žuranje v moški družbi

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 18. Feb. 2009 13:26

Če se moji kolegi kdaj delajo noce iz natakarce, al pa se obnašajo bedno in otročje do nje, jim rečem da naj bodo tiho, in se postavim na njeno stran . :wink:
Ker vem kak je natakarcam bedno ko jim tečkajo nedorsali mulčki... Sem delala v gostilni tak da približno vem kako ne-rožnati občutki te preplavjo ko ti kar eni modeli žvižgajo in komentirajo rit vsakič ko greš mimo...
Horus

Neprebrana objavaNapisal/-a Horus » 18. Feb. 2009 18:18

Uživajte še naprej :) Lep pozdrav od Horusa :schreiben:
Zadnjič spremenil Horus, dne 12. Okt. 2010 22:08, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 18. Feb. 2009 22:32

fun napisal/-a:Če se moji kolegi kdaj delajo noce iz natakarce, al pa se obnašajo bedno in otročje do nje, jim rečem da naj bodo tiho, in se postavim na njeno stran . :wink:
Ker vem kak je natakarcam bedno ko jim tečkajo nedorsali mulčki... Sem delala v gostilni tak da približno vem kako ne-rožnati občutki te preplavjo ko ti kar eni modeli žvižgajo in komentirajo rit vsakič ko greš mimo...


Jaz se pa sploh ne družim z ljudmi, ki bi se tako primitivno obnašali. Za fanta pa takšnega tipa sploh ne bi hotela.
fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 19. Feb. 2009 16:10

^^ sej nism rekla da je moj tip tak. Tut jaz nebi hotla nekoga ki se ne zna normalno obnašat.
Se mi je pa že zgodilo da sem bla zunej s kako skupinco, ali s sošolci na pijači, in so se tko obnašal do kelnarc... Pa sem jim rekla pač...
ana27
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 890
Na forumu od: 13. 3. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ana27 » 20. Feb. 2009 9:03

Jaz hodim žurat s puncami, redko je zraven kakšen moški. Z moškim grem ven, če je to eden, nikakor pa ne z več moškimi, in da sem jaz edina punca.
Uporabniški avatar
*skokica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 411
Na forumu od: 1. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *skokica* » 20. Feb. 2009 9:28

Sam grem velikokrat ven v moški družbi, ampak nimam takih problemov.

Se mi pa zdi smešno, ko nekatere pravite, da če greš pač ven z moškimi, pričakuj moške pogovore. Jaz npr. nikol ne jemljem tega kot da grem ven z MOŠKO družbo, ampak da grem pač ven s PRIJATELJI. Seveda se zavedam, da se ne bomo pogovarjali o šminkah (that's the beauty of it :P ). Ne vem no, meni je tako obnašanje, kot ga je opisala avtorica teme, neumno, in bi jim rekla, da so bumbarji. Če bi se pa moj fant tako neumno obnašal, pa najbrž sploh ne bi bil moj fant (mi že na začetku tak tip moškega ne bi potegnil).
lorelaj
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 848
Na forumu od: 27. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lorelaj » 21. Feb. 2009 10:14

ana27 napisal/-a:Jaz hodim žurat s puncami, redko je zraven kakšen moški. Z moškim grem ven, če je to eden, nikakor pa ne z več moškimi, in da sem jaz edina punca.

Pri meni je pa ravno obratno. Vedno hodim vn v moški družbi. Žurat samo s puncami, grem mogoče trikrat na leto, ko kakšne sošolke praznujejo rojstni dan. Že na sploh se družim večinoma s fanti, zato mi ni problem biti v njihovi družbi. Sedaj se nam kdaj pridruži še kakšna punca, saj so se počasi začeli parčkati in to se mi zdi super. :) :D Se mi zdi, da se je s fanti veliko lažje družiti kot s puncami. Maj komplicirajo, bolj so iskreni, bližje mi je njihov smisel za humor. Saj je s puncami tudi zabavno, ampak ne počutim se tako domače. Pa še en plus je, noben težak se ne lima name, ker ga kar hitro odženejo. Nikoli nisem doživela, da bi se katerikoli izmed njih nespoštljivo obnašal do žensk. Če bi se, itak ne bi hotela imeti nič z njimi. Seveda kdaj razpravljajo katera ženska je huda, ampak saj tudi jaz kdaj povem, kdo je meni hud. Ponavadi je zraven tudi moj fant, saj smo bili družba že prej in tudi preden sva hodila, nikoli ni imel vulgarnih ali neprimernih komentarjev.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 21. Feb. 2009 10:40

ana27 napisal/-a:Jaz hodim žurat s puncami, redko je zraven kakšen moški. Z moškim grem ven, če je to eden, nikakor pa ne z več moškimi, in da sem jaz edina punca.


Jaz pa niti ne ločim po spolu. Včeraj sem bila popoldne zunaj s fanti, zvečer smo bili sami parčki, prejšnji teden smo imele babji večer,... važno mi je, da se štekam s človekom kot takim, ne pa, kaj ima med nogami :)
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 21. Feb. 2009 18:31

jullia_ napisal/-a:
ana27 napisal/-a:Jaz hodim žurat s puncami, redko je zraven kakšen moški. Z moškim grem ven, če je to eden, nikakor pa ne z več moškimi, in da sem jaz edina punca.


Jaz pa niti ne ločim po spolu. Včeraj sem bila popoldne zunaj s fanti, zvečer smo bili sami parčki, prejšnji teden smo imele babji večer,... važno mi je, da se štekam s človekom kot takim, ne pa, kaj ima med nogami :)

Jaz tudi ne hodim ven v moški družbi, vsaj ponavadi ne. Pa ne zato, ker bi gledala na spol, ampak preprosto zato, ker nimam dosti moških kolegov (razen dva), ki bi bili dovolj zreli, da bi se znali o čem normalnem pogovarjati in se ne vedno napiti in potem delati probleme. :roll: Raje grem ven v mešani oz. ponavadi v ženski družbi in sicer s takimi, s katerimi se razumem tudi sicer, ne samo ko se zmenimo za žur.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 21. Feb. 2009 20:04

ana27 napisal/-a:Jaz hodim žurat s puncami, redko je zraven kakšen moški. Z moškim grem ven, če je to eden, nikakor pa ne z več moškimi, in da sem jaz edina punca.


men je pa z moškimi bolj zabavno.prvič,se ne poparčkajo kar tko in ne spizdijo kr tko usak na svoj konc, kot so nemalokrat to nardile babe, drugič se ne vlačijo po wc-jih dve uri,tretjič se velik bolj počutim varna.četrtič, takrat res žuram in res se imam fino.ženska družba mi ne leži za žuranje lihnajbolj, nevem.vedno sem se bolj ujela z moško družbo, oziroma če so bli moški zraven z nami ženskami sem spet bolj točala pri njih, kot pa pri puncah.
smo šli pa dvakrat za par dni nekam na izlet, pa sm bla obakrat the one and the only woman :twisted: :D sicer z mojim fantom, ampak je fajn, ker te velik bolj šmerglajo če si ena :D
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 22. Feb. 2009 10:08

No, saj če se je kakšna tvoja kolegica kdaj vlačila po wc-ju dolgo časa, to pomeni, da je z njo bil tudi nek tip, torej se tudi tipi posledično kdaj "zamudijo" po teh vrstah opravkov. :D Drugače pa je to tudi meni šlo na živce, če smo bili na kakšnem party-ju in je kakšna kolegica kar naenkrat izginila z enim, pa je ni bilo tudi po več ur. Ne rečem, če gre nekam za kratek čas...
chiqqa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1764
Na forumu od: 9. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a chiqqa » 23. Feb. 2009 15:51

*purple* napisal/-a:
ana27 napisal/-a:Jaz hodim žurat s puncami, redko je zraven kakšen moški. Z moškim grem ven, če je to eden, nikakor pa ne z več moškimi, in da sem jaz edina punca.


men je pa z moškimi bolj zabavno.prvič,se ne poparčkajo kar tko in ne spizdijo kr tko usak na svoj konc, kot so nemalokrat to nardile babe, drugič se ne vlačijo po wc-jih dve uri,tretjič se velik bolj počutim varna.četrtič, takrat res žuram in res se imam fino.ženska družba mi ne leži za žuranje lihnajbolj, nevem.vedno sem se bolj ujela z moško družbo, oziroma če so bli moški zraven z nami ženskami sem spet bolj točala pri njih, kot pa pri puncah.
smo šli pa dvakrat za par dni nekam na izlet, pa sm bla obakrat the one and the only woman :twisted: :D sicer z mojim fantom, ampak je fajn, ker te velik bolj šmerglajo če si ena :D


točn tak! hehe jz sm tut ponavad the one and only woman..al pa tko še kšna mogoče zravn. točn tko je kukr si napisala. pr puncah je tko, da jim kej ni prou, pa to plačevanje pijače vsaka posebi mi je tut mim, pa skos te wcji, pa špegli, pa velikrat kšna KR zgine, pol se kšni kej zgodi vsa v transu pa razlagat :D sej tko je....ampk kukr se ga PA PLEŠE S PUNCAMI!! in ne SAMO VISI ZA ŠANKOM... to pa :zustimm:

je pa tut odvisn s katerimi puncami greš, ker vsaka ma svoj karakter..pa jz recmo če sm lačna pa ni nikjer za jest, al nimamo dnara, al ni za taxi pa je mrz, pa čakat taxi.. tko maš tipe, majo zmer za kšn burek, znajo se zment da taxi ustau za burek, ni jim nč bruke, se po tleh valat magar (čeprou če sm tečna gdaj pol bi kr use postrelila k mi take zganjajo, jih jih pa poberat k s ejim ne lubi ustat haha)...zmer se počutm bl varno, da bo tko k je treba za use preskrbljen itd. :D
4nck4
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 5. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a 4nck4 » 05. Mar. 2009 21:42

dostikrat je bolj zabavno biti v družbi večih moških kot žensk. No, podpišem se pod zgornji post :)
chiqqa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1764
Na forumu od: 9. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a chiqqa » 07. Mar. 2009 12:34

jap :D dons bo spet moška družba..ob šanku LOL
*kristyna*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 226
Na forumu od: 7. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *kristyna* » 07. Mar. 2009 15:45

Tud jaz se strinajm da je kul če greš v moški družbi ven. Se je že zgodilo (ne samo enkrat) da sem šla s prijateljicaami ven, zadnji adijo pa sem rekla prijatelju. Pač tipi ponavadi dlje ostanejo. Pa še bolj je zabavno.
Če bi imela več tipov iz iste družbe za prijatelje bi 100% hodila z njimi ven.
Love me or leave me. Hey! Where''s everybody going??

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov