Star sem 27 in samski

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Nannya-1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 121
Na forumu od: 6. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Nannya-1 » 30. Mar. 2008 12:06

GeorgeConstanza napisal/-a:Jaz pa mislim, da je takih ljudi, ki smo pri 25ih "čudaki" še veliko, samo ne veste za njih. Obstaja ta stereotip, da smo "čudaki" grdi, debeli, zanemarjeni, asocialni itd. in ko srečate tipa, ki ne ustreza temu stereotipu potem ne pomislite, da je pa ta eden tistih "čudakov". pa je povsem možno da je on še največji "čudak", samo ker je čeden, brihten, družaben, komunikativen itd sploh nihče ne pomisli da je "čudak".
Amen to that. Uf, da je pa nekega tipa označi za čudaka samo zato, ker se pri 20-ih ali še kasneje ni poljubljal, nesmisel.
marypa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1341
Na forumu od: 17. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a marypa » 30. Mar. 2008 17:50

Moj brat jih šteje 21 pa ni delal nič od tega. Je pa drugače čisti čudak.. in počasi je že prav obupan zaradi tega.

Mene tipi, ki niso še imeli izkušenj definitivno ne privlačijo.. sorry.. Sm dobr, tega punci ni treba vedet :D in upaš, da ne izve kasneje, zakaj si tako prekleto neroden in živčen.
Fantin
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 416
Na forumu od: 7. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Fantin » 30. Mar. 2008 19:22

Ta topic pa še kar buri duhove.

marypa napisal/-a:Moj brat jih šteje 21 pa ni delal nič od tega. Je pa drugače čisti čudak.. in počasi je že prav obupan zaradi tega.

Mene tipi, ki niso še imeli izkušenj definitivno ne privlačijo.. sorry.. Sm dobr, tega punci ni treba vedet :D in upaš, da ne izve kasneje, zakaj si tako prekleto neroden in živčen.
Pa se on sam pri sebi vpraša, zakaj nima izkušenj? Si ti opazila morebitne vzroke?
Pa tudi ni potrebno, da tip naokoli govori o svojih (ne)izkušnjah. Najbolje je takšne zadeve zadržati zase.
stevens
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 294
Na forumu od: 28. 3. 2008
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a stevens » 31. Mar. 2008 0:04

alo ne skrbi..lepo se zrihtaj pa te bo ata stevens pelal vun na pičke,ok?kaj se te sekiraš,čuj če ne probaš ne morš met tak pač je...morš bit pripravljen sprejet 562 NE-jev da dočakaš pravi DA...splača se;)
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 31. Mar. 2008 0:17

lahko je tut prvič ja :) odvisno od strategije, pa tarče ;)
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 31. Mar. 2008 1:43

Roberta R. napisal/-a:lahko je tut prvič ja :) odvisno od strategije, pa tarče ;)
Statisticno zanemarljiva moznost.
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 31. Mar. 2008 11:54

statistike o tem sicer nism vidla.. ampak vseeno možnosti so, pa tut če so res majhne..
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
marypa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1341
Na forumu od: 17. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a marypa » 31. Mar. 2008 12:47

Fantin napisal/-a:Pa se on sam pri sebi vpraša, zakaj nima izkušenj? Si ti opazila morebitne vzroke?

Ko ga vprašam.. mi reče, da ma on full pičk :D ...

Enostavno ne zna z besedami oz. mu jih zmanjka, ko je v družbi s kakšno, ki mu je všeč. Poleg tega.. ima mogoče previsoke kriterije.. daleč od tega, da bi bil grd..nasprotno.. ampak pali se na ženske, ki jih ne more imeti.. (pomoje ravno zaradi tega) .. so jim všeč frajerji in predvsem neki študenti, on pa je že po še nedokončani poklicni šoli šel delat.. nima nekih ambicij in podobno.
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 31. Mar. 2008 17:39

marypa napisal/-a:
Fantin napisal/-a:Pa se on sam pri sebi vpraša, zakaj nima izkušenj? Si ti opazila morebitne vzroke?

Ko ga vprašam.. mi reče, da ma on full pičk :D ...

Enostavno ne zna z besedami oz. mu jih zmanjka, ko je v družbi s kakšno, ki mu je všeč. Poleg tega.. ima mogoče previsoke kriterije.. daleč od tega, da bi bil grd..nasprotno.. ampak pali se na ženske, ki jih ne more imeti.. (pomoje ravno zaradi tega) .. so jim všeč frajerji in predvsem neki študenti, on pa je že po še nedokončani poklicni šoli šel delat.. nima nekih ambicij in podobno.


a mava midve istega brata?? :D
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Sharona05
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 157
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a Sharona05 » 31. Mar. 2008 18:20

GeorgeConstanza napisal/-a:Jaz pa mislim, da je takih ljudi, ki smo pri 25ih "čudaki" še veliko, samo ne veste za njih. Obstaja ta stereotip, da smo "čudaki" grdi, debeli, zanemarjeni, asocialni itd. in ko srečate tipa, ki ne ustreza temu stereotipu potem ne pomislite, da je pa ta eden tistih "čudakov". pa je povsem možno da je on še največji "čudak", samo ker je čeden, brihten, družaben, komunikativen itd sploh nihče ne pomisli da je "čudak".


mislim, vsak ima pač svoje kriterije....za mene ni čudak tisti, ki je grd, debel ker takšen pač je in to se težko spremeni.
vsak svoje!
aja, ne govorimo o tistih, ki so 20+ pa se še niso poljubljali, ok, razumem..ampak, 26,27+ ?! wtf
marypa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1341
Na forumu od: 17. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a marypa » 31. Mar. 2008 21:26

Roberta R. napisal/-a:
marypa napisal/-a:
Fantin napisal/-a:Pa se on sam pri sebi vpraša, zakaj nima izkušenj? Si ti opazila morebitne vzroke?

Ko ga vprašam.. mi reče, da ma on full pičk :D ...

Enostavno ne zna z besedami oz. mu jih zmanjka, ko je v družbi s kakšno, ki mu je všeč. Poleg tega.. ima mogoče previsoke kriterije.. daleč od tega, da bi bil grd..nasprotno.. ampak pali se na ženske, ki jih ne more imeti.. (pomoje ravno zaradi tega) .. so jim všeč frajerji in predvsem neki študenti, on pa je že po še nedokončani poklicni šoli šel delat.. nima nekih ambicij in podobno.


a mava midve istega brata?? :D


nimam sestre, pa še dvojčice bi ble :wink: kul :D
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 01. Apr. 2008 14:02

bi lahko bratu punco zrihtale s skupnimi močmi :D
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
kataya
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 10. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a kataya » 19. Apr. 2009 16:42

Sharona05 napisal/-a:ni slabšega, ko tip visi na šanku z pivom v roki in ti mimogrede, kot da si zadnja ženska na svetu blekne prvo brezzvezno stvar, ki se jo spomni....ali pa tisti, v imenu katerih drugi posredujejo, čeprav so 2 metra stran, pri tem pa še gledajo vstran (sramežljivost, baje.
Zanima me, ali gre sramežljivost enačit z nesamozavestjo?
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 19. Apr. 2009 16:49

e?
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 01. Dec. 2010 18:20, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 20. Apr. 2009 18:54

Kaj se pa ti zadnje čase za usak drekec repenčiš?

Debata bi se komot nadaljevala in tvoja predhodnica ni odgovarjala na en let star problem oz uprašanje, ampak je u omenjenem najdla neki, kar jo zanima in sprašuje za mnenje.
Če bi pa odprla novo temo, samo zato, da bi uprašala, kar bi lahko uključla u že neko obstoječo, bi se pa spet oglasla, da podobna tema že obstaja ...
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov