So visoki moški privlačni?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 15. Apr. 2013 20:29

Niti nisem mislila tega, da njemu visoka (višja) punca ni všeč, ampak, da zato predčasno (nevljudno) odide s pijače, punco pa imenuje za ''dinozavra'' je pa res primitivno.

Sicer se pa strinjam, da je ocenjevati ljudi (posebej partnerje, ki naj bi nam ustrezali v tako različnih pogledih) zgolj glede na to, kako izgledajo čisto zgrešeno. Seveda mora biti med dvema kemija, si morata biti privlačna, itd. ampak kje pa piše, da morata biti oba po umetnih lepotnih standardih?
Uporabniški avatar
CorrectionPen
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 181
Na forumu od: 14. 4. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a CorrectionPen » 15. Apr. 2013 23:36

Beya_ napisal/-a:Ja enim moškim pač na ego stopi, če je punca večja od njih.
Res je, ampak to ni glavni problem.

Sicer pa: kje je zapisano, da mora biti moški večji od punce?

Ne vem kje to piše in me tud en dr*k briga kje to piše. Če ma tip večjo babo od sebe je to čudno in bo v družbi zmeraj nekako zaznamovano. Tko je pa pika.

Tako da, CorrectionPen, če bi bil moški s hrbtenico in bi ti dol viselo, kaj si okolica misli, bi bila njena višina zadnja stvar na svetu, ki bi te motila.

Res je da bi me motilo kaj si drugi mislijo, vendar spet to ni razlog zakaj take punce ne bi dejtov.

Glavni razlog, zakaj mi je večja ali pa celo enako visoka ženska turn-off, je čist simpl - taka ženska me spolno nekako ne privlači in se poleg nje ne počutim kot dec. Simple as that.

Seveda pa je druga stvar, če je tebe motilo še kaj drugega na njej, poleg višine. :)

Tudi, ampak višina je bila deal breaker.

In vem, da je to letelo direktno na tebe, ampak ob tem moram pripomnit, da nisi edini in je ogromno tako moških kot žensk, ki si izbirajo partnerje na podlagi višine, oblike telesa itd., na pamet pa nemalokrat pozabijo. Pamet je ta, ki kontrolira ostale dele: osebnost, karakter, nasploh dejanja. In če je to privlačno, je fant že 60-70% v mojih očeh ''uspešen''. ;)
Dej ne strelej. 60-70% na osebnost, karakter, inteligenco in ostale "notranje" kvalitete, 30% drobiža pa pustiš na izgled?Haha, a smo mal hipokrati, se pretvarjamo ali pa celo lažemo?Ti bom prpelu dva modela; en bo velik, lepi mačo s super telesom in lepim obrazom, kot oseba nek povprečnež, drugi bo pa vizualno povprečnež z notranjimi kvalitetami. Kam boš šla?Seveda da k lepotcu, ddd..Poznamo mi take.





*Abby** napisal/-a:Niti nisem mislila tega, da njemu visoka (višja) punca ni všeč, ampak, da zato predčasno (nevljudno) odide s pijače, punco pa imenuje za ''dinozavra'' je pa res primitivno.

Pa sj ji nism tega reku. Ful v redu punca je bila, take rad pustim na miru, če je pa kaka hard-to-get fina češplja s tistim arogantnim odnosom, ki ga goji do decov, ki ne izgledajo dovolj dobro, ja potem se pa rade volje izživljam nad tako.

Sicer se pa strinjam, da je ocenjevati ljudi (posebej partnerje, ki naj bi nam ustrezali v tako različnih pogledih) zgolj glede na to, kako izgledajo čisto zgrešeno.

Vizuala je pri meni 1. filter, ki odloča o tem, a bi se ubadal z določeno žensko ali ne. Đabe osebnost, če ni vizuale.

Seveda mora biti med dvema kemija, si morata biti privlačna, itd. ampak kje pa piše, da morata biti oba po umetnih lepotnih standardih?

Ma kaki umetni standardi nekej?Če ti nekej vizualno pali ti pali, če ti ne pali, ti ne pali. Umetno je to se motaš okoli ene osebe, ki je sicer kot oseba super, ampak ti vizualno sploh ni ne vem kaj in tako lažeš samemu sebi kolk si kul, ker nisi plitek. Pol to to nabijem kaki ženski v faco sm pa ceu hudič ker sem vizualist. Seveda se na koncu izkaže, da je taista oseba, ki mi je rekla, da sem vizualist, 2x slabša.

Roko na srce, se mi s temi vprašanji ne da ukvarjat. Vizuala, osebnost gore ali dole, itak me usaka ženska, ki mi je vsaj malo všeč, friendzone-a.
Beya_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 581
Na forumu od: 17. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Beya_ » 16. Apr. 2013 0:18

CorrectionPen napisal/-a: Dej ne strelej. 60-70% na osebnost, karakter, inteligenco in ostale "notranje" kvalitete, 30% drobiža pa pustiš na izgled?Haha, a smo mal hipokrati, se pretvarjamo ali pa celo lažemo?Ti bom prpelu dva modela; en bo velik, lepi mačo s super telesom in lepim obrazom, kot oseba nek povprečnež, drugi bo pa vizualno povprečnež z notranjimi kvalitetami. Kam boš šla?Seveda da k lepotcu, ddd..Poznamo mi take.


Lej, ne vem, kakšne so tvoje izkušnje, ampak lahko ti z zagotovostjo rečem, da bom izbrala tipa, ki bo mel nekej v glavi. To najstniško obdobje, kjer je zunanjost ah in oh in sploh, je že zdavnaj mimo. Ja itak, v revijah in na TVju rada vzdihujem za tipi s 689-packi, ampak v real lajfu more bit pravi dec & ne rabi ustrezati manekenskim merilom. Prav tako da omenim, kolikokrat se mi je zgodilo, da mi je nekdo postal všeč, ko sem spoznala njegov karakter, osebnost, pa čeprav mi prej na videz ni bil ... potem pa ti postane všeč vse na njem. Ampak ja, žal tega ti ne moreš vedet, ker takšne osebke odstraniš že po prvi pijački :)
Sassy, Classy & a bit Smart Assy ;)
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 16. Apr. 2013 8:43

Beya, je CP pač še otrok. Upam, da nekoč ne bo več in ne bo eden izmed obupnih, primitivnih ''moških'', ki jih na žalost kar mrgoli ...

Sicer pa: ded je tisti, ki ti zna popravit omaro, hkrati skuhat kosilo, te peljat na izlet in te zvečer zmasirat, ves čas se pa s teboj poglobljeno pogovarja. In seveda te potem še pošteno poseksa. Potem niti ni pomembno, če je visok 170 ali 200 cm in kako napihnjene so njegove mišice.

Ampak pri takih, kot je CP: majcenih, suhcenih, (s kratkim, kolikor razumem iz konteksta) in brez vsebine ... no ... pri takih pa ženska nima kaj dosti razmišljat, ker je nima kaj pritegnit.
Uporabniški avatar
carrie_
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 332
Na forumu od: 29. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a carrie_ » 16. Apr. 2013 11:20

Ah, ko se zaljubiš, v glavi se ti zvrti... Od višine :)
Beya_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 581
Na forumu od: 17. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Beya_ » 18. Apr. 2013 21:57

*Abby** napisal/-a:Ampak pri takih, kot je CP: majcenih, suhcenih, (s kratkim, kolikor razumem iz konteksta) in brez vsebine ... no ... pri takih pa ženska nima kaj dosti razmišljat, ker je nima kaj pritegnit.


Se popolnoma strinjam s celotnim tvojim postom!!! Še bolj žalostno pa je videt, da se čedalje več ljudi zanaša na svoj videz.

Tako da ja, če se vrnem k temi, visoki moški so seksi, če niso trlice in da jih je vsaj malo skup. In visoke ženske so tud seksi, sploh s svojimi dolgimi nogami. Ampak, da potegnem črto: višina je nič proti pameti ;)
Sassy, Classy & a bit Smart Assy ;)
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 19. Apr. 2013 0:30

Dejstvo je, da je višina bolj opažena in tako kot recimo široke rame itd. bolj genetsko privlačna.

Ne bom rekel, da višina ni pomembna...ker če je tip manjši od 170 je že kar konkretna kriza. Tega mi ne more nobena tukaj prodati, da je mahnjena na manjše tipe.
Je pa res da poznam par kjer je ona višja 15, samo spet glede zaljubljenosti so druga pravila kot glede živalske privlačnosti z katero nase privlačiš širši krog populacije nasprotnega spola.

Gre se zato, kako ti gledaš nase...vsak ima lahko o sebi takšno mnenje dan oddajaš negativno energijo ki ubija šanse pri drugemu spolu.

Nekdo lahko reče: "o fak, kakšen trebušček sem dobil od zime...buhuhu" in to omenja vsakemu ki ima minuto časa.

Lahko si pa rečeš: "jebiga, sem vsaj dobil kar sem plačal"

Dejstvo je, da če pričakuješ da vstopiš v lokal in da se za tabo obrne 10 deklet, to ima samo nekaj tipov...pa še to se gre za attitude ter obleko. Moraš imeti malo bolj realen in zdrav pogled na sebe.

Vsak bi na sebi spreminjal stvari, in noben si ni popoln v videzu...gre se pa zato kako se ti z tem sprijazniš, jaz ne vstanem in si rečem: "kaj boš pa danes počel Brad Pitt?".
Vem pa da sem unikaten, tako kot smo vsi in sem z tem zadovoljen in slavim to dejstvo.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 19. Apr. 2013 10:39

Led Zeppelin napisal/-a: Tega mi ne more nobena tukaj prodati, da je mahnjena na manjše tipe.


Spet posploševanje ;) Ni nujno, da si ravno 'mahnjen', meni npr. višina ni preveč pomembna, imam pa raje manjšo kot večjo višino, okoli 170 mi je precej všeč, kot sem že parkrat v tej temi napisala :) In se bolje počutim ob nižjem tipu, ker ni toliko višinske razlike med nama (5-10 cm razlike mi je najbolj všeč, več me že malo moti), kot pa pri nekem dolginu... višina je pri meni kvečjemu minus oz. nekaj, s čimer se moram sprijaznit :D Pač vsak ima svoj okus, saj nismo uniformirani:)

Tako da - absolutno najpomembnejša se mi zdi notranjost / inteligenca, če pride v ne pretirano visokem paketu, mi je pa celo bolj simpatična kot v 180+. In ja, tudi če bi bil celo malce manjši od mene (se je že zgodilo, sploh ker sem nosila pete), me ne moti, če je kot oseba super (ne zdaj, da bi načrtno iskala palčke, ampak hočem povedat, da me takšna fizična karakteristika ne odbije) :D
Uporabniški avatar
*Eliza*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 583
Na forumu od: 28. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a *Eliza* » 19. Apr. 2013 12:49

^^ se strinjam z dot, tudi meni visoki moški niso preveč všeč... ker imam jaz le 156 cm, se ne bi dobro počutila zraven precej višjega od mene, tako da dosti raje pogledam za nižjimi fanti.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 19. Apr. 2013 13:40

Pod kje pa ve smatrate da je moški majhen?
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 19. Apr. 2013 14:04

Pod 175cm. :)
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4998
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 19. Apr. 2013 15:31

Led Zeppelin napisal/-a:Pod kje pa ve smatrate da je moški majhen?


Povej najprej kaj je zate majhen tip? :D Meni je čisto ok če je vsaj nekje 170 cm... Tipi, ki so 180cm+ mi sploh niso tok všeč, ker se jaz tudi ne bi tako dobro počutila zraven ful višjega tipa.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 19. Apr. 2013 15:35

majhen - pod 170
manjši - med 170 - 175
povprečen - med 175 - 182
višji - 182 - 190
visok - nad 190
telegraf štanga - nad 2 m
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 19. Apr. 2013 16:12

jaz sem 175, bil bi pa 180. ampak ok... je kar je :D
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 19. Apr. 2013 18:15

Yes! I'm average!

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]