Evro cene

Vse o politiki od svetovne do domače

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 10. Apr. 2008 12:50

jullia_ napisal/-a:@metuljcica*: Tele vinjete se meni sploh ne zdijo slaba pogruntavščina. Pavšal je pomoje precej nižji, kot če bi sproti plačevala vsako vožnjo. Je pa res, da bi morali še kakšno dnevno ali 3dnevno uvest, ker se tistim, ki hodijo kam dlje od trgovine samo dvakrat letno, tega res ne bo splačevalo kupovat.
Res je. Meni se je nikakor ne bo splačalo kupiti.
Poleti bo spet povečan tranzit do hrvaške obale, tako da bi bila kakšna dnevna vinjeta naravnost nujna...
Uporabniški avatar
*zeljka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 814
Na forumu od: 14. 8. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *zeljka* » 10. Apr. 2008 13:00

men tud ni jasn kako s 15€ preživiš večer, edin če spiješ v celem večeru 2 flaški vode + taxi za domov.
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 10. Apr. 2008 13:04

Samo je Ljubljana res draga v primerjavi s drugimi mesti ali periferijo. Ko sem šel enkrat nekam v en lokal, ki je dosti dobro izgledal...ampak je bil nekje bogu iza leđa...in dobim račun runde sem resnično verjel, da se je natakar zmotil in sem mu rekel da naj me neha zajebavati in mu rekel da je nekaj pozabil računati! :lach: Potem sem ugotovil da resno misli :rofl:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
lolika69
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 343
Na forumu od: 24. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolika69 » 10. Apr. 2008 13:08

Učas je bla kava 120 sit zdej je 1.20€. Men se zdi da so se cene fool nabile. Prej smo šli vn z 5 jurji, zdej pa če maš u žepu 20€ s tem ne upaš skor nkamr.
THE ONLY ROOL ISDON''T BE BORING.DRESSCUTEWHEREVER YOU GO.LIFE IS TO SHORT TOBLENDIN.
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 10. Apr. 2008 13:14

Mah jaz 20€ dvignem na bankomatu pa imam občutek kot, da bi dvignil 1.000 sit izpred nedolgo tega nazaj :lach:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 10. Apr. 2008 13:34

*zeljka* napisal/-a:men tud ni jasn kako s 15€ preživiš večer, edin če spiješ v celem večeru 2 flaški vode + taxi za domov.


Pri nas za ta denar dobiš cca 7 pirov. Oziroma recimo enih 5-6 žganih pijač. Pa itak ne spijem toliko, tako da se zelo redko zgodi, da bi več kot 10 evrov v lokalu pustila.
Kaj naj rečem, lepo vabljeni v Kranj :)
Uporabniški avatar
no angel
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1614
Na forumu od: 2. 11. 2004
Kraj: vzhodno od LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a no angel » 10. Apr. 2008 18:26

Ko je že ravno blo govora o tem kok zapravite ko greste ven - js sm pa neki takga kot jullia_, hehe. :D Mi pač ko gremo kam s kolegi, mamo navado da plača vsak svoje, ker res nimam dnarja (in tud drugi ne) da bi plačvala nevemkakšne runde ... Je pa res, da tud redkokdaj pijem alkohol, pa niti ne hodim tok vlk ven, večinoma sam zvečer na kake pijače al pa v kino, kej takga. Če že gremo tak za celo noč nekam, pa zapravim tud tk okol 15evrov al pa še celo manj. Sej recimo v KMŠ-ju za 10evrov dobiš 4 redbull vodke (če se ni že kej spremenilo), kar je men čist dovolj. :lach: V kake fensi lokale pa ne hodim na celonočno žuranje. Drugač pa med vikendi ko gremo tle pri nas ven (Celje), ne zapravim nč kej manj kot če bi šla v LJ - je prib. isto drago, oz. mogoč čist mal cenejš, ni pa nekih vlkih razlik (vsaj tak se men zdi). Bi se pa kr fajn tolkla po glavi, če bi kdaj zapravla zuni ene 50evrov - se mi enostavno zdi preveč škoda dnarja. Niti si ne morm privoščit tega, pač s svojo štipendijo (drugih dohodkov pa nimam, ker nikjer ne delam). Pa me res zanima, kje pa drugi dobite tok dnarja da lahk tok zapravljate zuni? To je resno vprašanje. :D
Zadnjič spremenil no angel, dne 10. Apr. 2008 18:52, skupaj popravljeno 1 krat.
little dandelion
let your heart keep time
now the clouds are gone
all of your tomorrows shine
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 10. Apr. 2008 18:36

kje ga dobimo? delamo :D
pa sej tudi js ne porabim kej preveč, ko grem ven žurat...max. 15€ in potem moram dva tedna delat, da prinesem to nazaj noter :D je pa pri nas drago...
imamo sicer dva fensy lokala, v katera sploh ne zahajam, ker nisem neka fensy bejba...zato hodim u italijo u Fly, kjer so cene take kot u teh fensy lokalih, ampak je vzdušje dosti boljše, muzika zakon, plesat se da ...in u kozarc ti dajo dosti več alkohola, tko da ne rabiš dosti rund, da te prime :wink: se splača :)
Uporabniški avatar
*zeljka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 814
Na forumu od: 14. 8. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *zeljka* » 11. Apr. 2008 7:22

ja lj je kr draga, pa sj jz tud ne spijem liter vodke na večer.
sam če gremo 4-je vn, pa da usak za eno rundo pismo je ena runda 20€ :?
se spomnem učas sm tm u prvem letniku šla vn z 2000 SIT v žepu, sm neki spila, pa še za taxi sm mela.
zdj dvignem 20€, pa pogledam u dnarnco pa rečm damn sam 20€ mam... (to je 4792,80 SIT!!!!!!!! :eek: :eek:.
učas k sm mela 5000 SIT sm bla bogata, sm šla u shopping :D
Uporabniški avatar
lolika69
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 343
Na forumu od: 24. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolika69 » 11. Apr. 2008 7:24

Se mi zdi, da je u lublan še to..da če sploh hočš km pridt na mal bl žur (diskoteka) je itaq treba dat za vstopnino 5€. In potem če piješ po rundah res hitr zgubiš dnar.
THE ONLY ROOL ISDON''T BE BORING.DRESSCUTEWHEREVER YOU GO.LIFE IS TO SHORT TOBLENDIN.
Uporabniški avatar
*zeljka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 814
Na forumu od: 14. 8. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *zeljka* » 11. Apr. 2008 7:28

sj itk je useen al pa če seb kupm 4 pijače, pride na konc isto :)
zdj ne vem kje majo u lj vstopnino razn bakus pa kšn FF (a to sploh še obratuje? :?)
sj že brez vstopnine ti nanese velik, jz pa če vidm da je vstopnina, sam rečm mejte jo, grem raj drugam.
Uporabniški avatar
kamis
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1085
Na forumu od: 12. 12. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kamis » 11. Apr. 2008 10:28

ja sej point pa je da je ustopnina sma za dece,ponavad.Ja če se ga hočeš napit tkole uzun je res kriza,ker je u Ljubljani res svinsko drago.Sej reb bull vodka(1vodka) stane 6.5€ :eek:
Uporabniški avatar
lolika69
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 343
Na forumu od: 24. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolika69 » 11. Apr. 2008 10:30

Pa sej..če se ga hočš pa totalno ulit pa še zmeri zmaga sociala...nakup pijače v trgovini.
THE ONLY ROOL ISDON''T BE BORING.DRESSCUTEWHEREVER YOU GO.LIFE IS TO SHORT TOBLENDIN.
Uporabniški avatar
kamis
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1085
Na forumu od: 12. 12. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kamis » 12. Apr. 2008 18:59

^^o ja to se še zmer prakticira,un najcenejši viski al pa jegr litrske kokakole,plastični kozarčki.Sam zdj k smo že čez 20 ne prakticiramo več klopc v parkcih ampak svoje domov pa udobje kavčov :D
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 12. Apr. 2008 19:06

Ja ne predstavljam si sebe in mojih kolegov na klopci pri 29ih letih, da iz flaše pijemo preden grem ven :lach: čeprav je verjetno oziroma sigurno bolj racionalno in ekonomično...ampak vseeno a-a...čeprav ko smo šli pa v ambasado pa smo res tudi zunaj pili pred avtomobili, ampak tam je pa res ogromno ljudi ki to dela in je čisto simpatično zunaj :)

Da bo pa v Ljubljani zdaj se odločil preden grem ven se napiti zunaj pa no go...pa saj konec koncu ko greš ven nimaš namena zdaj ga ful tankati...greš ven in spijem eno pa drugo pijačko, pa se potem razživi večer in se pač nadaljuje...ker tudi ven ne grem z namenom da se ga bom naklal kot veverca :gruebel:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE

Vrni se na Politika

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov