George W. Bush

Vse o politiki od svetovne do domače

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Kakšen se vam zdi način kako george w. bush "rešuje svet"?

smiselno
13
7%
nesmiselno
45
24%
nezaslišano
132
69%
Skupaj glasov : 190

/\/\4t3j
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 397
Na forumu od: 2. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a /\/\4t3j » 10. Jun. 2008 16:35

bush=največji car pod soncem
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 10. Jun. 2008 18:06

kepka napisal/-a::lach:

Ce pride Papez, je varnostna panika, ce pride eden od Abdul Aziz-ov je varnostna panika, ce pride angleska kraljica prav tako. Stvar protokola in varovanja. Raje se ukvarjajte s pomembnejsimi stvarmi, kot je na primer to, da se peljete s kolesom in ne z avtom in se kaj prispevate (baje) k cistejsemu okolju.

Protokolarna darila se vam zdijo draga? Poznam ljudi, ki se vozijo z drazjimi kolesi :D In raje vidim, da gre denar iz proracuna za protokolarna darila, kot pa za vojasko opremo ali za polete nasih politikov s helikopterji in podobno.

Sicer pa, vse glasne: ste se morda udelezile kake demonstracije? (Jaz sem seveda se :D) Ne? Zakaj ne? Ker "itak s tem nic ne dosezes"? No - s tem brezveznim petelinjenjem na forumu tudi ne.


jest sm mogla kolo ob sebi pelat, ne smeš se pelat s kolesom, ker je 1 km stran avtocesta po kateri se bo pelal.. :roll: to je pa že mal pretiravanje. pa da ne morš 20 m naprej do svoje hiše z avtom, ampak ga pr sosedu pustit...

sam tole s kolesom še zmer zmaga. jest sm misnla da me polcaji zajebavajo, pol je pa tko resn gledou, da sm dol stopila in 100 m do hiše pešačla ob kolesu :D
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 10. Jun. 2008 18:45

/\/\4t3j napisal/-a:bush=največji car pod soncem
:flehan: :irre:

Pri njem mi je dejansko najbolj zanimivo kako nastopa pred javnostjo. Tisti njegov svetniški ksiht, ves prijazen in od boga dan, ki se v celem svojem življenju trudi samo za najboljše za vse prebivalce sveta. Aaaaha.
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 10. Jun. 2008 18:52

Janša ponavlja za nami --> mi smo tudi naši razredničarki za konc šole kupli kolo :D
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 10. Jun. 2008 19:03

kepka napisal/-a::lach:

Ce pride Papez, je varnostna panika, ce pride eden od Abdul Aziz-ov je varnostna panika, ce pride angleska kraljica prav tako. Stvar protokola in varovanja. Raje se ukvarjajte s pomembnejsimi stvarmi, kot je na primer to, da se peljete s kolesom in ne z avtom in se kaj prispevate (baje) k cistejsemu okolju.

Protokolarna darila se vam zdijo draga? Poznam ljudi, ki se vozijo z drazjimi kolesi :D In raje vidim, da gre denar iz proracuna za protokolarna darila, kot pa za vojasko opremo ali za polete nasih politikov s helikopterji in podobno.

Sicer pa, vse glasne: ste se morda udelezile kake demonstracije? (Jaz sem seveda se :D) Ne? Zakaj ne? Ker "itak s tem nic ne dosezes"? No - s tem brezveznim petelinjenjem na forumu tudi ne.


se4j ker gospa kepka itak ve za vse naokoli kaj in kako.najboljš da tisti ki hodi v ljubljano v službo iz okolice brnika oziroma kjer so bile zaprte ceste, da naj gre kar s kolesom.Huh, kukr smo pa slišali tud kolesarjev niso spustili skozi. :wink:
ja protokolarna darila so draga, dokler je še toliko lačnih ust pri nas.Za 4200 evrov, bi se kar konkretno najedli.tko da ja, nič drugega kot metanje dnarja v smeti so protokolarna darila.

demonstracije?pet slovencev bo demonstriralo proti ameriki in bodo uspeli.Ja, res rajš delam kakšno konkretnejše delo in koristno zame, kot pa da nastopam po cestah zarad nekoga, čigar ime omembe ni vredno.In ja, svoje mnenje lahko izpostavim.
/\/\4t3j
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 397
Na forumu od: 2. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a /\/\4t3j » 10. Jun. 2008 19:22

g00fy_qa napisal/-a:
/\/\4t3j napisal/-a:bush=največji car pod soncem
:flehan: :irre:

Pri njem mi je dejansko najbolj zanimivo kako nastopa pred javnostjo. Tisti njegov svetniški ksiht, ves prijazen in od boga dan, ki se v celem svojem življenju trudi samo za najboljše za vse prebivalce sveta. Aaaaha.


Tako je, mr. George W. Bush je za ta svet naredil ogromno dobrega, boril se je za ljudi in za dobro tega sveta. Za Irak, Afghanistan je naredil ogromen napredek. Če bi vsi ljudje bili kot mr. Bush bi ta svet bil popoln.

Long live mr. Bush!!!

http://www.youtube.com/watch?v=BqLvBUSJucg =D
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 10. Jun. 2008 19:59

*purple* napisal/-a:ja protokolarna darila so draga, dokler je še toliko lačnih ust pri nas.Za 4200 evrov, bi se kar konkretno najedli.tko da ja, nič drugega kot metanje dnarja v smeti so protokolarna darila.


Ti mogoče prebereš kšn prispeuk, al vedno lapaš na pamet?!

Pa nehi že s to lakoto in podobnim, kr ta dnar, k bi šou oz gre (u tem primeru) za protokolarna darila, ne bi šou za lačne familije tut če bi si državniki poklanjal kinder jajca.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 10. Jun. 2008 20:44

aloha, ti meni govoriš da lapam, lapaš pa tudi ti.
seveda vem, da nebi šel denar v take namene, opzri se in poglej v kakšni državi živimo.če ne bo šel za protokolarna darila, bo šel pa za vladni avion al pa za bencin da janša lahko svojo urškico na izlet pelje.
In gled ena vse te bedarije, bi seveda blo bolj pametno kam drugam vložit.ampak kot sem rekla, našim politikom drugi niso važni..
/\/\4t3j
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 397
Na forumu od: 2. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a /\/\4t3j » 10. Jun. 2008 20:51

*purple* napisal/-a:aloha, ti meni govoriš da lapam, lapaš pa tudi ti.
seveda vem, da nebi šel denar v take namene, opzri se in poglej v kakšni državi živimo.če ne bo šel za protokolarna darila, bo šel pa za vladni avion al pa za bencin da janša lahko svojo urškico na izlet pelje.
In gled ena vse te bedarije, bi seveda blo bolj pametno kam drugam vložit.ampak kot sem rekla, našim politikom drugi niso važni..


A se mi vsi zavedamo, da trenutno v sloveniji živimo bolje kot 3/4 ljudi tega sveta?

Zavedaj se, da je v vseh razvitih državah tako in mi nismo izjema. In teh 4000€ ne bi rešlo lakote :wink: . To 4000€ vredno kolo pa je Bushu plačala firma, ki izdeluje kolesa, davkoplačevalci nismo dali niti centa, zato ne jamrat.
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 10. Jun. 2008 21:17

*purple* napisal/-a:aloha, ti meni govoriš da lapam, lapaš pa tudi ti.
seveda vem, da nebi šel denar v take namene, opzri se in poglej v kakšni državi živimo.če ne bo šel za protokolarna darila, bo šel pa za vladni avion al pa za bencin da janša lahko svojo urškico na izlet pelje.
In gled ena vse te bedarije, bi seveda blo bolj pametno kam drugam vložit.ampak kot sem rekla, našim politikom drugi niso važni..


Ja? O čem že lapam?
Preber si prispeuk in boš vidla, da za tale Cult-ou bicikl ti, draga moja prpl, nisi odštela niti centa :wink: .

Ne more it VES denar samo za uboge familije, kr nekak stvari ne morjo tko funkcionirat. Ne rečem, da se ga (pre)večkrat ne zaprau za neki (u tistem momentu in okoliščinah) neprimernga, ampak tut če se tega takrat ne bi kupil, bi se kupil kasnej neki drucga. In še zmer ne bi šlo za bolnco in futr (denar za to področje ni isti kot za neko drugo).
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 10. Jun. 2008 21:47

Mahagonij napisal/-a:Pa se to glede "lahko bi razdelil denar med reveze": lepo videt kako nekateri "odraslo" razmisljajo in imajo "dolgorocne" resitve. Bravo.


A kolo za 4.200 eur je pa zate dolgoročna rešitev? A en bolan otrok pa ni vreden enega zdravila, ki npr. stane bistveno manj???
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 10. Jun. 2008 21:55

mary-kate and ashley bigg napisal/-a:to srečanje je čist formalno srečanje ameriških in evropskih predstavnikov in ker pač mi predsedujemo EU, je bush pršu sem. s tem nobenmu v rit ne lezemo.


Če ga povabimo, lezemo. Glede na to, da ga 95% ljudi sovraži.
Uporabniški avatar
°°Inchee°°
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 6. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a °°Inchee°° » 10. Jun. 2008 22:18

Kater board je pa janša dobil? :D
cvetkaaa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 802
Na forumu od: 15. 5. 2008
Kraj: Postojna

Neprebrana objavaNapisal/-a cvetkaaa » 10. Jun. 2008 22:19

Kakorkoli že in kdorkoli že, je plačal kolo za 4200 eur, se meni to zdi nesmiselno in butasto darilo.
In tudi, če ga je že plačala firma, bi tudi ona lahko ta dener porabila za npr. višji regres zaposlenih. V vsakem primeru ga nasrka ljudstvo. Pobirajo se davki, ... In kdo druh financira državo, če ne ljudje.

In podpiranje človeka, ki dela samo zgago in bolečino na celem svetu, zraven pa se še hvali kako je dober, je zame nenormalno.
Uporabniški avatar
°°Inchee°°
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 6. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a °°Inchee°° » 10. Jun. 2008 22:21

ja sicer pa so darila zelo simbolična,ane? Kolo predstavlja slovenijo in seveda dila predstavlja ameriko. Kako smo rekreativni :D

Sicer pa se mi smili naslednji predsednik ZDA,ker bo moral vso to bushevo "dediščino" urejat .
Zadnjič spremenil °°Inchee°°, dne 10. Jun. 2008 22:22, skupaj popravljeno 1 krat.

Vrni se na Politika

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov