Sam na zabavo

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*lilica*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1046
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *lilica* » 17. Maj. 2008 23:04

Pontifex Maximus napisal/-a:No, vidte, jaz pa ne razumem zakaj bi kdo, ki ima npr. čudovito punco, hodu kamorkoli ven s frendi. :idea:


Hja, jest mislm, da če mata partnerja normalne odnose, se lahko zabavata skupej tako v njegovi kot v njeni družbi. Nič pa ni narobe, če gre kdo od partnerjev kdaj sam s kom na pijačko, ampak žuri do jutranjih ur mi pa niso lihk všeč, če nista skupaj.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 17. Maj. 2008 23:05

Mja, pontifex, meni se ta tvoja logika niti malo ne zdi smiselna. Kaj, če je meni recimo Jan Plestenjak najljubši pevec, moj tip ga pa slišat ne more? In če predpostavimo, da bova midva celo življenje skupaj, jst ne bom nikoli več slišala Jana v živo pet, ker brez njega pač ne grem nikamor. Oziroma bi se moral on uklonit in z mano hodit, čeprav mu niti malo ni do tega. Kdo bi bil pa zato kaj na boljšem?
Uporabniški avatar
*lilica*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1046
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *lilica* » 17. Maj. 2008 23:06

Pontifex Maximus napisal/-a:Hm...meni se pa zdi prav, da če eden od partnerjev ne gre, da drugi tudi ne gre. Primer: kupim 2 karti za koncert. Se izkaže, da moja draga ne more it, jaz pa si ta koncert že nekaj časa želim videti, se mi zdi logično, da, kljub temu, da mi bo rekla, da lahko grem, da ne bom šel, ker ona ne more.


Men se to ne zdi lihk logično. Če ona ne more it, ti pa že imaš dve karti in si na koncert želiš it ni nič narobe, če greš s kakšnim kolegom.
Uporabniški avatar
Pontifex Maximus
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 801
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Pontifex Maximus » 17. Maj. 2008 23:12

jullia_ napisal/-a:Mja, pontifex, meni se ta tvoja logika niti malo ne zdi smiselna. Kaj, če je meni recimo Jan Plestenjak najljubši pevec, moj tip ga pa slišat ne more? In če predpostavimo, da bova midva celo življenje skupaj, jst ne bom nikoli več slišala Jana v živo pet, ker brez njega pač ne grem nikamor. Oziroma bi se moral on uklonit in z mano hodit, čeprav mu niti malo ni do tega. Kdo bi bil pa zato kaj na boljšem?


Treba je delat kompromise...z mojo sva šla tudi na death metal kocert, pa ona ne mara te muske. Jaz pa sem šel z njo na Jana Plestenjaka, čeprav ga prej nikoli nisem niti slišat mogel, pa mi je blo vseeno všeč in se mi zdaj včasih celo kakšna njegova poje...

Pričakujem tudi, da bova z mojo še kdaj šla na kak koncert, na katerega bi jaz rad šel in tudi da bova šla na kak koncert, kamor bi ona rada šla.

Npr. na Metalcamp bom šel edino, če bo šla moja zraven, sam ni šans, da grem, če moja ne bo šla. Če ne bo šla - pač ne bom nikol na Metalcampu...zaradi tega ni še nihče umrl in tudi jaz ne bom. Pha!
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 17. Maj. 2008 23:17

...
Zadnjič spremenil delusional, dne 13. Nov. 2009 18:37, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
*lilica*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1046
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *lilica* » 17. Maj. 2008 23:23

delusional napisal/-a:kako je blo meni grozno prenašat njegovo zamorjeno faco tam in držanje na špagi...nikoli več...
vse mi je uniču


To pa verjamem. Veliko bolje, da bi šla sama, kot da greš nekam, kjer naj bi ti bilo fino, pa se ne moreš imet fino, ker nekomu poleg tebe ni fino, ker se je prisilil, da gre :roll:
Uporabniški avatar
***Ally***
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1030
Na forumu od: 8. 7. 2006
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a ***Ally*** » 17. Maj. 2008 23:56

to vse je relativno...
ko sva imela s tipom karte za čago pa sem jaz zbolela, je tudi on ostal doma, medtem ko sva imela za koncert in je potem šel s kolegom, ker je itak njega bolj zanimal kot mene in bi mi bilo brezveze da bi moral zaradi mene ostati doma, itak zaradi bolezni nisem mogla nič pametnega početi, ležim pa lahko tudi sama...
če pa nikoli ne bi htel z mano ven pa bi me skrbelo, ker sem taka pesimistična oseba bi najbrž pomislila da se me sramuje ali pa da se "pretvarja" da je samski...vsekakor bi zahtevala konkretno pojasnilo
Houd de wereld tegen
Karja
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 263
Na forumu od: 3. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Karja » 18. Maj. 2008 0:29

Pontifex Maximus napisal/-a:No, vidte, jaz pa ne razumem zakaj bi kdo, ki ima npr. čudovito punco, hodu kamorkoli ven s frendi. :idea:


jao ej... zato se pa pol folk ločuje po 10h letih :roll: pa ne morš bit skos samo s punco oz. s fantom, pa če se zarad tega odpoveš nečemu česar si res želiš, kokr si dau koncert za primer, je pa to men že bolno, bi razumela, da to ena noro zalublena punca reče, ne pa en "odrasu" moški :?

Nedotakljiva, a si mogoče ti k gresta vn kj zamorjena? pa ne odobravaš lih najbol alkohola alpa krkol že on konzumira na party-jih? ker je tud to možn, če pa to ni pol se pa rajš dobr pogovor z nemu...
Nedotakljiva
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 17. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Nedotakljiva » 18. Maj. 2008 15:23

Hvala za vse odgovore.

Res je da na primer jst nism ne vem kako z droge, mi ni in mi ni blo nikol. Sej kdaj , npr. 2X na leto tud kakšnega skadim sam to je pa tud to. Alkohol mi pa ne dela problemov. Njegova družba s katero hod naokol, sej to je enkrat na mesec, pa je bl tko speed pa to. In res je tud, da se nism nikol kej družla s to družbo, ker nimamo nč skupnega. Techno pa to tud ne poslušam kej preveč, ampak na tak parti mi ni težko jit, uživam in mi je čist kul.
No včeri je šel z frendi na Dan elektronike v LJ, je pršu dons ob poldne nazaj, čist skurjen, zaliman, v glavnem še zmeri pod vplivom substanc. Nimam kej dost proti, ker vem da je to enkrat na mesec , pa še to zmerno in z mejo, sam vseeno mi ni lih lepo na pogled
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 18. Maj. 2008 15:28

Mah pač se ga je oduzel in ga zažural...si še dosti strpna in kul punca za moje pojme :wink: (sploh če ti tega ne počneš)

Morda je ocenil da je res brez veze da greš z njim ker se tam odklopijo plešejo in poka kot pri norcih in ti itak bi bila trezna tako da bi ti verjetno bilo brez veze tam.

Drugače če bi recimo moja ženska se odločila iti ven sama s kolegicami naj gre...samo če bi bilo pa to vsak vikend bi mi pa valjda postalo moteče in mi ne bi bilo prijetno. :nixweiss:
Ampak jaz sem odprte sorte človek tako da lahko grem kamorkoli samo kakšen punk mi ne potegne ravno ne vem koliko...ampak zelo verjetno si tudi kakšnega dekleta ki posluša punk ne bi omislil :D
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
Sweet Princess
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 877
Na forumu od: 11. 12. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sweet Princess » 18. Maj. 2008 15:32

Hm...meni se pa zdi prav, da če eden od partnerjev ne gre, da drugi tudi ne gre. Primer: kupim 2 karti za koncert. Se izkaže, da moja draga ne more it, jaz pa si ta koncert že nekaj časa želim videti, se mi zdi logično, da, kljub temu, da mi bo rekla, da lahko grem, da ne bom šel, ker ona ne more.

Logično je tudi, da bo šla na obletnico valete ali mature sama, ker jaz pač tam nimam kaj počet.


Ja maximus, učasih pa maš res tako mišljenje da se uprašam še se zajebavaš in norca delaš s samega sebe...Se ne strinjam niti z enim stavkom kar si napisal...Tvoj post deluje že mejčkn "loco"
jagoda-malina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 433
Na forumu od: 11. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a jagoda-malina » 18. Maj. 2008 16:18

jullia_ napisal/-a:Mja, pontifex, meni se ta tvoja logika niti malo ne zdi smiselna. Kaj, če je meni recimo Jan Plestenjak najljubši pevec, moj tip ga pa slišat ne more? In če predpostavimo, da bova midva celo življenje skupaj, jst ne bom nikoli več slišala Jana v živo pet, ker brez njega pač ne grem nikamor. Oziroma bi se moral on uklonit in z mano hodit, čeprav mu niti malo ni do tega. Kdo bi bil pa zato kaj na boljšem?


Jaz enako razmišljam. Stvari, ki so obema všeč jih počneva skupaj. Če pa nekdo nekaj ne mara, nimam pravice, da ga v to silim, on pa ne, da mi to prepove.
Uporabniški avatar
srčica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 731
Na forumu od: 20. 6. 2005
Kraj: v njegovem srčku

Neprebrana objavaNapisal/-a srčica* » 18. Maj. 2008 19:02

jullia_ napisal/-a:Mja, pontifex, meni se ta tvoja logika niti malo ne zdi smiselna. Kaj, če je meni recimo Jan Plestenjak najljubši pevec, moj tip ga pa slišat ne more? In če predpostavimo, da bova midva celo življenje skupaj, jst ne bom nikoli več slišala Jana v živo pet, ker brez njega pač ne grem nikamor. Oziroma bi se moral on uklonit in z mano hodit, čeprav mu niti malo ni do tega. Kdo bi bil pa zato kaj na boljšem?


kaj pa če se on ne bi uklonil in bi ti fant postavil ultimat, ali izbereš mene ali jana plestenjaka, a bi potem raje kot svojega fanta, ki ga imaš ful rada, se super razumeta, si želiš z njim preživeti ostanek življenja itd ... izbrala koncert jana plestenjaka?
"moški znajo odlično povedati svoje zadnje besede in oditi z odra"
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 18. Maj. 2008 19:19

Stoposto. Nikoli ne bi hotela celega življenja preživet s tipom, ki mi še na en ubogi koncert Jana Plestenjaka ne pusti.
LanaMaxim
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 644
Na forumu od: 23. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LanaMaxim » 18. Maj. 2008 20:28

Ja no, tak ultimat bi bil totalno blesav. Oziroma bi bil tip zelo otročji. In ženska, ki bi klonila, isto.

Pa ne morš nekomu postavljat mej in pričakovat, da bo tako plesal kot ti žvižgaš. To pol ne bi bla kul veza. Najbolj grozne so prepovedi, ki se vrstijo. Ker si ti men prepovedal to in to, ti js to in to. Halo?? Pa sej ni tvoja last.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov