Višina moškega

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

kolk visji so lahko moski ?

5 cm
58
8%
5-15
398
52%
nad 15 cm
304
40%
Skupaj glasov : 760

Uporabniški avatar
Cordy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 54
Na forumu od: 11. 4. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Cordy » 11. Jul. 2011 9:18

>Jaz sem 160, tako da pomoje ni problem pri višini fantov.< Sem tako mislila,preden sem srečala bivšega,zaradi katerega nisem obula petk,ker bi bila potem pa res višja od njega. Ne vem,nekako bolj padam na višje :) Nisem pa še imela primera,da bi zaradi višine katerega odslovila in upam,da tudi ne bom imela.
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 11. Jul. 2011 10:09

Pete itak samo stopala unicujejo.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 11. Jul. 2011 10:11

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 14:56, skupaj popravljeno 1 krat.
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 11. Jul. 2011 10:45

Upostevaj lastni nasvet
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 11. Jul. 2011 20:12

Za petke ženskam težijo samo majhni moški oz. prepričujejo ženske kak nošenje petk ni zdravo (saj res ni zdravo, ampak vsaka se sama odloča, torej kaj te briga :D )

Sama imam redko petke, ko pa jih imam si lahko omislim tut tiste z visookoo peto, pa bova še zmeri s tipom super zgledala kot par, kar se višine tiče, da ne bo pomote :P

Meni par, v katerem je moški manjši od ženske zgleda naravnost hecno, ampak glavo da par ne moti, kaj si mislimo drugi je nepomembno.

Pa še neki, glede na to da nisem velika ženska, bi mogla najbrž najdit tipa pod 165 al kaj?! Da bom mela majhne otroke?! Ne bi, hvala. Odstopim take tipe drugim ženskam. :wink:
Shivers*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 117
Na forumu od: 17. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Shivers* » 13. Jul. 2011 12:17

Jaz sem 161, tko da ni problema, večinoma so vsi večji.
So pa kokr vem tipom kjut manjše bejbe, kar je tud fajn :)

Mi je pa kul, da je vsaj tolk velk, da če jaz obujem petke, da je še vedno večji.
Uporabniški avatar
**LiTtLe StAr**
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 30
Na forumu od: 20. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a **LiTtLe StAr** » 13. Jul. 2011 12:32

:D moj prvi resni fant je bil precej manjši od mene. Še posebi kadar sem imeoa obute čevlje z malce večjo peto. :razz: zdej pa mi nekak ne bi več potegnal, da bi bil tip manjši od mene. Sicer pa tudi jaz nisem newem kako visoka,tak da so večinoma večji!
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 27. Apr. 2015 17:29

Vedno sem imela višje tipe od mene, približno za eno glavom, kar mi je tudi najlepše. Ne bi se branila res visokih tipov, 190 cm + :)

Manjšega pa res ne bi imela, žal :/
velvetteddy20
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 13. 3. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a velvetteddy20 » 14. Mar. 2016 19:26

Men so tut bolj vsec visoki tipi, s tem mislim tiste ki so vsaj 180 :D mislim da se sploh se ni zgodilo da bi mi bil usec nekdo, ki je od mene visji zgolj 15cm (sama sem 163 velka) :D bi bla pa popolna visina za tipa, no usaj zame, tam okol 188 cm :razz: :cool:
Uporabniški avatar
Bunk
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 179
Na forumu od: 8. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Bunk » 14. Mar. 2016 20:39

Idealna višina za moškega je cca. 188 cm. Ni previsoko in tudi prenizko. Vedno sem si želel še kakšnega centimetra več (visok sem "samo" 183 cm, slovensko moško povprečje je 180 cm).
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 14. Mar. 2016 20:46

idealno je, če tipa ne briga kok je visok :) jaz sem si tudi želel bit višji, ampak s 179 sem čist zadovoljen.
punce me pa privlačijo tam okol 170cm, pa par kg več, mi je všeč če ni glih drobna. (če bo mela štikle jim bom pa požagal petke na max. 5 cm :P )
hej norci :)
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 14. Mar. 2016 21:07

Moje izkušnje in pogled iz vojske.

Idealna moška višina je med 175-185. Vse kar je izven teh okvirjev, je fizična ovira.

Pod 175 ni nekih velikih problemov, razen s percepcijo drugih ljudi nate....tukaj mislim na ženske.

Nad 185, je pa problem...zelo redko kateri je hiter, center težnosti je slabši, in z lahkoto ga spraviš na tla. Ampak največji problem ki ga imam, so sami zdravstveni problemi, večja teža, lažja poškodba sklepov...in če se zrediš, visok tip z veliko težo...to je res velik problem.

Jaz sem 177, in ne lažem..z veseljem bi bil 180, ampak niti centimetra več...ker si optimalen.

Ker lahko generiraš enako količino moči, si obenem hiter in fleksibilen...center težnosti je boljši, in pobereš najboljše stvari od obeh ekstremov.

Raje bi se tepel z nekom ki je okoli 180, in vsaj približno v formi...kot z nekom ki je ogromen, in je pač povprečen.
Zadnjič spremenil Led Zeppelin, dne 14. Mar. 2016 21:10, skupaj popravljeno 1 krat.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 14. Mar. 2016 21:10

sem se spomnil, en super video na to temo :)

https://www.youtube.com/watch?v=DkzQxw16G9w
hej norci :)
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 524
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 14. Mar. 2016 23:17

Kot najstnica sem vedno govorila, da bom imela samo visoke tipe, ampak ja, me je kmalu minilo in se mi zdi danes to totalna bedarija. Nizki moški me res da manj privlačijo (sploh tam pod 175 cm), ampak glede na to, da sem sama čisto povprečne višine se mi zdi neumnost, da bi moškega odpikala samo zaradi višine.
Idealno pa mi je nekaj čez 180 cm, ampak kot sem že rekla - to je ena izmed zadnjih stvari, s katero bi se obremenjevala. Normalno pa, da ni fajn izstopati ne v eno ne v drugo smer.
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 15. Mar. 2016 0:24

Mislim, da je poanta te teme, kako visok naj bi bil moški z 'romantičnega' staliušča, ne pa o tem kakšna je idealna višina za 'pretepanje'.

Plus tista teorija o (pre)visokem težišču ne vzdrži, če pogledamo samo sumo, kjer je težišče zelo pomembno...Akebono, visok 203 centimetre je bil v medsebojnih soočenjih s Takanohano (zate idealnih 185 centimetrov) zelo izenačen, čeprav bi po tvoji logiki moral Takanohana, ki je, mimogrede, zagotovo eden najboljših borcev suma vseh časov (in je tudi osvojil kar nekaj več turnirjev od Akebona), zmagati večino medsebojnih dvobojev.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]