Tujci - Španci, Italijani.....

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
PlayLejdi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 296
Na forumu od: 21. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a PlayLejdi » 06. Avg. 2007 21:28

Mene pa zanima, če je že katera imela kake izkušnje z špancem...tudi fizično...spoznala kakega itd. Kakšni se vam zdijo?

Jaz sem nedavno nazaj spoznala na morju Špance...in so prav cotkani. Ful prijazni, smo se kar v španščini pogovarjali...niso nič vsiljivi...ful se želijo pogovarjati sprva, pa šele potem preiti na bistvo. So pa res ful nežni ljubimci...bi kar vodili ljubav...pravi latinoji.
Zadnjič spremenil PlayLejdi, dne 08. Avg. 2007 15:49, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 06. Avg. 2007 22:52

Za prvomajske enega v Barceloni. Zelo čeden fant, samo mene je v bistvu zanimal en drug, ki je bil tisoč kilometrov stran. Ful prijazen pa vse, pa še nekaj je hotel priti v Slo potem, samo sem mu dala vedeti, da ne. Če je kej nežen ljubimec, pa ne vem, po plesu in mečkanju sodeč, je pomoje bolj divji in strasten kot pa nežen.

A lahko še jaz odprem temo za moje najljubše neslovence? :razz:

(šala, seveda :lach:)
Anelise
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1163
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Anelise » 07. Avg. 2007 8:11

Spanci so zakon :D
Uporabniški avatar
Dagi
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 754
Na forumu od: 1. 8. 2006
Kraj: ...

Neprebrana objavaNapisal/-a Dagi » 07. Avg. 2007 8:14

PlayLejdi napisal/-a:So pa res ful nežni ljubimci...bi kar vodili ljubav...pravi latinoji.


mmmmmmmmmmm.... komej čakam september ko grem v ofenzivo... :D
Always look on the bright side of life!
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 07. Avg. 2007 15:20

Surfarji iz Tenerif ... Ampak sm bla sama še u tistem obdobju bi-pa-ne-upam, tko da nism posegla dlje od polomljene angleščine (res niso znal praktično nč) ... So bli pa oni precej zagreti, tko da je blo na konc potrebno skrivanje po vecejih in bežanje domou :D (ah, otroc).
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
bigboi
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 317
Na forumu od: 5. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a bigboi » 07. Avg. 2007 15:36

Ihih, latino... Temperament :) Salsa, sam meni španci niso, js sm bol čez lužo, cuba, brasil... Pa seveda da so ženskega spola :D
Drugače pa ko sm gledal po španiji, so vsi bol manjše rasti, črni in temnopolti pa itak :)
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 07. Avg. 2007 15:55

Mmmm Španci ... :hearts: Sama sm jih v enem mescu, ko sm bla v Španiji spoznala kr neki. Super so. D best dečki, bi rekla moja mati. :D
Res so nežni in predani, kr mal tu mač pocukrani ... no seveda je odvisno od človeka, ampak velika večina napihuje in naklada stvari in piha na dušco! :wink:

Drugač so pa d best res ... men so ušeč, ker so temperamentni in temni, samo veliki večini manjkajo centimetri ... :P
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.
Uporabniški avatar
Afrodita
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 112
Na forumu od: 23. 1. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Afrodita » 07. Avg. 2007 15:56

mi ko smo bli s familijo v španiji ni blo nič posebnega. majhni ampak v faco pa kr vredu. pa tud komunikacija ni bla problem. hvala bogu da je moja španščina dovolj dobra :D samo plešejo pa odlično :P
Uporabniški avatar
bubbles
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 499
Na forumu od: 8. 11. 2004
Kraj: heaven

Neprebrana objavaNapisal/-a bubbles » 07. Avg. 2007 16:14

Aloha napisal/-a:Surfarji iz Tenerif ...
o, ja!!! :razz: (kaki dečkoti! in ženske populacije je po moje lih 1%!)

drugač sem pa v španiji spoznavala bolj turiste, španci mi niso kej dost potegnil.
...just breathe...
Uporabniški avatar
PlayLejdi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 296
Na forumu od: 21. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a PlayLejdi » 07. Avg. 2007 19:29

Afrodita napisal/-a:pa tud komunikacija ni bla problem. hvala bogu da je moja španščina dovolj dobra :D samo plešejo pa odlično :P


ja to pa res, angeški a res ful malo znajo...tako da če veš španski, je super..če ne si pogorel. Jaz na srečo vem, tako da smo se lahko sporazumevali. Plešejo pa z dušo pa s srcem se mi zdi...pa z ritmom. :D Ful dobro....

tiasha napisal/-a:Mmmm Španci ... :hearts: Sama sm jih v enem mescu, ko sm bla v Španiji spoznala kr neki. Super so. D best dečki, bi rekla moja mati. :D
Res so nežni in predani, kr mal tu mač pocukrani ... no seveda je odvisno od človeka, ampak velika večina napihuje in naklada stvari in piha na dušco! :wink:

Drugač so pa d best res ... men so ušeč, ker so temperamentni in temni, samo veliki večini manjkajo centimetri ... :P


Sem enakega mnenja...res ti vejo pihat na dušco...da se počutiš ko njihova boginja...kolko je od tega res...pa ni preizkušeno.
Men so všeč....nekaj novega...nekaj drugačnega...da ni tisto...roka na ritko pa jezik ven...pa gremo....da se vejo tud pogovarjat. Je pa žal, da so res bolj majhni. Sicer tile, ko sem jih jaz spoznala...so bli kar ok...sam če bi si pa petke obula..pa mislim, da bi bla z nekaterimi kar iste višine.
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 07. Avg. 2007 19:35

men majo pa Španci prevelike glave :?
nikoli me niso privlačili teli samozvani latino loverji (skupaj z Italijani), ker kot je že tiasha napisala, jim manjka kar kak cm ... no, so pa drugje bogatejši oz mati narava ni šparala pri cm :rofl:
vedno so me bolj privlačili Severnjaki ali pa naši bivši bratje ... latino no go ... sem imela pa že eno prijetno izkušnjo s Špancem ... ah, those were the days
Uporabniški avatar
girl007
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 30. 7. 2004
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a girl007 » 07. Avg. 2007 19:40

men pa potegne kšn latino tip, sam sam dokler je tiho :P
LJUBEZEN je tista gonilna sila, ki dela dan drugačen in življenje lepše, ljubezen je nekaj skrivnostnega, lepega in nerazložljivega.
Uporabniški avatar
PlayLejdi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 296
Na forumu od: 21. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a PlayLejdi » 07. Avg. 2007 19:40

bejbika napisal/-a:men majo pa Španci prevelike glave :?
nikoli me niso privlačili teli samozvani latino loverji (skupaj z Italijani), ker kot je že tiasha napisala, jim manjka kar kak cm ... no, so pa drugje bogatejši oz mati narava ni šparala pri cm :rofl:
vedno so me bolj privlačili Severnjaki ali pa naši bivši bratje ... latino no go ... sem imela pa že eno prijetno izkušnjo s Špancem ... ah, those were the days


a kako pa veš, da so drugje bogatejši oz. kako je s cm tam spodaj? kaka pa je bla prijetna izkušnja s špancem??? :twisted:
men pa italijani niso isto ko španci...italijani bolj agresivni delujejo...pa se bolj za neke fakerje imajo...na morju te je kar vsak ogovoril, pa bi tud že roke kar na tebi imel najbrž. pa še ful črni pa temni so....
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 07. Avg. 2007 19:42

^^pšššt, ne smem o temu javno :P ...
men je pa to isti šmorn ... ne vem, jaz sem Italijanov navajena s Pule, kjer sem jih vsako poletje ene 20 spoznala .. pa so bli prou fajn dečki vsi ... pa kaki agresivni ... vsak Janez je bolj agresiven ;)
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 07. Avg. 2007 20:11

S Špančki nimam nobenih izkušenj, sam jih mam pa z Italijančki, pomojem so si dost podobni, saj po videzu, če ne drgač!

Da so Italijani agresivni? Ah kjeee, so čist neškodljivi, sam ne morjo si pomagat, k tok radi osvajajo :D
Lih zdj (k sva bla s tipom v Kalabriji) se me je en spravu osvajat dol, sploh se ni pustu motit, boli njega Giovanni za mojga tipa :D

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov