Višina moškega

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

kolk visji so lahko moski ?

5 cm
58
8%
5-15
398
52%
nad 15 cm
304
40%
Skupaj glasov : 760

Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 11. Maj. 2010 20:33

To me je vedno zanimalo, kaj je s to klišejsko varnostjo? Kaj ženske pravzaprav ogroža, da se vse prestrašene stiskate v objem ogromnih fantov in potem vriskate, kakšen kul občutek varnosti je to?
Jaz se ob fantu počutim fino, raznežim se, ko me stisne k sebi,... nimam pa občutka, da bi mi s svojo višino dajal kakšen poseben občutek varnosti, ker me načeloma ni ničesar strah.
Uporabniški avatar
Špela89
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 9. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Špela89 » 11. Maj. 2010 20:42

jullia_ napisal/-a:To me je vedno zanimalo, kaj je s to klišejsko varnostjo? Kaj ženske pravzaprav ogroža, da se vse prestrašene stiskate v objem ogromnih fantov in potem vriskate, kakšen kul občutek varnosti je to?
Jaz se ob fantu počutim fino, raznežim se, ko me stisne k sebi,... nimam pa občutka, da bi mi s svojo višino dajal kakšen poseben občutek varnosti, ker me načeloma ni ničesar strah.


Podpis :razz:

Drugač sm pa jst visoka 160, moj fant pa 190, pa se mi zdi čiiist fino :D
Uporabniški avatar
*sanja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 617
Na forumu od: 2. 1. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *sanja* » 11. Maj. 2010 21:17

Meni je idealno, da je fant od 5 do 10 cm višji od mene, da ko stojim zraven njega, ga lahko normalno gledam v oči. Se mi ne bi zdelo nič narobe, če bi bil toliko velik kot jaz ali kakšen centimeter manjši, motilo bi me samo, če bi bila vidna razlika... Bivši je bil 20cm višji od mene in me je na začetku grozno motilo, ko sem morala stopiti na prste, da sem mu dala lupčka, da me je vrat bolel, ko sem stala zraven njega in sva se pogovarjala... Saj potem sem se navadila, ampak vseeno najprej opazim fante, ki niso dosti višji od mene :D
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 11. Maj. 2010 21:26

jullia_ napisal/-a:To me je vedno zanimalo, kaj je s to klišejsko varnostjo? Kaj ženske pravzaprav ogroža, da se vse prestrašene stiskate v objem ogromnih fantov in potem vriskate, kakšen kul občutek varnosti je to?
Jaz se ob fantu počutim fino, raznežim se, ko me stisne k sebi,... nimam pa občutka, da bi mi s svojo višino dajal kakšen poseben občutek varnosti, ker me načeloma ni ničesar strah.
To je verjetno kšna "primitivna" (dobesedno; nagonska) fora, pač velik moški = močan moški = zmožen varovanja ljubljenih oseb .. = zmožen prevladovanja nad "zlobneži"?.. Ni glih tko, da smo zarad tega pač vse reve. :D
Priznam, men je tud fajn, če je dost višji. Manjši pa :nein:
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 12. Maj. 2010 11:03

tok mora bit višji, da ko obujem visoke pete, sem še zmeraj malo manjša od njega
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 12. Maj. 2010 11:23

purple_rain napisal/-a:To je verjetno kšna "primitivna" (dobesedno; nagonska) fora, pač velik moški = močan moški = zmožen varovanja ljubljenih oseb .. = zmožen prevladovanja nad "zlobneži"?.. Ni glih tko, da smo zarad tega pač vse reve. :D
Priznam, men je tud fajn, če je dost višji. Manjši pa :nein:


Saj je meni tudi višina pomembna. Samo ne kupim tega "občutka varnosti", ki naj bi ga ženske dejansko občutile ob visokem tipu, tudi če na nagonski ravni obstaja.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 12. Maj. 2010 11:38

^^more power to ya :respekt:

Kot je včasih debelost pomenila znak dobrega (bogatega) življenja (gosh, kam smo prišli, da je zdej obratno), velik/močan moški danes (še vedno) predstavlja "uspešnega branilca pred zlim" (:D).
Sej ne vem, ugibam samo.. :nixweiss:

Verjetno to danes tud že spada pod "različne okuse", o katerih pa nima smisla debatirat, hehe.
Uporabniški avatar
Catt
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 19. 5. 2010
Kraj: Zemlja

Neprebrana objavaNapisal/-a Catt » 19. Maj. 2010 11:41

Hej!
Pr moji višini 180 cm že težko najdeš ful višjega fanta. Že dlje časa mi pa je všeč en kolega, sam je ok. 175 cm visok. In vem,da najini višini vsekakor nebi šli skupej, zato mu nikakor tega nebom povedala al pa dala vedet. Mogoč pol, k bomo stari, pa se bomo spominjal :)

In ja, fant "more" bit vsaj enako velik kt js (-/+ 2 cm)
Zadnjič spremenil Catt, dne 10. Avg. 2010 20:54, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 19. Maj. 2010 11:43

Pa saj so tudi tipi okrog 1,90 ali pa dva metra veliko večji od tebe.
Ampak glej-če predsodek ni prevelik, mislim da lahko funkcionirata pri nekaj cm razlike.
Sama priznam, da sem mogoče med tistimi primitivnimi, nagonsko usmerjenimi babnicami, ki podzavestno tako gledajo na večje tipe :?
The world is as you are.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 19. Maj. 2010 11:46

Catt napisal/-a:Hej!
Pr moji višini 183 cm že težko najdeš ful višjega fanta. Že dlje časa mi pa je všeč en kolega, sam je ok. 175 cm visok. In vem,da najini višini vsekakor nebi šli skupej, zato mu nikakor tega nebom povedala al pa dala vedet.


Says who?
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 19. Maj. 2010 12:14

emanuela napisal/-a:Sama priznam, da sem mogoče med tistimi primitivnimi, nagonsko usmerjenimi babnicami, ki podzavestno tako gledajo na večje tipe :?


ja, js tudi. ampak pri meni gre za gensko raznovrstnost. rabim visokega tipa, da bodo otroci optimalne višine.

sicer pa....pod 180cm so zame vsi pidoči....nad 185 se že da vse lepo zmenit (pa to je skoraj 30cm več kot jih štejem js :)
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 19. Maj. 2010 14:56

Jaz sem tud med tistimi, ki verjetno že podzavestno gleda na fante ki so višji od mene. Nekak mi je čudno če so manjši al pa v enaki višini kot jaz.

Idealno mi je pa to, da če obujem petke da je še zmeraj vsaj mal višji od mene. Recimo nekje od 175cm dalje :)
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
evva
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 901
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a evva » 19. Maj. 2010 17:04

nikol neb mela manjšega fanta. od 180cm do 190cm je zame nekje sprejmljivo. tud preveč visoki mi niso všeč.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 19. Maj. 2010 18:38

Moj je večji od mene ene 10 cm, sama pa nisem med velikimi (166cm), tko da večjega od mene res ni težko najdit :P Tko da tut če dam petke gor, še zmeri fajn zgleda :razz:
In če bi me motlo da bi bil manjši? Jah, bi me, saj zmeraj palim na tipe višje od mene. Motlo bi me, definitivno, kar pa ne pomeni da ne bi bla z njim, če bi bil v vseh drugih pogledih oh in sploh :)
Enkrat sva šla z enim na sprehod, ko je bil tak velik kot jz, mogoč celo čist mal manjši, skratka majhen za tipa...in sm se čudno počutila zraven, ampak nism ga pa skenslala zarad višine, so bli drugi razlogi :cool:
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 19. Maj. 2010 18:41

Hihihi, tale post mi še vedno ne da miru :P

Vprašanje: "kolk visji so lahko moski?/bi vas motilo da je fant manjsi?"
Odgovor:
nanamiša napisal/-a:dva metra pa lohk še mal več :flamingdev:
:eek:

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov