"Zveza za eno noč?"

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 06. Dec. 2011 11:24

^^Ja in kaj je nauk te zgodbe?

Če ženske hočete biti material za ONS, se kar delajte neke trdnjave..

Če hočete kaj resnega, pa z igricami ne bo šlo.

Torej čist obratno, kot ene ženske tu gor prodajajo.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 06. Dec. 2011 11:32

Nekoč sem v knjigarni videl knjigo z naslovom:

How to play Hard to get, and still get him to fall in love

Jezus Kristus :D
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 06. Dec. 2011 11:33

Itak. To že ptički čivkajo :wink: Sploh pa, kdo prodaja to zgodbo? Vezana ženska v resni zvezi al "popestritveni material"?
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
Uporabniški avatar
Gracia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 151
Na forumu od: 25. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Gracia » 06. Dec. 2011 11:34

Džeki napisal/-a:^^Ja in kaj je nauk te zgodbe?

Če ženske hočete biti material za ONS, se kar delajte neke trdnjave..

Če hočete kaj resnega, pa z igricami ne bo šlo.

Torej čist obratno, kot ene ženske tu gor prodajajo.

Gre samo zato, da nekateri govorijo o teh trdnjavah eno, delajo pa drugo. Jaz sem pa o svojem odnosu do teh HTG igric že povedala svoje mnenje na prejšnji strani te teme. Očitno je pa tudi, da sem vedno imela opravka z moškim, ki prav tako ni iskal nekih igric, kjer bi se šli neke nedostopnosti, tako da nisem imela težav z izkazovanjem naklonjenosti in nato "pobeglim" tipom. :D
Don't give to anyone the power to put you down. Haters are losers pretending to be winners.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 06. Dec. 2011 11:42

barbie_girl_85 napisal/-a:Itak. To že ptički čivkajo :wink: Sploh pa, kdo prodaja to zgodbo? Vezana ženska v resni zvezi al "popestritveni material"?


Mene bolj fascinira dejstvo, kako lahko napišeš 200 strani sranja.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 06. Dec. 2011 11:47

Večina "priročnikov" je na ta sistem (sistem sranja). Očitno se prodaja, drgač folk ne bi tega pisal :wink: Me pa bolj fascinirajo tisti "kako obogateti" priročniki :D
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 06. Dec. 2011 12:17

Ampak , res, zadnjič sem bil v knjigarni in se znašel pred polico s knjigami o moško-ženskih odnosih. Ej, pa to so cele študije. Priročniki za moške, priročniki za ženske, priročniki za obojne..

Sej ne rečem, da prebereš kaj od tega. Tudi jaz sem že. Kdor mora prebrat 10 takih knjig, pa po moje spada na posebni oddelek.

Očitno smo zabredli tako globoko, da se morajo ženske iz knjig učiti o moških in obratno.
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 06. Dec. 2011 12:21

nič nismo zabredli. pomoje je isto kot kadarkoli prej. samo včasih ti takšna literatura ni bila odstopna in pač nisi bral, danes ti pa je.
Vsak raj ima svojo kačo.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 06. Dec. 2011 12:24

Ja, vredu, ampak kako so včasih čisto vredu moški in ženske furali med sabo, kljub manjku teh knjig? Kako da se tega nihče ne vpraša?

danes rabijo moški priročnike, kako se peca ženske. Kako da jih včasih niso?

Po moje nam je življenjsko nujna teorija glede tega dana v krvi. Samo kompliciramo radi.
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 06. Dec. 2011 12:31

no ja, nevem koliko so furali kaj bolje kot danes. tudi takrat so bili tipi, ki niso znali pristopit in neresn folk na obeh straneh.
je bila pa splošna družbena morala drugačna. marsikaj se ni počelo, ker se ni spodobilo. tudi kontracepcija ni bila tako dostopna, ko je pa otrok enkrat na poti se je pač bilo treba ožent. če so probleme pometli pod preprogo še ne pomeni, da jih ni bilo.

priročnika ne rabi noben. vsak se znajde s tistim kar ima. tudi jest se da brez pribora, ampak ker ga imamo ga še pa uporabljamo :)
Vsak raj ima svojo kačo.
Uporabniški avatar
Gracia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 151
Na forumu od: 25. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Gracia » 06. Dec. 2011 13:04

A mamo na tem forumu koga generacije naših staršev, torej starih 50+ (no, najbrž ima kdo tudi mlajše)? Ker je prav zanimivo brati, kako so se nekoč čisto fajn spoznavali ipd. Ne vem, a je bil kdo zraven? Staršem pa tudi ni treba vsega verjeti, v kolikor je kaj podobnega zraslo na njihovem zeljniku. :D Saj so tudi nekoč bili taki, ki niso vedeli, kako pristopiti do ženske, so na neprimeren način ogovorili žensko, skratka ... Tudi nekoč so bile ženske priča slabim pristopom, moški pa pristopov najbrž sploh niso doživeli. To se je razvilo v zadnjih 10 letih, poleg tega sem precej v dvomih glede porasta tega pojava. :D
Don't give to anyone the power to put you down. Haters are losers pretending to be winners.
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 06. Dec. 2011 13:32

Gracia napisal/-a:Tudi nekoč so bile ženske priča slabim pristopom, moški pa pristopov najbrž sploh niso doživeli.


Včasih so moški znali dvoriti, imeli so posebna pravila kako dvoriti itd. Ko poslušam zgodbice starih mam, kako so fantje jim dvorili, je res prisrčno. Drugače pa kraljica je zaprosila moškega, ker on je ni smel (je bilo neprimerno)
A goal without a plan is just a wish.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 06. Dec. 2011 15:07

Gracia napisal/-a: Ker je prav zanimivo brati, kako so se nekoč čisto fajn spoznavali ipd.


Ja kaj se mogoče niso? Če se generacija tvojih staršev ne bi čist fajn spoznavala, tebe in tvojih vrstnic ne bi bilo.

Dejstvo je, to je moja teza, da smo generacija razvajenih. Imamo vedno več virov, literature, imamo internet..Pa se ti zdi, da kaj bolj zaradi tega folk ve, kaj hoče?

Se ti ne zdi, da je vedno več zmedenega in ekstremno zbirčnega folka, ki sploh ne ve, kaj hoče?

Včasih je, kot je enkrat napisal Led Zeppelin, Janez šel na veselico in spoznal Micko. Danes janez odpre facebook in ima gor 1000 Mick.

Potem pa še vzame 10 priročnikov, kako se peca Micke.

Ali se komu slučajno res zdi, da so rezultati vseh teh sprememb izključno pozitivni?

In, LOL, logično, da so tudi včasih obstajali tipi, ki niso znali. Ravno tako, kot danes. samo kaj, a današnji geeki zaradi obstoja teh priročnikov kaj bolj znajo pecat?

E, ne znajo. Tip, ki zna, pa priročnikov itak ne rabi.

Ajča napisal/-a:
Včasih so moški znali dvoriti, imeli so posebna pravila kako dvoriti itd. Ko poslušam zgodbice starih mam, kako so fantje jim dvorili, je res prisrčno. Drugače pa kraljica je zaprosila moškega, ker on je ni smel (je bilo neprimerno)


Prosim nehaj. Če bi kakšen tip tebi dvoril na staromoden način, bi ga v najboljšem primeru imela za tepca, v najslabšem pa klicala policijo, da eno budalo meče kamenčke v tvojo okno in poje podoknico.
Zadnjič spremenil Džeki, dne 06. Dec. 2011 15:14, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Gracia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 151
Na forumu od: 25. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Gracia » 06. Dec. 2011 15:11

Džeki napisal/-a:Ja kaj se mogoče niso? Če se generacija tvojih staršev ne bi čist fajn spoznavala, tebe in tvojih vrstnic ne bi bilo.

:lol:
Valda, da so se "čist fajn" spoznavale, ampak to še ne pomeni, da so vsi naši starši še vedno skupaj. To pomeni, da ni bilo pri vseh "čisto fajn".
Saj se spoznavamo tudi danes, ali se ne?
Don't give to anyone the power to put you down. Haters are losers pretending to be winners.
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 06. Dec. 2011 15:33

Džeki napisal/-a:Prosim nehaj. Če bi kakšen tip tebi dvoril na staromoden način, bi ga v najboljšem primeru imela za tepca, v najslabšem pa klicala policijo, da eno budalo meče kamenčke v tvojo okno in poje podoknico.


Ah ja, seveda, točno takšne zgodbice so bile. Sem že pozabila :roll: . Bodi malo dobrodelen, pejt v kakšen dom za ostarele in govor s kakšno starejšo gospo/gospodom.
In enkrat so nam peli podoknico in je bilo prav luštno (fantje so obvladali).
Nisem ena ljubljanska/mestna p*, ki ji je waw, če jo tip doda na FB, komentira sliko in jo povabi na pjačo.
A goal without a plan is just a wish.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov