Je napad 11.septembra izvedla kar ameriška vlada sama?

Vse o politiki od svetovne do domače

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 13. Sep. 2007 12:34

še ena oboževalka buša :roll:
Realist
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 13. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Realist » 13. Sep. 2007 20:04

Za Nevado Tan:raje si poglej tole:
http://www.jonhs.net/911/911_great_illusion.htm
Uporabniški avatar
z-majči*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 49
Na forumu od: 8. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a z-majči* » 08. Jul. 2008 23:13

Je napad 11.septembra izvedla kar ameriška vlada sama?

kdo pa drug???
Noelia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 240
Na forumu od: 26. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Noelia » 09. Jul. 2008 10:49

Sposobni so, če so to naredili ne vem. Obstaja nešteto stvari, ki ne štimajo pri napadih. Ne bi bilo prvič, da se kaj takega zgodi. Po eni strani je prav smešno kaj vse dela Amerika, svet pa to mirno gleda.
Aeon
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 10. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Aeon » 26. Jul. 2008 22:09

Sama na te teorije zarote nisem dala kaj preveč, ampak ko pa sem izvedela da so konec avgusta leta 2004 v New Yorku v imenu civilne nepokorščine za tri dni pridržali več kot tisoč udeležencev protesta proti republikanski stranki sem, priznam, začela razmišljati v smeri "kaj pa če."

Po nacionalni republikanski konvenciji leta 2004, kjer so ljudje mirno protestirali proti Bushu, je policija aretirala preko tisoč ljudi, med njimi tudi takšne, ki so le prečkali cesto ali šli v kino (bili ob napačnem času na napačnem mestu). Vklenjene so naložili na avtobuse in odpeljali do pomola 57, v katerega brez zaščitnih oblek in očal ljudje naj sploh ne bi vstopali zaradi nevarnosti azbesta in toksičnih olj. Tam so jim odvzeli vse njihove stvari (sploh kamere in fotoaparate ter mobilne telefone) in jih strpali v ograde, za jesti pa so dobili le plesnive sendviče. Spati so morali na tleh, zaradi česa so nekateri dobili celo opekline zaradi strupenih snovi v zgradbi.

Ko sem za to prvič slišala je bila moja prva reakcija nejevera, a sem o zadevi pobrskala tudi po internetu in ni izmišljotina. To se meni zdi grozljivo, da lahko v imenu boja proti terorizmu (kar prečkanje ceste nedvomno seveda je...) naredijo vse kar se jim zahoče, četudi to pomeni da lahko popokajo tisoč ljudi in jih brez možnosti telefonskih klicev več dni pridržijo v toksičnem okolju.

Se opravičujem če tole ne spada ravno v to temo, samo se mi je zdela kar primerna. Če kdo ne verjame ali pa bi rad izvedel več lahko pogoogla kaj v smislu Republican National Convention 2004 Pier 57 ali pa republican police state. Sama sem bila kar šokirana ker res nisem imela pojma da se je to zgodilo. Prilagam pa še nekaj linkov:

Kratek pogovor z eno od pridržanih
Članek iz New York Times-a
Daljši a zanimiv opis dogodka iz prve roke, tudi slike
Še nekaj slik
Uporabniški avatar
mirella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 867
Na forumu od: 25. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a mirella » 27. Jul. 2008 10:29

aa glih ki vidim da je ena načela temo..
Zdaj je bilo par dni zaporedoma na Discovery Channel o teroristicnih napadih.. In ene 4 oddaje so bile samo o 9/11..
CIA je tkooooooo vedla da bojo napadli samo nevem zakaj niso ukrepali..
Res en kup dokazov so meli .. clo datum 9.11. je bil poslan v Nemčijo da se naprej javi Bin Ladnu, kdaj bo napad. Uni pa nič nardit.. Zal mi je samo ljudi ki so umrli zarad take bedarije
Life is not the amount of breaths you take,
it's the moments that take your breath away.
Uporabniški avatar
Iluminati
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 123
Na forumu od: 28. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Iluminati » 28. Jul. 2008 17:12

Bin Laden????
Lahko bi ze vedeli da nima nic pri tem.
Vse skupaj je zrezirala ameriska vlada z Bushem na celu v imenu
"New World Order" novega svetovnega reda.
Z izjavo Silversteeda (lastnika zgradbe 7 na WTC) so se izdali,ker ce je rekel,da naj ga zrusijo,niso mogli postaviti vec ton exploziva v par urah in zrusti 50 nadstropno zgradbo!.
Postavili so ga prej,torej so vse skupaj pripravili sami,ce ne bi bilo tega dejstva bi ostale samo teorije zarote.

Torej vse so splanirali "ILUMINATI"
Uporabniški avatar
linkica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 595
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a linkica » 28. Jul. 2008 17:35

mirella napisal/-a:aa glih ki vidim da je ena načela temo..
Zdaj je bilo par dni zaporedoma na Discovery Channel o teroristicnih napadih.. In ene 4 oddaje so bile samo o 9/11..
CIA je tkooooooo vedla da bojo napadli samo nevem zakaj niso ukrepali..
Res en kup dokazov so meli .. clo datum 9.11. je bil poslan v Nemčijo da se naprej javi Bin Ladnu, kdaj bo napad. Uni pa nič nardit.. Zal mi je samo ljudi ki so umrli zarad take bedarije


kdaj so se pa vodilni brigali za nedolzne ljudi? za malega cloveka?? da placuje davke se, ostalo jih ne briga! :twisted:

men se zdi pa dosti mozna tale teorija:
glede na vse te vojne med verami pa to da je cerkev pomagala hitlerju, lahko sedaj pomaga bushu v tej 'vojni' proti muslimanom... in tudi ce so zrezirali 9/11 in celemu svetu pokazali kaksna je al kaida itd. so to priredili na ta nacin, da so imeli razlog napasti muslimansko vero.

muslimani pa pomoje to ne bodo kar tako pozirali in bodo tudi udarili nazaj... kdo nasrka pa ze veste!
Uporabniški avatar
Iluminati
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 123
Na forumu od: 28. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Iluminati » 28. Jul. 2008 17:44

To si poglejte , pa vam bo vsaj malo bolj jasno kaj se sploh dogaja.
:idea:

http://freedocumentaries.org/theatre.ph ... h=1000x720
Uporabniški avatar
Iluminati
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 123
Na forumu od: 28. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Iluminati » 28. Jul. 2008 17:45

Uporabniški avatar
Iluminati
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 123
Na forumu od: 28. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Iluminati » 28. Jul. 2008 17:57

Uporabniški avatar
Iluminati
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 123
Na forumu od: 28. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Iluminati » 29. Jul. 2008 9:45

Vrni se na Politika

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov