Višina moškega

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

kolk visji so lahko moski ?

5 cm
58
8%
5-15
398
52%
nad 15 cm
304
40%
Skupaj glasov : 760

sweet girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 27. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sweet girl » 27. Nov. 2004 11:19

men se zdi njajbolš da sta enak velika,ćeprav sm včasih mal drugač msla.
tut moj fant ni vrečji od mene in se mi zdi čist OK.
lp :)
Uporabniški avatar
jess
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 134
Na forumu od: 11. 11. 2004
Kraj: ljutomer

Neprebrana objavaNapisal/-a jess » 27. Nov. 2004 11:29

joj pa kaj delate dramo???ja če je manjši/večji pa bote mu rekle ne ne om stabo ker nisi prav velik?!yoy.... Slika
I'm a bitch & i got class...mess whit me and i'll kick your ass...so 4 all u people who think u r cool just remember BITCHES RULE:)
sweet girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 27. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sweet girl » 27. Nov. 2004 11:33

sm js tut istega mnenja kot ti. ko boste spoznale nekoga vam sploh ne bo važno kolk je velik.
Uporabniški avatar
CommandykA
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 232
Na forumu od: 3. 11. 2004
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a CommandykA » 27. Nov. 2004 11:34

jess napisal/-a:joj pa kaj delate dramo???ja če je manjši/večji pa bote mu rekle ne ne om stabo ker nisi prav velik?!yoy.... Slika


mislim da nikjer ne pise kaj mu bo ktera rekla..pac menijo se kolk jim je najbols da je tip vecji od njih...ne vem zakaj ti delas tako dramo :D
moj je tut okol 15 cm vecji pa mi je cist ql tak...ce mas osebo rad je pa itak vseeno kolk je vlki,sam da se da fajn zuuuuliiiit :)
Riba plava in rdeca.Bil je bled in bohinj.Srbela ga je peta in sesta.Znal je brat in sestra.
Uporabniški avatar
jess
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 134
Na forumu od: 11. 11. 2004
Kraj: ljutomer

Neprebrana objavaNapisal/-a jess » 27. Nov. 2004 11:37

CommandykA napisal/-a:
jess napisal/-a:joj pa kaj delate dramo???ja če je manjši/večji pa bote mu rekle ne ne om stabo ker nisi prav velik?!yoy.... Slika


mislim da nikjer ne pise kaj mu bo ktera rekla..pac menijo se kolk jim je najbols da je tip vecji od njih...ne vem zakaj ti delas tako dramo :D
moj je tut okol 15 cm vecji pa mi je cist ql tak...ce mas osebo rad je pa itak vseeno kolk je vlki,sam da se da fajn zuuuuliiiit :)

sej pravim ja!!!to je pomembno da maš nekoga rad!!!pa sej ne delam drame sprašujem vas!!! Slika
I'm a bitch & i got class...mess whit me and i'll kick your ass...so 4 all u people who think u r cool just remember BITCHES RULE:)
Uporabniški avatar
Dalila
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 375
Na forumu od: 5. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Dalila » 27. Nov. 2004 12:16

Kolk je moški višji od mene je popolnoma zadnja stvar s katero se obremenjujem, drugače je če je nižji. Nižji definitivno ne sme bit.
pa pa
sweet girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 27. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sweet girl » 27. Nov. 2004 12:26

ja a če se bosta z enim fatom ful štekala pa to in bo manjši od tebe mu boš rekla pa pa , al kaj? ne vem no zakaj vas to moti, ne morte na to tk gledat.

lp
Uporabniški avatar
Dalila
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 375
Na forumu od: 5. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Dalila » 28. Nov. 2004 0:16

sweet girl napisal/-a:ja a če se bosta z enim fatom ful štekala pa to in bo manjši od tebe mu boš rekla pa pa , al kaj? ne vem no zakaj vas to moti, ne morte na to tk gledat.

lp


Ja no če pride vmes kemija pač nič ne morš, če pa govorimo o tem, da vidš enga tipa in ti je všeč al pa ni bi me pa to da je manjši motlo in motlo bi me če bi imel dolge lase pa če bi mel mozole pa če bi nosu bulerje pa bla bla bla bi me tud motl ja. So pač stveri ki ti na človeku niso všeč in meni ni všeč to da je tip manjši od mene, sem že bla enkrat z enim takim, ki je bil manjši od mene in njegovo zapestje je bilo pol tanjše od mojega in ker je imel to napako sem jih nezavedno našla še miljon in se pač ni odneslo.
pa pa
Uporabniški avatar
laram
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 792
Na forumu od: 29. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a laram » 28. Nov. 2004 12:22

MissBitch napisal/-a:midva sva pa isto visoka, mogoče je on kakšen cm vipji od mene... ni mi jasno zakaj se zarad višine sekirate!!! če te mata rada pol pa tisti cm res niso tak važni... ena je napisala da naj bi bil največ do nekih 15 cm višji od nje... ne zameri ampak če bo 20cm večji od tebe mu boš pa rekla da nima šans ali kaj?? :roll:

končno od FairyAngel tip je kot je že npaisala 20cm večji od nje, pa sta eden od najbolj lubanih parčkov ki jih poznam... :) pa ne zarad višine ampak zaradi tistega razumevanja ki sije okoli njiju kot sonček... :)


se popolnoma strinjam z MissBitch........ pomembna je ljubezen in razumevanje dveh ne pa visina.......... halo!!!!!!
moj lubi je od mene večji le kaksnih 5cm, pa me to prav nič ne moti...... glavno, da se mava radiva in da se razumeva :hearts: :hearts: ........vsaj za moje pojme.....
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 28. Nov. 2004 13:39

Meni je glede višine vseen. Moj dragi je tok visok kot jaz, pa mi je čist kul
Uporabniški avatar
Andrejčika
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 104
Na forumu od: 9. 9. 2004
Kraj: za devetimi vodami

Neprebrana objavaNapisal/-a Andrejčika » 28. Nov. 2004 15:44

Men je tut vseen ampak moj dragi je kar 25 cm visji od mene!
Ne joči, ker je konec ampak se nasmej novemu začetku!!
Uporabniški avatar
tjaskaaa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 326
Na forumu od: 10. 10. 2004
Kraj: nm

Neprebrana objavaNapisal/-a tjaskaaa » 28. Nov. 2004 20:13

hmm..se ne obremenjujem z visino.ampak sm zmer naletela na visje tipe...zdej je pa lubi visji za 20 cm...men je cist ql :D :)
Uporabniški avatar
pikica83
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 136
Na forumu od: 25. 11. 2004
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a pikica83 » 28. Nov. 2004 20:29

Ja itak da je najbolj pomembna ljubezen, razumevanje... ampak vseeno men je ful všeč če je tip tko ene 10 cm večji, tm nekje. Tko lih fajn je k te objame, karkoli že od spredi al uzadi. Pa tko lepo zgleda :zustimm:
2good4u
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 343
Na forumu od: 5. 11. 2004
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a 2good4u » 28. Nov. 2004 21:47

Sej ni važno koliko cm je višji od mene, samo da ima velik srček in da sem jaz v njemu :lol: drgač je pa 10 cm višji od mene.
Uporabniški avatar
Darkman
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 28. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Darkman » 29. Nov. 2004 6:36

Kje pa piše da mora biti VIŠJI?

Kaj pa če je NIŽJI? :twisted:

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov