Jelinčič za predsednika?

Vse o politiki od svetovne do domače

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

ShopGirl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 8. 6. 2007
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a ShopGirl » 03. Jan. 2008 21:25

Jelinčič je edini ki jasno in glasno upa povedat in izrazit svoja stališča! In to pove na način, da ga razumemo vsi, brez kompliciranih izrazov, temveč lepo preprosto, "kmečko"! Mene zmrazi ob pogledu na naše politike, halo, sploh se ne znajo postavit v bran Sloveniji in Slovencem, obnašajo se k eni navadni ritolizniki in ja dobesedno se ližejo s Hrvati, sploh kar se tiče njihove ekološke cone! Halo? Kje je reakcija? A je kdo mogoče javno reku (razn Jelinčiča), "zdej je pa dost, to je naše, vi niste v EU, naš glas vam loh prepreči vstop v EU!" Pa ne me narobe razumet, nimam nič proti hrvaškim državljanom, mam sorodnike dol, ampak njihovi politiki si dovolijo točno toliko kolikor jim naša vlada dopušča! Dej no, k eni hlapci smo, me zanima, če bi kšna druga država tok dreka požrla od ene države kot smo ga mi!

Drugač pa, Jelinčič ne sme bit nikol predsednik, je preveč pomemben lik v naši politični sferi. Predsednik je pa okrasek. In Turk je kar pravšnji.
sunny_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 120
Na forumu od: 3. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a sunny_ » 05. Jan. 2008 13:21

shopgirl, veš da se popolnoma strinjam s tabo...je tudi edini, ki je jasno predstavil stališča kako bi konkretno in konstruktivno rešil romsko problematiko...
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 05. Jan. 2008 13:40

jelinčič se ljudem dopade, ker so njegovi javni nastopi podobni modrovanjem za lokalnim šankom.
ShopGirl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 8. 6. 2007
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a ShopGirl » 05. Jan. 2008 17:01

Modrovanje za lokalnim šankom? Ojej. No mogoče maš delno prav, diplomat res ni, gre predeleč marsikdaj v svojih izjavah, pa tut ne izbira besed. AMPAK in ta ampak je full pomemben: upa si izražat lastno mnenje, deluje iskreno in je odličen retorik! Zna komunicirat z javnostjo in si pridobivat simpatije s tem ker je to kar je! On ne skriva svojih prepričanj, da bi si pridobil politične točke, on jih raje odkrito pokaže in s tem..hja pridobiva točke! :D Ne pa ostali zategnjenci, diplomatki, ki ne znajo udarit s pestjo po mizi in jasno izrazit svoje mnenje!

Vem, da je full radikalen, verjetno bi sproduciral še kakšno vojno, če bi imel moč, ampak tega vsaj ne skriva. Bolj me skrbijo tisti pri katerih ne veš pri čem si.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 05. Jan. 2008 17:30

v bistvu si zdej povedala, da ti je jelinčič všeč, zato ker cel mandat fura kampanjo za naslednje volitve in si nabira točne s svojimi populističnimi izjavami. a je, razen tega, da zna povedat točno tisto, kar ljudje hočejo slišat, že kdaj kaj naredil?
spermij
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 441
Na forumu od: 27. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a spermij » 05. Jan. 2008 18:39

jullia_ napisal/-a:a je, razen tega, da zna povedat točno tisto, kar ljudje hočejo slišat, že kdaj kaj naredil?
NI samo politik...

Search & find, you may be surprised...
GeorgeConstanza
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 61
Na forumu od: 16. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a GeorgeConstanza » 05. Jan. 2008 22:04

ShopGirl napisal/-a:Modrovanje za lokalnim šankom? Ojej. No mogoče maš delno prav, diplomat res ni, gre predeleč marsikdaj v svojih izjavah, pa tut ne izbira besed. AMPAK in ta ampak je full pomemben: upa si izražat lastno mnenje, deluje iskreno in je odličen retorik! Zna komunicirat z javnostjo in si pridobivat simpatije s tem ker je to kar je! On ne skriva svojih prepričanj, da bi si pridobil politične točke, on jih raje odkrito pokaže in s tem..hja pridobiva točke! :D Ne pa ostali zategnjenci, diplomatki, ki ne znajo udarit s pestjo po mizi in jasno izrazit svoje mnenje!

Vem, da je full radikalen, verjetno bi sproduciral še kakšno vojno, če bi imel moč, ampak tega vsaj ne skriva. Bolj me skrbijo tisti pri katerih ne veš pri čem si.


Hitler je znal tudi odlično izrazit svoje mnenje in reči židom NE.
sunny_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 120
Na forumu od: 3. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a sunny_ » 06. Jan. 2008 13:03

Včasih se mi zdi da pretiravate ko omenjate Hitlerja v tem kontekstu.
Sicer glede na to da je v opoziciji nima velikih pristojnosti da bi kaj ukrenil, lahko samo opozarja vlado.
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 07. Jan. 2008 9:29

Jelinčiču razpada stranka
Zanimivo ... Peče mi je sicer čuden tič, Barbaro Žgajner Tavš pa zelo cenim - njeni govori v parlamentu so bili eni redkih, vrednih poslušanja. Bomo videli, kaj bo iz tega.
Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...
Anelise
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1163
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Anelise » 28. Mar. 2008 20:17

Vcer je biu (spet) na Trenjih,joj,kaka faca :D hihi...
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 28. Mar. 2008 20:24

meni pa se mi gabi...sploh ga videt ne morem, ker se dela tko pameten...
/\/\4t3j
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 397
Na forumu od: 2. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a /\/\4t3j » 28. Mar. 2008 21:07

Jelinčič je edini, ki si želi obranit domovino na edini učinkovit način - z silo(pač hrvatarji drugega kot fizične sile ne razumejo). Povejte mi, v čem je problem, če mi na našo ozemlje pošljemo naše sile. Če pa pač hrvatarji naredijo problem pa odgovorimo z enako silo nazaj.

V času vojne je edini Z OROŽJEM branil domovino, SAM je uničil tank.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 28. Mar. 2008 23:39

/\/\4t3j napisal/-a:V času vojne je edini Z OROŽJEM branil domovino, SAM je uničil tank.


:rofl: še 100 to go :lach:

hm po pravic povedan mene boli briga za tist trdinov vrh, niti na kraj pameti mi nepade da bi se šla kšno vojno zarad tega.Mislm zarad enga hriba da pomre pol slovenije in še nadaljnih dvjst let večina životari, se razvijejo bolezni, okol mene bombe padajo.Ja ne hvala lepa.Če bi že mogla izbirat bi sigurno izbrala to.Ampak oddajnik z signalom za satelitsko bi pa razstrelila, nč noujo zastonj gledal :D
skratka, sem proti vojni na vse načine!

je pa jelinčič en avelika blebetulja.čas mi je bil še zanimiv zdej mi gre pa že počas na jetra, ravno tako kot vsi naši politiki od prvega do zadnjega!
Uporabniški avatar
Damyanchyka
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1390
Na forumu od: 8. 4. 2007
Kraj: Poletje

Neprebrana objavaNapisal/-a Damyanchyka » 29. Mar. 2008 0:18

Purple kuk ti dajaš skrajne primere vedno..Se mi zdi,da dramatizeraš..
Narava je krivična. Psi ne znajo govoriti, medtem ko nekateri ljudje odlično lajajo!
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 29. Mar. 2008 0:27

jst skrajni primer?preden prebereš moj post preberi še kakšnega drugega prej pa boš vidl akdo je dal extremen primer.
če slučajno ne vidiš dobr, ti ga bom kar citirala:

/\/\4t3j napisal/-a:obranit domovino na edini učinkovit način - z silo(pač hrvatarji drugega kot fizične sile ne razumejo). Povejte mi, v čem je problem, če mi na našo ozemlje pošljemo naše sile. Če pa pač hrvatarji naredijo problem pa odgovorimo z enako silo nazaj.


torej?

drugače pa vojna v današnjem čas in pri vsej tej politiki ni drmatiziranje.še mal počakaj pa bo relano stanje!

Vrni se na Politika

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov