Tipi - pozerji

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 17. Sep. 2011 22:20

Men se je ena zadeva na pozerjih vedno zdela smešna, ko sem zunaj in je kaka družba, si naročim pijačo in enostavno poslušam njihov pogovor z kakšno žensko in se zabavam.

Ko so z žensko so kot kakšen pokvarjen diktafon, kar je njej všeč je tudi njemu..ni važno kaj, on to počne, on je majstore v temu...in potem gledam tiste izraze na ženskah "a ressssssssssss, tebi je tudi to in to všeč, vau sem mislila da sem edina", in potem ko ženske poskušajo poglobiti debato, se nekako zmuvajo ven in peljejo naprej. In potem ženske mislijo da so našle svojo sorodno dušo....

Medtem ko so pa v družbi moških, je pa zgodba popolnoma druga...ni važno kaj si ti naredil, kaj si vozil, kje si bil...on je vse to že naredil in ugotovil da je bedno.
Enkrat sem se z enmu hecal, pa mu rečem da sem bil na Havajih...za foro seveda, reče "ehh jaz sem bil na Havajih 3 leta nazaj, bedno stari, bedno...morš it na Sejšele, to je to..koktejli, pra*ice na obali..to je lajf stari, ne pa tisti zagamani Havaji"
Mu rečem da sem enkrat vozil Jaguarja XKR od frenda za foro...eh to ni nič,jaz sem žural z enim starim Italijanom v Gorici, mu da ključe "na pelji mi mojega Ferrarija 458".

Meni prinesejo veselje :)
Zadnjič spremenil Led Zeppelin, dne 17. Sep. 2011 22:26, skupaj popravljeno 1 krat.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 17. Sep. 2011 22:20

2x
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 17. Sep. 2011 22:36

Tolk slabih besed o pozerjih ,tako s strani žensk na forumu, kot s strani tipov..

Ampak ljudje, okoli teh tipov je še vedno dost žensk. Da ni to malo ono..o kislem grozdju?

Malo je smešno zadnje čase na forumu, ženske skor vse ugotavljajo, da si kao želijo resnih, odgovornih tipov....napalijo se pa ponavadi ravno na te "neodgovorne" jebaćke modele, vsaj če govorimo o populaciji žensk 18-25, ki prevladuje na forumu.

In biti pozer naj bi torej bilo slabo, zakaj že?

Taki tipi so vedno bili in bodo. Na njih se pali ogromno žensk. Nihče pa nikogar ne bo silil, naj postane pozer, ker pozerji verjetno nočejo še več konkurence.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 17. Sep. 2011 22:46

^^ seveda, se strinjam..dejstvo je da si večina žensk v obdobju 18-25 želi takšnega moškega, in to resno mislim, pač žurke, iz dneva v dan. dobro izgleda, druge si ga želijo....
In včasih recimo spoznam kakšnega moškega, ki je bil recimo v zelo dolgi resni zvezi, išče punco..naleti na kakšne take frajle, je prizadet..postane užaljen in obupan da bo vedno sam, zato še on postane jebač in pozer.

Ali drugače povedano, ponudba se prilagaja povpraševanju :P

Do tega da si pa ženske nenadno premislijo, jih ponavadi pripelje zelo slaba izkušnja ali pa so njene kolegice poparčkale v resne zveze ter gradijo nov stil življenja.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 18. Sep. 2011 1:04

mah jaz bom rekla tako, kar sem prebrala tudi nekje na enem drugem forumu.

mislim da vsaka punca je kdaj hodila s tipom, ki je bil vredu, pošten, priden, za poročit, mogoče tudi ne slabega izgleda, lušen, pameten, odgovoren, ljubeč, romantičen in ne vem kaj še vse. ampak ji z njim ni nikoli prišlo in si jo je med sexom mogla skoz drgnit zraven.
ni bil pač tisti tip, ki že ko ga vidiš, ga hočeš noro pofukat in skoz fantaziraš o sexu z njim.

in bog ja, želim si met enega takega jebača za vsak dan. da bom sexala z nekom k me fizično privlači. ne pa da si jo bom mencala z enim vredu poštenim fantom.
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 18. Sep. 2011 10:17

Vidiš, to je to. Vse je v glavi. Nisi izpostavila fizičnih lastnosti dveh moških, pač pa njihov odnos. Jebač te pali, priden ne. Ni pomembno, kako izgledata, pač pa, kakšen odnos imata do tebe.

Ko boš mela pošlihtan v glavi, te bo privlačen moški privlačil (pa naj bo jebač ali priden).
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 18. Sep. 2011 12:30

Kakšen idiotizem... So moški ki so umirjeni v postelji se pa razdivjajo. In so moški ki so jebači in ne znajo.

Vse bi bilo lepo in prav, če bi ženska med seksom guknila kaj ji bolj paše. NE pa da se dela da uživa nato pa joka kok moški ne zna sexat...

kot da moški ne bi hotel seksati, ker mu ga same od sebe ne vzamete v usta in potegnete. pa bo jokal kako ga ne znate zadovoljit, brez da bi sploh kaj rekel kaj si želi...

idiotizem, res.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 18. Sep. 2011 12:35

slovenc79 napisal/-a: So moški ki so umirjeni v postelji se pa razdivjajo. In so moški ki so jebači in ne znajo.



kok pa ti to veš??? :eek: :eek: :eek:
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 18. Sep. 2011 12:39

Jochie napisal/-a:
slovenc79 napisal/-a: So moški ki so umirjeni v postelji se pa razdivjajo. In so moški ki so jebači in ne znajo.



kok pa ti to veš??? :eek: :eek: :eek:


poznam sam sebe, Jochie :D

Je pa problem, umirjen tip bo imel vedno strah, da bo šel predaleč. Jebaču se itak jeb* ali boš ti uživala ali ne. Tako da... če boste ve razdivjane, in mu to JASNO pokažete, bo rad sledil.

Ženska je pač šibkejši spol, zato je moški ki jo ima rad raje previden.

Pa saj je logično, no...
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 18. Sep. 2011 12:47

kaj si pol ti? umirjen jebač? :D :D :D
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 18. Sep. 2011 13:20

umirjen :D

ampak ko bova pa sama v postelji... :razz:

fetiš je super. točno vem kaj si želim. In če najdem še kakšno punco s tem, bo to za naju svetovni seks. In ker je tako malo takih ljudi ne bova izbirčna. Vsaj jaz ne...

No zdaj vidite zakaj iščem punco s tem fetišem in ne punco, ki ji bom kasneje povedal za fetiš...

Ampak kot sem rekel, meni seks ni tako pomemben.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 18. Sep. 2011 14:23

^Glej, če ti že v štartu iščeš žensko, ki ima isti fetiš, kot ti, bo ta fetiš glavni temelj vajinega druženja. To je dober temelj za seks prijateljstvo, za resno zvezo pa niti ne.

Dost pišeš o tem svojem fetišu, hkrati pa praviš, da ti seks ni pomemben kaj dost, to ne gre skupaj.

Raje razmisli, kaj imaš zanimivega ženskam povedat o sebi, razen tega fetiša. In pol, ko boš ženski na sploh všeč, kot osebnost, je zelo verjetno tudi tvoj fetiš ne bo motil. Ti pa misliš, da boš zgolj na temelju fetiša dobil punco, ki bo noro zaljubljena vate.
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 18. Sep. 2011 17:37

barbie_girl_85 napisal/-a:Vidiš, to je to. Vse je v glavi. Nisi izpostavila fizičnih lastnosti dveh moških, pač pa njihov odnos. Jebač te pali, priden ne. Ni pomembno, kako izgledata, pač pa, kakšen odnos imata do tebe.

Ko boš mela pošlihtan v glavi, te bo privlačen moški privlačil (pa naj bo jebač ali priden).


ja, je vse v glavi.
sem omenila videz. ne pali me luškan tip. hočem takega, ki bom skoz hotla sexat z njim. nikol mi ne bo tolk všeč majhen tip, kot so mi visoki in nabiti. nikoli ne bom fantazirala o kosmatih moških prsih in se jih hotela dotikat, niti o majhnem tiču. tko kot noben tip ne fantazira o široki pizdi in majhnih joških.

kar se odnosa tiča se morem s tipom počutit sproščeno. kar se ne, če vidim da ima tip neke predsodke v glavi (kako so neke ženske kurbe in kako on ne gre z vsako) in bi se mogla v postelji z njim obnašat kot devica marija.
nikjer nisem napisala, da me rajca, če me jebač po sexu ne pozna več in da me jeb* v glavo, kot si ti razlagaš.
pravim pa, da je zastonj še nevem kako dober odnos enega povprečnega tipa, če ni dovolj sexualno privlačen.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 18. Sep. 2011 20:39

Džeki napisal/-a:^Glej, če ti že v štartu iščeš žensko, ki ima isti fetiš, kot ti, bo ta fetiš glavni temelj vajinega druženja. To je dober temelj za seks prijateljstvo, za resno zvezo pa niti ne.

Dost pišeš o tem svojem fetišu, hkrati pa praviš, da ti seks ni pomemben kaj dost, to ne gre skupaj.

Raje razmisli, kaj imaš zanimivega ženskam povedat o sebi, razen tega fetiša. In pol, ko boš ženski na sploh všeč, kot osebnost, je zelo verjetno tudi tvoj fetiš ne bo motil. Ti pa misliš, da boš zgolj na temelju fetiša dobil punco, ki bo noro zaljubljena vate.


Imam tudi druge dobre lastnosti. Ampak ne morem povedati sicer nisem več anonimen.

Tukaj iščem samo punco s fetišem. Drugje, pač pod drugim imenom in v rl pa iščem punco s katero se bom ujel.

zakaj pa ne? če bova seksala skupaj, se zbližala, je lahko tudi veza, zakaj pa ne bi bila? če pa ni, pa ni, jebiga, bo pa samo seks.

če pa najdem prej punco ki se bova zaljubila pa lahko njo vprašam če ji je všeč to. pa ne bom več tukaj iskal, ker mi je veza bolj pomembna kot seks...

če ne razumeš, niti ne poskušaj. zakomplicirano je pač. Ampak, važno da vem kaj hočem.
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 18. Sep. 2011 21:59

delusional napisal/-a:tko kot noben tip ne fantazira o široki pizdi in majhnih joških.


Itak ja :D . Poznam par tipov, ki so jim majhne čvrste prsi bolj všeč od velikih. To je tak kot moja kolegica, ki pravi, da tip ni pravi tip, če nima ful kosmatih prsi (ljubavi tepih), medtem ko je meni to blaak.

Da ne bom OT: ne maram pozerjev/jebačev in se jih na veliko izogibam, ker mi karakterno ne odgovarjajo. Ok, je lahko frend, kej več pa ni šans. Me ne privlačijo, mi niso sexibilni,.. Tudi, če igra hladno/toplo, me ne zanima.
A goal without a plan is just a wish.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]