Star 22 let in še nedolžen

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 24. Maj. 2010 13:45

kalanhoja napisal/-a:
*mala* napisal/-a:Js sm bolj mislna na tole deklino, da izkoristi :D
Drugače sem pa zej v kratkem na feštah z eno 3x zasral, bi jo tud že ziher položo, če nebi bil vedno cimer v sobi. Pa nevem ka naj nardim v primeru ... lahk bi blo kaj v tem primeru. Sicer mi pa ta ženska sploh ni všeč :S sam vseeno mi je čist vseen trenutno.


Je pa res, da na povprečni fešti išče ONS 90% fantov, medtem ko le 10% punc (nebi vedla statističnih podatkov, tako da ugibam). Torej, kdo lažje pride do ONS?


Od kje ti te cifre?


Sej sem napisala da ugibam :wink: Mogoče ni tako velika razlika med številkami, kot sama napisala (pač karikiram), je pa v mojem krogu znancev kar približno tako. Punce večinoma iščejo resne zveze. Posplošujem seveda (in tega ne zanikam :lach: ). Je pač ogromno več fantov, ki hočejo ONS, kot pa punce.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 24. Maj. 2010 13:46

^^ti tud :P (lahko bi sam njen odg. citirala)

@kalanhoja:
UG84 napisal/-a:Imela bi eno prošnjo, upam, da bo tole čim več uporabnikov videlo: ni važno, v katero temo pišete - če odgovarjate uporabniku, ki je neposredno pred vami nekaj napisal, ga ne citirat, ker je logično, da odgovarjate na njegov (njen) post in tega ni potrebno posebej poudarjati.
Torej *mali* bi lahko odgovorila z "^^", lahko tudi ne, vsekakor pa BREZ citiranja. In, lepo prosim, no, združuj odgovor v en post.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 24. Maj. 2010 13:50

Js priznam, da raje citiram, ker se mi prevečkrat zgodi, da kakšna avtorica posta popravi svojo objavo ali jo izbriše (in pol ta izjava izpade čist bedasta in izven konteksta) :D Mislim da take mini piramide niso tak moteče no. Če pa so, lahko pa popravim. Js raje vem kaj se dogaja, ne pa da moram nazaj brat česa se to tiče :D
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 24. Maj. 2010 13:53

Ženske nikoli ne boste razumele, zakaj imajo eni tipi problem dobit žensko, saj ste ve v procesu pecanja ponavadi pasivne, glavno, da ste lepe, pa zrihtane, pa se bo že nekdo ojunačil in stopil do vas.

Konec koncev tudi gazela ne razume, zakaj je ne more ujeti mlad neizkušen levji beta samec, če parafraziram Horusa.
kalanhoja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 550
Na forumu od: 28. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kalanhoja » 24. Maj. 2010 13:55

*mala* napisal/-a:
Sej sem napisala da ugibam :wink: Mogoče ni tako velika razlika med številkami, kot sama napisala (pač karikiram), je pa v mojem krogu znancev kar približno tako. Punce večinoma iščejo resne zveze. Posplošujem seveda (in tega ne zanikam :lach: ). Je pač ogromno več fantov, ki hočejo ONS, kot pa punce.


Potem se nahajava v različnih krogih. V mojih je razmerje moški ženska kar nekako 50:50. Bi pa rekla, da jih ONS išče mogoče 10%. Govorim za ljudi, ki jih poznam.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 24. Maj. 2010 13:57

Verjetno tudi v družbah različnih starosti, glede na to da je moja od 18-25 :wink:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
jerry444
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 223
Na forumu od: 13. 3. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a jerry444 » 24. Maj. 2010 14:00

4 strani bedarij napisanih,da ti rečem "sej bo",me boš najbrž nekam poslal,kaj pa internet?Tam kar padajo tetke,sem namerno rekel tetke,saj jih je večina 30+,probaj kak netlog,priporočam;)

Drgač pa,za ženske ponavadi nedolžnost veliko pomeni,čeprav jo lahko v hipu izgubijo(kot je nekdo rekel),za moške pa to ni neka ne vem kakšna prelomnica,mi si pač samo želimo seksat,moramo pa za razliko od žensk,v to vložit precej več truda.
novapunca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 140
Na forumu od: 12. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a novapunca » 24. Maj. 2010 15:37

A pa tebi na majici zadaj piše, da si nedolžen? Res ne vem zakaj ne bi mogel dobit ženske?
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 24. Maj. 2010 17:21

Na majci verjetno ne, se pa zihr to izraža v obnašanju. Sej je napisu, da ga je strah, kaj si bo punca misnla, če ji pove/kaj si bo misnla, če bo seks res obupen/kaj če bo vsem povedala ... Valda ga to ovira in njegov pristop ni tolk suveren, kot pristop koga, ki jemlje seks bl zlahka in pač proba, če bo dobil. Plus to, da si ženske ne upa zgolj izkoristit za seks, kar je verjetn kr konkretna ovira. Pa kaj je s tem slabim zastopanjem države? Deej, boli te đoko, če si bo ena Grkinja mislila, da Slovenci pa ne znajo seksat. Tuki si boš vsaj z vsemi na jasnem, da ni pričakovanj zveze z nobene strani, tko da izkoristi priliko.

Btw: če se s cimrom štekata, zakaj se ne bi z njim zmenu, da bi med naslednjo fešto (če boš pač ziher, da pride una, s kero ponavad skupi pristaneta), kje drugje prespal, če se da?
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
Horus

Neprebrana objavaNapisal/-a Horus » 24. Maj. 2010 17:34

Uživajte še naprej :) Lep pozdrav od Horusa :schreiben:
Zadnjič spremenil Horus, dne 12. Okt. 2010 23:28, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
imfit
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 72
Na forumu od: 25. 5. 2010
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a imfit » 25. Maj. 2010 3:38

haj :D

Že vnaprej hvala za dobrodošlico.. kar nekaj časa že prebiram forum, ker pomaga do ženskih src (in gat), ko sem pa prebral to temo in videl nasvete Horusa, Džekija in Jochie-a (same legende) sem si pa rekel da se moram registrerat pa napisat še svoje.

Somehow, sam sem bil skoraj izrezan primer tebe (mal mlajši no), tipičen good guy, velik frendic, vsem sem bil "perfekten" (v smislu tega, kar punce iščejo), preveč ustrežljiv, namočit ga pa nikakor nisem mogel, res pa sem tu pa tam kakšno zavrnil tako za zasrat kot za kej več (tega mi je danes žav), ker mi pač ni bla noro všeč in ker sem verjel v tapravo... ki pa je ni.. oziroma nevem zakaj bi moral na suhem čakat na tapravo.
Sem pa naredil res natanko tako kot je tebi svetoval najprej Horus.. zanihav nihalo, tu pa tam izpadel prasec.. a glej ga zlomka, punce pa ni več tako težko dobit :D Dejansko skoraj vse govorijo da bi rade prijaznega tipa, ustrežljivega, ki jo bo cenil in ji dal občutek da je bolj pomembna, podzavestno pa takih nočejo in v postelji končajo z "bad guyi". No govorim za večino punc, kar jih jaz poznam in ne za celo žensko populacijo, seveda obstajajo zlate izjeme.
Pač evo lotil sem se pisat, ker sem sam v praksi naredil točno to kar so ti svetovali "levi" v tej temi.. res nikakor ne poslušat antilope ki ti pravi kako jo ulovit, nima smisla.

No vsem predstavnicam nežnejšega spola se res opravičujem, ker že v svojem prvem postu delujem proti vašim nasvetom (večini vsaj), ampak res, več kot očitno je da same žensk nikakor nebi znale dobit v moški koži..

kot zanimivost v tej temi lahko še napišem da ko sem bil pred nekaj časa nekje v tujini (lokacija skrivnost :) ) in potem zunaj v diskačih, sem bil pa zaradi očitno drugačnih navad sam "antilopa", "napaden" od 2-3 res fletnih deklet vsak večer (če bi štel še manj direktne signale bi napisal enkrat večjo cifro) med vikendom.. žal pa o mi jezik, pomankanje fukplaca in to, da je bilo malo weird, ker sem to prvič doživel, preprečila kaj več :oops:
http://vigrxplus-nakup.si/
Zadnjič spremenil imfit, dne 03. Jan. 2014 19:27, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 25. Maj. 2010 6:11

imfit napisal/-a:kot zanimivost v tej temi lahko še napišem da ko sem bil pred nekaj časa nekje v tujini (lokacija skrivnost :) ) in potem zunaj v diskačih, sem bil pa zaradi očitno drugačnih navad sam "antilopa", "napaden" od 2-3 res fletnih deklet vsak večer (če bi štel še manj direktne signale bi napisal enkrat večjo cifro) med vikendom.. žal pa o mi jezik, pomankanje fukplaca in to, da je bilo malo weird, ker sem to prvič doživel, preprečila kaj več :oops:


ti kar povej kje je blo, saj ne bomo zaradi seksa hodili v tujino. tebi pa lahko še vedno priporočamo, kje se boš najhitreje naučil jezika...saj veš tisto, kdor jezik obvlada, fuka ne strada...ali nekaj podobnega... :D

sicer je pa tale tvoja dogodivščina fina kost za novo temo: zakaj so ženske postale levi in kakšne antilope morajo moški biti, da jih ženske napadejo??? :D
nivea9
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 543
Na forumu od: 5. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a nivea9 » 25. Maj. 2010 7:06

miikena napisal/-a:Na majci verjetno ne, se pa zihr to izraža v obnašanju. Sej je napisu, da ga je strah, kaj si bo punca misnla, če ji pove/kaj si bo misnla, če bo seks res obupen/kaj če bo vsem povedala ... Valda ga to ovira in njegov pristop ni tolk suveren, kot pristop koga, ki jemlje seks bl zlahka in pač proba, če bo dobil. Plus to, da si ženske ne upa zgolj izkoristit za seks, kar je verjetn kr konkretna ovira. Pa kaj je s tem slabim zastopanjem države? Deej, boli te đoko, če si bo ena Grkinja mislila, da Slovenci pa ne znajo seksat. Tuki si boš vsaj z vsemi na jasnem, da ni pričakovanj zveze z nobene strani, tko da izkoristi priliko.

Btw: če se s cimrom štekata, zakaj se ne bi z njim zmenu, da bi med naslednjo fešto (če boš pač ziher, da pride una, s kero ponavad skupi pristaneta), kje drugje prespal, če se da?


Če se mu gre samo za sex kaj je važno kaj si punca misli. A to se kar okrog govori kakšen je kdo v postelji :eek:
Ja če je pri 22 to problem-vendar zame ni, potem ne vem zakaj ni že pri 10 izgubil nedolžnost, če so zdaj leta problem.
Nivea
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 25. Maj. 2010 8:47

Pejt med tednom v kak KMŠ ali kaj sličnega. Tam imaš verjetno najhujšo koncentracijo razuzdanih bruck, ki so pravkar prišle iz hribov in se jim je strgalo, zdaj pa hočejo nadoknadit vse kurce za nazaj. Eto, to je prava priložnost zate... Častiš ji dve, tri redbull vodke in že jo pelješ na sekret in ekola.....hopa cupa digidigidaaaaajjjj.... :lol: :lol:
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 25. Maj. 2010 9:08

Sam res, če se misli kr z eno dol dat, zgolj z namenom da se reši nedolžnosti, mu pa zato ni treba it v tujino, to lahko naredi komot na domačem terenu, saj je ziher dosti kandidatk (samskih, ni pa pogoj v danjašnjih norih časih :D )
Kot je rekel moj predhodnik, kak KMŠ je itak poln pijanih potrebnih najstnic, pa sigurno bi se še kak plac najdel kjer kr mrgoli, potem kako morje (kaki kampi), ma milion je variant, sploh pa če hočeš da to "opraviš" kr z eno...Tko da te ne rabi skrbet kaj si bodo tujke mislile o fantih iz SLO. :P

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov