Jelinčič za predsednika?

Vse o politiki od svetovne do domače

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
barbi
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 403
Na forumu od: 24. 12. 2006
Kraj: ptuj

Neprebrana objavaNapisal/-a barbi » 29. Maj. 2007 20:16

če pa se to zgodi, te pa je slovenija v veliki riti. boljše da se poskrijejo vsi romi in vsi tisti, ki niso slovenski državljani. on je tak človek... eh nem niti govorla, sam upam, da se to nebo zgodilo nikoli
Uporabniški avatar
miska20
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 110
Na forumu od: 17. 8. 2006
Kraj: prelepa Dolenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a miska20 » 29. Maj. 2007 21:02

Frenkie napisal/-a:Hahaha ta tip itak vedno preseneča s svojimi izjavami in vedenjem, ampak ta kandidatura za predsednika je pa smešna do konca :lach: On se itak zaveda, da nima šans za zmago in da bo potegnil ta kratko. Njegova kandidatura je le dvigovanje podpore in reklama za NS za parlamentarne volitve 2008. Ali pa samo preverja svojo popularnost oz. procent nacionalistov v Sloveniji :D



Predsednik je šef države in šef izvršilne veje oblasti – prav tako pa je on tisti, ki nas predstavlja v tujini pred politiki drugih držav.


Sam da te mal popravim, šef izvršilne oblasti, vlade, je premier, oz. predsednik vlade..pa brez zamere :D

Sama mislim, da ima Jelinčič v nekaterih stvareh prav. Vendar pa se mi za predsednika ne zdi primeren zaradi njegove nestrpnosti do nekaterih etničnih skupin. Druga stvar pa je da kot predsednik nima veliko pooblastil..več bi lahko narredil kot predsednik vlade..
legally blonde
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 956
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a legally blonde » 29. Maj. 2007 23:04

miska20 napisal/-a:
Frenkie napisal/-a:Hahaha ta tip itak vedno preseneča s svojimi izjavami in vedenjem, ampak ta kandidatura za predsednika je pa smešna do konca :lach: On se itak zaveda, da nima šans za zmago in da bo potegnil ta kratko. Njegova kandidatura je le dvigovanje podpore in reklama za NS za parlamentarne volitve 2008. Ali pa samo preverja svojo popularnost oz. procent nacionalistov v Sloveniji :D



Predsednik je šef države in šef izvršilne veje oblasti – prav tako pa je on tisti, ki nas predstavlja v tujini pred politiki drugih držav.


Sam da te mal popravim, šef izvršilne oblasti, vlade, je premier, oz. predsednik vlade..pa brez zamere :D
Sama mislim, da ima Jelinčič v nekaterih stvareh prav. Vendar pa se mi za predsednika ne zdi primeren zaradi njegove nestrpnosti do nekaterih etničnih skupin. Druga stvar pa je da kot predsednik nima veliko pooblastil..več bi lahko narredil kot predsednik vlade..


No pa da js tebe mal popravm - je mela Frenkie kr prou ;) Pr ns je izvrsilna oblast deljena med predsenika in vlado. Tko da predsednik drzave je sef izvrsilne oblasti, sicer samo simbolicni sef, ampak je pa, vlada je pa dejanski nosilec oblasti. Ce smo cist natancni :P

Se pa strinjam, da ni lih primeren za predsednika zarad svoje nestrpnosti ampak konc koncev ne bo mogu nobenmu kej dost skodvt, ker pac nima kej dost pristojnosti oz. kot bi reku ns asistent: je sef tajnice in dveh fikusov :D
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 30. Maj. 2007 7:46

rdeče vrtnice napisal/-a:hja no če bo on zmagal me osebno ne moti ravno toliko samo pa vem d bodo "cigani" zagotovo nastradali sploh pa Strojanovi. samo da bo to uredil potem pa bo uredu. pa da bo v sloveniji malo več pravih slovencev :wink:
drugače je pa zagovo kakšen boljši.


mislim da tud ti nisi preveč nedolžna pri sovraženju tujcev?? :roll:
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 30. Maj. 2007 8:06

Ta tip ma pa take scene včasih se mu res nasmejiš...sama pa res nevem ali je to dobr za državo ali ne...jaz sem za da je enkrat ženska predsednica naše republike :D
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 30. Maj. 2007 8:16

:)
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 05. Dec. 2010 22:30, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
gemini
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1680
Na forumu od: 8. 9. 2004
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a gemini » 30. Maj. 2007 8:21

Spet bo smeh na soočenjih kandidatov. Škoda, ker ne kandidira še Drnovšek, pol bi mela res najbrž zanimive debate :D
Drgač pa letos prvič lahk volim predsednika, in ne to ne bo Jelinčič.
Sicer pa če kandidra Pahor, pol ostali po moje nimajo dost šans za zmago. Je pa konkurenca zmeri dobra.
Ko odvržeš vso strast
in me prideš nežno krast
tvoji poljubi z dlanmi kot bi mi
ustavil čas in že se dani (Neisha)
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 30. Maj. 2007 8:35

Kdaj pa bodo volitve? In na koliko časa so že? saj ni na 4 leta ali pač?
kdo so kandidati?
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 30. Maj. 2007 9:38

volitve so jeseni, na 4 leta se voli,kandidati pa zanekrat kukr vem so peterle, pahor verjetno, pa jelinčič...
BaUcYkA
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 259
Na forumu od: 26. 10. 2005
Kraj: *štajerska*

Neprebrana objavaNapisal/-a BaUcYkA » 30. Maj. 2007 11:01

jaz sem izmed teh kandidatov za jelinčiča. me ful zanima, kako bi se znašel kot predsednik. sicer politike ne spremljam nevem kako dosti, drnovškovega dela tudi ne, vem pa da njegovo delovanje z vlado ni dobro in moti me njegovo zavzemanje za strojanove! veliko veliko slovenskih familij je v slabih razmerah, pa jim ni osebno pomagal, strojanovim pa je, pa ne da jih sovražim ali karkoli, ampak lahko bi se zavzel za vse. še za darfur se je zavzel, za slovenijo pa nič... v eni oddaji je biu prispevek naprimer o eni družini iz okolice ptuja, ki jim je dom pogorel ali nekaj takega, veliko je otrok, božiča niso imeli, drnovšek pa ni niti mignil s prstom. ne rečem, vsem ne moreš pomagati, ampak vseeno mi gre to v nos. drnovška ne bi volila. slišala sem, da bi naj za predsednico kandidirala ena ženska, ne spomnim se dobro katera. če bo, volim njo! čeprav mislim, da bo pahor zmagal.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 30. Maj. 2007 13:04

BaUcYkA napisal/-a:...božiča niso imeli...
? :? Hm, kaj ma pa to veze? Mislm, da bi lahko tud brez tega preživel. :P
BaUcYkA
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 259
Na forumu od: 26. 10. 2005
Kraj: *štajerska*

Neprebrana objavaNapisal/-a BaUcYkA » 30. Maj. 2007 16:32

itaq da so preživeli, ampak vseeno je božič družinski praznik, oni so pa ostali brez vsega. na drugi strani pa se je drnovšek okrog božiča trudil z strojanovimi in z urejanjem stanovanja za njih. če bi nam vse pogorelo in glede na to, da smo vajeni praznovati božič, mi ne bi blo vseeno. umrla zaradi tega ne bi, ampak... no upam, da se kdo strinja
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 30. Maj. 2007 23:14

BaUcYkA napisal/-a:itaq da so preživeli, ampak vseeno je božič družinski praznik, oni so pa ostali brez vsega. na drugi strani pa se je drnovšek okrog božiča trudil z strojanovimi in z urejanjem stanovanja za njih. če bi nam vse pogorelo in glede na to, da smo vajeni praznovati božič, mi ne bi blo vseeno. umrla zaradi tega ne bi, ampak... no upam, da se kdo strinja


ja za vse pa tud ne moreš skrbet no...resda bi lohk namest v ene bedne oklepnike k jih sploh en rabmo in podobne kozlarije, lahko usmeril denar v tistih dvajset slovenskih klošarjev da se jih postavi nekam na toplo, ampak kar cele slovenije, vseh otrok in vsega se pa žal ne da rešiti...
mislm da so zato bolj pristojne posamezne občine, katere znajo dobro pomagat vaščanom če komu kaj pogori oziroma če se zgodi kaj hudega...kukr spremljam še nihče, katermu je hiša pogorela ni ostal na cesti..
presednik slovenije je bolj za okras in kot maskota, nima pa nobene veze s tem...
Uporabniški avatar
Dagi
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 754
Na forumu od: 1. 8. 2006
Kraj: ...

Neprebrana objavaNapisal/-a Dagi » 31. Maj. 2007 6:17

*purple* napisal/-a:volitve so jeseni, na 4 leta se voli,kandidati pa zanekrat kukr vem so peterle, pahor verjetno, pa jelinčič...


na 5 let.

Drugač pa Jelinčič... kr faca z unimi idejami do kje vse je SLO... :D
Always look on the bright side of life!
Uporabniški avatar
Shannon
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 473
Na forumu od: 15. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Shannon » 05. Jun. 2007 18:17

Ka bi cigani najebal :D :twisted:

Vrni se na Politika

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov