"Zveza za eno noč?"

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Gracia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 151
Na forumu od: 25. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Gracia » 05. Dec. 2011 20:07

^^ Se popolnoma strinjam z napisanim. Kdor se na začetku potrudi zate, je bolj malo verjetno, da se bo kdaj ohladil, razen, če kaj drugega ne bo štimalo v zvezi. Sam od sebe se sigurno ne bo. Sicer se itak morata truditi drug za drugega, a se zveze, kjer se ženska na začetku trudi, da jo moški opazi in pristane v zvezi z njo, slej ko prej končajo, ker se je moški naveličajo. Če pa je z obeh strani tapravi filing, zveza obstane tudi takrat, ko začetna zaljubljenost izgubi na moči ... :)
Don't give to anyone the power to put you down. Haters are losers pretending to be winners.
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 05. Dec. 2011 20:21

meni se zdi na začetku največja napaka, ko oba 'kao' hočeta biti kul in seveda 'ne smeta' bit preveč zainteresirana. in potem ta tekma, kdo bo dlje zdržal biti 'manj zainteresiran'.
sem zadnič spoznala nekoga, ki je odkrito pokazal zanimanje in sem ga tudi jaz in je bilo prav zakon, ker ni noben igral na to 'hard to get' foro.
Vsak raj ima svojo kačo.
Uporabniški avatar
Gracia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 151
Na forumu od: 25. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Gracia » 05. Dec. 2011 20:50

Tudi pri meni ni bilo nikoli te igre. Se mi pa zdi še kako pomembno, kljub nasprotovanju nekaterih moških na tem forumu, da se moški na začetku potrudi za to, da se vidiva in ne obupa, če enkrat nimam časa. Ko sem spoznala mojega, je odkrito pokazal interes zame, jaz sem mu pa tudi skoraj istočasno, tako da nama je bilo hitro jasno, da med nama vlada močna energija in privlačnost. :) Mi je brez sramu povedal, da sem mu zelo zelo všeč in mu je fajn v moji družbi, jaz pa sem njemu prav tako razkrila podobno. Brez igranja nedostopnosti, ki sem ga pustila nekje v srednji šoli. Opažam pa, da se marsikdo gre te igre še pri 25+.
Don't give to anyone the power to put you down. Haters are losers pretending to be winners.
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 05. Dec. 2011 22:05

no jz pa misim da vseeno ne škodi da se moški na začetku mal bl trudi. to ne pomeni da glumiš in se delaš hard to get ampak da se ne ponudiš takoj na pladnju.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 06. Dec. 2011 10:00

^^Po drugi strani pa seveda pričakuješ, da bo moški, ki te zanima, zate na pladnju..

In spet, kot sem že napisal, zakaj bi se ful trudil za žensko, ki jo prvič vidim, ona pa ne kaže posebnega interesa?
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 06. Dec. 2011 10:09

To je sam "obrambni mehanizem". Najbolj mi je smešno, ko se "hard to get" delajo punce, ki se "ponujajo na pladnju". Oblečena zapeljivo, pleše zapeljivo, gleda zapeljivo....ampak ne, ona ne zapeljuje. Ona je ice princess. :lol: :lol: :lol:
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 06. Dec. 2011 10:23

V trenutku, ko začutim iz nasprotne strani "hard to get", me ne zanima več. Ne maram enih glupih igric iz vrtca, meni je všeč pristen kontakt. Jaz tebe zanimam, ti mene, kaj bi se nekaj pretvarjala in vlekla zadevo?

barbie_girl_85 ja, te punce so itak wtf.
Sploh k se čist ušmekajo, na konc so pa take pjane krave (večina), da še js brez MU v pižami lepše izgledam.
A goal without a plan is just a wish.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 06. Dec. 2011 10:32

HTG odnos nekaterih žensk še akr razumem, če so extremno privlačne..logično ne morejo biti dostopne vsakemu tipu ki se slini okoli njih, ker kamorkoli pridejo dobivajo ponudbo, zato ustvarijo to socialno masko - persono...to se da snet.

Mene bolj odbija odnos "hah, ti nikoli ne boš dovolj dober zame, ampak še vseeno hočem da se trudiš okoli mene". Egotripi me bolj odbijajo.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 06. Dec. 2011 10:37

:?:

A za neprivlačne pa ni logično, da ne morjo bit dostopne vsakemu tipu, ki se slini okoli njih? One pa kar na prvo žogo, brez kriterijev?
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 06. Dec. 2011 10:40

^^ne ne, ne razumet tega kot da je to pogojeno za lepe.

Pravim samo da extremno privlačne iz tega naredijo socialno masko.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 06. Dec. 2011 10:40

A ni tu mišljeno hard to get igra, ko ti je nekdo všeč? Veliko tipov razume zavrnitev kot hard to get, ampak zame je zavrnitev zavrnitev in ne igrica :?:
Potem sem tudi jaz hard to get, ker praktično vsakega tipa zunaj, ki pristopi, vljudno zavrnem???
A goal without a plan is just a wish.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 06. Dec. 2011 10:46

Hard to get se da razlagati na več načinov,

Jaz ga primarno razumem da se ženska igra z mano v smislu da se ne javlja, se na zmenkih igra z mano...
Problem pri takšnih ženskah je da same v štartu zajebejo privlačnost, če padeš na to foro, jo še bolj kličeš, še bolj vabiš ven...čedalje bolj se psihološko nagibaš nanjo...čedalje bolj potrebuješ njeno potrditev.

zdravilo je da delaš čim manj tega gor naštetega da se spravi malo k sebi
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 06. Dec. 2011 10:47

Igra je igra in tlele se strinjam z Ajčo. Igraš nekoga, ki nisi ti, če meniš, da se boš kot "drugačen" lažje prodal.

LZ, zmotlo me je, da razumeš samo HTG odnos privlačnih žensk. Tako tipično moško....privlačne itak vsi razumejo oz jim pihajo na dušo :P
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 06. Dec. 2011 11:01

^^ saj sem nad tabo napisal.

Privlačne ženske hočejo biti opažene, ampak kot vsaka ženska noče da se tip slini okoli nje..takoj ko začneš skakati okoli nje kot lakaj, dajati 1000 komplimentov, poskušati kupiti z dragimi zmenki/darili in naštevati svoje dosežke, sam sebe zajebaš, ker samega sebe selekcioniraš. Daš ji vedeti da zakaj mora ona izbrati tebe, in takoj ko to narediš ubiješ privlačnost in ona izgubi spoštovanje do tebe.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Gracia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 151
Na forumu od: 25. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Gracia » 06. Dec. 2011 11:14

Ampak mi je pa zanimivo videt, ko se ravno tipi, ki se najbolj pritožujejo čez "HTG" ženske, potem vrtijo okoli nje, sploh, če preko kakšnega znanca/kolega pridejo v njen krog družbe. Sem imela čast videt tako predstavo že nekaj časa nazaj, ko je en znanec na pijači razlagal, kako mu gredo finoče na živce (ravno so šle mimo ene take hude bejbe), nakar pridemo okoli 2h zjutraj v en klub, tam srečamo kolege in je bila tam ena bejba, ki je znana po tem, da se rada nosi. Tip, ki je prej na pijači bentil čez take ženske, seveda cel paff, ker ima s to bejbo skupnega kolega (kar naenkrat je ta zanj postal prijatelj :lol:), ona ga pa itak ni jebala pet posto. V tem primeru sem celo navijala za žensko, da bi ga ignorirala, ker mi gre na živce, ko človek govori eno, dela pa drugo.
Nekaterim so pa ravno takšne ženske najbolj zanimive, ker jim predstavljajo izziv in vedo, da je ne bodo (niti na pijačo) dobili kar tako. Se pa za "HTG" ženske ponavadi trudijo tipi, ki iščejo samo eno - seks, in ko to dobijo, so usvojili to trdnjavo in lahko mirno (beri: s povečanim egom) gredo naprej. :D
Don't give to anyone the power to put you down. Haters are losers pretending to be winners.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov