sestrin fant me je otipaval

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 24. Feb. 2013 13:18

se opravičujem ker se ne strinjam z mnenjem večine. Sem mislila da je forum namenjen deljenju različnih mnenj.

In se opravičujem, ker sem motena, ker se mi ne zdi vsaka histerična baba žrtev. Ravno zaradi ljudi ki jih poznam, mi je jasno da ženske tudi niso tako nedolžne in da situacije niso skoraj nikoli takšne kot zgleda na prvi pogled. In ja če narediš majhno analizo, je takoj jasno, da to kar je napisala avtorica teme vsaj delno ne drži. Vsak pa svojo stran zgodbe vedno olepša. Sestra je očitno precenila da je fantova zgodba bolj realna.
Uporabniški avatar
Leonessa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 452
Na forumu od: 6. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Leonessa » 24. Feb. 2013 14:01

Ne gre se za to, ali se strinjamo ali ne, gre se samo za stvari, ki jih ti očitno dojemaš iz povsem drugega zornega kota - kot recimo da rečeš za žensko, ki se postavi zase in razčisti to na način, da izve tudi sestra (kar je edino korektno od sestre, da ji pove kaj je bilo), da je histerična baba (izražanje na vrhuncu, ni kaj).

Kolikor sem se jaz vživela v njeno vlogo, avtorica nima kaj olepševati zgodbe. Mislim, da je napisala čisto pošteno kako je vse skupaj dojela in odreagirala in večina bi nas isto. Poleg tega pa je nato sama zaključila zgodbo in rekla, da se ne misli vmešavati. Svoj del je opravila in to pošteno, če pa ga ti ne razumeš, pa očitno nimaš pospravljenega podstrešja.

Nesanica napisal/-a:Ravno zaradi ljudi ki jih poznam, mi je jasno da ženske tudi niso tako nedolžne in da situacije niso skoraj nikoli takšne kot zgleda na prvi pogled.

Česa točno pa naj bi bila ona v tej zgodbi kriva? Ona je nedolžna, ne vem kaj še dalje goniš neko svojo izkrivljeno teorijo o njej kot o krivcu, samo zato, ker si je po tvojem "drznila" svoji lastni sestri povedati kaj je naredil njen dragi zaročenec.
O "nedolžnosti" bi lahko razpravljali v drugem kontekstu, mogoče ko se imajo ljubice oddanih moških za žrtve ali se imajo celo za enakopravno partnerico temu moškemu - to pa sigurno ni nedolžna vloga, tako da preden si upaš pametovati o neki zaigrani nedolžnosti, pometi pod svojim pragom. :wink:
"20 years from now you will be more disappointed by the things that you didn`t do than by the ones that you did do."
Mark Twain
Uporabniški avatar
Akvamarin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 822
Na forumu od: 30. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Akvamarin » 24. Feb. 2013 14:36

Nesanica napisal/-a:Da ne bom off topic, a je kdo pomislil kako jo je tip lahko božal. Božanje traja, če pa je ona zaspala na zadnjem sedežu z nogami narazen, pa tudi to pijančevanje ni bilo tako nedolžno... In če je tip sedel zadaj, je verjetno bil tudi nažgan, drugače bi sedel spredaj pri punci.



Tudi ce je zaspala v avtu z nogami siroko narazen, on je nima kaj za otipavati po intimnih delih! Se manj pa ker v istem avtu je bila tudi njegova zarocenka, ona pa je sestra njegove zarocenke!

Tudi ce je nardil enkrat napako v avtu, zakaj pa jo potem cakal se pred kopalnico, da se je mogla zakleniti v sobo?

Tukaj res ni opravicila!
*Gaja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 698
Na forumu od: 25. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Gaja* » 24. Feb. 2013 17:57

Podpis pod Leonesso in Akvamarin.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 24. Feb. 2013 18:38

@Akvamarin: se strinjam... samo tisto pred kopalnico se tudi meni zdi verjetno, kot je že par uporabnic reklo, da se je mogoče želel samo opravičit ali jo vsaj prosit, da ne sestri povedat ;) Ker si težko predstavljam, da bi jo šel kar fizično 'napadat' po čem takem, pa še doma na hodniku, kjer bi ga lahko domači zalotili. Jaz si to predstavljam kot tisto gesto, ko se kak človek hoče nekomu, ki ga je užalil, nazaj prikupit ali opravičit, ta gre pa jezno mimo njega... in ga prvi potegne k sebi / zagrabi za roko ali pas, da mu ne bi ušel mimo, in da bi ga poslušal. Ne vem, lahko da se motim :)
Uporabniški avatar
Cassiopeia
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 14. 2. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Cassiopeia » 25. Feb. 2013 15:06

Ojojoj, kaj bo še prišlo na koncu ven oz. kaj si boste vse nekatere še razlagale ...
Dot, ja, motiš se. Kot tudi Nesanica in še katera, ki delajo zaključke po svoje.
Še enkrat ponavljam kaj se je takrat doma zgodilo:
Ker ga nisem pričakovala ravno pred vrati, saj sem mislila da bo odšel ta čas v sobo in počakal tam, sem se seveda ustrašila, ko sem vstopila iz kopalnice in mu rekla samo odsoten "lahko noč", on pa je hotel oviti roke okoli mojega pasu, a sem se hitro izvlekla, preden bi do tega prišlo in še enkrat glasneje ponovila lahko noč.

Kot prvo, niti malo ni izgledalo kot da si želi povedati opravičilo, ker sem bila tam in vem kako se je postavil med vrati, da sem komaj zlezla mimo. Kot drugo pa me ni fizično napadel, niti tega namena ni imel, hotel je spet poskušati karkoli in me potegniti k sebi - torej je hotel še enkrat preizkusiti kar je poskusil izvesti že v avtu.

Edino za kar mi je žal, je to, da v strahu in zaradi nelagodja nisem jasno in glasno razčistila že v avtu, česa se gre, ter kasneje ko sem šla iz kopalnice . Še vedno pa sem bila dovolj nazorna in se v trenutku umaknila, da si ni imel kaj domišljati, saj sva sicer že od nekdaj imela normalno distanco oz. o tej distanci niti nisem rabila razmišljati, ker ni bilo nobenih čudnih znakov z njegove strani.

Tako da si prosim ne razlagajte po svoje, ker je zdaj iz tega nastalo vse drugo kot sem jasno napisala in kot se je dejansko zgodilo. :wink:

Ne razmišljam pa več o tem sploh in mi je milo rečeno postalo vseeno, ker se je del, ki se je tikal mene osebno, razčistil že takrat po dogodku, ostalo pa je njun "problem" ali karkoli že pač. Mislim pa, da sem upravičeno, kot bi vsak normalen človek, še nekaj časa razmišljala o tem, ker me je dogodek pač šokiral in je še nekaj dni ali bolje rečeno teden do dva to prihajalo pred moje oči. Da smo takoj razčistili že drug dan, vpričo vseh, pa niti malo ne obžalujem, ker si je njegovo dejanje (bolje rečeno dve dejanji) zaslužilo takšno obravnavo in epilog.

Drugače je pa to vse z moje strani, hotela sem slišati samo mnenja in kakšne vzpodbudne besede, sploh, če je katera že kdaj doživela kaj podobnega, ne pa označevanje mene kot krivca in drama queen.

Tema se lahko sicer mirne duše zaklene, ker v končni fazi nima smisla nadaljevati debate. Pa ne zato, ker bi dobila mnenja drugačna od svojega, pač pa zato, ker sem sama sklenila kaj bom naredila (in to je nič), nadaljnja razprava pa je brezpredmetna.
Uporabniški avatar
Legally_blond
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 242
Na forumu od: 28. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Legally_blond » 25. Feb. 2013 15:42

Sem prebrala vse od začetka pa do konca, in moram povedati, da bi jaz bila vsekakor vesela, če bi imela takšno sestro, ne pa da bi to razumela kot da mi zavida ter dela probleme (kot ste nekateri razsodili samo zato, ker je povedala tudi staršem). Se mi zdi logično, da si se najprej morala nekomu izpovedati in nisi letela takoj do sestre, pač pa si šla do očeta in sta počakala na drug dan, ko bi bili tudi vsi dokončno trezni. Čisto pravilno, jaz bi naredila enako na tvojem mestu. :top:

Me pa preseneča, da vas kar nekaj obsoja njeno ravnanje. Punca je povsem korektno opisala kakšna je zgodba in mislim, da je logično, da nima skritih namenov, ko pa je napisala, da so se do zdaj s sestrinim partnerjem razumeli povsem normalno, brez nekih nesoglasij in brez kakršnega koli namiga ali osvajanja z njegove strani.
Precej logično pa je menda tudi to, da četudi bi slišali še njegovo plat zgodbe, ne bi bilo kaj dosti drugače, saj gre vendar za to, da bo on (logično) branil svoj ponos in dobro ime, ter ne bo priznal napake. On se je opravičil za početje v pijanem stanju, ne pa za početje samo zase. To, da se je opravičil, je bila taktika, da v očeh njegove partnerke ohrani svoje ime vsaj malo dostojanstveno in pošteno, toda bil je napol trezen in lagal je vsem, ne samo partnerki. Itak pa stanje prisebnosti ne spremeni dejstva, da je en navaden kreten in da opravičila za tisto noč ni.

Poleg tega bi se jaz na sestrinem mestu vprašala pri kateri je še poskušal kaj takega kdaj prej in v kolikor je bila tista slučajno za akcijo, sigurno ni ostalo samo pri otipavanju. Da gre to naredit komaj po slabih dveh letih zveze, od tega malo po rojstvu otroka je pa res ogabno in podlo, kaj naj rečem drugega. :heul:
hybrid
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 25. 2. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a hybrid » 25. Feb. 2013 15:57

Meni se zdi, da si ti zelo privlačna punca. Pametna si sigurno, ker dobro pišeš, mam pa občutek, da si tudi zelo lepa. Tipu si po moje že od nekdaj všeč. Očitno je bil dokaj nabasan, ker so mu popustile blokade in je poskusil. Saj ni nek 50-letnik, ni bil nasilen, ni te poskušal psihološko mrcvariti, pač videl je priložnost. Po moje je bila tvoja reakcija malo pretirana. Lahko bi se z njim pogovorila, ga nadrla, mu očitala, da se to ne sme. Ampak dobro, naredila si, kar si naredila. Jaz v tipu ne vidim bolnika ali psihopata, ampak normalnega mladega desca, ki je klecnil pod malo lepotičko. Zdej kolk je to prav, je pa drugo vprašanje, glede na to, da že ima partnerico. Sestra gor ali dol, lahko bi bila ti ali pa katera druga. Škoda, ker ga nisi malo v kot stisnila in ga držala v pesti, potem bi videla, kdo je ta človek v resnici in kaj ga motivira. Se pa dogajajo še dosti, dosti hujše stvari, tud tebi se bodo in ne splača se vedno reagirat na prvo žogo, ker se nobena juhca ne poje tako vroča, kot se skuha. :)
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 25. Feb. 2013 17:27

Cassiopeia napisal/-a:Dot, ja, motiš se. Kot tudi Nesanica in še katera, ki delajo zaključke po svoje.


Hmm... Jaz prav nobenih zaključkov ne delam, temveč uporabnice samo ugibamo in podajamo svoja razmišljanja, kaj bi tisti dogodek lahko pomenil. In to brez kakršnihkoli vrednostnih ocen ali slabih namenov, vsaj zase lahko to trdim :) Na podlagi napisanega sem se / smo se skušale vživeti v dogodek in to je to. Bilo je pa mišljeno dobronamerno in kot pomiritev tebi, da morda tip le ni imel (še dodatnih) slabih namenov takrat na hodniku. ;) Pač meni se je že kdaj zgodilo, da me je kdo potegnil k sebi, če sem užaljeno ali jezno želela odkorakati mimo po prepiru / incidentu; pomoje je taka gesta kar pogost pojav. Itak pa samo vidva vesta, kako je bilo v konkretnem primeru, ker sta bila udeleženca v dogodku.
Uporabniški avatar
Cassiopeia
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 14. 2. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Cassiopeia » 26. Feb. 2013 11:45

hybrid napisal/-a:Se pa dogajajo še dosti, dosti hujše stvari, tud tebi se bodo in ne splača se vedno reagirat na prvo žogo, ker se nobena juhca ne poje tako vroča, kot se skuha. :)

Vem, da se dogajajo še hujše stvari, ampak jaz sem doživela to stvar in se logično ne ukvarjam zdaj z nečim, kar se mi ni zgodilo, ker me tisto ne zanima. Zanima te vedno samo tisto, kar se ti zgodi, ni tako?
Kot sem že napisala, mnenj več ne rabim (ne mislim nič slabega, ampak ni kaj razpravljati dalje). Kar sem naredila, je bilo (v mojih očeh) pravilno in bi še enkrat naredila isto. Ko si tam in to doživiš, ti je nelagodno in tega ne privoščim nobeni. Meni se to ne zdi nedolžna stvar, sploh, ker je kar silil nekam z rokami, in to tja, kjer mu ni mesto! Glede tega sem zelo občutljiva, ker se mi kot prvo ne zdi pošteno kar počne meni IN svoji partnerici, kot drugo se mi sploh ne ljubi ukvarjati z vezanimi tipi, kot tretje pa - če se že loti takšne stvari, naj se k temu spravi pri kateri drugi, ne pa da je med vsemi ženskami moral izbrati ravno MENE, sestro svoje zaročenke?!

Kot sem že v prejšnjem postu napisala, se drugače s tem več ne obremenjujem. Od tega dogodka s sestro o tem več nisva spregovorili in me pravzaprav vedno manj zanima kaj se dogaja v njeni glavi, ker je njeno življenje in njene izbire.

dot napisal/-a:Pač meni se je že kdaj zgodilo, da me je kdo potegnil k sebi, če sem užaljeno ali jezno želela odkorakati mimo po prepiru / incidentu;

Ja, ampak v tem kontekstu to ni primerno in ne sodi vanj. V tem primeru tudi če bi me potegnil k sebi, to ne bi bilo normalno (vsaj meni se ne zdi), ker si s svakom pač nisi tako blizu, da se po prepiru objameš. Neka distanca pa menda mora biti. Poleg tega midva nisva imela običajnega prepira, tisto v avtu sem preprečila in se obrnila vstran ter komaj čakala, da pridemo domov, ker nisem več želela biti v njegovi bližini, doma pa je še enkrat ponovil isto, ker so že vsi spali, ko sem šla iz kopalnice. In menda sem upravičeno bila šokirana in jezna, čeprav sem takrat normalno, a odločno rekla lahko noč in šla v sobo.

Kakorkoli že, vse skupaj je izpadlo kot da se zagovarjam, pa se mi sploh ni treba in ne vem kaj še počnem v tej temi. Verjetno me je vse skupaj razjezilo, ker še zdaj vem kako je bilo in da to ni normalno. Me zanima kako bi katera druga odreagirala v tej situaciji. No, prispevkov se mi ne da brisati, lahko pa se tema zaklene.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 26. Feb. 2013 11:56

men se zdi zaklepanje tem, ki so dobre za debatiranje neumno, tak da upam, da ostane. Saj smo vecinoma na tvoji strani tak, da se ne rabis veliko zagovarjat.

in govorit, da bi lahko drugace reagirala je neumno. Takrat je blo za njo to pac tako presenecenje, da je pac odreagirala kot je in naredla ni nic napacnega, da bi se jo zaradi tega lahko obsojalo, tipa pa branlo. Zagotovo obstaja idealna verzija kako bi lahko reagirala takrat ampak ste vi idealni?
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
delfinchek
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 439
Na forumu od: 3. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a delfinchek » 26. Feb. 2013 13:54

Meni ja tvoja izkušnja dala veliko za mislit. Če se postavim v tvojo kožo, bi nemudoma in brez oklevanja zatrdila, da bi moja sestra takoj zapustila svojega moža (podobna situacija - poročena, z otrokom). Vendar bi ti še pred enim tednom trdila isto. Vem, da smo ljudje različni in ne vem , če bi me moja sestra prav tako razočarala, razmišljam bolj v smeri, kako še najbližjih ljudi v svojem življenju ne poznamo in nas lahko zelo presenetijo.

Drugače se mi zdi njegovo dejanje nesramno, neetično, me kar zmrazi, če pomislim kaj takšnega od svojega svaka, tvoja reakcija pa na mestu. Všeč mi je, da se z družino razumete in ste povezani, da si lahko vse takoj povedala očetu.
Uporabniški avatar
panthol
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 30. 11. 2010
Kraj: logatec

Neprebrana objavaNapisal/-a panthol » 26. Feb. 2013 22:10

Dioniz napisal/-a:Nekak mam filing, še posebej, ker tak na dolgo in široko opisuješ, da iščeš izgovore pri sebi.


Res je.

Moje mnenje je, da sta oba kriva za to ne glede na to kaj se je res dogajalo tam med njima. Je pa v mojih očeh tale smrklja bolj kriva, ker glede na svoja leta bi človek mislil, da bo bolj odraslo odreagirala kakor pa letela jokat svojemu očiju.
Kot prvo bi morala najprej razčistiti s tem tipom in sestro. Vsekakor je pa noro, da je šla prenašati te težave še na starše in posledično na celotno familijo. Rahlo sebično dejanje samo zato, da bo ona lepa izpadla. Konec koncev jo je malo pošlatal, ne pa posilil. Čudno da ni tekla na policijo.
Je pa verjetno tipček (domnevam) poskušal na hodniku nadaljevat tisto kar se je začelo že v avtu in zelo dvomim da je ona zaspala tako hitro in trdno glede na to da je "samo 15 minut do doma". In ker je bil tip uspešen že v avtu in ga ni zaustavila je nadaljeval še doma. Dvomim, da bi nadaljeval svoj pohod brez očitnega znamenja, da lahko to počne.

Je pa tut ta tip podlež glede na to da je skoraj poročen in bosta kmalu imela otroka... to je res podlo.
Se mi pa zdi da kaj se je res dogajalo vesta samo ona dva....

Bi bilo pa zanimivo slišati še njegovo različico zgodbe... vsaka zgodba ma dve plati in tale smrklja je preveč lepo napisala tako, da bi čim bolj oprala svojo vest.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 26. Feb. 2013 22:15

Pridejo časi, ko lahko med spolnim napadom otrpneš in na koncu še drugi rečejo, da ti je pasalo, ker si bil tiho oz nisi odreagiral.

Vse to in še več, samo za vas, v temi Sestrin tip me je otipaval! Dosegljivo na Cosmopolitan forumu!
The world is as you are.
Uporabniški avatar
panthol
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 30. 11. 2010
Kraj: logatec

Neprebrana objavaNapisal/-a panthol » 26. Feb. 2013 22:22

Nesanica napisal/-a:Sestra je očitno precenila da je fantova zgodba bolj realna.


res je... verjetno starejša sestra zelo dobro pozna mlajšo sestro in ve kako pregnana je lahko. Za velikimi solzami se take ženske zlahka pretvarjajo in poskušajo doseči svoje. Pri očiju je s solzami verjetno vedno dosegla kar je hotla, zato pa je tekla najprej k njemu.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov