So moški po naravi poligamisti??

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

najstnica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 232
Na forumu od: 9. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a najstnica » 10. Feb. 2012 12:10

Mislim, da ko človeka spoznavaš še ne moreš vedeti, da je gnilo jabolko?
Wellness.B
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 4. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Wellness.B » 10. Feb. 2012 12:14

Kar privlačimo, to dobimo.. sprijazni se, ali pa spremeni sebe, da začneš privlačit tipe ki ne varajo :)
brandibelle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 849
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a brandibelle » 10. Feb. 2012 12:14

Ok k smo glih pr jabolkih.
Ko 10krat kupiš isto sorto jabolka... pa ti je še vedno všeč...
potem pa 10ič razočarana, ker ti zgnije...

Pač nekej ti je všeč na takih "playerjih" ane ;)
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 10. Feb. 2012 13:27

Dokler ne boš spremenila sebe, boš imela takšne tipe. Povej mi, kako bi lahko punca s takšnim mišljenjem dobila vredu tipa? Že od začetka jih odbiješ stran.
In ja, jaz bi se konkretno zamislila sama nad sabo, če bi samo takšne tipe imela.

Najbolj, da se dobiš s delusional na kavi, da bosta lahko skupaj spoznavali tipe in šimfale čez njih :)
A goal without a plan is just a wish.
Uporabniški avatar
Akvamarin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 822
Na forumu od: 30. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Akvamarin » 10. Feb. 2012 13:49

Wellness.B napisal/-a:Kar privlačimo, to dobimo.. sprijazni se, ali pa spremeni sebe, da začneš privlačit tipe ki ne varajo :)



To je ena izmed najpogostejsih izjav zadnje case, ki jo slisim na vsakemu koraku. Povsod neke energetske tecaje, kjer folku prodajajo modrosti o sprejeti in oddani energiji in o zakonu privlacnosti a deljansko nobeden ne ve, zakaj se gre.

Kdo sploh na tem svetu hoce, da ga partner prevara? Nobeden
Se pravi energetska mislenost se ne razlikuje med ljudmi, vseeno pa eni so prevarani drugi pa ne, eni privlacijo prevarante drugi pa ne.

Moje mnenje je, da je izbor partnerja vec ali manj determiniran proces, ki ga vlecemo iz otrostva. Stars nasprotnega spola je nas nezavedni vzorec in iscemo podobnosti in vlecemo slike iz odnosa nasih starsev. Spremeniti taksne determinacije je zelo tezaven proces, ki zahteva ogromno truda in zavedanje lastne bariere.
najstnica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 232
Na forumu od: 9. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a najstnica » 10. Feb. 2012 16:11

Seveda, 2 različna moška iz popolnoma različnega okolja,karatkerta itd. me prevarata jaz pa izbiram vedno isti tip tipa in sem posledično sama kriva, če me varajo.

Glede delusional pa nisem je ravno veliko brala, ampak dovolj, da mi je jasno, da se s tako negativno osebo nebi ujela :) In ja če sem na enem področju za moje pojme realna, ne pomen, da sem najbol zatežen človek, ki jokca in se pritožuje nad življenjem itd.

Če pa mislim, da moški ne znajo predvsem zatret svojega nagona in imam takšno stališče. Vsak ima pravico do mnenja in razmišljanja, ki izhajajo iz različnih izkušenj.

Pa Ajča kjub temu, da nisem samska je dovolj tipov, ki me očitno osvaja. Očitno jih le ne odbijam?
Uporabniški avatar
Stina3
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 125
Na forumu od: 9. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Stina3 » 10. Feb. 2012 17:37

brandibelle napisal/-a:a če bi tebi pravi tip tiča pred usta molel - bi ga tut hamsnla kukr, da je zadnji košček čokolade na svetu?


Lololol ... Hams!

Kakorkoli ze, jaz osebno ne verjamem v ta "kar si zasluzis, to dobis" jajca. Kaj to pomeni, da si tisti ljudje, ki veselo varajo in imajo doma zvestega partnerja, ki jih skozi vse prenasa, takega tudi zasluzijo?
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 10. Feb. 2012 20:44

najstnica napisal/-a:Pa Ajča kjub temu, da nisem samska je dovolj tipov, ki me očitno osvaja. Očitno jih le ne odbijam?


In kaj ima veze koliko tipov te osvaja? Js sem napisala, da s svojim vedenjem/mišljenjem odbiješ določene tipe. Nekoga osvajati ali začeti nekaj z njim ali biti z njim v zvezi, je nekaj čisto drugega. Nikoli nisem rekla, da koga vizualno odbijaš :wink:

In zame nisi realna, ampak si pesimistična.
A goal without a plan is just a wish.
scorpio64
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 56
Na forumu od: 31. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a scorpio64 » 11. Feb. 2012 13:18

Osebno mislim da gre prej moški v skušnjavo kot pa ženska, vsaj v splošnem, seveda so tudi izjeme. Se mi zdi da ženske v zvezi bolj samo testirajo če so za "trg" še zanimive. Torej primer: Gredo zasedene punce na žur in jih tam nagovarjajo samski fantje. Verjetno jih ne bodo takoj odbile in rekle: Smo že oddane... Prej bi male pokoketirale in preverile če so še zanimive in privlačne za druge moške. Se mi zdi da ima EGO tukaj ogromno vlogo.

Pri moških pa se ohranja vloga lovca, malokateri lovec se zadovolji z enim ulovom, oziroma mu en ulov zadošča samo če se je moral zanj res potrudit. Da ne bom nadaljeval v prispodobah z lovcem in plenom...
Bistvo je da za delujočo zvezo mora biti stalno neka napetost ki nato povzroča privlačnost. Vsaj iz mojih izkušenj ti lahko povem da če se boš partnerju popolnoma prepustila, bila čisto obsedeno zaljubljena z njim, mu vedno vse napake odpustila in si želela pravljične zveze, potem on ne bo več toliko cenil tebe in zveze s teboj, ker bo vse skupaj preveč easy. Ne bo mu potrebno nobenega truda več in temu primerno se bo prej ali slej lahko spustil v varanje...

Glede tega kdo je bolj kompleksen za razumeti, ženska ali moški, pa mislim da smo oboji enako zakomplicirani, tako kot je Akvamarin napisala, govorimo eno, delamo drugo itd... to je v naši naravi in zato tudi velikokrat hormon in potreba prevladuje pred razumom in zvestobo.

lp
*Žuža*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 209
Na forumu od: 11. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a *Žuža* » 11. Feb. 2012 14:28

Podpis pod tole zgoraj.

Mogoče bi dodala še svoje opažanje, pa me popravite če se motim. Zdi se mi, da danes (s tem mislim morda zadnjih 5 let) postaja zvestoba vse manj cenjena vrednota. Takole, na splošno, iz medijev se mi zdi da nam kar naprej sugerirajo, da zvestoba ni tako naravna kot si morda predstavljamo. Da niti ni tako zelo pomembna za zvezo. To slednje v smislu da "ni tako hudo, če te partner sem in tja prevara (sex), če je sicer ljubeč, pozoren ipd." Počasi to pronica tudi v naše glave, vsaj sama sem se že zalotila pri takšnem razmišljanju pa se naslednji trenutek počila po glavi "kaj, za vraga, mi je?!".
Posledično najbrž vsi lažje najdemo opravičila za morebitno varanje, posebej moški s poznano krilatico "da so pač poligamisti in lovci po naravi".
Life may not be the party we hoped for, but while we're here we should dance.
Uporabniški avatar
Chikitaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 5. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Chikitaa » 11. Feb. 2012 14:31

Wellness.B napisal/-a:Kar privlačimo, to dobimo.. sprijazni se, ali pa spremeni sebe, da začneš privlačit tipe ki ne varajo :)


haha dobra mi lah poveš kako to nardiš??me res zanima!
scorpio64
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 56
Na forumu od: 31. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a scorpio64 » 11. Feb. 2012 15:02

*Žuža* napisal/-a:Podpis pod tole zgoraj.

Mogoče bi dodala še svoje opažanje, pa me popravite če se motim. Zdi se mi, da danes (s tem mislim morda zadnjih 5 let) postaja zvestoba vse manj cenjena vrednota. Takole, na splošno, iz medijev se mi zdi da nam kar naprej sugerirajo, da zvestoba ni tako naravna kot si morda predstavljamo. Da niti ni tako zelo pomembna za zvezo. To slednje v smislu da "ni tako hudo, če te partner sem in tja prevara (sex), če je sicer ljubeč, pozoren ipd." Počasi to pronica tudi v naše glave, vsaj sama sem se že zalotila pri takšnem razmišljanju pa se naslednji trenutek počila po glavi "kaj, za vraga, mi je?!".
Posledično najbrž vsi lažje najdemo opravičila za morebitno varanje, posebej moški s poznano krilatico "da so pač poligamisti in lovci po naravi".


Točno tako! Vsi mediji, hollywood, glasbena industrija, reklame... VSE je povezano z sexualnostjo ki ni povezana z zvestobo in vrednotami. Vse se vrti okoli zadoščanja potreb, GO WITH THE FLOW frazo, ne ustali se ampak bodi v akciji... Uglavnem dobivamo brainwash iz vseh strani, zato se tudi počasi pri vseh v ospredje postavlja samo še kariera, družina pa se daje na stranski tir. Večinoma se gre samo še za zadovoljevanje fizičnih potreb, FRIENDS WITH BENEFITS (vsaj 3 filmi s podobnim oziroma identičnim naslovom), v ospredje se daje samo še robotsko obnašanje (napolni baterije, bodi produktiven kar se da, brezčustven, ko se isprazniš se ponovno napolni itd.). Čista industrijska robotizacija. Vprašanje kako bo z odnosom moški-ženska čez 10, 15, 20 let.

Žalostno res.

lp
Uporabniški avatar
Chikitaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 5. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Chikitaa » 11. Feb. 2012 15:05

no evo sva se dubila z bivšim...pravi da se ni počutu vredu v zvezi in me je zato prevaral da bi zbežal stran??haloooo a mi ne bi mogu rečt pa da se pogovoriva, al pa bi me pustu pa bi bla stvar rešena. ne raj me je miljonkrat bolj prizadel ker nima jajc!! pa to mi je šele zdj povedu po enmu letu truda in vlaganja v propadlo zvezo da mogoče nama bo pa ratal, kr mi je on takrt reku da neve zakaj je to naredu in da me ma ful rad in mu je ful žal, a u bistvu zdj šele zvem da mu že od vsega začetka ni blo ql!??sj nevem akj si nj mislm, 3 leta stran vržene res!

zakaj ste tipi tok skrivnstni in se ne morte normalno odprto pogovarjat o problemih?? raj bežite stran in se stiskate v kot k zajc?pa taki deci, to nj bi bli močnejši spol yea right!!
Uporabniški avatar
Chikitaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 5. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Chikitaa » 11. Feb. 2012 15:19

aja tok o moji samozavesti, padla mi je ja!ker me je pevaru z miss športa! kaj nj si mislm...kako nj tekmujem z njo, nimam šans.
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 11. Feb. 2012 15:40

Zakaj bi tekmovala z njo? Za takšnega tipa bi ti tekmovala? :roll:

Ne vem zakaj, ampak nikoli nisem tekmovala za kakšnega tipa. Tip mora pokazati zanimanje zame in izključno zame, če želi lahko še kakšnim tipom tekmuje (ampak če, potem samo v svoji glavi, ker jaz vem koga hočem), ampak meni na kraj pamet ne pride, da bi tekmovala z žensko za enga tipa. Če on ni pravi dec, da se odloči za "svojo" žensko, potem ga tudi ne rabim ne.

Ne vem zakaj gre toliko folka varat svoje partnerje, namesto da bi se pogovorili in če ne drugega (ob predpostavki, da so čustveno navezani drug na drugega), imeli odprto zvezo. Ah sej res, ego potem trpi. Tisti, ki vara, lahko vara, ampak njegov/a partner/ica mora biti pa 100% zvest/a njemu/njej, ker drugače se pa samozavest poruši.

Še nekaj o samozavesti:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=fZ25o7iYZ50[/youtube]
A goal without a plan is just a wish.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov