Star 22 let in še nedolžen

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 02. Okt. 2011 14:50

problem je pa, pač bolj ko je tip privlačen, samozavesten, manj bo vedel kaj hoče...
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 02. Okt. 2011 16:18

^Bože mili, od kod pa zdaj ta čudaški sklep. Seveda je ravno obratno, samozavesten človek ve, kaj hoče, nesamozavesten pa pač ne.

Akvamarin napisal/-a:
se strinjam.
sem opazovala kolk tipi po raspadli zvezi hitrejse pridejo do novo punco kot zenske. dokler zenska jamra mesece in caka na dobrega tipa, tipi najdejo kar eno punco in se imajo fajn.


Ključni besedi sta jamranje in čakanje.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 02. Okt. 2011 17:57

Ne džeki, tisti na katerega se punce limajo mu bo zrasel ego in ne ve kaj bi z njim. In ker vsak dan spozna eno ŠE lepšo punco...

jebiga.

En tak kot sem jaz pa da dobim eno v redu punco je ne bom za nič izpustil iz rok. In tudi iz njenih rok ne grem.
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 02. Okt. 2011 18:12

to je čist bedno... se pravi dasezadovoljiš z nekom samo zato ker je v redu?? nevem no - jz hočm bit svojmu top of the top in tudi on bo men najboljši, če mi ne bo, bo samo moj jebač ne pa moj fant...
Uporabniški avatar
Rollin #3
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 760
Na forumu od: 7. 6. 2011
Kraj: Izola

Neprebrana objavaNapisal/-a Rollin #3 » 02. Okt. 2011 19:05

Ne džeki, tisti na katerega se punce limajo mu bo zrasel ego in ne ve kaj bi z njim. In ker vsak dan spozna eno ŠE lepšo punco...

ja videz je pa res edina pomembna reč
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 03. Okt. 2011 10:45

slovenc79 napisal/-a:Ne džeki, tisti na katerega se punce limajo mu bo zrasel ego in ne ve kaj bi z njim. In ker vsak dan spozna eno ŠE lepšo punco...

jebiga.

En tak kot sem jaz pa da dobim eno v redu punco je ne bom za nič izpustil iz rok. In tudi iz njenih rok ne grem.


Pišeš kot da na svetu obstajajo samo na eni strani plejerji, ki menjujejo ženske kot spodnje gate, na drugi strani pa nesamozavestni neodločneži, kot si ti, ki ne upajo nič, sami sebi pa pravijo dobri fantje.

In ti, ki si nesamozavesten, kao veš, kaj hočeš, plejerji pa so samozavestni, ne vedo, pa kaj hočejo. To je tvoja logika.

Seveda pa ne vidiš, ali pa nočeš videti normalnih samozavestnih tipov, ki ne menjujejo žensk, kot spodnje gate, so v zvezah, ali pa imajo eno "prijateljico". Ker če vzameš še te tipe, ki so v bistvu večina, v zakup, se tvoja teorija podre, kot hišica iz kart.

Raje razmisli, zakaj bi ena vredu punca sploh bila s tabo in kaj še znaš povedat o sebi, razen fetiša in jamranja, kako je svet krivičen.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 03. Okt. 2011 12:03

Rollin #3 napisal/-a: ja videz je pa res edina pomembna reč


ni edina, je pa sigurno med najpomembnejšimi.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Fantin
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 416
Na forumu od: 7. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Fantin » 03. Okt. 2011 16:28

claire napisal/-a:
Rollin #3 napisal/-a: ja videz je pa res edina pomembna reč


ni edina, je pa sigurno med najpomembnejšimi.
Načeloma je tako, da je zunanji videz prvi filter.
Uporabniški avatar
Rollin #3
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 760
Na forumu od: 7. 6. 2011
Kraj: Izola

Neprebrana objavaNapisal/-a Rollin #3 » 04. Okt. 2011 19:39

^ jp, jaz si tudi tak predstavljam. kot neka vstopnica.
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1668
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 05. Nov. 2011 23:21

No vidim, da je celo nekaj meni podobnih tipov, ki so še nedolžni... :D

Je pa zanimivo, da meni moja nedolžnost pomeni več kot ženskam... v prvi vrsti si želim neke medsebojne naklonjenosti - da me ljubi, da ji pomenim veliko - in obratno, sex lahko počaka..

Deloma vem zakaj sem ostal nedolžen, deloma pa kakor mi je zadnjič rekel en prijatelj, da nimam sreče (no to mi ni bilo všeč slišat)..
Uporabniški avatar
angel99
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 531
Na forumu od: 2. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a angel99 » 05. Nov. 2011 23:26

mmm napisal/-a:
Je pa zanimivo, da meni moja nedolžnost pomeni več kot ženskam... v prvi vrsti si želim neke medsebojne naklonjenosti - da me ljubi, da ji pomenim veliko - in obratno, sex lahko počaka..


hmm.. to je pa zanimivo heh..slišat od tipa.. kolk pa si star drgač?
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 06. Nov. 2011 0:26

mmm napisal/-a:No vidim, da je celo nekaj meni podobnih tipov, ki so še nedolžni... :D

Je pa zanimivo, da meni moja nedolžnost pomeni več kot ženskam... v prvi vrsti si želim neke medsebojne naklonjenosti - da me ljubi, da ji pomenim veliko - in obratno, sex lahko počaka..

Deloma vem zakaj sem ostal nedolžen, deloma pa kakor mi je zadnjič rekel en prijatelj, da nimam sreče (no to mi ni bilo všeč slišat)..


hehe točno tako :D sicer mi nedolžnost ni tako pomembna, da bi zaviral prvi sex, ampak ljubezen mi je bolj pomembna kot seks. seveda nekaterim na tem forumu je to blazno težko razumet...
Uporabniški avatar
Pjeb
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 137
Na forumu od: 9. 10. 2010
Kraj: koroska

Neprebrana objavaNapisal/-a Pjeb » 06. Nov. 2011 1:06

Saj vaju razumem, oziroma razumem vajino razmisljanje...ampak realnost je taka, da pride sex pred ljubeznijo. Vsaka ljubezen, pa se kako mocna je, bo zbledela ce ni kompatibilnosti pri sexu.


P.S. mmm...sreca nima nic s tem.
Jaz sem tisti pred katerim te je opozarjala mama...
ampak oba dobro vema, da je nisi nikdar poslusala.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 06. Nov. 2011 1:08

mmm napisal/-a:v prvi vrsti si želim neke medsebojne naklonjenosti - da me ljubi, da ji pomenim veliko - in obratno, sex lahko počaka..



Nič ni narobe, če imaš tako mnenje, zavedaj pa se, da obstaja zelo mala verjetnost, da se bo neznana ženska trudila okoli tebe. Prvi korak boš moral storiti sam.
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1668
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 06. Nov. 2011 23:41

angel99 napisal/-a:hmm.. to je pa zanimivo heh..slišat od tipa.. kolk pa si star drgač?

Okoli 25 :oops:

Džeki napisal/-a:Nič ni narobe, če imaš tako mnenje, zavedaj pa se, da obstaja zelo mala verjetnost, da se bo neznana ženska trudila okoli tebe. Prvi korak boš moral storiti sam.

A neznana ženska bo po seksu postala znana al kako?
Saj mislim, da razumem kaj si želel povedati. Ljubezen ne bo prišla sama od sebe. Sam tud sex ne bo :wink:

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov