skupno življenje

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 13. Nov. 2012 11:30

^^ Če pravi, da ji je dovolj iskanje ideala in zvestobe, potem predvidevam, da tole že ni ideal. :D

Pa po tem sistemu so res zelo ubogi vsi, ki se kdaj ločijo, (bog-ne-daj) vdovijo ... nikoli več nobene zveze, nobene ljubezni ... Pa ne zato, ker se bi sami tako odločili, zato, ker so v to prisiljeni! Jej, jej, kakšna strašna usoda!

Me pa zanima, kdaj so za BE ugodna leta za tvorjenje zveze, ker pri 20 si premlad, pri 25 že prestar ... nujno torej pri 23-24? :D
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3413
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 13. Nov. 2012 12:47

In potem bo meni ena BE pričala o moji zavisti ker se druge lahko fukajo okoli jaz pa se ne morem, ker imam že 7 let tipa ipd. sranje. V resnici pa je ona tista, ki je zavistna meni in ostalim ki imamo dobro vezo kjer se tip ne fu-ka okoli in kjer tip dejansko lepo ravna s svojo žensko, jo spoštuje in ima rad.

:roll:
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 13. Nov. 2012 12:59

no shit sherlock

zdej pa nazaj na topic prosim, naj to ne postane še ena tema o BE ljubezenskem življenju, prosim.
browneyes
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 410
Na forumu od: 1. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a browneyes » 13. Nov. 2012 15:49

ja, idealna starost je tam nekje 22-23 let. čeprav jaz v tistem obdobju tudi nisem spoznala nobenega potencialnega, ampak samo take ki so mi jamrali o prebolevanju bivše.

je kdo tukaj bil več let samski?
in da več let ni spoznala niti enega tipa, ki bi bil niti 5% odprt za kakršne koli obveznosti?

drugače pa ja, ta tip mi vsaj daje vedet, da sem vredna bit njegova punca in da ga skrbi zame, tudi če more še druge fukat.
in ja, nisem za odprto zvezo, in se morem zdaj ustaviti mu težiti, da mi ne spizdi. bom pa tudi jaz se še s kom dobila. takšni so pač odnosi dandanes, površinski. nekateri se tega zavedamo, drugi pa se še vedno slepite.
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 13. Nov. 2012 17:13

Zelo se mu zdis bit vredna kot njegova punca, medtem, ko on poriva druge ...

Odjebaj ga in naj on poriva druge kolikor mu tic da. Ce si z njim samo zato, da pac nisi samska, je pa s teboj nekaj narobe. Bodi pa se ti samska in se goni okoli, ce se se nisi dovolj.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3413
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 13. Nov. 2012 18:17

^^ valda. nekaterim tipom je pomembno da imajo bejbo lih toliko, da lahko recejo da jo imajo. Medtem pa spijo z drugimi, ali pa zurajo s svojimi prijatelji vsak vikend 2x...medtem ko ga njegova punca doma pridno caka. In nekatere bejbe za vse to vejo, pa se vseeno vztrajajo v takih vezah....jack pot za fante :D (in potem se hvalijo drugim kok fajn punco majo :D)


je kdo tukaj bil več let samski?
in da več let ni spoznala niti enega tipa, ki bi bil niti 5% odprt za kakršne koli obveznosti?

A lahko vprasam koliko so bili ti tipi stari?
Verjamem, da tipu pri npr. 22 ni lih do kaksnih obveznosti.
Poznam tipa, ki je star 30 in je se zdaj samski.....ze lepo vrsto let ni imel resnega razmerja in ocitno mu se zdaj ni do njega. Ko mu pa bo, bo pa sigurno hitro spoznal kako bejbo, se skupaj preselil z njo in jo napumpal. Po hitrem postopku...zdej, ce je to ql ali ne ne vem...vem, da jaz tako ne bi mogla...

Kar se pa tice skupnega zivljenja: jaz to vidim kot pomemben korak naprej v zvezi. Korak, ki mi dovoli, da v nulo spoznam svojega partnerja. Da vidim kako diha, kako funkcionira...
Pa se kup drugih prednosti je: noben drug ti ne smeta, lahko si cel vikend nag ce ti pase in se ti ni treba bat da te bo kak cimer zasacil :D sexas lahko se kje drugje kot v spalnici, noben ti ne tezi, ce ni flet v nulo pospravljen...
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 13. Nov. 2012 18:21

je tudi prostitutka ponosna da ji pimp daje vedet da je ena njegovih punc?

je pa brezveze se trudit, ker so ti pojmi zvestoba, resna zveza, ljubezen popolna neznanka. in tudi če boš kdaj s tipom nekaj let bo to zate samo neka varnost kjer si razvajana in nekdo skrbi zate, protiusluga bo pa sex in igranje ljubezni.

"takšni so pač odnosi dandanes.." ker so to edini odnosi ki jih ti razumeš. ker si pač tudi sama ena izmed takih ljudi ki iščejo samo korist in manipulirajo. no jaz samo upam da ti ne bo nobenega poštenega tipa uspelo izkoristit in pokvarit s tem svojim egoizmom.
hej norci :)
browneyes
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 410
Na forumu od: 1. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a browneyes » 13. Nov. 2012 18:32

ajoj, slovenc, kake kozlarije.

vesna, tisti tipi so bili vsi nekaj let starejši od mene. se pravi v tistem času nad 25 let.
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 13. Nov. 2012 21:57

browneyes napisal/-a:in ja, nisem za odprto zvezo, in se morem zdaj ustaviti mu težiti, da mi ne spizdi. bom pa tudi jaz se še s kom dobila. takšni so pač odnosi dandanes, površinski. nekateri se tega zavedamo, drugi pa se še vedno slepite.


Blazno pametna si, da. In vendar imamo/imajo nekateri iskrene odnose, smo/so si zvesti, se imamo/imajo iskreno radi ... tega je povsod okoli tebe dovolj. Samo ti, s svojimi kompleksi rajši ostajaš ob tipu, ki ti ne ustreza, ker si se ubožica sprijaznila s kruto resnico.

Bubububububuhuhuhuhu! Res.

Plus, če je najbolje ustvarit zvezo pri 22-23, pa takrat (spet po tvojem, mnogi primeri kažejo drugače), ni nihče resen je to nemogoče. ;) Pa da ne bi o tem, da se resne zveze ustvarjajo pri letih pod in nad temi tvojimi navedbami. :D
browneyes
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 410
Na forumu od: 1. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a browneyes » 13. Nov. 2012 22:50

Abby, bomo videli kaj boš rekla ko ti bo tvoj dragi spizdil iz skupnega gnezda.

Starejše tu gor pa vedo, koliko je varanja dandanes v zvezah in kako več za nobenega ne moreš dat roke v ogenj in vsak dan je kaka nova zgodbica, ko kaka uporabnica zve, da kolega - tip vara svojo drago, a sta drugače najbolj zaljubljen parček na svetu.
browneyes
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 410
Na forumu od: 1. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a browneyes » 13. Nov. 2012 22:50

Abby, bomo videli kaj boš rekla ko ti bo tvoj dragi spizdil iz skupnega gnezda.

Starejše tu gor pa vedo, koliko je varanja dandanes v zvezah in kako več za nobenega ne moreš dat roke v ogenj in vsak dan je kaka nova zgodbica, ko kaka uporabnica zve, da kolega - tip vara svojo drago, a sta drugače najbolj zaljubljen parček na svetu.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 13. Nov. 2012 23:49

browneyes napisal/-a:Abby, bomo videli kaj boš rekla ko ti bo tvoj dragi spizdil iz skupnega gnezda.


kozlarije da govorim? sploh ne razumeš kako ljudje s takimi zvezami razmišljajo. ne razmišljajo koga bi najraj trenutno fukal, verjem da ne ;)
hej norci :)
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3413
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 14. Nov. 2012 8:31

browneyes napisal/-a:vesna, tisti tipi so bili vsi nekaj let starejši od mene. se pravi v tistem času nad 25 let.

browneyes napisal/-a:je kdo tukaj bil več let samski?
in da več let ni spoznala niti enega tipa, ki bi bil niti 5% odprt za kakršne koli obveznosti?


In o kaksnih obveznostih tocno ti govoris?
O otrocih, poroki ipd? O tem, da imajo v glavah postimano, da ce se vezejo se ne fukajo okoli? Da se prioritete dejansko spremenijo enkrat ko si v vezi?
Samo zanimajo me o kkasnih obveznostih govoris, da ti tipi niso bili pripravljeni na njih?

Moj je bil malo starejsi od 25 in jaz sem bila nekaj pod 25 stara, ko sva se spoznala. Pripravljen na obveznosti? Na otroke takrat od naju ni bil se noben pripravljen. Zdaj on caka mene...


browneyes napisal/-a:in ja, nisem za odprto zvezo, in se morem zdaj ustaviti mu težiti, da mi ne spizdi. bom pa tudi jaz se še s kom dobila. takšni so pač odnosi dandanes, površinski. nekateri se tega zavedamo, drugi pa se še vedno slepite.


Moj odnos s fantom ni povrsinski. In ne samo s fantom, ampak so globoki in pristni tudi odnosi, ki jih imam s prijatelji.
odnos mas tak, kot si ga naredis. Ustvaris sam oz. skupaj z neko osebo.
Zadnjič spremenil v-e-s-n-a, dne 14. Nov. 2012 11:08, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 14. Nov. 2012 9:05

be, dej ne serji. zaslužiš si boljše in lahko to dobiš. ne rabiš pristat na isto kot je tvoja mama. nimaš otrok, si še mlada in praviš da dobro zgledaš. stara si 27 in ne 57. pa še takrat se ljudje odločajo za nove začetke in nova razmerja. če ti je do zdaj bila ideal ženska v dvajsetih z ljubečim tipom pod roko in rastočim trebuščkom ti bo pa naj od zdaj dalje srečna tridesetletnica, ki je raje sama kot v slabi družbi.

kje najt zvestega tipa? nevem, ampak za začetek poskusi s kom, s katerim drugače morda ne bi?

po drugi strani pa tudi poznam par, kjer ji je on že v štartu povedal, da bo tu in tam kresnil tudi kako drugo punco, pa sta skupaj že pet let. čeprav on pravi, da tu in tam res pomeni tu in tam, mogoče 1x na leto ali še na daljše obdobje. delujeta srečna. kaj je pa res pa nevem.

kako pa veš, da je še z drugimi? a ti je sam to povedal oz da hoče odprto zvezo?
Vsak raj ima svojo kačo.
browneyes
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 410
Na forumu od: 1. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a browneyes » 14. Nov. 2012 20:14

vesna, prijavi se na kak sex portal - verjamem da tega še nisi probala, daj kake sexi slike gor in glej kdo vse ti bo pisal... koliko tipov bo v vezi in vprašaj jih za sliko... ziher boš kakega izmed njih prepoznala, mogoče bo zvesti tip od tvoje kolegice, znanke, mogoče celo tvoj dragi.

sončkica, rekel mi je, da se mu flirtanje z drugimi v zvezi zdi normalno, da je bil "včasih" varalica in lažnivec, enkrat se je celo na glas spraševal, da kako bi jaz odreagirala, če bi mi povedal da je bil z drugo, če ga kaj takega obtožujem, tega niti ne zanika, vidim mu po faci da laže, itd. pa ga poznam kratek čas.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov