Star 22 let in še nedolžen

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
serena86
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 239
Na forumu od: 2. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a serena86 » 08. Avg. 2010 16:51

he he he :D ok, to si očitno vzel preveč resno :wink: tisto, da ne bo nič, je bil samo joke :wink: je treba še marsikaj drugega kot kak pameten komentar (z večino tvojih zadnje čase se niti ne strinjam ali vsaj ne popolnoma, čeprav priznam, da nekaj znaš in imaš svoj stil). :D sm pa razumela, da je kompliment, ne osvajanje :wink:

torej kritiziraš ženske iz čistega principa, ker se ti zdi, da šimfajo tipe in je torej tvoj moški ego ranjen? ne pa zato, ker se ti zdi, da dejansko nimajo prav in ker se res ne strinjaš z njimi? višek zrelosti :D

torej ali meniš, da ne poznaš nobene res inteligentne osebe (razen sebe....ampak to je spet samo tvoje mnenje in pazi, ker je precej narcisoidno, kar pa ljudem ni všeč :wink: ), ali pa meniš, da vse inteligentne osebe mislijo, da povprečen človek, torej večina ljudi, ni inteligenten, ampak da je ovca? :gruebel: mislim, da se večina ljudi s kakimi bivanjskimi vprašanji niti ne ubada, ampak raje mislijo na to, kako bodo prišli finančno skozi mesec, kaj bodo skuhali za kosilo in kdaj morajo it po svoje otroke v šolo. za popestritev pa pogledajo, koliko plevela raste v sosedovem vrtu in raznesejo okoli kako govorico, kdo je pustil šolo in kdo se je od koga ločil in zakaj :D

Če človek v recimo 1 uri pogovora ne more dati od sebe 1 stvari, ki bi ga ločila od skupine, v katero bi ga sicer uvrstil, že ni tok poseben :Ps tem se kar strinjam. ampak da da to od sebe, mu mora kdo povedat, da ga uvršča v določeno skupino, drugače ne bo razumel, zakaj ga samo gleda postrani (če ga) :D zakaj pa se omejit na uro pogovora? ponavadi je že po par stavkih jasno, s kom imaš opravka (če govoriš z nekom v živo).

se pa visoko ceniš. me prav zanima, kak deluješ v živo :D ker ponavadi je večina takih, ki se radi razkazujejo in šopirijo na netu, v resnici kot neke mokre mačke (sm že spoznala take) :D

ja, če vse plača tip, na koncu pa se ne izide, res ne naredi najboljše računice :D pa sej ponavadi lahko že na prvem dejtu vidiš, ali bo kej ali ne (govorica telesa lahko pove marsikaj, ne nujno samo besede). ali vsaj na drugem. ni ti treba se pustit večno izkoriščat.
Horus

Neprebrana objavaNapisal/-a Horus » 08. Avg. 2010 16:59

Uživajte še naprej :) Lep pozdrav od Horusa :schreiben:
Zadnjič spremenil Horus, dne 12. Okt. 2010 23:35, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
serena86
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 239
Na forumu od: 2. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a serena86 » 08. Avg. 2010 17:59

he he :D v bistvu sm te bolj provocirala kot pa resno mislila :wink:

vsak človek je nenehno ocenjevan, ko je v družbi. lahko tudi že samo, ko gre mimo koga, ki sedi v kafiču in nima boljšega dela kot gledat mimoidoče in si misliti svoje. ponavadi si vsak ustvari menje o tistim, s katerim ima opravka tako ali drugače. zato so pa nekateri tudi bolj sramežljivi v družbi. najboljše je, da na to ne misliš in se sprostiš.

hm.....ne hodim v lj ravno pogosto. salse pa tudi ne znam plesat (btw...zakaj je to postal zadnje čase tako popularen ples, da ga vsi trenirajo? :gruebel: ), tako da bi bila bolj opazovalec, kar pa ni zanimivo :wink: pejd raje plesat s svojo bejbo :wink:

no, ponavadi odzive ljudi lahko presodiš po tonu glasu, po pogledih, ali je nekdo sproščen ali ne je tudi precej opazno :wink: itd. zato pa mi nekateri ljudje na netu izpadejo precej drugačni, kot pa ko jih srečam v resnici. glede drugačnosti od drugih sem imela v mislih pa bolj nekatere druge stvari, ampak ok....je že bolj osebno in OT :wink:
Horus

Neprebrana objavaNapisal/-a Horus » 08. Avg. 2010 19:39

Uživajte še naprej :) Lep pozdrav od Horusa :schreiben:
PaEden
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 27. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a PaEden » 27. Sep. 2011 14:51

Najprej en lep pozdrav!

Nekako slučajno sem naletel na tole temo, in sem se odločil, da jo potegnem iz naftalina, ker imam sam tudi podobne probleme in čeprav se zavedam da je tole pretežno ženski forum vseeno verjamem, da lahko dobim kak nasvet tako da, recimo da ne more škoditi. :)

Skratka star sem 21 in sem še vedno nedolžen. Klasičen nasvet za to "težavo" bi bil seveda "pojdi ven pa si boš že kakšno našel", ampak tukaj se pravi problemi šele začnejo. Iz takšnih in drugačnih razlogov namreč nikdar nisem hodil na nobene zabave, niti nikamor ven, zato seveda na to nisem navajen, povrh vsega pa se ven najbrž običajno hodi s prijatelji, v družbi sam pa zaradi zaprtosti in spleta nesrečni okoliščin take družbe nimam. Sploh pa ne sedaj ko študiram. Tako bi se seveda moj pohod kamorkoli ven zelo verjetno končal tako, da bi ždel v kakem kotu, se spraševal zakaj da nisem doma, ob gledanju ostalih pa se vrnil domov še bolj depresiven kot sem tja prišel. :)
Druga možnost bi v teoriji najbrž bila, da bi kakšno povabil na pijačo. No seveda tudi ta možnost nekako odpade ob mojem pomanjkanju samozavesti in posledični zaprtosti, ki je sicer predvsem stvar sila težkega navezovanja stikov in malo boljšega spoznavanja ljudi in ne odnosev do njih po tem.
Tako se vrtim v začaranem krogu kroničnega pomanjkanja izkušenj in samozavesti. Samozavest seveda pridobiš z pozitivnimi izkušnjami, izkušnje pa s delovanjem za katerega pa je potrebna samozavest, in to samozavest ki stoji na trdnih temeljih, v nasportnem primeru namreč lahko sledijo še večja razočaranja. In tako ne vem kako priti iz tega začaranega kroga in je vsak nasvet dobrodošel. :)
Lp
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 27. Sep. 2011 14:55

Če ne gre v realnem živjenju pa poskusi na internetu.
Vsak raj ima svojo kačo.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 27. Sep. 2011 15:17

Glede na ostalo kar si napisal, je tale nedolžnost še najmanj.
Imaš sploh kako željo po druženju z ljudmi? Se ukvarjaš v življenju še s čim drugim, kot s študijem? Kaj vse te moti na tebi?
Iz takšnih in drugačnih razlogov namreč nikdar nisem hodil na nobene zabave, niti nikamor ven...
kaj so ti takšni in drugačni razlogi?
Fantin
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 416
Na forumu od: 7. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Fantin » 27. Sep. 2011 15:57

PaEden napisal/-a:Najprej en lep pozdrav!

Nekako slučajno sem naletel na tole temo, in sem se odločil, da jo potegnem iz naftalina, ker imam sam tudi podobne probleme in čeprav se zavedam da je tole pretežno ženski forum vseeno verjamem, da lahko dobim kak nasvet tako da, recimo da ne more škoditi. :)

Skratka star sem 21 in sem še vedno nedolžen. Klasičen nasvet za to "težavo" bi bil seveda "pojdi ven pa si boš že kakšno našel", ampak tukaj se pravi problemi šele začnejo. Iz takšnih in drugačnih razlogov namreč nikdar nisem hodil na nobene zabave, niti nikamor ven, zato seveda na to nisem navajen, povrh vsega pa se ven najbrž običajno hodi s prijatelji, v družbi sam pa zaradi zaprtosti in spleta nesrečni okoliščin take družbe nimam. Sploh pa ne sedaj ko študiram. Tako bi se seveda moj pohod kamorkoli ven zelo verjetno končal tako, da bi ždel v kakem kotu, se spraševal zakaj da nisem doma, ob gledanju ostalih pa se vrnil domov še bolj depresiven kot sem tja prišel. :)
Druga možnost bi v teoriji najbrž bila, da bi kakšno povabil na pijačo. No seveda tudi ta možnost nekako odpade ob mojem pomanjkanju samozavesti in posledični zaprtosti, ki je sicer predvsem stvar sila težkega navezovanja stikov in malo boljšega spoznavanja ljudi in ne odnosev do njih po tem.
Tako se vrtim v začaranem krogu kroničnega pomanjkanja izkušenj in samozavesti. Samozavest seveda pridobiš z pozitivnimi izkušnjami, izkušnje pa s delovanjem za katerega pa je potrebna samozavest, in to samozavest ki stoji na trdnih temeljih, v nasportnem primeru namreč lahko sledijo še večja razočaranja. In tako ne vem kako priti iz tega začaranega kroga in je vsak nasvet dobrodošel. :)
Lp

Kot prvo se ti bo moralo pač zgoditi nekaj, da boš prebil ta led. Vem kaj pišem, been there - done that. Bojim se da ni druge, kot da naletiš na punco, ki jo boš obnorel takoj ko bosta navezala stik. Kruta realnost pač. Na podlagi tvojega pisanja sklepam, da si zelo asocialna oseba, ko pa si že kje v družbi, ne znaš navezat stika, odnosa z neko punco ne znaš pripeljat na višji nivo.

Če te kaj tolaži, imam 24 let starega kolega, ki mu je najvišji dosežek lupček na lička.
PaEden
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 27. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a PaEden » 27. Sep. 2011 18:39

No najprej hvala za odgovore.

s0nckic4 pa ja internet je ena izmed možnosti, ampak v končni fazi bo tudi tam enkrat prišlo do srečanja in zato bi bilo treba probleme s samozavestjo najbrž urediti v realnem življenju. Poleg tega niti ne vem ali bi v realnem življenju "šlo ali ne", ker pač nisem prišel do te faze. Malo sem gledal tudi takšne strani na netu. Problem interneta je seveda to, da je prvo kot prvo tam veliko več moških kot žensk, so gor takšne, ki se delajo norca, moški ki trdijo da so ženske itd., poleg tega pa so po večini gor nekoliko starejše kot sem sam, odšteti moraš še tiste, katerim npr. ne bi bil všeč oz. ona ne meni, pa tiste s katerimi se ne bi ujel, tako da... Verjetno za probati je, je pa dejstvo, da tudi na ta način ne bo lahko.

sirova štručka
Nebi rekel da je to še najmanj, ker je v resnici samo še en problem, ki je gotovo večji od tega in katerega posledica je tudi ta - pomankanje socialne mreže. Drugih večjih problemov pa ni.
Željo po druženju z ljudmi imam, verjetno pa ne tako velike kot večina. Ukvarjam se s stvarmi, kjer ne rabim družbe, zagotovo me tudi kaj moti, ampak se s tem pretirano ne ukvarjam, "takšni in drugačni razlogi" pa so bili v tem, da sem pač zamenjal OŠ, tam nisem bil dobro sprejet in sem se zaprl, tak vstopil v gimnazijo, in potem ko sem parkrat rekel "ne", sem nato sprejel to družbeno vlogo in sem jo pač igral do konca.

Fantin pa ja, verjetno bi se res moralo zgoditi kaj takega. Sicer pa v praksi sem verjetno res asocialen, čeprav po naravi gotovo nisem tako zelo, kot se to kaže nevzven.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 27. Sep. 2011 21:49

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 13:58, skupaj popravljeno 1 krat.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 28. Sep. 2011 8:10

PaEden napisal/-a: Sicer pa v praksi sem verjetno res asocialen


Ogromne minus pike pri ženskah. Ženske so socialna bitja, če hočeš biti privlačen, moraš biti vsaj zmerno socialna oseba.

Ti morš prvo sebe pošlihtat, potem se spravi na ženske.
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 28. Sep. 2011 8:41

Nizka samozavest. Dej najprej delaj na tem. Če ti je niso "utrdili" v otroštvu, jo boš moral zdej sam. Po lastnih izkušnjah ti lahko povem, da se samozavest najhitreje in najlažje dviguje z konstantnim doseganjem in premagovanjem ciljev. Lastnih ciljev, ne zarad "zunanje motivacije". Vem, ponavljam se, ampak moram. Šport. Najhitrejši in najlažji način pridobivanja pozitivne samozavesti. Pejd npr tečt. Z vsakim tekom, z vsakim premaganim ciljem (pa naj bo to 5, 10 al pa 15 km), boš bolj zadovoljen s sabo. Vsakič, ko se boš spravil preko "meje", ko boš presegel in premagal samega sebe, boš mel mal boljši občutek. Z dnevnim/tedenskim osvajanjem raznih izzivov pa boš počasi prilezel na "zeleno vejo", kar se samopodobe tiče. Če nič drugega, boš v tistih (stotih) urah laufanja, ko boš sam s sabo, mogoče skontal, kdo pravzaprav si. In pol se boš šele lahko "tržil".

Bojiš se povabit punco na kavo. Zakaj (retorično)? Sej je ne fehtaš za 100 eurov. Ponujaš ji možnost kratke sprostitve in klepeta ob kavici z enim random prijetnim sogovornikom. Če pač nima časa/želje/potrebe po tem, bo odklonila. Ok, fajn se mej in lep dan. Gremo dalje. Ko pavabiš punco na kavo, bi mogla bit oba v "win-win" situaciji. Ne prodajaš ji avta, pa gremo jo zajebat, da reče ja in plača. Ne kompliciraj. Z nasemehom na ustih povabi in z nasmehom na ustih se zahvali, četudi te "skensla".

Pol pa naprej.

------------------------------------------------------------------------------------
PS Da dodam še tole. Prejšnji teden sem se po službi ustavla na kavici tam pri parkirni pr kliničnem. Mogla sem počakat eno urco, da se začne vodena vadba. Za mizo zraven se je usedel en dečko in naročil čaj. Po ene dveh minutah je prišel do moje mize in vprašal, če se mi lahko pridruži, da si delava družbo in ne pijeva kave sama. Seveda sem rekla ja, ker konec koncev, a ni lepše mal klepetat zraven? Je bil pa res čist nevsiljiv in "normalen", tko da nisem vidla razloga, da bi odklonila :wink:
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3414
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 28. Sep. 2011 8:55

^^ tudi jaz sem že nekaj podobnega doživela. V centru Ljubljane v čajnici. In je bilo prav super pokramljat, lih toliko da nisi sam za mizo.

:zustimm:
Fantin
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 416
Na forumu od: 7. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Fantin » 28. Sep. 2011 9:07

Džeki napisal/-a:Ti morš prvo sebe pošlihtat, potem se spravi na ženske.

barbie_girl_85 napisal/-a:Nizka samozavest. Dej najprej delaj na tem.

Še vedno menim, da se bo moralo preprosto zgodit nekaj, da bo prišlo do tega preboja, sicer ne bo nikoli požel želena rezultata, pa magari le pri eni punci. Že pri svojem kolegu vidim, da bo težka.
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 28. Sep. 2011 9:33

Samo od sebe se nič ne zgodi, en seks mu pa tud ne bo dvignil samozavesti. Gradiš jo tokom življenja, z leti, ne z 10 minutnim spolnim aktom. Pol naj bo pa še ta akt polom (in punca ne bo zadovoljna, bog ne daj mu še kakšno kritiko izreče) in je spet zaključil za par let.

Pa še to dodam....vsi smo bli nekoč nedolžni in smo šli čez ta "preboj". Za ostale ne vem, sam jst sm še vedno živa :D :D :D
Dont't wait for the perfect moment, take the moment and make it perfect!

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov