"Zveza za eno noč?"

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

majaTHEyou
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 1. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a majaTHEyou » 01. Dec. 2011 17:23

Jaz te teme še nisem zasledila.Sem gledala, če pa sem jo spregledala se pa opravičujem.

Imam vprašanje kaj si vi mislite, da a se lahko razvije razmerje med dvema, ko se spoznata na zabavi kjer se pije in use te stvari?Kakšne so vaše izkušne?Ali je pri kareri uspelo v zvezi z nekom, ki ga spoznala na zabavi? :razz: :D :D :gruebel: Ali je use ostalo samo pri eni noči in se nikoli več nista videla? :)
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 01. Dec. 2011 18:06

V roku enega časa, ti bo nekaj uporabnic ki so mojstrice orodja "iskalnik" in še kakšna moderatorka (ugibam da bo Evelyn), pokazale da obstaja še nekaj takšnih tem.
Linke bodo prilimale, moderatorka pa bo temo zaprla :D .
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 01. Dec. 2011 18:38

^^lol :D

Zakaj bi si želela resno zvezo z tipom, s katerim ga "serjeta"?
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 01. Dec. 2011 19:15

ne štekam kje naj bi bil problem? Če si mu bila všeč te bo poklical, če mu nisi te ne bo. Če ti pokličeš njega bo pa seksal s teboj in pri tem bo tudi ostalo... :D [/quote]
Uporabniški avatar
Gracia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 151
Na forumu od: 25. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Gracia » 01. Dec. 2011 19:54

To je pa vse odvisno od tega, če sta oba za resne zveze in sta se "slučajno" spoznala v takem neugodnem okolju za prepoznat potencialnega resnega partnerja. Seveda se zna zgodit tudi, da je fant resen, a mu morda ti pač nisi toliko všeč ali da bi mu delovala kot tip ženske, ki bi bila primerna za nadaljnje spoznavanje, torej resno zvezo. Lahko pa, da ne drži nič od tega, in sploh ne išče resne zveze. Tazadnje je na žurkah prisotno v kar precej velikem številu. :D Itak boš pa to sama ugotovila zelo kmalu ...
Don't give to anyone the power to put you down. Haters are losers pretending to be winners.
majaTHEyou
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 1. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a majaTHEyou » 01. Dec. 2011 21:43

Js sm samo to uprašala, ker me zanima a se je keri tak začetek neke zveze obnesel.Men se sicr ne zdi to lih en obetaven začetk za kšno bol resno zvezo.nwem :o :o :o :o
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 01. Dec. 2011 21:50

če ob prvem srečanju uspeta dost impresionirat eden drugega je popolnoma vseeno kje se spoznata: na busu, v trgovini, žurki al pa na luni!
Vsak raj ima svojo kačo.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3411
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 02. Dec. 2011 9:34

valda da je mogoče :D
harmony3
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 4. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a harmony3 » 02. Dec. 2011 13:06

Z dragim sva se spoznala na žurki, en petek pred petimi leti in nama je še vedno lepo skupaj :) Če so čustva obojestranska ni razloga, da zveza nebi uspela.. Kjerkoli se spoznaš.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 02. Dec. 2011 14:33

Mhm, itak da je mogoče :) Samo naslov je pa zelo čuden, 'zveza za eno noč' ne obstaja oz. tega nikakor ne bi mogli imenovati zveza :D
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3411
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 02. Dec. 2011 14:38

Ne razumem, kaj se nekateri tako zelo obremenjujete...sprostiš se, uživaš v času preživetem skupaj in se ne obremenjuješ z neumnostmi: kdaj me bo prvič predstavil staršem, kdaj mi bo prvič rekel da sem njegova punca, besede Rad te imam...
Uporabniški avatar
Gracia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 151
Na forumu od: 25. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Gracia » 02. Dec. 2011 15:02

Predstaviti nekoga staršem in to kar ti omenjaš, so že itak stvari, ki pridejo na vrsto takrat, ko odnos napreduje na višjo raven in preteče nekaj skupnega časa. Tukaj je bolj govora o tem, ali jo bo on še sploh poklical, kar bo pa itak videla sama. Videla sta se samo enkrat in sta torej komaj znanca, kaj šele, da bi si bila všeč oz. postala par, da bi se lahko ukvarjala z vprašanji glede staršev, uradne "razglasitve" itd. Če traja neko druženje več mesecev brez kakšnega konkretnega znaka ali besed, je to pač waste of time, ali bolje rečeno - nič resnega in pri tem ponavadi ostane.
Don't give to anyone the power to put you down. Haters are losers pretending to be winners.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 02. Dec. 2011 15:16

Če je nekaj resnično potem ne kraj, ne čas nista pomembna.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Jaya87
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 6. 5. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Jaya87 » 05. Dec. 2011 14:29

Hej!

Jaz sem svojga spoznala uzuni na pijani zabavi...ful sva se ujela, celo noč pogovarjala in pila, nekako so vsi drugi zginli...takrat nisva imela nič...splet okoliščin. Čez en mesec se spet najdeva na pijani zabavi, takrat sva končno pristala skupaj in ostala skupaj. Kasneje, ko sva se o tem pgoovarjala je rekel, da je ves čas razmišljal, kako bi me dol dal, ampak sva potem, ko sva pristala skupaj, si ostala tako zelo v spominu, da je to pač bilo to. Rekel je, da sem mu ratala noro všeč in si ji želel še kaj več kot le eno noč. Torej...čist odvisno od situacije. Če bi te tip meu za eno noč, te bo meu za eno noč, res je odvisno, če se poklapata. In če si tipu všeč, bo VSE naredu, da te bo dubu.

In to je tist, kar ve ženske želite na silo. Same veste, da če vam je fant všeč, boste vse nardile, da boste pršle do njega, če je pa sam tko, se boste pa poseksale in bo to to. He's just not that into you. Ko si si z nekom všeč, pade vse na svoje mesto, če se le prepustiš!

So...let go!
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 05. Dec. 2011 19:18

^^ se popolnoma strinjam.. Če je ženska moškemu res všeč ne bo niti za trenutek podvomila v to, ker bo več kot jasno.

Če pa ženska želi moškega prisiliti da mu je všeč, pa bo razočarana, mogoče ne takoj, pač pa ksneje, ko bo spraševala na forumu zakaj je njen moški hladen.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov