skupno življenje

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

rebelgirl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 194
Na forumu od: 20. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a rebelgirl » 12. Nov. 2012 0:35

hvala vsem za odgovore.
ja, jaz sem vmes prekinila študij, je pa moj študij najdaljši in ne traja samo 4 leta. sem drugače veliko bolj pridna in aktivna kot on, delam, sem delala, veliko potovala po svetu...itd...glede njegovea faksa me moti me to, da diplomo že tako dolgo vleče...ko bi jo lahko napisal v mesecu dni če bi se intenzivno spravil k delu, ne pa da jo vsak dan dela po eno uro. jst se učim po cele dneve če je treba, on pa kot da nima motivacije.
skratka.. mogoče ga res daje to, da je selitev pri nama potekala tako hitro. ni mi dejansko rekel, da je ljubezen zvodenela, je pa rekel, da stvari po nekem času zvodenijo, ko si skos skupaj. to je pa rekel. jaz sama pri sebi do tega vikenda ne bi rekla, da je kaj zvodenelo iz moje strani.. zato zelo zavidam parom, kjer se vidi kako fant obožuje punco. in kako se imata rada. no, tega filinga jst nimam.
bom videla kako bo kaj ta teden. je nenapovedan prišel nazaj v lj z rožico in rekel, da me ma rad in da se bo potrudil bit bolj aktiven.. hja.. bom videla...
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 12. Nov. 2012 16:29

rebelgirl napisal/-a:zato zelo zavidam parom, kjer se vidi kako fant obožuje punco. in kako se imata rada. no, tega filinga jst nimam.


In s tem si se pripravljena sprijaznit? Že po osmih mesecih zveze, kjer on nič ne vlaga in še zastonj živi pri tebi? Fino ... potem problema nimaš, kajti to da hoče kdaj pa kdaj domov je resnično povsem normalno.
rebelgirl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 194
Na forumu od: 20. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a rebelgirl » 12. Nov. 2012 16:42

abby nisem se pripravljena sprijaznit s tem.
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 12. Nov. 2012 16:49

^^ Če ni zaljubljen, evforičen, nežen, vznesen, strasten, ljubeć ... zdaj, po osmih mesecih gotovo ne bo takšen postal čez leto in pol. :D
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3410
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 12. Nov. 2012 19:16

^^ :ja:

Se totalno strinjam: ce se zdaj obnasa tako, kot tebi ne pase, se bo kasneje se vedno enako obnasal ali pa se huje (huje v smislu, da ti bo slo njegovo obnasanje se bolj na zivce). Cez leto, 2 ne bo bolj romanticen in prijazen, ce zdaj ni....in ce se s tem nisi pripravljena sprijaznit in on se verjetno spremenil ne bo (ker se noben ne in nobeni bejbi se ni uspelo spremenit tipa) se meni zdi najboljse da gresta vsak svojo pot in najdes enega takega, ki bo s tabo delal kot si zelis....ne pa da v 8 mesecih zveze se metuljckov (vec) ne cutis :roll:

Aja pa se nekaj tvojih cvetk, ki jih ne stekam: na prvi strani si napisala, da je bilo tvoje najlepse obdobje zivljenja tisto, ko si bila samska. Si mu povedala kdaj to? Povej mu, pa me zanima kako se bo on pocutil, ko mu bos to povedala...verjetno bo enako uzaljen kot si ti sedaj, ko on hoce kdaj sam bit cez vikend.
browneyes
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 410
Na forumu od: 1. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a browneyes » 13. Nov. 2012 0:10

ne verjamem, da ji je blo kot samski punci najbolj fajn, če ne ne bi zdaj že po 8ih mesecih težila s poroko in govorila, da se vsi drugi poročajo.

drugače pa... kje bo še dobila tipa pri 27ih? mal je že pozno, da bi jo že za vogalom čakal drug in boljši.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 13. Nov. 2012 0:15

o c'mon. ta tvoja fraza, da pri 27ih ne moreš več tipa dobit je že tako prežvečena in predebatirana, da ajoj.

sej si dobila tipa. torej?
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 13. Nov. 2012 0:30

browneyes napisal/-a:ne verjamem, da ji je blo kot samski punci najbolj fajn, če ne ne bi zdaj že po 8ih mesecih težila s poroko in govorila, da se vsi drugi poročajo.

drugače pa... kje bo še dobila tipa pri 27ih? mal je že pozno, da bi jo že za vogalom čakal drug in boljši.
A ga nisi ravno ti dobila? Pa si tm okol po letih?
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 13. Nov. 2012 1:07

^^ ampak ona je BROWNEYES ;)

ja, čas se je za zasidrat v varnem pristanu..
hej norci :)
browneyes
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 410
Na forumu od: 1. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a browneyes » 13. Nov. 2012 1:24

ja, ampak tip se fu-ka z drugimi.
zdej pa lahko to prenašam in se zadovoljim s tistim kar mi da, al pa sem še 100 let samska.
ne da se najti več idealne zveze pri teh letih, kjer bi bila neka prava zaljubljenost in zvestoba.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 13. Nov. 2012 2:38

vse se fuka, vse se plača.
hej norci :)
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3410
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 13. Nov. 2012 8:44

browneyes napisal/-a:ja, ampak tip se fu-ka z drugimi.
zdej pa lahko to prenašam in se zadovoljim s tistim kar mi da, al pa sem še 100 let samska.
ne da se najti več idealne zveze pri teh letih, kjer bi bila neka prava zaljubljenost in zvestoba.


OMG! :eek: :eek:
A ti to resno? kaksno zatucano razmisljanje....
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 13. Nov. 2012 9:02

browneyes napisal/-a:ja, ampak tip se fu-ka z drugimi.
zdej pa lahko to prenašam in se zadovoljim s tistim kar mi da, al pa sem še 100 let samska.
ne da se najti več idealne zveze pri teh letih, kjer bi bila neka prava zaljubljenost in zvestoba.


ker si pač tolko pripravljena spustit standarde.

meni se glih 25+ leta zdijo ok leta za osnovat neko normalno zvezo. faks je bolj ali manj končan, človek malo zraste, se zave dogajanja okoli sebe, se vsaj približno osamosvoji.

ampak obupanost pri nobeni starosti ni dobra popotnica za zvezo.
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 13. Nov. 2012 10:46

browneyes napisal/-a:ja, ampak tip se fu-ka z drugimi.
zdej pa lahko to prenašam in se zadovoljim s tistim kar mi da, al pa sem še 100 let samska.
ne da se najti več idealne zveze pri teh letih, kjer bi bila neka prava zaljubljenost in zvestoba.


Kakšna obupanost! In kaj točno ti daje ta tip, da je bolje z njim, kot da si sama? Še malo ti zbija tvojo že itak neobstoječo samozavest? U, to pa je krasno! Ali te pelje na izletek in se ti potem lahko zdi, da nisi sama?

Če se ljudje najdejo po 30-in-nekaj, potem je to tvoje jamranje pri 27 res povsem, povsem odveč.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 13. Nov. 2012 11:15

^^ Heheh, ja, ona se je že pri 25ih počutila kot Kraljica Mati in jamrala tukaj :) ne vem, neke čudne travme so to o.O Boga Katy Perry, sem ravno prejle prebrala, da je samska... zdej je pa pogubljena :cry: Oziroma kvečjemu zaradi keša se je bo mogoče še kdo usmilil in toleriral njene gube pa demenco :)

Mislim, da je vse skupaj odvisno od posamezne osebe in kakšne vibracije oddaja, pomoje je bolj to lahko vzrok za oteženo iskanje partnerja... in taka zadovoljitev z nečim, kar ti očitno ne ustreza v celoti, bo kvečjemu še pripomogla k nezadovoljstvu in zagrenjenosti :? No, če ti je pa všeč odprta zveza, pa ni problema, samo iz pisanja se mi zdi, da ne ravno.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov