Drnovšek & Darfur

Vse o politiki od svetovne do domače

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ga podpirate?

Da
27
54%
Ne
16
32%
Ne vem za kaj gre oz. me ne zanima
7
14%
Skupaj glasov : 50

satan28
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 243
Na forumu od: 6. 3. 2005
Kraj: mb

Neprebrana objavaNapisal/-a satan28 » 09. Mar. 2006 20:51

Tudi jaz ga podpiram,sploh ko sem prebrala njegov intervju glede
zdrave prehrane,odnosa do živali...
Mislim,da je velik človek,definitivno veliko "pred našim časom"!
"Kaj je prijatelj?
Duša v dveh telesih..."
Aristotel
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 28. Jun. 2006 15:03

Nima sicer zveze z Darfurjem neposredno, ampak sem kar dala v to temo...

Ste prebrale Drnovškovo knjigo? Danes je v Delu na 5. strani komentar Petra Kolška, ki mi je všeč...

...zapoznela slovenska inačica newageovske duhovnosti.... žal nismo dobili pisatelja... izgubili smo prvorazrednega politika in dobili drugorazrednega guruja. Tega si nismo zaslužili, res pa je, da si življenje, ki bo v najglobljem skladu z njim samim, zasluži on....

Samo nekaj poudarkov, s katerimi se zelo strinjam.
Uporabniški avatar
bella_
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 415
Na forumu od: 26. 5. 2006
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a bella_ » 28. Jun. 2006 17:18

ma on bi moru v prvi vrsti bit POLITIK in porihtat svojo drzavo k je vedno bol v k... za darfur pa svaka mu cast sam rahlo ze pretitava v poudarjanju duhovnosti pa ene par takih glupih izjav je meu k cloveka na rit vrzejo (npr. za fuzbal). predsednik predstavlja ljudstvo, ne pa sam sebe. naj kandidaturo spelje do konca potem pa naj se ukvarja s takimi plemenitimi zadevami.
Uporabniški avatar
uršy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 641
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: najlepše mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a uršy » 28. Jun. 2006 22:54

Dons je bil spet u formi :lol: ....take odgovore je prbiju, da sm se skor polulčkala od smeha :)
Uporabniški avatar
bella_
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 415
Na forumu od: 26. 5. 2006
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a bella_ » 28. Jun. 2006 23:31

kaj je pa reku kej? hvala bogu ga nism vidla
Uporabniški avatar
*S*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 64
Na forumu od: 15. 6. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *S* » 03. Jul. 2006 11:32

uršy napisal/-a:Dons je bil spet u formi :lol: ....take odgovore je prbiju, da sm se skor polulčkala od smeha :)


Ja ma sej on je faca. Sam se mi pa res tud zdi da bi lahko bolj pomagal slovenskim družinam ker pri nekaterih je res kriza. Za darfur smo pa zbral baje 205miljonov :eek:
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 03. Jul. 2006 12:16

.....
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 29. Jul. 2010 21:02, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
mleko
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a mleko » 06. Jul. 2006 23:22

spet ostajam brez sape zaradi zgornjega veleumja. :flehan: :flehan:

kot prvo ni nobena tu slišala za diplomacijo in zagovarjanje moralnih vrednot. prvo funkcijo opravlja naš predsednik glede na podporo nerazgledanih janezkov zavidljivo dobro, nakar izkorišča svoj položaj za promoviranje temeljnih človeških vrlin. vendar kakice psujete po tem z argumenti skladalca kravjekov. "poštima naj razmere doma in naj za tem svira po Darfurju..."
pa ja de. stopnja razgledanost v tej temi niha med razgledanostjo konzervirane tune in razgledanostjo zmrznjene scaline. če bi le katera prebrala članek (in ob tem spravila edini celici v pogon) bi bila prikrajšana za marsikatero blamažo. ne moreš, da verjameš, če ne prebereš.

rečem le eno, smo zelo fortunate da ga imamo.

p.s. pozanimajte se še o tem kaj je temeljna funkcija predsednika po ureditvi slovenske zakonodaje pred kakršnimkoli nadaljnim izpadom.
Uporabniški avatar
u_k_i
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 340
Na forumu od: 31. 8. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a u_k_i » 07. Jul. 2006 0:54

Mleko a lahko nehaš napadat folk, v čist vsaki temi... če hočeš provocirat folk, se spelji an kak drug forum, poln tipov z neznaaansko visoko ravnjo testosterona, pa ti garantiram da boš imel kamlu veeliko provokacij, in odgovorov na njih...

drugače se je pa drnovšek pač odločil, da se usmeri na globalne probleme, je pa res da sem bila ob sroških njegovih potovanj samo :eek: :eek: in bi raje vidla, da grejo h kaki družini, vasi, mestu v Sloveniji.... sej veš kako rečejo, daleč od oči,.... nas pač bolj prizadenejo težave, ki so nam bližje, s katerimi se lažje istovetimo.
sanjaj svoje življenje,
a živi svoje sanje
Uporabniški avatar
mleko
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a mleko » 07. Jul. 2006 15:48

u_k_i napisal/-a:Mleko a lahko nehaš napadat folk, v čist vsaki temi... če hočeš provocirat folk, se spelji an kak drug forum, poln tipov z neznaaansko visoko ravnjo testosterona, pa ti garantiram da boš imel kamlu veeliko provokacij, in odgovorov na njih...

drugače se je pa drnovšek pač odločil, da se usmeri na globalne probleme, je pa res da sem bila ob sroških njegovih potovanj samo :eek: :eek: in bi raje vidla, da grejo h kaki družini, vasi, mestu v Sloveniji.... sej veš kako rečejo, daleč od oči,.... nas pač bolj prizadenejo težave, ki so nam bližje, s katerimi se lažje istovetimo.

naj te prvo vprašam, če si sploh prebrala moj prispevek.
glede drnovška si le ponovila več drugih mnenj. na tvojem mestu ne bi komentiral zunanje politike RS. namreč ta terja stroške, naš interes ni razvoj samozadnostne Slovenije, temveč države umeščene v svet. ;)
Uporabniški avatar
SSarchy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 720
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SSarchy » 07. Jul. 2006 17:02

Mleko.. :lol: :zustimm:
Glede Janeza sem pa zelo vesela, da je tko pozitiven. Očitno mu ta njegova bolezen kar nekako narekuje, da naj svoje zadnje 'politične' oz predsedniške moči usmeri v dobrodelnost za svet, ki mu lahko pomagamo vsi skupaj. Podpiram ga in mu želim veliko zdravja in uspehov pri njegovih načrtih! :)
Zemlja je velika učiteljica tistim, ki ji znajo prisluhniti. Življenje se tu ne bo končalo, ne glede na to, kaj počne človeštvo. Zemlja bo ostala. Le človeštvo se bo vrnilo v nič, od koder je prišlo, razen če ne bomo spremenili svojih navad!
Uporabniški avatar
bella_
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 415
Na forumu od: 26. 5. 2006
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a bella_ » 07. Jul. 2006 18:04

predsednik predtavlja svoje ljudtsvo NE sam sebe! in kaj je volja ljudstva? ja ja, vem da vs bo velik rekl da je to ful plemenito in sirokosrcno dejanje, ampak bodte iskreni - a raj vidte da je v sloveniji situacija vsak dan slabsa (kokr je zdj) in bolj kot za slovenijo pomagamo darfurju? sj je lepo da pomagamo, ampak na zivce mi gre to, da noben ne izbuljsuje stvari v sloveniji! dokaz za to je slovensko javno mnenje, stevilne demonstracije,...
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 07. Jul. 2006 18:12

<<<
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 19. Sep. 2010 19:23, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
mleko
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a mleko » 07. Jul. 2006 18:27

bella_ napisal/-a: a raj vidte da je v sloveniji situacija vsak dan slabsa (kokr je zdj) in bolj kot za slovenijo pomagamo darfurju? sj je lepo da pomagamo, ampak na zivce mi gre to, da noben ne izbuljsuje stvari v sloveniji! dokaz za to je slovensko javno mnenje, stevilne demonstracije,...

noben ne izboljšuje stvari pri nas? situacija je vsak dan slabša? pokaš jih srči, povej mi kaj je vsak dan slabše pri nas? mensezdi, da spet ne veš kaj govoriš. aja, to ni žalitev.

~NIA~ napisal/-a:ja no sej.. kje je pa kšn predsednik da bo nam pomagav?

kaj točno si ti želiš? mogoče pa pri tebi ni pomoči več. peh.
Uporabniški avatar
bella_
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 415
Na forumu od: 26. 5. 2006
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a bella_ » 07. Jul. 2006 18:28

bella for president :lol:

kucan je biu car zame! lej kaj je naredu za slovenijo, tak bi moru bit vsak predsednik. pa kako se je drnovsek kr naenkrat spomnu pomagat darfurju? revscina, vojne, bolezni in ostalo je v afriki obsjatalo se zlo doug, njemu se je pa pac v zadnjem casu strgal in zdj misl da je mati tereza. sj kul, ni nc narobe, ampak s tem naj se ukvarja po zakljucku mandata

Vrni se na Politika

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov