Sanjska snubitev

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
mastermind
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 593
Na forumu od: 4. 2. 2013
Kraj: London, UK

Neprebrana objavaNapisal/-a mastermind » 18. Sep. 2013 11:49

To je pač še ena izmed ameriških pogruntavščin. Totalo cheesy.. Pa tudi na splošno naj bi bila poroka za res ožje, ožje člane, ne pa tako kot se dela danes vse na veliko, pa čimveč folka povabit, nek se vidi razkoš.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 18. Sep. 2013 14:41

sirova štručka napisal/-a:jaz sem svoje mnenje napisala na prejšnji strani in nobena še ni rekla, da bi želela javno zaroko, tako, da nisi ravno v manjšini :D
Sicer pa vsa čast tem ženskam, glede na to, da od moških, ki kaj tako egoističnega storijo, ni drugega kot za bežat. Ali pa jih s čim po glavi mahnit :lol: :lol: :lol:


Tole je blo zadnjič na koncu odmevov :D.

Ja, js si tudi ne bi želela česa tako javnega.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 18. Sep. 2013 15:04

^^Tale drugi video zgleda fejk. :)
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 18. Sep. 2013 15:24

Okej ... to je pa res zgrešeno ... ravno toliko je za bežat od takih žensk. Če ne še bolj ... a normalen: "Ugh, hvala, premislila bom!'' ni dovolj? A je treba res ponižat nekoga do take mere? Okej, mogoče ni najboljši način snubitve, ampak vseeno ni treba potem ponižat človeka, do katerega naj bi čutil ljubezen ...
Uporabniški avatar
disketa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 267
Na forumu od: 11. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a disketa » 18. Sep. 2013 15:45

Ko smo že pri javnih zarokah..

https://www.youtube.com/watch?v=5uCP1bkpe9o

Groza. :?
Uporabniški avatar
haylee
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 8. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a haylee » 18. Sep. 2013 16:19

^^ Ou em đi :wall:
He wants to say "I love you" but keeps it to "goodnight" - because love will mean some falling and she's afraid of heights.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 18. Sep. 2013 17:06

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 7:41, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7042
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 18. Sep. 2013 17:37

haylee napisal/-a:^^ Ou em đi :wall:


+1.
Meni bi kaj takega bilo grozno in bi verjetno tudi sama pobegnila.
Kakšni pa je verjetno ql zaroka na tak način. Sama jih pa ne razumem :)
The world is as you are.
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 18. Sep. 2013 18:01

meni tud ni ta rompom všeč.

ampak se mi pa zdi, da moški, če se že namerava poročit z dotično žensko, ve vsaj toliko ali so ji taki šovi všeč ali ne. ni vsak za vse. eni bi zbežali, enim se pa fajn zdi. in če je ženska tip človeka, ki bi ji bilo kaj takega kul, se mi zdi res lepo, da se moški potrudi in vse to zorganizira. konec koncev je vloženega ogromno enega truda in planiranja v vso to ceremonijo.
Vsak raj ima svojo kačo.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 18. Sep. 2013 18:03

Jaz tudi nisem za tako zaroko, ampak čisto razumem, da kakšni punci je pa ok.
Se mi pa zdi trapasto, da tip zaprosti punco, če sploh ne ve kakšne so njene želje glede zaroke in ali če se sploh želi poročiti.
*Abby**
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2046
Na forumu od: 2. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *Abby** » 18. Sep. 2013 18:40

Sirova: Nisem rekla, da ji mora biti všeč. Ampak mogoče lahko pa tudi ona vidi njegov trud, željo, da jo bi presenetil, da bi ji pokazal, da je ponosen nanjo, da je on tisti, ki ga je izbrala, ker si je vse življenje želel prav takšno osebo ob sebi, mogoče misli, da jo bo s tem počastil, mogoče sta celo gledala kdaj film, v katerem je bila takšna zaroka in ji je bilo všeč, pa mogoče ne ve, da ji v resnici ni ...

Kako lahko rečeš, da vsak moški, ki zasnubi na ta način misli le nase in je grozna oseba in egoist in ne vem kaj še vse ... WTF? In ja: nevljudno je zbežat stran, tudi če ti ni všeč, lahko vljudno rečeš, da boš premislila.

Se pa najbolj strinjam s tem, da bi naj moški svojo žensko poznal in vedel, kaj ji bo všeč, zgrešeno je, da ne vedo. Ampak iskreno zelo dvomim, da moški želijo iz zaroke naredit zgolj šov, ki jih prikazuje kot najboljše moške na svetu ...
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 18. Sep. 2013 19:18

A sm js edini sucker za taksne pocukrane stvari? :D meni so pa ful simpaticne taksne akcije :oops: seveda v primeru, da tip entolko pozna svojo punco in njene zelje, plane, itd..

Se pa strinjam z Abby, tudi ce je tisti video fake, je reakcija te punce popolnoma pretirana in neprimerna. Seveda je 'kriv' tudi tip, ki svoje izbranke ne pozna dovolj, da bi vedel da ni za taksne cirkuse.. ampak please, da ga je treba po glavi lopnit pred vsemi? :roll: entolko samokontrole pa bi clovek se lahko imel..
Uporabniški avatar
Inaa**
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 573
Na forumu od: 12. 3. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Inaa** » 18. Sep. 2013 21:15

če bi men moj kaj tazga naredu, ga pomojem samo klofnem okrog glave pa zbežim v joku stran :D samo saj mislim da ve, da ne maram biti izpostavljena v javnosti.. upam :P bi bila zelo vesela kakšne zasebne in romantične zaroke, v domačem okolju, ali pa na kakšnem mestu kjer mava kakšne super skupne spomine. ali pa da bi se skupno zmenila, da bi se poročila, tudi to bi mi blo všeč :)
You make me smile, please stay for a while :)
*Lani*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 401
Na forumu od: 1. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lani* » 18. Sep. 2013 23:11

Inaa** napisal/-a:če bi men moj kaj tazga naredu, ga pomojem samo klofnem okrog glave pa zbežim v joku stran :D


Jaz ga klofnila lih ne bi, bi pa uporabila tistih par trenutkov, ki bi jih lahko za klofuto, da toliko prej stečem stran in se ne ustavim dokler nisem popolnoma sama. :pale: :D
Uporabniški avatar
mastermind
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 593
Na forumu od: 4. 2. 2013
Kraj: London, UK

Neprebrana objavaNapisal/-a mastermind » 18. Sep. 2013 23:41

Sam je pa treba priznat, da je treba velik poguma za tkole zaprosit. Ne predstavljam si pa kako zelo si osramočen, če te punca zavrne. Groza, prava nočna mora.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov