Star 22 let in še nedolžen

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 23. Maj. 2010 22:48

Kaj pa vem.Navsezadnje ga ne poznam ane.
Ampak glej to primerjavo.
Najprej sprašuje kako in kaj, ali naj pove ali ne,ker je to pač prvič.Potem pa že pfuj pra....
Skozi ves post se samo sprašuje kako in kaj.
In še majhen nasvet iz moje strani-ne govori da si nedolžen.Sploh pa ne puncam svojih let.Na splošno to kar odbija, razen če vnaprej veš da bi te katera rada razdevičila :D
The world is as you are.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 23. Maj. 2010 22:50

Dodal bi, enostavno:

Fant, poglej,kakšni so v glavnem moški,ki so za razliko od tebe uspešni pri ženskah in razmisli, v čem je razlika med njimi in tabo.

To je najboljši nasvet, ki ti ga lahko dam.

Išči, kakšne so to njihove lastnosti,ki očitno ženske privlačijo in probaj kakšno odteh lastnosti najti pri sebi.Potem jo razvijaj.

In-če vidiš neskladje med tem, kar ženske govorijo in na kakšne tipe palijo..verjami resničnosti, ne besedam.
Zadnjič spremenil Džeki, dne 23. Maj. 2010 22:52, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 23. Maj. 2010 22:52

vsem ženskim osebam v imeniku pošlji sliko svojega kujca... :D :D :D
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 23. Maj. 2010 22:55

^^no ja....če je v velikosti povprečnega arašida in so punce bolj kot ne na videz sramežljive, ne tega delat :D
Drugače pa ja....vse so neke glasne da bi imele tipa, ki bi jih spoštoval, cenil bla bla bla, ampak taki tipi so na žalost povečini copatarji da ni večjih.Plejboji pa spet....treba je najti neko srednjo vrednost med tem, da nisi ravno prijatelj materijal.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 23. Maj. 2010 22:56

aja, kakšno mamo ali teto, ki jo imaš v telefonskem imeniku, izvzemi! :wink:
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 23. Maj. 2010 23:57

Džeki napisal/-a:Fant, poglej,kakšni so v glavnem moški,ki so za razliko od tebe uspešni pri ženskah in razmisli, v čem je razlika med njimi in tabo.
Tole se mi zdi še najboljši nasvet.
Horus napisal/-a:Ampak, do takrat ga bo ze veselo namakal in se ne bo vec samo delal, da je samozavesten, temvec bo samozavest postala del njegove prave narave ;)
Easier said than done.
somehow napisal/-a:Še useeno me pa skrbi kaj si bo ženska mislila o tem, pa če bo povedala naprej ...
Hm. Če pride kšna taka punca mimo, s katero misliš, da bi se kasneje lahko v zvezo spustil, mislim, da ne bi smelo bit nič narobe, če ji poveš.
Če pa misliš na hitro opravit s tem, samo da je pač mimo, in če se klavrno konča, se pa še vedno lahko na alkohol izgovoriš. :D
cvetkaaa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 802
Na forumu od: 15. 5. 2008
Kraj: Postojna

Neprebrana objavaNapisal/-a cvetkaaa » 24. Maj. 2010 7:25

22 let sploh ni nobena starost. Ne vem zakaj miselnost, da pri teh letih naj ne bi bil nedolžen. Tudi pri 30ih so in jim uspe dobit celo zelo vredu punce.
Pri teh dejanjih se ne ozirat na leta!
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 24. Maj. 2010 7:55

Še vedno ne razumem, v čem je problem, da ne morš it na neko fešto/festival/morje/whatever in tam ene prtisnit.
Te pa riskiraj 100€ kot je že joško reku, pa vzami salomonca v roke.

Da čakaš na neko princesko, s kero se bosta zaljubila in skupaj zgubila nedolžnost in bosta srečna do konca življenja, mislim, da si glede na tvojo starost že prerasel. To delajo punce pri 14 letih, no, da čakajo na princa na belem konju.

Ok, nekatere to^^počnejo vse življenje
...
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 24. Maj. 2010 8:26

somehow napisal/-a:Res mam miselnost, da so ženske več vredne od mene. Čeprav niste (pfuj prasice)!
Drugače zej že pol leta sploh ne gledam za punco, sam zato kr grem kmal na erasmus, pa pol nevem kak bi blo ko me cel let nebi bilo, res pa nebi rad kire prizadel (sam očitno bom mogel). Sej bom že kiro na erasmusi al pa na absolventu, ko grem prej, položo, sam nočem slabe reklame za Slovenijo tam narditi, pol si bojo vsi mislili da so vsi v slo nedolžni :D Drugače sem pa zej v kratkem na feštah z eno 3x zasral, bi jo tud že ziher položo, če nebi bil vedno cimer v sobi. Pa nevem ka naj nardim v primeru ... lahk bi blo kaj v tem primeru. Sicer mi pa ta ženska sploh ni všeč :S sam vseeno mi je čist vseen trenutno.


Jz te ne razumem, od kod prvo mnenje da so ženske več vredne, takoj za tem da so prasice.
Druda zadeva, nedolžen na stara leta, pa sej jih nimaš 50 (ja, to so zame stara leta!) Zatem ne razumem zakaj se ti pa zdej kr naenkrat tako zelo mudi položiti kr eno punco, samo zato da ne bi bil več nedolžen? Bedarija skratka, počakaj lepo in najdi si kako vredu punco, ki bo znala cenit to da nisi podrl že pol mesta, meni bi se zdelo fajn če bi imela nedolžnega fanta, ga naučiš lepo kot tebi paše...
Ali bi morebitni kandidatki povedal al ne, je tvoja odločitev, ampak če gre za resno zvezo lahko komot poveš, če gre pa za avanturco ni nič narobe da zamolčiš :) Čeprav se pomoje to vseeno vidi (po izkušnjah) ali je tip nedolžen al ne, kaj pa vem, z nedolžnim še nisem bila, me pa ne bi nič motilo če bi moj recimo bil nedolžen...
Uporabniški avatar
tmis_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 736
Na forumu od: 22. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a tmis_ » 24. Maj. 2010 10:09

Mislim, kake streljaš, WTF. Kdo njemu govori,naj položi pol mesta? A je treba čisto vedno neki pretiravat in gledat na svet črno belo?
:roll:
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 24. Maj. 2010 10:18

tmis_ napisal/-a:Mislim, kake streljaš, WTF. Kdo njemu govori,naj položi pol mesta? A je treba čisto vedno neki pretiravat in gledat na svet črno belo?
:roll:


Nič ni treba zavijat z okami. Kje si zasledila da jz trdim da mu kdo govori da naj položi pol mesta???
Tista polovica mesta je bolj prispodoba, da bi kera znala cenit da je njegova prva, kar se mi je zdelo da je jasno iz konteksta. Ne vsega dobesedno jemat
Uporabniški avatar
tmis_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 736
Na forumu od: 22. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a tmis_ » 24. Maj. 2010 10:39

Js sm zelo dobro razumela, da je bila tisto prispodoba in lih zato zavijam z očmi, ker je bila res glupa prispodoba.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 24. Maj. 2010 10:55

čuftika napisal/-a:meni bi se zdelo fajn če bi imela nedolžnega fanta, ga naučiš lepo kot tebi paše...


Ampak v nadaljevanju pa pišeš, da tvojemu nisi bila prva. A torej tvoj ne "zna" tako kot tebi paše?
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 24. Maj. 2010 11:14

:lol: jullia
Narobe si sklepala, zna, zna kot meni paše, brez skrbi :wink: . Če napišem da če maš nedolžnega fanta ga lahko fajn naučiš kaj ti paše in če v nadaljevanju napišem da mojemu nisem bila prva (jah resnica je pač taka) pol ni nujno da moj ne zna kaj meni paše...hehe, malo smešno sklepanje. Napisala sm da mojemu nisem bila prva iz razloga da povdarim da pač z nedolžnim nisem imela opravka... :)

tmis_ :no pač pol se opravičujem za glupo prispodobo, če se je tebi tak zdela.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 24. Maj. 2010 11:43

Vidim, da nisi dojela podtona mojega vprašanja. Ti si kot plus ndolžnosti fanta navedla, da ga lahko naučiš tako, kot tebi paše. Ta argument velja samo, če ne-nedolžnega fanta ne moreš naučit "po svoje". V nasprotnem primeru razlike med njima ni in tvoj argument pade.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov