Star 22 let in še nedolžen

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 06. Nov. 2011 23:48

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 12:58, skupaj popravljeno 1 krat.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 07. Nov. 2011 7:38

No, zdaj vidiš, kaj si ženske mislijo o moškem, ki seks dojema na ženski način. Da je smotan.

Postani bolj moški, pa ne boš več smotan.
Anelise
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1163
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Anelise » 07. Nov. 2011 14:38

Povem mojo izkušnjo,pa s tem ne prejudiciram mnenje o vseh nedolžnih pri nevem 25+ letih..

Skratka imam znanko, po mnenju mnogih zelo lušno punco..Pametna, preprosta, prijazna,družabna.In zaboga mi ni bilo jasno kako je lahko pri 30letih še nedolžna.Večkrat sva se pogovarjali o tem zakaj je kot je in nikoli ji nisem znala dat odgovora..Res mi ni bilo jasno kako lahko tipi spustijo tak good catch (ker punca tud fanta še ni mela,niti takega,ki ga zaradi nepremostljivih razlik od*ebeš po 2 tednih)..No,zaradi okoliščin sva se začeli mal bolj družit..Kafetki,šoping,kino,izlet..No,in na slednjem,ko sva bili skupaj 2 polna dneva v Bratislavi,so se mi odprle oči.Ženska je tipična daddy's girl,ful razvajena,neodločna (meni gre to ful na jetra..ne-zelo-karikiran primer:kam greva - v muzej al v kino..in ženska pol ure,da ne ve..pa rečem,ok,pa greva v muzej..in se strinja,prideva pred stavbo od muzeja in mi začne jokcat,da bo ziher bedno..pa rečem,še imava čas,a greva v kino in spet pol ure tuhta kaj bi..shot me,please!) in vedno se pritožuje nad vsem..
Sicer se nisva skregali (tako da moj post ni posledica tega,da mi je karkol ušpičila),ampak po 2 dneh z njo,mi je blo jasno zakaj se je tipi izogibajo..Ker pač nima pravega "vibe"-a.In oni očitno so bolj napredno kot jaz,ki sem rabila dlje časa za skapirat,da kot družba "ni po mojem okusu"..
In po moje je energija nekoga tista,ki privlači oz.odbija ljudi..
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 07. Nov. 2011 18:19

Džeki napisal/-a:No, zdaj vidiš, kaj si ženske mislijo o moškem, ki seks dojema na ženski način. Da je smotan.

Postani bolj moški, pa ne boš več smotan.

Te bom rabil za inštrukturja :wink:
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 07. Nov. 2011 18:34

Džeki napisal/-a:No, zdaj vidiš, kaj si ženske mislijo o moškem, ki seks dojema na ženski način. Da je smotan.

Postani bolj moški, pa ne boš več smotan.

Te bom rabil za inštrukturja :wink:

Jah kaj naj rečem. Pač je nisem dobil. Nenazadnje niti nisem mel tolko možnosti, nisem jih ravno dosti spoznal, pa ne zato, ker nisem bil v družbi, ampak sem hodil na faks in interesne dejavnosti na katerih je pretežno "moška" populacija.

Ven sem pa premalo hodil, tudi zato ker nisem našel primerne (moške) družbe za kaj takega. Sicer pa mam (šele) zdej precejšnjo voljo hodit ven in se preprosto zabavat tam, najtežji način si bo še klapo najti... :?

So pa leta kar zbežala... a 25 sem že? :D
Fantin
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 416
Na forumu od: 7. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Fantin » 08. Nov. 2011 19:24

Pjeb napisal/-a:Saj vaju razumem, oziroma razumem vajino razmisljanje...ampak realnost je taka, da pride sex pred ljubeznijo. Vsaka ljubezen, pa se kako mocna je, bo zbledela ce ni kompatibilnosti pri sexu.


P.S. mmm...sreca nima nic s tem.
Zbledi že, če ni tiste fizične privlačnosti, posledično načeloma do seksa nikoli ne pride. In potrebno je imeti tudi nekaj sreče v smislu biti ob pravem času na pravem mestu.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 08. Nov. 2011 20:46

Mmm, ne rabiš se meni izpovedovat, niti te nimam za čudnega, samo podal sem opazko, da, kot vidiš, se ženskam zdi, da je tip, ki pri 25 še ni, smotan.
Uporabniški avatar
Pjeb
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 137
Na forumu od: 9. 10. 2010
Kraj: koroska

Neprebrana objavaNapisal/-a Pjeb » 08. Nov. 2011 21:43

Fantin...malo mesas vrstni red spoznavanja.

z moske strani:
1. fizicna privlacnost
2. karakterna privlacnost
3. sex
4. se vec druzenja in sex-a , posledicno se vec karakterne in fizicne privlacnosti
5. ljubezen

pri zenskah je isto, s tem da zenske so se malo pametnejse in dajejo prednost karakterju (jebiga, moski rabimo vizualno privlacnost). Zenski ne rabis biti ne vem kako fizicno privlacen, da bo sexala s tabo (dokler si urejen)...v tem primeru se zbrise 1. tocka.

Vem, da ni vedno tako in obstaja veliko spremenljivk...ampak jaz se tega drzim odkar me zanimajo zenske in posledicno nisem dobil ali dal niti ene negativne izkusnje.

Daj no, kak pravi cas pravo mesto...npr. gres na sprehod po centru Lj za pol ure, pa se upam it stavit, da je slo mimo tebe 10 kandidatk za kakrsno koli razmerje hoces...se enkrat sreca nima nic s tem.
Jaz sem tisti pred katerim te je opozarjala mama...
ampak oba dobro vema, da je nisi nikdar poslusala.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 08. Nov. 2011 21:58

Odlično napisano, Pjeb.

Na srečo se v življenju zanašajo ženske, ker so pasivne in čakajo moške ponudbe. Moški sam kroji svojo usodo.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 08. Nov. 2011 22:07

Pjeb odlično napisano.

Ampak ne, ženske niso pametnejše :D . So enostavno drugačne iz čiste biologije.

Moški tekmujemo za to da dobimo, čim lepšo čim bolj privlačno žensko.

Ženske pa izbirajo moškega z dobro spermo, torej moški ki ni le lep, ampak ima vse potrebne karakterne lastnosti, ter bo ustvaril dobre zdrave sinove, pa če ima še keš da poskrbi zanje, toliko bolje..

Moški paradiramo okoli, ženske izbirajo. Bolj kot si privlačen, po več ženskah boš lahko skakal. :P
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
*Žuža*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 209
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a *Žuža* » 08. Nov. 2011 22:31

Led Zeppelin napisal/-a:
Moški tekmujemo za to da dobimo, čim lepšo čim bolj privlačno žensko.

Ženske pa izbirajo moškega z dobro spermo, torej moški ki ni le lep, ampak ima vse potrebne karakterne lastnosti, ter bo ustvaril dobre zdrave sinove, pa če ima še keš da poskrbi zanje, toliko bolje..


A kakšne kvalitete je pa genski material ženske pa ni važno? :D Dobro, razen da bodo otroci po vsej verjetnosti vsaj povprečno lepi in urejeni (lepa ženska + urejen (ni nujno "lep") tip)?

Tvoja teorija drži ravno toliko časa, dokler moški o ženski ne začne razmišljat kot o potencialni materi svojih otrok. Seveda, za seks je dovolj fizična privlačnost (ajde, recimo da tudi karakterna ne-smotanost :) ), za resno zvezo bo pa to težko dovolj. Na dolgi rok ne.

Pa lepo vas prosim - res da mi ni en in edini kriterij to da je moški vizualno top - ampak to, da mi je "vseeno če ni ravno baš nekaj, samo da smrdi ne, ima čista oblačila..." pa pač ni res no. Moj moški mora bit meni "hud" ne pa "urejen"! :D
Life may not be the party we hoped for, but while we're here we should dance.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 08. Nov. 2011 22:37

Ne sam hotel sem povedati, da smo različni....moški lahko reproducira spermo izjemno hitro, in moški je dalj časa ploden (tisti z več znanja me lahko kadarkoli popravite).

Ženska, kolikor vem...je bolj plodna le določeno obdobje meseca + lahko lažje zanosi, in z manj nevarnostjo pred določeno starostjo.

Torej ja, ženske morate prekleto dobro izbrati, kdo bo oče vaših otrok.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
*Žuža*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 209
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a *Žuža* » 08. Nov. 2011 23:04

Razumem. Ubistvu si hotel povedati, da ženske prej začnemo iskat "očeta svojih otrok", ker nam prej začne tiktakati biološka ura, oziroma se samo bolj zavedamo tega. Ja? :)
Life may not be the party we hoped for, but while we're here we should dance.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 08. Nov. 2011 23:08

Ne ne, me pa preseneča kako vedno zasukate da izgleda tako :) .

Kar sem hotel povedati, moški se ponujajo, ženske izbirajo. Bolj privlačna ženska, ima večjo izbiro moških, med katerimi izbere tistega ki je vreden da jo naredi nosečo. Bolj privlačen moški, z več ženskami lahko seksa.

Fuj, tole zveni kot Animal planet..aja točno, saj je :lol:
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
*Žuža*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 209
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a *Žuža* » 08. Nov. 2011 23:33

Pa čakaj, kaj ti misliš, da zdej če ženska z nekom seksa, to avtomatično pomeni, da je že naredila "father of my child-check"? Halo?! :D Mislim, sej pri nekaterih je tako ja, lol. Potem so pa scene ker "je po treh mesecih "resne" zveze čisto neresen in egoističen in neodrasel,...ker (še) noče otrok". :D
Life may not be the party we hoped for, but while we're here we should dance.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov