Arbitražni sporazum

Vse o politiki od svetovne do domače

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Kako boš glasoval/-a na referendumu glede arbitražnega sporazuma?

Glasovanje se je zaključilo dne 27. Maj. 2010 22:10

Glasoval/-a bom za arbitražni sporazum.
9
43%
Glasoval/-a bom proti arbitražnemu sporazumu.
7
33%
Sploh se ne bom udeležil/-a referenduma.
5
24%
Skupaj glasov : 21

Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 23. Maj. 2010 13:21

dodoman napisal/-a:sem ti povedal svoje mnenje, pa očitno rada ignoriraš kar napišem..

argumente sem pač kopiral, da si jih bojo ogledali o čem govorim...saj je podobno storila tudi julija ko je "argumentirala".

dejstvo je, da je hrvaška okupirala naše ozemlje in to je tudi glavni razlog, zakaj sem proti arbitraži, saj le ta onemogoči nadaljni boj za naše ozemlje.

sicer pa...kaj pa si ti svojega napisala, razen od sd-ja teorije?

polrg tega si že izdala se, da ti je glavni namen stvar čimprej zaključit in ne zaključit pravično..

tko da ne muzaj se..

gre se ti zgolj za veliki finish neglede na posledice za to državo...

podobn šit si kot leta 1991 tisti butasti "razumniki", ki so hotel podpisat deklaracijo o razoorožitvi slovenije..

aja..seveda so tej isti razumniki sedaj v podporo arbitraži..res naklučje..
smeh.


Ni me treba povezovat z nobeno opcijo, ker z nobeno ne simpatiziram. Sicer pa ravno zaradi takšnega tona kot je tvoj in tvojega izražanja nestrpnosti do drugače mislečih res ne moreš izzvati nič drugega kot naprotovanje in odpor.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 23. Maj. 2010 17:51

dodoman napisal/-a:argumente sem pač kopiral, da si jih bojo ogledali o čem govorim...saj je podobno storila tudi julija ko je "argumentirala".


Niti slučajno. Argumenti so sicer povzeti, ker pač ne odkrivam nekih revolucionarnih novosti na področju prava morja, ampak čisto vsaka beseda v mojem postu je moja, nič ni prekopirano.
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 23. Maj. 2010 18:04

Julija, meni se zdi, da govoriva steni...meni je v bistvu vseeno, jaz bom vseeno glasovala za :D :D :D
Uporabniški avatar
LEEL00
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 108
Na forumu od: 18. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a LEEL00 » 23. Maj. 2010 20:00

:lol: :lol: dodoman kako so te zabile. Hahaha. Slika Zdaj sem se pa res nasmejala ob teh izjavah. Hahaha.

Jaz nevem kaj bom glasovala. Ne poznam dobro te reci. Verjetno za.
There was a point to this story, but it has temporarily escaped the chronicler's mind.
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 23. Maj. 2010 20:33

Glasovala bom za. Čas je že, da se to reši.
dodoman
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 227
Na forumu od: 21. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dodoman » 23. Maj. 2010 22:14

že to, da bote glasovale ZA, brez da bi sploh vsaj okvirno poznale zadevo dokazuje vaš low iq.

in kdo me je zabil?..razloži prosim..ker očitno mate ženske neko weak miselnost, da ste sposobne zabit z ničemr..

niti eden..niti v argumentih, še manj pa zdravi pameti me ni do sedaj tukaj zabil...:)

po drugi strani pa sem vas jaz zabil s preprosto primerjavo s "razumniki" o katerih vidim, da nobena spet nič neve..

edini, ki so stene ste to ve zblojenke, ki niti tega neveste kater del ozemlja komu pripada, vendar pametujete 100 na uro z nekimi šibkimi "argumenti" in potem celo pribijete v stilu:

"obkrožila bom za, čeprav nevem zakaj se gre"

jah bravooo..

zdej ste dokazale kakšni ljudje prodajate slo. ozemlje..smeh:)
dodoman
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 227
Na forumu od: 21. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dodoman » 23. Maj. 2010 22:16

spice girl napisal/-a:Glasovala bom za. Čas je že, da se to reši.



umakni se ti stran od sporazuma, ker takšni naredite največ škode, kr sam hočte vse hitro rešit neglede na posledice.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 23. Maj. 2010 22:18

Umakni se ti [najrajš bi rekla iz socializiranega sveta], ker zdej pa res pretiravaš. Kaj res nisi sposoben ene kulturne argumentirane debate? Jbg, se ne strinjamo s tabo, ampak za dokazat svoj point ti ni treba žalit drugače mislečih.
dodoman
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 227
Na forumu od: 21. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dodoman » 23. Maj. 2010 22:21

purple_rain napisal/-a:Umakni se ti [najrajš bi rekla iz socializiranega sveta], ker zdej pa res pretiravaš. Kaj res nisi sposoben ene kulturne argumentirane debate? Jbg, se ne strinjamo s tabo, ampak za dokazat svoj point ti ni treba žalit drugače mislečih.


s tem ste pričele ve.

jaz zgolj vračam:)

sicer pa raje žaljive kot pa neumne argumente..in z vaše strani kar letijo neumnosti po več temah
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 23. Maj. 2010 22:22

Tvoj prvi post v tej temi:
dodoman napisal/-a:babe nakladate o argumentih, ampak niti enega nimate same, zakaj bi volile za..

dejstvo je, da arbitražni sporazum ŠKODUJE sloveniji, in zanj glasujejo zgolj ovce, ki slepo verjamejo trenutni vladi in delajo v škodo Slovenije.

itaq vsi tisti, ki glasujete ZA sploh nevete pol kurca zakaj točno se gre.

preberte si kdaj zgodovino slovenije in ne samo mutiti bedarije, ki jih sliišite od gospodarjev..hlapci.


to da se zgolj reši to sranje ni noben argument, še manj pa zdrava pamet.

hrvatje se nam dobesedno smejejo zaradi takih hlapcev kot ste.
zdej se pa sam odloči kdo je nekulturen.
dodoman
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 227
Na forumu od: 21. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dodoman » 23. Maj. 2010 22:29

in kaj od tega ni res?

edine 2 ki so sploh skušale z argumenti so ble julija in ta...ug84

ostale pa sam rečejo: glasovala bom za, čeprav nvem o čem se gre.

tud omenjeni 2 takrat še niso drugo napisali, kot: "dobri argumenti so za in slabi proti."

skratka..povedal sm fact.
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 24. Maj. 2010 6:45

Važno, da bo referendumska odločitev pozitivna, potem pa zarad nas, če se na glavo postaviš od vsega hudega :) :) :)
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 24. Maj. 2010 8:19

Tudi jaz (in moja družina) sem načeloma proti, je pa res, da se osebno še nisem poglabljala. Imam pa to pred referendumom vsekakor namen naredit, sicer raje ne grem glasovat.
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
Pucca20
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 83
Na forumu od: 25. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Pucca20 » 24. Maj. 2010 8:47

dodoman napisal/-a:in kaj od tega ni res?

edine 2 ki so sploh skušale z argumenti so ble julija in ta...ug84

ostale pa sam rečejo: glasovala bom za, čeprav nvem o čem se gre.

tud omenjeni 2 takrat še niso drugo napisali, kot: "dobri argumenti so za in slabi proti."

skratka..povedal sm fact.




Ne vem zakaj :gruebel: ampak nekako me spominjaš na tisti rek: Neumni ve vse razen to da je neumen.
Dokler vsi enako razmišljamo, sploh nihče ne razmišlja.
Uporabniški avatar
LEEL00
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 108
Na forumu od: 18. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a LEEL00 » 24. Maj. 2010 11:05

Meni se pa zdi skoraj brezveze da drzava sprasuje ljudi. Mislim.. Sej je lepo da drzavo zanima kaj mislimo ampak referendum tudi ni obvezujoc in lahko povzroci da nekdo ga izrabi in se sprejme napacna odlocitev.

S tem bi se morali ubadat profesionalcni na tem podrocju. (ce jih ne bi tolko brigale njihove riti in to katera rit sedi na katerem stolcku. Fak je lahko dolgocasno zivljenje.) Meni je naprimer pred par dnevi ena gospa rekla da arbitraza pomeni it v vojno. Wtf? In da bo logicno glasovala proti. Sej nekateri ljudje se bodo poglobili... Ampak teh ki imajo zadostno znanje in malo zmanipuliranih informacij je tako zelo malo, da skoraj nic ne vplivajo na iztek referenduma.

Naprimer jaz bi lahko prebrala ta predlog al kaj je ze. (ze to z muko) Sam za tako mnenje si ustvarit kot ga lahko julija al pa ug84 argumentirajo ali pa se boljse bi mi porablo prevec casa in tudi neda se mi - pac uni koscek zemlje name ne vpliva kaj dosti in neda se mi z njim ubadat in tudi placana nisem da se z njim ubadam. In vecina ljudi - tudi ti ki se poglobijo bodo sli glasovat z nezadostnim znanjum.

Potem je se problem vecine ki sploh nima tezav in bi komot cakala se 100 let za resitev te meje in majhnega procenta ribicev ki imajo s tem velike tezave. Njihov glas se bo v referendumu izgubil kot kapljica vode v morju. (pretiravam v razmerju)
There was a point to this story, but it has temporarily escaped the chronicler's mind.

Vrni se na Politika

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov