Tipi - pozerji

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 08. Sep. 2011 21:15

Torej... večkrat ko grem ven, vidim hude tipe ob šankih ali kje drugje, brez žensk... s kakšno pijačo v roki in s kakšnim kolegom zraven... Seveda v kaki sexi majčki ali konotjeri, ki dobro razkazuje pridobljene mišice in z širokim nasmeškom... in si želim kakega takega jebača spoznat. Ampak taki jebači ne hodijo okol do žensk in pecarijo in fehtarijo za f**. Ne, oni samo tam stojijo in so hudi in ženske (kao kolegice) prihajajo do njih.
Zadnjič so mi kolegice zaupale ime od enega takšnega jebača za šankom in sem nato jaz pristopila do njega...
Me zanima, če bo kdo uganil kako se je stvar razpletla?

Zanima me tudi, zakaj tej moški nikoli ne pecarijo in zakaj se hodijo v lokale samo nastavljat? Mislijo, da so dovolj hudi, da bodo ženske same prišle in padale na kolena in jim ga fafale? So tej tipi zasedeni in zato ne fehtarijo okoli? Kakšni so taki tipi v postelji?
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 08. Sep. 2011 21:34

delusional napisal/-a:Me zanima, če bo kdo uganil kako se je stvar razpletla?



rekel ti je:
a) že boljšim sem rekel "ne"
b) nisi tapravega spola
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 08. Sep. 2011 21:36

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 14:12, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 08. Sep. 2011 21:38

delusional napisal/-a: in si želim kakega takega jebača spoznat.


Bog se usmili, zakaj?
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 08. Sep. 2011 21:39

delusional napisal/-a:
Zanima me tudi, zakaj tej moški nikoli ne pecarijo in zakaj se hodijo v lokale samo nastavljat?


Lol, zakaj bi tip pecal, če je pa dovolj dober, da ženske njega pecajo.

Do česa resnega mu pa itak ni, da bi zdaj trošil energijo za kakšno določeno žensko.
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 08. Sep. 2011 21:42

jullia_ napisal/-a:
delusional napisal/-a: in si želim kakega takega jebača spoznat.


Bog se usmili, zakaj?


ker oddajajo kurbirsko energijo, rajcajo.
tako kot takšne ženske.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 08. Sep. 2011 21:46

Ok, ampak glede na to, da nisi 15-letnica, ki se je ravno iz Zg. Dupleka preselila v Lj in nima nobenih izkušenj s tovrstnimi tipi, ti je najbrž na razumski ravni jasno, da je ta njihova energija in vse to fejk, saj jih še sama imenuješ pozerji.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 08. Sep. 2011 21:48

in pravilen odgovor na vprašanje je? :D
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 08. Sep. 2011 21:49

jullia_ napisal/-a:Ok, ampak glede na to, da nisi 15-letnica, ki se je ravno iz Zg. Dupleka preselila v Lj in nima nobenih izkušenj s tovrstnimi tipi, ti je najbrž na razumski ravni jasno, da je ta njihova energija in vse to fejk, saj jih še sama imenuješ pozerji.


zakaj bi bla pa fejk?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7034
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 08. Sep. 2011 21:49

Zanimiva stvar je tudi ta, da ne moreš enačiti pozerstva z dobrim seksom. Samo toliko, za vednost, če že niso material za resno zvezo, ni nujno, da so material za ons :wink:
The world is as you are.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 08. Sep. 2011 21:56

delusional napisal/-a:
zakaj bi bla pa fejk?


Ker je postati tak tip tako smešno lahko, da kar ni res. Potrebno je samo malo samodiscipline, pač ne žreš svinjarij, kakšen fitnes, ali pa borilne veščine, malo mišic in takoj se babe napalijo.

Edina fora je, da se večini tipov ne da. Tisti, ki s ejim da, pa so asi in so zasluženo stopničko višje.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 08. Sep. 2011 21:57

delusional napisal/-a:
jullia_ napisal/-a:Ok, ampak glede na to, da nisi 15-letnica, ki se je ravno iz Zg. Dupleka preselila v Lj in nima nobenih izkušenj s tovrstnimi tipi, ti je najbrž na razumski ravni jasno, da je ta njihova energija in vse to fejk, saj jih še sama imenuješ pozerji.


zakaj bi bla pa fejk?


Zato, ker bazira na celem prizoru, ne pa na njem osebno. Če prestaviš tega istega tipa v nek drug ambient, da ne sloni več vse spedenan ob šansu, obdan še s temi podobnimi kolegi in oblegan od dvajsetih žensk naenkrat, ga ti niti opazila ne bi. Tebe ne privlači ta tip, ampak ideja, da bi ti lahko dobila tega tipa, ki ga vse ženske hočejo in bi ti bili vsi fovš, ali pa bi te občudovali.
Paradoks je v tem, da v resnici ni noben dosežek dobit takega tipa in ti zaradi tega, ker bi odkorakala ven iz kafiča z njim in njegovo roko na svoji riti, ne bi izpadla prav nič kul, ampak kurbiš, ker bi bila samo še ena v vrsti stotih žensk, s katerimi se je dal dol. Danes ti, jutri pa ena druga.
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 08. Sep. 2011 22:07

jullia_ napisal/-a:
Zato, ker bazira na celem prizoru, ne pa na njem osebno. Če prestaviš tega istega tipa v nek drug ambient, da ne sloni več vse spedenan ob šansu, obdan še s temi podobnimi kolegi in oblegan od dvajsetih žensk naenkrat, ga ti niti opazila ne bi. Tebe ne privlači ta tip, ampak ideja, da bi ti lahko dobila tega tipa, ki ga vse ženske hočejo in bi ti bili vsi fovš, ali pa bi te občudovali.


ja. in?

jullia_ napisal/-a:Paradoks je v tem, da v resnici ni noben dosežek dobit takega tipa in ti zaradi tega, ker bi odkorakala ven iz kafiča z njim in njegovo roko na svoji riti, ne bi izpadla prav nič kul, ampak kurbiš, ker bi bila samo še ena v vrsti stotih žensk, s katerimi se je dal dol. Danes ti, jutri pa ena druga.


že, že. ampak obstaja velik procent takih žensk, ko s takim tipom sploh nimajo šanse bit.
hm ja, torej pravič, če bi šla vn z njim iz kafiča. sem kurbica.
kako pa bi ga zajebala? če bi se delala nedosegljivo in ga niti šmirglala ne bi? pomojem ne, pol me sploh opazu ne bi. od tega ne bi imela nič niti jaz, niti on.
torej kako bi ti prelisičila takega tipa?
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 08. Sep. 2011 22:21

Sploh ne vem, zakaj bi se ukvarjala z njim, ker enostavno ne vidim, kaj bi lahko profitirala tu. Kaj ti misliš, da ti bo taka izkušnja pozitivnega prinesla? Razen tega, da te bo mogoče izučilo za naslednjič :)


Btw, jaz ne pravim, da bi bila kurbica. Pravim, da s tem, ko greš iz kluba ven s tipom, za katerega vsi vemo, da je prišel samo po eno, ki jo bo dol dal, in da isto naredi vsak teden 3x, izpadeš kurbiš, ne pa carsko. Kao, wow, zapecala si istega tipa kot že 100 žensk pred teboj, ziher si ful huda in nekaj posebnega.
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 08. Sep. 2011 22:29

jullia_ napisal/-a:Sploh ne vem, zakaj bi se ukvarjala z njim, ker enostavno ne vidim, kaj bi lahko profitirala tu. Kaj ti misliš, da ti bo taka izkušnja pozitivnega prinesla? Razen tega, da te bo mogoče izučilo za naslednjič :)


Btw, jaz ne pravim, da bi bila kurbica. Pravim, da s tem, ko greš iz kluba ven s tipom, za katerega vsi vemo, da je prišel samo po eno, ki jo bo dol dal, in da isto naredi vsak teden 3x, izpadeš kurbiš, ne pa carsko. Kao, wow, zapecala si istega tipa kot že 100 žensk pred teboj, ziher si ful huda in nekaj posebnega.


se ne ukvarjam ravno s tem kako izpadem. očitno ti se. naredim tisto, kar mi paše. če hočem s tem tipom bit za eno noč, bom. me ne zanima koliko žensk je bilo pred mano in s katero bo drug vikend.

zanima me, kako bi ti izpadla carsko? da kao nikoli ne greš s takim jebačem? zakaj ne greš? ker imaš premalo samozavesti? ker imaš predsodke v glavi, kaj si bodo drugi mislili in kako umazano se boš ti počutla?

torej hočeš reči, da je takim jebačem se bolje izogibati, ker ti lahko samo škodijo? in pri takih tipih lahko vedno samo izgubiš? za tako nevarne jih imaš?

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron