Zakaj me to ženske sprašujejo?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 13. Mar. 2014 15:47

A ni nenazadnje vseeno kaj kdo rad počne?
Eni pač visimo po lokalih, ker nam je to fajn, po drugi strani ni nujno, da tak človek ne bere knjig. Me pa moti vsesplošno napadanje ljudi zaradi njihovih hobijev. Eni pač ne marajo športa, drugi ne filmov, tretji ne berejo knjig.. Kvalitetno preživet čas je tisti v katerem uživaš in narediš nekaj zase, al ne?

Od ljudi, ki se majo za intelektualno tako zelo razgledane človek pač ne bi pričakoval, da se spravljajo na vse kar je drugačno. Konec koncev sprejemnje drugačnosti zahteva neko posebno mero inteligence (: imho
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 13. Mar. 2014 16:50

slovenc79 napisal/-a:

pač nismo vsi mahnjeni na knjige in razstave in podoben bullshit :) zame je to pač živ dolgcajt, sploh kake razstave umetniške, še posebi danes, ko je vsak zadet luzer umetnik. knjige se mi pa zdijo dolgočasne, mnogo časa vzamejo, dejstvo da imaš "svobodo in si lahko po svoje interpretiraš stvari" mi pa pomenijo to da avtorju tud po nvmkok straneh ni uspel točno povedat o čem se gre. knjige so stvar preteklosti, danes imaš film, kjer slika pove 1000 besed.
kar se pa aktivnosti tiče, sem pa v dobri fizični kondiciji, plus mam normo za DP v športu ki ga redno treniram že več kot 10 let.
drugač pa sori da ljudi raj spoznavam prek pogovora, kot pa z drgnjenjem z ritjo ob ljudi.

če se teb zdi to bedasto, jbg. nimaš pa pravice govort "kdor se ne zanima za en bullshit in ga zanima drug bullshit je beden in dolgočasen".


Se pa postavlja vprašanje, zakaj bi sploh bila kakšna punca v vezi s tabo. Si se že vprašal to?

Konec koncev imaš ti problem punco dobiti, ne pa claire fanta, zato tvoja aroganca ni na mestu ravno.

Kakšne bolj mirne punce, na kakršne ti ciljaš, ponavadi rade berejo knjige in tudi gredo na kakšne dogodke. Vsaka punca ima vsaj v začetku veze rada, da se ji kaj dogaja.

Ti bi imel dobre šanse pri mirnih puncah, če bi bil intelektualec in bi te zanimale knjige, kultura...Bi se lahko preko teh tem zbližal s kakšno.

Zdaj, če je tebi vse, kar ni tvoj šport, ali računalnik, brezveze, potem je to bolj tako.

m80 pa je na dobri poti, da najde, kar išče.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 13. Mar. 2014 17:26

mene dosti stvari zanima, dolgčas ne bi blo :) nikol nisem imel problemov s tem da kkšni ne bi bil zanimiv. pač mam tud druge interese, ne sam fetiš in iskanje punce. sploh pa to nima veze zdaj.

kar mene moti je to da nekdo tvojo zanimivost meri s tem kok knjig si prebral in kok razstav obiskal. danes pač knjige niso več edini vir informacij kot pred 100 leti. inteligenca pa SPLOH ni odvisna od katerekol dejavnosti.
to je skor tok trapasto kot da bi rekel da nekdo ki ne nosi očal ni pameten.
hej norci :)
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3438
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 13. Mar. 2014 18:12

Slovenc, hudo, HUDO mimo.
Prvič, nikjer ni noben omenjal fetiš na nič - omenjen je bil šport in računalnik. Nehi se delat revčka.
Drugič, kulturne prireditve, muzeji, razstave, odprtja, recitali, knjižnice in knjigarne so kraji, kjer se najpogosteje zbirajo intelektualci. Žal, tako je. Ko bom zagledala kakega mojega sošolca iz OŠ v operi, se ti javno opravičim in prekličem to izjavo.
Tretjič, primerjava z očali? C'mon.
In na koncu - če te zanima računalnik in rad športaš, pač išči punco, ki gejma in športa. S tako, ki bi rada brala in bi hotela v muzeje očitno itak ne bi hotel bit. Simple as that.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 13. Mar. 2014 19:39

moj point je, da me ne poznate tukaj, tko da je očitno da se vam ne zdim zanimiv.
intelektualec =/= inteligenten človek.
intelektuálec -lca m (ȃ) kdor opravlja umsko, zlasti ustvarjalno delo; umski delavec, razumnik: intelektualci so proti sklepu protestirali; sodelovanje intelektualcev in delavcev; pisatelji, umetniki in drugi intelektualci

ja, točno tako. blesava misel je da ker nekoga veseli branje knjig je zato avtomatsko bolj inteligenten od drugih. to je navaden hobi, kot drugi. je res da so knjige vir informacij in velik izveš, dobiš znanje, razgledanost, ampak to lahko vsak, pameten ali zabit človek. medtem če pa nekdo vojno in mir 10krat prebere je pa to tako kot da jaz 10krat Batmana pogledam. zgolj sprostitev, nič drugega.
tako iščem, ja :) preprosto in zabavno. če je nora na knjige al pa rada v muzeje hodi pa me tudi ne moti nič. (vse dokler spoštuje da meni knjige, muzeji pač niso pri srcu in me zato nima za manj inteligentnega, primitivnega itd.)
hej norci :)
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 13. Mar. 2014 23:23

ti si tipičen primer primitivca. šolski primer.
dejansko ne dojameš niti o čem je govora. posledično govoriš takšne neumnosti kot to, da so knjige brali pred 100 leti, enačiš batmana z vojno in mirom in govoriš o očalih kot da smo v prvem razredu.

in ja, hočeš nočeš, (lahko zanikaš pa boš še vedno le neumen), s knjigami pridobiš nešteto sposobnosti, ki jih s filmom, športom ali katerimkoli drugim hobijem nikoli ne moreš. ne bom razlagala, ker to je kot gluhemu dobro jutro.

na koncu koncev dejansko ne gre le za branje. kar pač ti ne dojameš, ker si zabit. (sploh pa, če nisi opazil, te imajo vsi za budalo, nekateri le ne uporabljajo "prepovedanih" besed. preberi par postov nazaj in ignoriraj izjavo punce, ki pravi kako je fajn v gostilni sedet - to te tako ne zanima).

noben te ne sili da moraš brati. če za teden dni ugasneš komp in začneš živeti je to že super korak naprej. mogoče se ti bo nekoč le posvetilo, da je pravo življenje tam zunaj, beži mimo tebe in tvojega računalnika, tam je prava zabava, koncerti, prijatelji, tam so festivali, so še druga mesta, tam čakajo resnične punce, z napakami, s kakšnim fukom preveč, s kakšnim pijanim poljubom odveč. tam zunaj, med resničnimi ljudmi začutiš kaj je v življenju pomembno. potem pa prebreš kakšno knjigo. ali tudi ne. si pa človek, ki ga ni strah dotika, razočaranja, iskanja sebe in sreče. te kaj zjebe pa se pobereš. te zjebe šestič pa se spet pobereš.

ti si pa totalen kreten, ki se pod krinko prijaznosti slini po forumih in si razlagaš teorijo "vsi drugačni vsi enakopravni" na zgrešen način.

in izvoli it štet žaljivke in se jokat k dionizu da me bana. izvoliš dioniz.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 14. Mar. 2014 0:11

sam res.. batman je zakon :P vojna in mir je dolgcajt. no povej mi eno supersposobnost ki jih dobiš izključno z branjem knjig. razloži mal, če si že tok pametna pupika :)

lej tkole je: kok sem js za kompom, ti NE veš. ja, sem kr velik, ampak ni sile.
dol mi visi za partije, razstave, festivale, muzeje, druga mesta, potovanja okol sveta.. mogoče bi tud tebi koristil da se mal umiriš, ne pa da si vsa naspidirana kar naprej. se po priznanjih vidi. take infarkt pobere pri 35ih. (in ne, ne rabim 1000 knjig prebrat da to vem ;) )

napake so napake. lizanje/fukarjenje je zavestno dejanje, ne napaka. kdor pravi, da je to napaka, je pač egoist ki skuša skrit resnico, da mu je sex glavna prioriteta in mu narekuje lajf. ti mogoče ne, ampak jaz imam o tem tako mnenje. eat it.

jaz na temle forumu sem največji badass :D povsod drugje sem bolj prijazen ;) sej folk me pozna in ve. tisti ki sem jim zaupal.

ja, pridi dioniz, uničiva to ubogo pupiko. ker sem tok zloben. muahahahaha :P

PS: dioniz tud rad knjige bere, pa niti slučajno ni tak kot ti. mal razmisli zakaj.
hej norci :)
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 14. Mar. 2014 17:54

Ej slovenc, imam pravi koticek interneta zate: http://boards.4chan.org/r9k/

Ravno pravo leglo (misognisticnih) prizadetkov kot si ti.

In +1 na vse kar je Claire napisala.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 14. Mar. 2014 19:03

Slovenc- smem vprašat, kaj sploh rad počneš? Kaj bo pritegnilo punco pri tebi? Kaj počeš v prostem času? Poleg športa in kompa...

Firbec pač...k se mi zdi, da iščeš punco, ki ustreza veliko merilom, sam pa nimaš kaj dosti ponudit v zameno. Ali pač? Preseneti me!
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
dayđremer
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1107
Na forumu od: 4. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a dayđremer » 14. Mar. 2014 19:44

Daj malo resno vzemi clairine nasvete. sicer mi claire obupno pretirava s temi svojimi aktivnostmi al pa vsaj napihuje. ker sem jaz pač rada lena včasih. in sem poleg tega fit, in se družim in mam izpopolnjeno življenje. kljub temu, da sem včasih lena. zdaj recimo :)
No, ker če se zdaj prepričuješ kak si kul in da ti je kul kako živiš, ej čez 40, 50 let (najkasneje) ti bo obupno žal. ker forumaši majo vsak svoje življenje, vsaj večina, ti jim pa tu gor tupiš in daješ neke moralne nauke. hkrati pa maš polno problemov sam s sabo. Kakšni so tvoji starši?
In itak, zdi se mi, da so ti tvoji ˝nazori˝ krinka za ˝ne upam si˝. Mislim, res ne upaš. nimaš samozavesti in se skrivaš na netu. in obsojaš tiste, ki premorejo vsaj tolko samozavesti da se vklopijo v realni svet. in pač živijo. seks je pa nekaj najbolj naravnega na svetu. ne moreš zanikat. zahodni človek je izumil monogamijo (ne da zagovarjam varanje al pa kaj, ampak pač tu ne gre za nekaj samoumevnega). ti tvoji nazori so pa itak vprašljivi, ker se obračaš po vetru. enkrat tak, drugič tak.
in nihče ti ne govori da moraš brati knjige. ti si na slabšem. ampak ne drzni si govorit okrog da tisti ki beremo, nimamo nič od knjig (ne mislim tipičnih solzavih ljubezenskih romanov). iiin tako daljee z vsem naštetim
How quickly jealous I become of the wind when it, and not I, gets the privilege of properly messing up your hair.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 14. Mar. 2014 22:12

vi se fukarite kakor se hočete :D jaz se ne bom, ker mi intimnost več pomeni. pa iščem tud punco tako. vi s tem ne boste imel nikol rpoblemov, tko da fuck off :)
kar se knjig tiče, najprej preberi kaj sem napisal, pol se pa pizdi. naprej pa v klepetalnici.
hej norci :)
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 14. Mar. 2014 23:22

Kaj pa, ce bi ti "fuck offal" s tem tvojim tezenjem?
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 15. Mar. 2014 0:36

wasd napisal/-a:Kaj pa, ce bi ti "fuck offal" s tem tvojim tezenjem?


no, prosim slovencelj. ker mi gre na bruhanje.
totalno si dosadan vsem tu gor. :rolleyes:

slovenc79 napisal/-a: "fajn ljubko pametno pupo"


in tule so narekovaji čist odveč.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
TLDR
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 351
Na forumu od: 9. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a TLDR » 15. Mar. 2014 11:56

najjači posti so pa od wasd.1 stavek vulgarne vsebine, direktno k bistvu, brez nakladanja. se vidi, kdo je dec.

Za razliko, večina postov uporabnic izgleda takole:
Slika

...ki pa so brez pointa, ali je pa le-ta, po domače povedano, glup.
ALPHA & BETA MALE CREW
RED PILL CREW
PSYCHOLOGY & SOCIAL DYNAMICS CREW
DICK MASTERSON FAN CREW
1 mesec v ćuzi CREW
maniac
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 187
Na forumu od: 15. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a maniac » 15. Mar. 2014 12:12

tko nekak kot vsi tvoji posti.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov