3. sv. vojna in Nostradamusove prerokbe

Vse o politiki od svetovne do domače

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Verjamete Nostradamusovi napovedi za 3. sv. vojno?

DA
30
43%
NE
40
57%
Skupaj glasov : 70

Frenkie
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1227
Na forumu od: 4. 2. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Frenkie » 06. Feb. 2006 13:57

Čisto slučajno sem naletela na tole stran: klik in sem se malo zamislila o tem, ali je možno, da v bližnji prihodnosti izbruhne 3.sv.vojna?

Verjetno ste že vsi slišali za Nostradamusa, ki napovedoval raznorazne dogodke in po njegovi prerokbi, naj bi se 3.sv. vojna začela leta 2006, torej letos. Baje naj bi napovedal tudi ostale velike dogodke, kot so recimo obe svetovni vojni (1. in 2.), razne holokavste, tsunamije, teroristični napad 11.septembra... Torej, kako gledate na te njegove prerokbe? Jim verjamete? Jst osebno sem v veliki meri skeptična glede njegovih videnj v prihodnost, saj nobene prerokbe ni nikoli napisal tako, da bi se iz nje lahko točno razbralo za kateri dogodek je mišljeno, ampak je pisal v nekakšnih verzih, katere so ljudje potem, ko se je dogodek že zgodil, prirejali po svoje in jim dodajali razne pomene.

Kar se pa na splošno tiče 3.sv. vojne, pa bi v bistvu lahko rekli, da je cel svet že vojni. Na skoraj vsaki celini so neki neki spopadi in nemiri, in če bi se zadeve še bolj zaostrile, bi lahko prišlo do najhujšega.

Vaše mnenje?
Zadnjič spremenil Frenkie, dne 30. Jul. 2007 10:02, skupaj popravljeno 3 krat.
Uporabniški avatar
sweet_kitty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 485
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sweet_kitty » 06. Feb. 2006 14:07

3. svetovna vojna se že dogaja. Poglej mal okol sebe...
Ni moj trip v svetu sanj-
Moj trip je lajf!
Uporabniški avatar
cotkica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 472
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a cotkica » 06. Feb. 2006 16:14

Js verjamem da bo 3. svetovna vojna.....mogoče ne letos ampak vsekakor kmalu. Sicer pa vojna se že dogaja kot je že ena napisala.... :(
Uporabniški avatar
cotkica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 472
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a cotkica » 06. Feb. 2006 16:23

Seveda da to že dalj časa planirajo. Bush na to računa od kar je na vladi. Tudi ta EU se mi zdi enako kot je pa delal Hitler. Samo da je Hitler to počel s silo in na hitro. Oni pa lepo počasi in z lepimi besedami.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 06. Feb. 2006 16:25

če bo buš na oblasti bo res....sicer pa že traja.......
Frenkie
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1227
Na forumu od: 4. 2. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Frenkie » 06. Feb. 2006 16:42

cotkica napisal/-a: Bush na to računa od kar je na vladi.

Ja se strinjam! Bush hoče neki tazga dosečt kar je Hitler nameravu! Nemčija se je prej tud zaščitila in povečala vojno industrijo, prav tako se je združevala v vojaško koalicijo, pol je pa Hitler potegnil ves svet v vojno, ker je hotu politično in ekonomsko zagospodovat nad njim.

Neki podobnega se dogaja dans in Bushu že uspeva vlečt cel svet v vojno, ker je to ameriški interes. Amerika od vojne živi in izkoristila jo bo za še večje zasužnenje sveta.

Velik delež ameriške proizvodnje je glih proizvodnja orožja. In oni morjo pol to spraznjevat, če hočjo da dnar teče. Če oni tega ne porabijo, zna cela industrija propast, kar bi pahnil ZDA v gospodarsko krizo... z njimi pa še velik ostalih držav. Iz tega bi posledično tud lahko nastala vojna, možnosti je ogromn.
Uporabniški avatar
x_nika_x
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 167
Na forumu od: 20. 5. 2005
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a x_nika_x » 06. Feb. 2006 16:43

tole z 3. svet. vojno se pomoje res bl al mn že dogaja... :? ...drugač se pa strinjam s Frenkie...

sam a ni on tut napovedu konc sveta leta 2000??and we are still here :D :D
Če jočeš, ker je iz tvojega življenja izginilo sonce, ti solze preprečujejo, da bi videl zvezde...
bordyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 136
Na forumu od: 22. 11. 2004
Kraj: NG

Neprebrana objavaNapisal/-a bordyka » 06. Feb. 2006 19:55

yao upam d se mot :D ce pa ze ne....saj slovenijo lahka na mer pustijo :oops:
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 07. Feb. 2006 2:09

Glede na to, da se njegove prerokbe uresnicujejo, verjamem, da se bo tudi ta...na zalost :?
I love SISLEY& RW
Uporabniški avatar
Mark
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 942
Na forumu od: 24. 9. 2004
Kraj: Steiermark

Neprebrana objavaNapisal/-a Mark » 07. Feb. 2006 2:19

Ja nekaj se je uresničilo...Samo ne verjamem, da se bo tudi ta :? Ker folk ni več tak primitiven (Vsaj mi ne, razen kaki irak, itd..), da bi se zaradi nečesa spuščal v vojne... Saj res, da se vedno nekaj dogaja po svetu, ampak vsaj mi imamo na srečo mir :D
The best way to have a good idea is to have lots of ideas.
Uporabniški avatar
||MuCkAa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1286
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ||MuCkAa » 07. Feb. 2006 4:29

Jaz sem ful skeptik glede tega. Kar je Nostradamus napovedal, si lahko mislis tudi drugace in po svoje... ne vem, meni je to napovedovanje brezveze :? A ni bilo ze napovedano za 2001 ali 2002? In zdaj to lahko povezemo z 11. septembrom in uuuuu, prav je imel... :?
And I''ll take you for who you are
If you take me for everything

I''ll do it all over again...
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 07. Feb. 2006 7:58

Jst v tega tipa nič ne vrjamem.
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
**SiMoN@**
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 930
Na forumu od: 20. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a **SiMoN@** » 07. Feb. 2006 18:20

sm neki mi pa ni jasnu tlelelelele.

Nostradamus je napovedou da bo leta 2000 konc sveta, hkrati pa je napovedou da se bo leta 2006 začela 3. sv. vojna

k mi lahku kdu tule raztolmač?

sm je on trapast al ja?
aha..se mi je zdelu da je :D
.:fiona:.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 153
Na forumu od: 12. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a .:fiona:. » 07. Feb. 2006 20:10

meni se tut zdi, da nismo daleč od tega da se njegova napoved uresniči. po moje nostradamus ni bil kr en... do zdaj je že tolko stvari napovedal pravilno....
Frenkie
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1227
Na forumu od: 4. 2. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Frenkie » 08. Feb. 2006 0:31

Jst bolj ko gledam dnevnike, pa vsa ta dogajanja po svetu, se mi zdi da nismo kej preveč daleč da se 3.sv. vojna začne.

Temu folku se je čist zmešal :eek:

Sam Nostradamus je zapisu da naj bi 3.sv. vojna trajala 6 let, kar se mi zdi mal prehuda zadeva ... ne vem no :roll: Zato k men se ful čudn zdi da bi trajala kr 6 let glede na to da bi se z raznimi atomskimi bombami pa modernim orožjem pobijal, tko da bi lahko cel svet šu v manj kot enem mescu.

Vrni se na Politika

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov