So visoki moški privlačni?

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 24. Sep. 2012 21:40

Ne ne..samo jz sm pač obsessed with him. :loser: sj loh joinaš v klub #celjanarfans4eva :)
It was forever..but it didnt last long..
celjanar
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 442
Na forumu od: 9. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a celjanar » 25. Sep. 2012 14:06

Morm na fb skupino ustvart :D
DonCarleone
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 294
Na forumu od: 18. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a DonCarleone » 25. Sep. 2012 17:53

Če je majhen ni ok. Če je visok, pa če poleg tega žgoljav, no go. Če je malo preveč ali premalo kosmat tudi ni ok. Če ma prevelik ali pa premali nos, tudi ni ok, če ima nos za par mm v levo ali desno tudi ne bo šlo. Če ma predebele ali pretanke prste to je pa celo največa katastrofa.

No tole malo karikiram, ampak kakšnih "zahtev" še ne bom prebral na tem forumu. Očitno vse, ki dajajejo takšne zahteve zgledajo kot manekenke v victori secret, hell yeah. :eek:
Zadnjič spremenil DonCarleone, dne 25. Sep. 2012 20:58, skupaj popravljeno 1 krat.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 25. Sep. 2012 18:20

ja pač nismo tako ko tipi, ki bi podrli vse kar ma luknjo pa vsaj na pol diha.

pa kokr js razumem, se gre za neke ideale, v resnici nobena ne komplicira zaradi tega.

sej maš tu vse polno odgovorov, da so jim všeč visoki tipi, so ble pa tudi že z manjšimi, pa visokimi pa žgoljavimi pa svašta.

to je isto kot s hrano, če me vprašajo kaj mi je najbolj všeč, je to ziher sushi. ampak to še ne pomeni, da dugega ne jem.

še je upanje zate, ne skrbi :wink:
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 25. Sep. 2012 20:16

DonCarleone napisal/-a:Če je majhen ni ok. Če je visok, pa če poleg tega žgoljav, no go. Če je malo preveč ali premalo kosmat tudi ni ok. Če ma prevelik ali pa premali nos, tudi ni ok, če ima nos za par mm v levo ali desno tudi ne bo šlo. Če ma predebele ali pretanke to je pa celo največa katastrofa.

No tole malo karikiram, ampak kakšnih "zahtev" še ne bom prebral na tem forumu. Očitno vse, ki dajajejo takšne zahteve zgledajo kot manekenke v victori secret, hell yeah. :eek:


Teh stvari ne smeš jemat preresno. Ženske, ko so samske, fantazirajo, potem pa itak vzamejo tipa, ki jih je pač ob pravem trenutku očaral.

Bodi tak kot si in ponosen nase, da si tak kot si, pa boš itak kul marsikateri.
DonCarleone
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 294
Na forumu od: 18. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a DonCarleone » 25. Sep. 2012 21:11

^^
Ma sej vem. Samo pravim, da sem bil malo "šokiran" nad nekimi estetskimi zahtevami določenih punc(na tem forumu), ki so pa tudi po vsej verjetnosti tudi same daleč od tega. Očitno nekaterim še, kar ni jasno, da na nekatere stvari človek pač ne vpliva sam (višina, obrazne poteze) in delnoma tudi na telesno maso, zato pravim, da mi je ta pretirana izbirčnost določenih ljudi nejasna.

še je upanje zate, ne skrbi :wink:

no shit? lepo, da si me vsaj poskusila "potolažit". :)
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 25. Sep. 2012 21:51

ja pa dobro no, sej ti ni treba bit glih miss world, da lahko fantaziraš o tem, da bi mela visokega tipa.

sej tudi tipi v revijah ne gledate glih povprečnih žensk.
T3jcha
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a T3jcha » 26. Sep. 2012 10:10

Visoke je lepo pogledat, ni pa to vse :)
Radovednost je ubila mačko
sarimari
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 172
Na forumu od: 8. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a sarimari » 26. Sep. 2012 22:34

Meni so vsec visoki moski. Sama sem visoka 17o cm, ex je bil vecji 7 cm od mene in me je motilo, da nisem mogla dat petk got.
Sedanji je vecji 15 cm, zraven lahko kamot dam visoke petke :)
sarimari
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 172
Na forumu od: 8. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a sarimari » 26. Sep. 2012 22:34

Meni so vsec visoki moski. Sama sem visoka 17o cm, ex je bil vecji 7 cm od mene in me je motilo, da nisem mogla dat petk got.
Sedanji je vecji 15 cm, zraven lahko kamot dam visoke petke :)
Uporabniški avatar
Lavriksa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 12. 7. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Lavriksa » 03. Okt. 2012 17:19

Marsikater je sexy, mogoče so pa visoki zato sexy, ker so bolj vpadljivi, še posebej, če se znajo tako obnašat :)
Uporabniški avatar
Lavriksa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 12. 7. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Lavriksa » 03. Okt. 2012 17:19

Bolj vpadljivi na račun višine, sem imela v mislih.
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 04. Okt. 2012 9:41

browneyes napisal/-a:ja, majhni tipi imajo majhnega. izjeme so redke.

Statisticno gledano obstaja ta korelacija, ja.
Za osnovno vprasanje je odgovor da. Ne glede na to, kok je lahko tip pri 1.70 hud, je se boljs ce bi isti tip imel 1.85.

floribunda napisal/-a:ja pač nismo tako ko tipi, ki bi podrli vse kar ma luknjo pa vsaj na pol diha.

Pri moskih je sito drugje postavljeno. Ko probas tipa v zvezo spravit, s cimer imajo nekatere nemalo problemov.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 04. Okt. 2012 13:14

^^ za zadnjim se zajebavam. niti približno niso vsi tipi taki, da bi podrli prvi, ki pride mimo. mogoče v obdobju izjemne samskoti, zamegljene presoje in hude oblike potrebnosti. ampak to niso samo tipi taki.

glede resnih zvez se mi pa tudi zdi, da je bolj kot ne kr ena fama to, da so tipi neulovljivi, ženske si pa na vrat na nos želimo nekih resnih zvez, v katere na vsak način silimo.
vsaj med ljudmi, ki jih js poznam nihče ne sili v resne zveze in zbira imena frocov, dokler vsaj približno ni čas za to. resna zveza rata ko pač rata in če se obe strani ujameta. in tudi tipi, ko se zacopajo in jim je enska kul, ne bežijo od resne zveze.

sem sicer že slišala to frazo 'js zdej nisem pripravljen na nič resnega', pa sem si samo mislila: 'model, tolk si zacopan vame, da komaj dihaš. kaj ti bluziš.' pokimala in se strinjala, rekla da 'ja ja...resne zveze. to itak noben ni pripravljen na to.' no, sej v končni fazi se ti ni treba neki ful prirpravljat na zvezo. ni to olimpijska disciplina. no ja, kaj se je razvilo iz te debate ti je najbrž jasno.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 05. Okt. 2012 15:14

Meni se pa ne zdi, da bi bili visoki moški kaj uspešnejši pri ženskah. Sploh pa ne, če so suhi in imajo ozka ramena.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov