bližajoče se lokalne volitve

Vse o politiki od svetovne do domače

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

si kdaj sama razmišljala, da bi se vključila v politiko?

da
14
64%
ne
8
36%
Skupaj glasov : 22

kusevalka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 7. 8. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kusevalka » 08. Avg. 2006 22:09

hei,

mene pa zanima... kod mislte d bo zmagu na lokalnih volitvah,.. bomo v ljubljani še imeli žensko vodstvo?? kakšno mnenje imate o sedanji županiji?

in pa .. po drugih mestih seveda.. so vam bili všeč vaši župani?? ste mnenja, da so naredili dovolj za vaš kraj?

mislite, da smo ženske v politiki boljše od moških ali obratno?

kateri politiki oziroma nasplošno ljudje se vam zdijo primerni za župane ali svetnike vaših krajev...


čawčaw :P :D
... in zdj sm prtisnla enter in ti vse to bereš
chocholate
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 10. 2. 2006
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a chocholate » 08. Avg. 2006 22:29

Jst mislim da je pr nam v Celju Bojan Šrot nardiu zlo velik!!! Tak da jst sm zato da on ostane!!!! Za LJ pa niti nevem kdo kandidira, oz vem sam za Jankoviča! In sm ful za to da zmaga, k se mi zdi da bi vlk nardiu za Ljubljano, k pomoje se je že v Mercatorju zlo dokazu!! :D :D
Stojim pred oknom, se vrtim...
kusevalka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 7. 8. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kusevalka » 08. Avg. 2006 22:35

hehe. ja jankovič zna biti kar primeren za to službo.. samo da se nebi potegnil preveč v svet umazanih spletk in politike,.. ker do zdaj je bil v gospodarstu in ... preskok iz gospodarstva na politiko je kar velik... ampak mislim da je sposoben vestno opravljati to delo :P
:P
... in zdj sm prtisnla enter in ti vse to bereš
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 08. Avg. 2006 23:07

kusevalka napisal/-a: in pa .. po drugih mestih seveda.. so vam bili všeč vaši župani?? ste mnenja, da so naredili dovolj za vaš kraj?
mislite, da smo ženske v politiki boljše od moških ali obratno?
kateri politiki oziroma nasplošno ljudje se vam zdijo primerni za župane ali svetnike vaših krajev...


No, v nasem drugem najvecjem mestu Slovenije se ne dogaja kaj veliko in to se mamo predvsem za zahvalit nasemu blesavemu zupanu Soviču :evil: Jaz ne vem kdo ga je volil (slepi & gluhi I guess). Kaj je nardil za MB? ammm....ammmmmm...ne morm se spomnit...aja, NIČ :evil: in niti slucajno se ni potrudil. Letos so na sceni spet podobni osebki...en je Barbie v moskem telesu, drug neki odpadnik Maribora, spet tretji poslanec DZ, ki se mi btw zdi se najbolj primern. Koga bom volila se ne vem, sem pa pred 4 leti prispevala svoj vote za nekoga, ki bi nardil Maribor dejansko živ :D
Kdo je boljsi v politiki - moski ali zenske je noro vprasanje...itak, da imajo moski vec moznosti (prokleti patriarhat!), dobro je le to, da bo zdaj vec zensk imelo moznost priti na stolcke DZ, itd. Pripravljam kandidaturo :D :D :D
Na koncu lahko recem le se to: God save Maribor :lach:
I love SISLEY& RW
Uporabniški avatar
gemini
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1680
Na forumu od: 8. 9. 2004
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a gemini » 09. Avg. 2006 7:58

Hm... jst niti ne vem kdo so kandidati za našga novga župana :gruebel:
Ko odvržeš vso strast
in me prideš nežno krast
tvoji poljubi z dlanmi kot bi mi
ustavil čas in že se dani (Neisha)
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 09. Avg. 2006 8:08

Jst sem z našim slavnim županom Pavlom Ruparjem zelo zadovoljan in ga bom zopet volila samo če bo zopet kandidiral...za Tržič je res velik naredu in še dela... :)
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
Dagi
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 754
Na forumu od: 1. 8. 2006
Kraj: ...

Neprebrana objavaNapisal/-a Dagi » 09. Avg. 2006 8:09

Men se za ostale tud ne sanja... Vem da zdejšni župan kandidira, pa bi blo men čist všeč če ostane. Pa tud bo, ker itak nima nobene primerne konkurence... U glavnem naš Pavle je taka faca... Ma eno tako karizmo, da bolj ko ga drugi je**jo, bolj ga ma folk rad. O proračunskem primankljaju pa ostalih zadevah ne bi... ker mislm da so si pr tem kr vsi po vrsti enaki...
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 09. Avg. 2006 9:05

kdo je boljši?

glede na to, da LJ že 8n let vodijo ženske (Vika & Danica) potem je moj odgovor, da so moški boljši župani ... pa sej sta neki naredili dobrega ... sam sta pa po drugi strani spravli Ljubljano na kant ...
ej matr, da bo Zoki zmagu v LJ ;)
Uporabniški avatar
orion lady
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 289
Na forumu od: 1. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a orion lady » 09. Avg. 2006 10:19

Sej Danica je bla kr OK,samo Ljubljana dejansko rabi župana ki bo odpravil najbolj pereče probleme in mislim da je Jankovič sposoben tega.
...Naj bo vsak do sebe plemenit
Čist in brez okov
...
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 09. Avg. 2006 11:43

---
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 30. Jul. 2010 18:09, skupaj popravljeno 1 krat.
@ursula@
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 49
Na forumu od: 10. 7. 2006
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a @ursula@ » 09. Avg. 2006 14:05

nimam še volilne pravice, ampak jankovič ga owna :D

še posebi ideja o štabu v mačku.. :P
Uporabniški avatar
kepka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1656
Na forumu od: 24. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kepka » 09. Avg. 2006 20:48

kaj ko bi napisale zraven se o katerem mestu je govora :D

kdo je boljsi in kdo slabsi se mi zdi brezveze razpravljat, se pa vedno spomnim na naso bodoco "zicnico" na Ljubljanski grad in me spreleti srh.... in potem se en micken koscek besa vsakic, ko grem na grad in vidim gradbisce cez pol hriba skoraj.
Reality is that which, when you stop believing in it, doesn't go away.
kusevalka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 7. 8. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kusevalka » 09. Avg. 2006 21:32

hehe,.. zanimivo, zanimivo...

a pa to te moti, ker bo ljubljana imela tirno vzpenjačo ali ker je trenutno razkopano???

jah no tko bom rekla... danica je bol mau naredla... pa še to kar trenutno dela(iz denarja davkoplačevalcev deli brezplčne vode po mestu- ne ravno ona osebno,.. ampak študentje na rolerjih) drugače sem pa nekje prebrala , da je tako tali tako... ko je bilo treba nekaj narest,.. vedno čudežno zbolela... :eek: :evil: :evil: :evil:
... in zdj sm prtisnla enter in ti vse to bereš
Uporabniški avatar
kepka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1656
Na forumu od: 24. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kepka » 09. Avg. 2006 22:44

kusevalka napisal/-a:a pa to te moti, ker bo ljubljana imela tirno vzpenjačo ali ker je trenutno razkopano???


pravo vprasanje bi bilo, ali Ljubljana potrebuje tirno vzpenjaco? takoj zatem pa se ali si jo lahko privosci in kdo bo zasluzil in kdo izgubil.
Reality is that which, when you stop believing in it, doesn't go away.
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 10. Avg. 2006 5:59

Men je ta tirna vzpenjača, zadeva, ki je čist mim usekala.

Čas je, da se vodstvo zamenja

Vrni se na Politika

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov