Jelinčič za predsednika?

Vse o politiki od svetovne do domače

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Smreka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 740
Na forumu od: 16. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Smreka » 31. Mar. 2008 8:48

Joj Brunett.... ti ki si tolk razgledana... V slovenskem pravopisu obstajajo tudi končnice, ki izražajo slabšalnost izraza. In če nekdo hoče rečt Hrvatarji, bo pač tko rekel. Evo, bom jst rekla namesto Hrvati idioti.Sej to je tud v slovenskem pravopisu. In glede na to, da izražam svoje subjektivno mnenje in da nisem na nekem javnem zboru ta trenutek, lahko poimenujem kot želim.
GeorgeConstanza
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 61
Na forumu od: 16. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a GeorgeConstanza » 31. Mar. 2008 16:58

Jelinčič nima za burek in tega se še sam zaveda. Dobro ve, da bodo vsi njegovi referendumi, pobude v zvezi s Hrvaško zavrnjeni. Ampak vseeno si s takimi nastopi zagotovi tistih 10% volilcev. Ostalim politikom pa še uslugo dela, ko začne s svojimi izpadi preusmerjat pozornost javnosti iz zares pomembnih vprašanj za Slovenijo (inflacija, brezposelnost, korupcija itd.). V trenutku, ko bo nevarnost, da Jelinčič dejansko dobi moč, se bo tudi sam spremenil in ne bo prav nič drugačen kot ostali. Njegov cilj je tistih 10% volilcev, ki ne vidijo prek svojega praga.
Meni je vseeno za 2 kvadratna metra jarka. Meni je pomembno, kdo mi bo ponudil boljše možnosti za razvoj in tisti bo tudi dobil moj glas. Stvar s Hrvaško bo rešena takoj, ko bo na obeh straneh tudi volja za rešitev. Dokler pa se bodo na teh vprašanjih dobivale volitve pa te tešitve ne bo.
Pleya
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 10. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Pleya » 10. Apr. 2008 19:18

Jas bi bil predsednik
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 17. Apr. 2008 11:11

js tut, pa se bl reprezentativno funkcijo ma, sam okol se kaze pa kes vlece se poj, ko ni vec predsednik....hudo privlacno :lol:

jelinčič za predsednika-itak...da NE! same neslane in bedne sale so ga...cist je prevec primitiven za kaj takega, ceprou po eni strani mu pa kar prou dam, ker ziher ni lahko tam u parlamentu ko vsi samo iz ene ritke v drugo lezejo...z zafrkancijo vsaj prej cas mine, koristnega se pa u nobenem primeru nic ne naredi.
Zivljenje je piskotek!
Uporabniški avatar
dve olivi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 109
Na forumu od: 2. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a dve olivi » 02. Maj. 2008 16:43

jelincic bi moral biti vsaj predsednik, ce ne predsednik vlade
slovenci ze predolgo upogibamo hrbtenico (vendar to pocne tudi vecina drugih ljudstev)
edini je spregledal (kolikor tolikor), da vodilne sile izpoljnjujeo svoje nacrte kakor jim se zljubi, mi pa vsi prikimavamo, jes jes
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 02. Maj. 2008 16:52

Plemeniti se itak poslužuje populističnih izjav za rajo...in to ga pač ohranja na tem mestu toliko časa kolikor pač že je trenutno...in po vsej verjetnosti bo še nekaj časa tako...
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
dve olivi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 109
Na forumu od: 2. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a dve olivi » 02. Maj. 2008 17:05

dobr no, to "upogibanje hrbtenice" je res mal komercialno in klisejsko, vendar je to globalni problem ljudi nasploh, zavedal se tega nas jelincic ali ne
kdo od nas si zeli vojne, kdo od nas si zeli da otroci stradajo, nihce, pa vendar smo vsi tih in delamo za to da bi preziveli do naslednjega meseca
in vse drzave dolgujejo denar nekomu, ves denar je zasnovan na principu posojila
jaz si ne zelim tega, pa tezim tebi, vam, svojim bliznjim, pa smo vsi skupaj tiho in vsi gremo v ponedeljek na siht

sori k tezim, pravim samo, da je edini, ki si sploh kaj upa ziniti cez ameriko in ce ne druga, bi blo fajn da vsaj nekdo laja na oblasti, velik bols ko pa da samo prikimava, ja ja, dejte vase odvecne mascobe nam v mleko
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 02. Maj. 2008 17:08

A to je bilo namenjeno meni dve olivi? :gruebel:

Saj on je meni kul drugače...mi je zanimiv retorik in zabaven...saj vsak igra neko igro v politiki on svojo igra že dalj časa in mu uspeva...
Ni bilo mišljeno kot kritika na tvoj prispevek ali kritika nanj :wink:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
dve olivi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 109
Na forumu od: 2. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a dve olivi » 02. Maj. 2008 17:13

ryu10kyu napisal/-a:A to je bilo namenjeno meni dve olivi? :gruebel:

Saj on je meni kul drugače...mi je zanimiv retorik in zabaven...saj vsak igra neko igro v politiki on svojo igra že dalj časa in mu uspeva...
Ni bilo mišljeno kot kritika na tvoj prispevek ali kritika nanj :wink:


dans sem ocitno egocentricno naravnana, sem misla da je blo meni namenjeno :lol:
uglavnem, ni mi vsec pot po kateri gremo, lahk bi vsaj kdo poskusil prebuditi ljudi, da lahko imajo vec, storijo vec i veljajo vec
lahko bi bil jelincic, ce ze nimamo boljsega
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 02. Maj. 2008 17:17

Se povsem strinjam s teboj...on vsaj izusti kar ima v glavi, pa čeprav je bolj populistično...drugi pa nam stalno mečejo pesek v oči...vse bo v redu...Hrvaška prijateljica je naša prijateljica in se vsi dobro razumemo...na koncu bo res tako da bodo prišli do Domžal in menjavali Slovenske napise v Hrvaške mi bomo pa pisali protestne note v Unijo in Hrvaški...mi smo civilizirani in zapriseženi demokraciji...

Kolikor se meni zdi vse skupaj si v bistvu tili naši vrli politiki želijo da gre Hrvaška v unijo čimprej zaradi tega, da potem kao ne bo več mej...in se bo vse skupaj umirilo in se jim ne bo več treba ukvarjati s tem...čim je Hrvaška v evropski uniji smo potem združeni in imamo konec koncu tudi dostop do odprtega morja pomoje...pasušov ali pa osebnih pa itak ne bomo rabili potem :nixweiss:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
dve olivi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 109
Na forumu od: 2. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a dve olivi » 02. Maj. 2008 17:32

ma clovek ne ve al bi se vsemu skupaj smejal ali se usedu in zjoku
vsi silimo na cim manjse koscke, samostojne drzave, da bi se pridruzili eni
mi smo ene marionete in to nas ze tepe in sele teplo nas bo

ko se ustvari ameriska unija, za njo se afriska in azijska, bomo vsi skupaj v eni vladi in krivi bomo sami, ce nas bodo sploh pustili zivotariti se naprej
/\/\4t3j
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 397
Na forumu od: 2. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a /\/\4t3j » 02. Maj. 2008 17:53

dve olivi napisal/-a:ma clovek ne ve al bi se vsemu skupaj smejal ali se usedu in zjoku
vsi silimo na cim manjse koscke, samostojne drzave, da bi se pridruzili eni
mi smo ene marionete in to nas ze tepe in sele teplo nas bo

ko se ustvari ameriska unija, za njo se afriska in azijska, bomo vsi skupaj v eni vladi in krivi bomo sami, ce nas bodo sploh pustili zivotariti se naprej


Zeitgeist a ne? :lol:
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 02. Maj. 2008 18:03

Jah potem kasiramo čipe v telo in imamo noter davčno in vse sotale podatke...pa kjerkoli si se ve kje si...seveda zaradi tvoje varnosti :D :D :D

Potem se pa že najdejo deli apokalipse v svetem pismu...saj so že sedaj, da bo vsak človek imel svojo številko ožigosano...saj konec koncu nas itak povsod vprašajo za davčno ali pa matično številko :lach:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
dve olivi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 109
Na forumu od: 2. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a dve olivi » 02. Maj. 2008 18:08

/\/\4t3j napisal/-a:
dve olivi napisal/-a:ma clovek ne ve al bi se vsemu skupaj smejal ali se usedu in zjoku
vsi silimo na cim manjse koscke, samostojne drzave, da bi se pridruzili eni
mi smo ene marionete in to nas ze tepe in sele teplo nas bo

ko se ustvari ameriska unija, za njo se afriska in azijska, bomo vsi skupaj v eni vladi in krivi bomo sami, ce nas bodo sploh pustili zivotariti se naprej


Zeitgeist a ne? :lol:


hehehe, niti ne :lol:
dober filmcek, me veseli da so ga nardili, da se sirsa javnost mal zacne razmisljat
mal poglej kake dokumentarce o bilderberg groupu-u pa rotschild-ih itd.. :gut:
eh
Žgajnar
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 12. 5. 2008
Kraj: LJ-okolica

Neprebrana objavaNapisal/-a Žgajnar » 12. Maj. 2008 13:51

Ehh,veste kaj,Jelinčič je tok pameten in sposoben,da če bi hotu bit precednik,bi že bil.Sam to njemu ni cilj;).je preveč dela.njemu je važn da je poslanc,da mal gobca,pa ma dost dnarja.Za to, da bi pa res kej spremenu,se mu pa ne gre.

Vrni se na Politika

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]