George W. Bush

Vse o politiki od svetovne do domače

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Kakšen se vam zdi način kako george w. bush "rešuje svet"?

smiselno
13
7%
nesmiselno
45
24%
nezaslišano
132
69%
Skupaj glasov : 190

cvetkaaa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 802
Na forumu od: 15. 5. 2008
Kraj: Postojna

Neprebrana objavaNapisal/-a cvetkaaa » 10. Jun. 2008 22:22

Simbolično seveda :D
Slovenci, bogat narod imamo za kolo. Američani reveži, samo za dilo. :D
Uporabniški avatar
the big red machine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 11. 3. 2007
Kraj: gozd

Neprebrana objavaNapisal/-a the big red machine » 10. Jun. 2008 22:23

Če še kdo misli da se naša vlada (ki bo hvalabogu kmalu bivša) in diplomacija ne obnašata ritolizniško samo poglejte si vedenje Janše, ki nasploh velja za hladnega,avtoritativnega in agresivnega politika, kako se posiljeno smejčka Bushevim šalam in se zahvaljuje za sleherni kompliment te ameriške opice...patetično do konca :tot:
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 10. Jun. 2008 22:42

Aloha napisal/-a:
*purple* napisal/-a:aloha, ti meni govoriš da lapam, lapaš pa tudi ti.
seveda vem, da nebi šel denar v take namene, opzri se in poglej v kakšni državi živimo.če ne bo šel za protokolarna darila, bo šel pa za vladni avion al pa za bencin da janša lahko svojo urškico na izlet pelje.
In gled ena vse te bedarije, bi seveda blo bolj pametno kam drugam vložit.ampak kot sem rekla, našim politikom drugi niso važni..


Ja? O čem že lapam?
Preber si prispeuk in boš vidla, da za tale Cult-ou bicikl ti, draga moja prpl, nisi odštela niti centa :wink: .

Ne more it VES denar samo za uboge familije, kr nekak stvari ne morjo tko funkcionirat. Ne rečem, da se ga (pre)večkrat ne zaprau za neki (u tistem momentu in okoliščinah) neprimernga, ampak tut če se tega takrat ne bi kupil, bi se kupil kasnej neki drucga. In še zmer ne bi šlo za bolnco in futr (denar za to področje ni isti kot za neko drugo).


če nisi opazila, me je glede kolesa že sadie opozorila in nekako verjetno sem že vedela da je bilo podarjeno in ne iz strani davkoplačevalcev, kaj ti misliš? :) govorila sem pa nasplošno o protokolarnih darilih in njihovi vredosti.in seveda se mi še vedno zdi, da je velik drugih stvari pomembnejših.
ne Aloha, ne more bit ves denar za uboge ljudi, ampak najhuje je to ker ga v sloveniji gre bolj malo.Pa ok, ne samo za uboge ljudi, še za ostale stvari.Šparajo z materialom za ceste in delajo cenene ceste, pediatrično gradijo že kolk (?) let?skratka, je kar nekej stvari v katere bi se ta denar lahko bolj pametno namenil in so resnično potrebne.
če denar ni isti, se ga lahko še vedno premakne iz tega kupčka v drugega.jst tukej ne vidim problema.ampak seveda, denar za drugim v rit lezt moramo imeti.Lahko bi jim spekli orehovo potico in skuhali kranjsko klobaso.Je slovensko, je poceni in ima nek namen, pa še lačni nebi bili.
:)
/\/\4t3j....Počakaj še malo pa bomo hmal na ravno kakšne balkanske slabše razvite države.glede na ceno hrane in plače, je sorazmerje vsako leto slabše.In vsako leto si lahko manj privoščiš.še mal pa bomo pili kavo brez mleka, ker bo mleko očitno postalo luksuz, kuker se mu cena viša.

mahagonij..tist ki gleda na svojo rit, seveda ne vidi ostalih.In ja več je vredno katerokoli življenje in katerakoli lačna usta, kot pa en po*ukan bajk, za enga diktatorja!
Uporabniški avatar
le@
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 155
Na forumu od: 24. 11. 2006
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a le@ » 11. Jun. 2008 6:43

*purple* napisal/-a:če denar ni isti, se ga lahko še vedno premakne iz tega kupčka v drugega.jst tukej ne vidim problema.ampak seveda, denar za drugim v rit lezt moramo imeti.Lahko bi jim spekli orehovo potico in skuhali kranjsko klobaso.Je slovensko, je poceni in ima nek namen, pa še lačni nebi bili.


OT: *purple*, čist povsod pa tudi hrana ne gre skozi. :lach: Protokolarna darila za ZDA ne smejo biti hrana oz. hrane ne sprejemajo, tako da Bushu potice niso mogli podariti. A misliš, da si prva ki je na to pomislila? :wink:
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 11. Jun. 2008 8:33

joj včeri smo se pol neki zgovarjal in je ena rekla, da so se mogl eni k so čist zravn brnika doma izselt za 2 dni :roll: .
Uporabniški avatar
mirella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 867
Na forumu od: 25. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a mirella » 11. Jun. 2008 10:13

*purple* napisal/-a:jest bi ga kr ustrelila..ker tak osebek k je pa on-on si zasluž kazen za vojne zločine ne miloševič!!!!!!!!!!!kanibal!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Ne Milošević?? sj sta tam tam.. :)
Life is not the amount of breaths you take,
it's the moments that take your breath away.
Uporabniški avatar
kepka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1656
Na forumu od: 24. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kepka » 11. Jun. 2008 10:33

*purple* me vedno znova presune s svojo, ne vem kako bi temu rekla, da ne bi koga uzalila, ker preprostost je prevec mil izraz :D No, ampak vec kot je takih, lazje bom nasla sluzbo. :D

Tema pa je o Bushu in ne o protokolarnih darilih. Tako da, preden gre "v pokoj" ga lahko se malo popljuvate. Preden ga nasledi - upam - Obama.
Reality is that which, when you stop believing in it, doesn't go away.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 11. Jun. 2008 12:44

le@ napisal/-a:
*purple* napisal/-a:če denar ni isti, se ga lahko še vedno premakne iz tega kupčka v drugega.jst tukej ne vidim problema.ampak seveda, denar za drugim v rit lezt moramo imeti.Lahko bi jim spekli orehovo potico in skuhali kranjsko klobaso.Je slovensko, je poceni in ima nek namen, pa še lačni nebi bili.


OT: *purple*, čist povsod pa tudi hrana ne gre skozi. :lach: Protokolarna darila za ZDA ne smejo biti hrana oz. hrane ne sprejemajo, tako da Bushu potice niso mogli podariti. A misliš, da si prva ki je na to pomislila? :wink:


pa naj mu nardijo plastično imitacijo :D al pa nevem, v gips ulito imitacijo triglava :D
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 11. Jun. 2008 18:59

Škandal, Bush se furka po Nemčiji z biciklom, ampak ne s slovenskim! :eek: :D Pha.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
slivica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 909
Na forumu od: 27. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a slivica » 11. Jun. 2008 19:08

Bus na kolesu, ampak ne na Slovenskem. :)

Pred slabim mesecem je dobil tud v Izraelu kolo.

Men je ful hecen tukaj: Bush plese

Mi je blo pa zelo hecno vceraj, ko Marjetice Rupel sprva niso hoteli spustiti k ostalim damam v galeriji. :D
matjazd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 567
Na forumu od: 14. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a matjazd » 11. Jun. 2008 20:55

_Petra_ napisal/-a:Mi je blo pa zelo hecno vceraj, ko Marjetice Rupel sprva niso hoteli spustiti k ostalim damam v galeriji. :D


:D :D :D Tudi meni. In tudi to mi ni jasno kaj se je Janševa Uršika slinila tam zraven. Če pride na obisk predsednikova žena, naj jo tudi pri nas spremlja žena našega predsednika in ne pol mesta žensk. :roll:
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 11. Jun. 2008 20:57

Janez Janša je bil uradni gostitelj - kot premier predsedujoče države EU.

Bush je pa itak predsednik in premier v isti osebi; tam je drugačen sistem.
Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 13. Jun. 2008 22:12

kr.ena napisal/-a:Janez Janša je bil uradni gostitelj - kot premier predsedujoče države EU.

Bush je pa itak predsednik in premier v isti osebi; tam je drugačen sistem.


Janez Janša bi še sebi zlezel v rit, če bi le imel to sposobnost.
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 13. Jun. 2008 22:45

sanjaanja napisal/-a:
kr.ena napisal/-a:Janez Janša je bil uradni gostitelj - kot premier predsedujoče države EU.

Bush je pa itak predsednik in premier v isti osebi; tam je drugačen sistem.


Janez Janša bi še sebi zlezel v rit, če bi le imel to sposobnost.


joj kakšni intelektualni komentarji. kot bi poslušal ene stare mame, ki vejo samo povedat da so vsi isti, sam peterle je mal bol :D
matjazd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 567
Na forumu od: 14. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a matjazd » 13. Jun. 2008 22:50

densy napisal/-a:
sanjaanja napisal/-a:
kr.ena napisal/-a:Janez Janša je bil uradni gostitelj - kot premier predsedujoče države EU.

Bush je pa itak predsednik in premier v isti osebi; tam je drugačen sistem.


Janez Janša bi še sebi zlezel v rit, če bi le imel to sposobnost.


joj kakšni intelektualni komentarji. kot bi poslušal ene stare mame, ki vejo samo povedat da so vsi isti, sam peterle je mal bol :D


Vsi so eni ritolizniki. Tako Janša kot Peterle, da ne bo pomote Densy.

Vrni se na Politika

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov