Je napad 11.septembra izvedla kar ameriška vlada sama?

Vse o politiki od svetovne do domače

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Frenkie
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1227
Na forumu od: 4. 2. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Frenkie » 11. Sep. 2006 12:08

Slika Slika Slika

Danes mineva že 5 leto od terorističnega napada v ZDA leta 2001. Kljub vsem mogočim dokazom, ki naj bi pričale, da je napad izvedla teroristična organizacija, se pojavljajo špekulacije in malo morje lukenj v sami izvedbi tega napada. Že en francoz je pred parimi leti napisal knjigo, v kateri je za sam napad, obtožil ameriško vlado.

Za večino je neverjetno, da bi neizurjeni piloti lahko zadeli stolpa tako kirurško natančno. Mnogi pričajo, da se v primeru terorističnega napada, dvojčka nikakor ne bi mogla podreti na takšen način kot so se. Vse je bolj zgledalo, kot da bi nekdo, nekaj časa preden so letala trčila v stavbo, po celi višini postavil eksploziv in ga sprožil v sekvenci, zaradi katere se je zdelo, da se nadstropja sesedajo kar v prostem padu.

Napad je bil izveden tako, kot da bi izvedenci, v milimeter natančno vedeli notranjo konstrukcijo zgradbe. Le kako???? Odgovor je lahko le tak, da so imeli pomoč od znotraj.

Če malo bolj natančno opazujemo, se dobro vidi, da se stavba ni porušila v smislu prostega pada, kot je to ameriška javnost po svetu poročala. V resnici je prišlo do verižnega rušenja, zaradi česar se je sesuvalo nadstropje za nadstropjem, kar pa je v 80 % mogoče le z nastavljenim eksplozivom.

Amerika je imela od terorističnega napada dosti koristi, saj so potem imeli na milijone razlogov, da se vtikajo v tuje države in tam delajo nemir. Da ameriškega interesa za nafto sploh ne omenjam.

Dvomi nastajajo tudi zaradi tega, ker ameriška vlada ni pustila evropski varnostni organizaciji narediti preiskave! Zakaj le??? Zaradi svoje varnosti seveda. Takšna preiskava bi namreč širnemu svetu pokazala malo morje varnostnih lukenj v določenih segmentih ameriške družbe. Torej, kaj si mislite o vsem tem? Je možno, da imajo američani prste vmes, in da je šlo le za njihov politični interes?
Zadnjič spremenil Frenkie, dne 08. Sep. 2007 16:09, skupaj popravljeno 8 krat.
Uporabniški avatar
nutella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 864
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a nutella » 11. Sep. 2006 12:12

Je 11. september naključje? (malo za šalo, malo zares)

1) New York City ima 11 črk.

2) Afghanistan ima 11 črk.

3) Ramsin Yuseb (terorist ki je grozil da bo zrušil dvojčke 1993.leta)
ima
11 črk.

4) George W Bush ima 11 črk.



To bi lahko bila čista slučajnost, ampak postaja zanimivo:



1) New York je bila 11-ta zvezna država ZDA.

2) Prvi avion ki se je zaletel v Twin Towers je bil let številka 11.

3) Let 11 je imel 92 potnikov. 9 + 2 = 11.

4) Let 77 ki se je tudi zaletel v drugi dvojček je imel 65 potnikov. 6 +
5
= 11.
5) Tragedija seje zgodila 11. septembra, ali kot Amerikanci rečejo, 9/11.

9 + 1 +1 = 11.

6) Datum tragedije (9/11) se prekriva z Ameriško številko za prvo pomoč

(911). Zopet 9 + 1 + 1 = 11.



Slučajnost? Berite dalje, pa boste mogoče razmišljali drugače.

1) Skupno število žrtev potnikov ugrabljenih avionov je 254. 2 + 5 + 4 =

11.

2) 11. september je 254. dan v letu. Zopet 2 + 5 + 4 = 11.

3) Bombni napad v Madridu se je zgodil 11.3.2004. 1 + 1 + 3 + 2 + 4 11.
4) Tragedija v Madridu se je zgodila točno 911 dan po napadu na Dvojčke.


Tu postaja zelo čudno.



najbolj poznan simbol ZDA, po zvezdicah in črtah na zastavi, je Ameriški

Orel.



Verz ki sledi je povzet iz Korana, Svete knjige Islama.



'Zapisano je da bo sin Arabije prebudil strašnega Orla.

Jezo Orla bodo občutili v vseh državah Alaha, in čeprav bodo nekateri

trepetali v obupu, bodo drugi v upanju govorili:

Jeza Orla je očistila države Alaha in tam je zavladal mir.'




To je verz 9.11 v Koranu.

Še vedno ne verjamete?





Poizkusite to, mene je šokiralo.



Odprite Microsoft Word in napravite naslednje:



1) Vtipkajte Q33 NY . To je službeni naziv leta prvega aviona ki se je

zaletel v Twin Towers.


2) Počrnite to in povečajte na velikost 48.



3) Zamenjajte pisavo na WINDINGS.

Sedaj verjamete??
Never pick a fight with an ugly person, they've got nothing to loose.
Uporabniški avatar
Snow flake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 630
Na forumu od: 27. 12. 2004
Kraj: okolica Ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a Snow flake » 11. Sep. 2006 13:14

Ja, tole se menda pojavlja (te "teorije" o napadu) vse od napada 11. septembra 2001, in kot pravijo nekateri, to ravno ne drži. Da te številke o potnikih ne držijo, da tega besedila ni v koranu, da nobeno letalo ni imelo te oznake .... eni trdijo nekaj, drugi spet druge stvari ...
Klik (žal v angleščini, če se komu da brat)
..... kaj je pa res in kaj ne, pa mi tako ali tako ne vemo .....
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 11. Sep. 2006 19:15

A ni Al Kaida prevzela odgovornosti za napade 9/11 par dni zatem?
Uporabniški avatar
punchka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 572
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a punchka » 11. Sep. 2006 20:14

hihi sam je hudo, enmu se je ful dalo tele cifre obračat :lol:
to infinity and beyond!
Uporabniški avatar
kepka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1656
Na forumu od: 24. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kepka » 11. Sep. 2006 21:14

Snow flake napisal/-a:..... kaj je pa res in kaj ne, pa mi tako ali tako ne vemo .....


zabavno, kako so ljudje se vedno vrazeverni :D mislim, da ni nobenega dvoma, da je nekdo imel malo prevec casa, seveda se da preveriti stevilko leta, in stevilo potnikov na letalih. tisto z windings je res smesno.

sicer pa konkretno o temi - tega pa najbrz res nihce od nepoklicanih nikoli ne bo izvedel........
Reality is that which, when you stop believing in it, doesn't go away.
urszika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1571
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a urszika » 11. Sep. 2006 21:31

Ja, res nikoli ne bomo izvedeli... Napada američani sicer niso izvedli, ni pa dvakrat za reči, da so imeli veliko možnosti, da bi ga preprečili, pa ga (na žalost) niso. Posledice zdej občuti večina sveta, vsaj kar se tiče varnosti, preverjanja podatkov (ne beremo samo mi našo pošto)...

Kar se tiče dvojčkov - ja, lahko da je bil eksploziv, tudi za back-up, tloris stavbe in načrte se da kupit, ukrast,... Ne vem... lahko, da jim je pomagal američan, ampak ne pa vlada.. Vsaj pri samem dejanju ne.

Drugače pa itak roka roko umije - so že sodelovali, prav gotovo še bodo.
Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 11. Sep. 2006 21:53

Dones sva z dragim šla gledat tale film - UNITED 93 (četrto letalo, ki so potniki sami strmoglavili nekam stran, namesto, da bi šli v Pentagon.). Pa sva med filmom debatirala prou o tem- A je Amerika sama to nardila al ne. Pa sva zaklučla, da vrjetno je. Glavni vzrok? Vrjetno nafta.

Kok je pa res pa kok ni pa ne bomo po mojem nikol vedli. Vsaj 100% ne.

(Pa men je prou enih par souzic prtekl, na koncu filma, ko je folk klicu- moža, ženo, starše pa, ko so jim govoril kok jih majo radi, pa, da naj povejo recimo otrokom, da jih majo radi) :(

In pol men ta moj bučman reče: Lubizaa ne jokat, sej to je sam film :evil: Sej vem, da me je hotu sam mal potočažit, sam useen sm ga čudn pogledla :)
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 11. Sep. 2006 22:09

zakaj noben ne potoči solzic za miljone umrlih v iraku :roll:
Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 11. Sep. 2006 22:19

*purple bitch* napisal/-a:zakaj noben ne potoči solzic za miljone umrlih v iraku :roll:


Sej mi je tut za njih hudo, sam je mal drugačn filing, če to berem v časopisu, kot pa,da gledam film kjer ena punca kliče fanta in mu pravi, da ga ljubi in, da, če je ne bo nazaj, naj bo dalje srečn. Pa mamica in žena kliče moža, in mu govori, da ga ljubi in, da naj pozdravi in pazi otročke. Nevem pač se me je tist trenutek to dotaknalo.

Če bi gledla eno drugo dramo, bi pa vrjetno spet kej drugega občutla. Pa ponavadi NE jokam poleg fimov. Ampak dans me je pa kr nekak štihnal.

Sploh mi ni važno keri kurci so to zrihtal, men je žau ljudi, ki so zarad njih umrli.
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.
Uporabniški avatar
Snow flake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 630
Na forumu od: 27. 12. 2004
Kraj: okolica Ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a Snow flake » 12. Sep. 2006 6:59

kepka napisal/-a:
Snow flake napisal/-a:..... kaj je pa res in kaj ne, pa mi tako ali tako ne vemo .....
zabavno, kako so ljudje se vedno vrazeverni :D mislim, da ni nobenega dvoma, da je nekdo imel malo prevec casa, seveda se da preveriti stevilko leta, in stevilo potnikov na letalih. tisto z windings je res smesno....
kepka, to sem mislila na to, da ne vemo, kaj je v ozadju tega napada .... nekateri celo govorijo, da naj bi američani sami zakuhali ta napad, nekateri da je bil to res napad na ZDA ......... nekateri američani naj bi za napad vedeli, v podjetjih, ki so bila iz vzhodnih držav, naj zaposleni ta dan nebi prišli v službo, in podobno ....
Uporabniški avatar
kepka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1656
Na forumu od: 24. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kepka » 12. Sep. 2006 7:57

[offtopic]Snow flake: oprosti, ni bilo misljeno, da leti samo nate ampak na ostale, ki se jim to zdi prepricljivo. meni se zdi link, ki si ga objavila dosti bolj prepricljiv. (BTW, genjalen podpis :lach: tedva sta res lustna.)[/offtopic]
Reality is that which, when you stop believing in it, doesn't go away.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 12. Sep. 2006 8:14

mogoče je pa res vse preveč naključij....
jst ne izključujem možnosti, da američani niso sami napadli dvojčkov...sam nevem zakaj bi udarli po sebi na pentagon :roll:
drgač je pa pri njih itak vse možno..
Uporabniški avatar
*Elle*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 628
Na forumu od: 27. 2. 2006
Kraj: *Big Apple*

Neprebrana objavaNapisal/-a *Elle* » 12. Sep. 2006 19:06

renatka_ napisal/-a:Dones sva z dragim šla gledat tale film - UNITED 93 (četrto letalo, ki so potniki sami strmoglavili nekam stran, namesto, da bi šli v Pentagon.).
(Pa men je prou enih par souzic prtekl, na koncu filma, ko je folk klicu- moža, ženo, starše pa, ko so jim govoril kok jih majo radi, pa, da naj povejo recimo otrokom, da jih majo radi) :(


No včer je bil pa na (hrvaškem) RTL-u lih dokumentarni film o letu U-93..in so bli prov posnetki teh ljudi z letala k so domov klical, mislm kok je blo to grozn slišat...men je šlo kr na jok.. :? pa k so partnerji umrlih govoril..res grozn no, kok nedolžnih ljudi je umrlo tako v Ameriki kot v Iraku :(
Nije mjesečina to što sja u noči, to su tvoje oči, pune ljubavi! R.I.P. - In Memoriam
Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 12. Sep. 2006 21:37

Ja ta dokumentarc je pa moja mami gledla (sicr na SLO1), pa mi je pol mal razlagala ja kako je blo, pa o čem je u bistvu govoru. Drugač pa ja-je moj lubi zaslediu tut na Hrvaški TV.
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.

Vrni se na Politika

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov