti, besede kot so čefur, ta spoden pa ga...in on res govori pravilno slovensko, je miren tip...res fest dečko :)


ti sploh veš kaj govoriš? enkrat izrazi svoje mnenje.. ne pa da se samo gledaš po drugih.. da bo drugim vredi .. kar sem opazla že v velikih postih :roll:

no jst ne bom sem nič več pisala pa tud če me bote še ne vem kak grajali. sploh več ne gledam ...

Lp


[/b]


ej.. južnjake delimo v 3 skupine (usaj js jih): 1.čefurji -k prefukajo usazga k so tok carji pa tok šminkersko oblečeni in oh in sploh :roll: , 2.normalni ljudje kot ga je opisala jemina, da pač živi tuki in je od dol in se ne hval s tem vsepovsod, ma uredu službo, familjo, se obnaša dostojno in okolju primerno in 3. moški-gradbeniki, ki gradijo hiše i ko greš mim buljo za tabo in so ponosni sami nase k znajo bosnako in ti težijo, vpijejo za tabo... te se tut takoj prepozna po videzu in ponavad jih v boljše službe nihče noče vzet...
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 04. Dec. 2006 19:08

Oh ja tigrica a zato, da bi izrazla svoje mnenje bi mogla pljuvat čez vse? Žalostno, da nekdo ne ve, da obstajajo tudi pozitivna mnenja
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon
Uporabniški avatar
slivica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 909
Na forumu od: 27. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a slivica » 04. Dec. 2006 19:25

NIA[/b][/quote]

ej.. južnjake delimo v 3 skupine (usaj js jih): 1.čefurji -k prefukajo usazga k so tok carji pa tok šminkersko oblečeni in oh in sploh :roll: , 2.normalni ljudje kot ga je opisala jemina, da pač živi tuki in je od dol in se ne hval s tem vsepovsod, ma uredu službo, familjo, se obnaša dostojno in okolju primerno in 3. moški-gradbeniki, ki gradijo hiše i ko greš mim buljo za tabo in so ponosni sami nase k znajo bosnako in ti težijo, vpijejo za tabo... te se tut takoj prepozna po videzu in ponavad jih v boljše službe nihče noče vzet...[/quote]


Saj se hecas ne?
Uporabniški avatar
lubenica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 332
Na forumu od: 1. 4. 2006
Kraj: lublana

Neprebrana objavaNapisal/-a lubenica » 04. Dec. 2006 19:28

~NIA~ napisal/-a:
tigrica napisal/-a:
jemina napisal/-a:OMG :eek:

Nauči se brat :?

Ne vem po čem lahko grem jz tebi na živce ampak ok...jz se s tabo ne misim več ukvarjat...naj se rajši kkšni drugi :roll:

Da ne bom čiz OT zdele me je kliknu en moj kolega, ki je Bosanec in sva se malo pogovarjala o tem in je reku, da njega beseda Bosanec ne moti, besede kot so čefur, ta spoden pa ga...in on res govori pravilno slovensko, je miren tip...res fest dečko :)


ti sploh veš kaj govoriš? enkrat izrazi svoje mnenje.. ne pa da se samo gledaš po drugih.. da bo drugim vredi .. kar sem opazla že v velikih postih :roll:

no jst ne bom sem nič več pisala pa tud če me bote še ne vem kak grajali. sploh več ne gledam ...

Lp


[/b]


ej.. južnjake delimo v 3 skupine (usaj js jih): 1.čefurji -k prefukajo usazga k so tok carji pa tok šminkersko oblečeni in oh in sploh :roll: , 2.normalni ljudje kot ga je opisala jemina, da pač živi tuki in je od dol in se ne hval s tem vsepovsod, ma uredu službo, familjo, se obnaša dostojno in okolju primerno in 3. moški-gradbeniki, ki gradijo hiše i ko greš mim buljo za tabo in so ponosni sami nase k znajo bosnako in ti težijo, vpijejo za tabo... te se tut takoj prepozna po videzu in ponavad jih v boljše službe nihče noče vzet...

aja to ti določaš ne, kako delimo južnjake ne??? :roll:
joj joj bože ubij me,keri pametnjakovići kle gor :help:

Vrni se na Politika

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov