Rojstni dan

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Barbi5
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 6. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Barbi5 » 06. Jan. 2005 6:39

Lepo pozdravljeni! Imam en problem, okoli katerega je sigurno že moralo biti dosti napisano, a vendar me muči naprej... S fantom sva skupaj dobre 3 mesece, a še vseeno nevem kaj mu naj kupim za rojstni dan?? Bolj romantična dušica, rad ima živali, tehniko (to ima že skoraj vse), športnik... hmm, pojma nimam.
Predlogov bom ZELO vesela.

Pa še tole: moj prvi prispevek v novem letu, zato: Želim vsem na forumu izpolnjenih obilo želja v novem letu 2005!

Barbi5*
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 06. Jan. 2005 10:23

Trenutno brez ideje, kakšna masaža mogoče...?
Lumpyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 152
Na forumu od: 29. 7. 2004
Kraj: LJ city

Neprebrana objavaNapisal/-a Lumpyka » 06. Jan. 2005 17:38

Če ima ful rad živali, pa če ima doma seveda prostor, mu kupi kakšnega hišnega ljubljenčka... pa prej se pozanimaj, katera žival mu je najbol všeč, pa če je že nima (to verjetno že veš)...
Drgače so pa najbol običajno darilo parfum, boksarce, kakšna majčka, pulovarček, rokavice&šal (za zdele ko je mrzl)...

Idej je več kot dovolj... pa zdele ko še ne hodta dovg, bi mogla met dost idej...kaj boš pa pol ko bota par let skup, pa mu boš že vse kupla (s takimi problemi se pa jst srečujem :wink: )...

LP, Lumpyka
Svet se ne vrti zaradi ljubezni, se je pa zaradi nje vredno vrteti z njim...
Uporabniški avatar
ninčulilika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 86
Na forumu od: 9. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ninčulilika » 06. Jan. 2005 22:02

Jst se spomnim, da k sma bla že mal časa skupi sm mu kupla od benettona boksarke.....škatlco sm sama naredla.....in to je to:)
Je bil fuuul vesel......velik bol k takrat, k sm se trudla pa mesce razmišlala kaj naj mu kupim, pol sm pa mim vskala. Tale zadevca z boksarkami je pa bla čist spontana in najbolša!
I wanted you to be with me
For so long I don't even know why now
But now that I've given up on you
Defiantly you see me!
*sweetheart*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 9. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a *sweetheart* » 09. Jan. 2005 11:29

hey!
najprej en lep pozdrav vsem cosmo bejbam!
na telem forumu sm se cist nova, in sm zvedla ze kr precej zanimivih podatkov :D
ja, no...tut jst mam mal problemu glede darila... ce bi mi katera znala pomagat, bi bla zlo vesela

za novo leto sm spoznala fanta, 2krat sva bla skupi, ker ziviva precej narazen, se se nisva vidla od takrat, ampak si posiljava sms-e. Full mi je vsec in js tut njemu(baje)...
uglavnm, povabu me je na svoj r.dan, ki je naslednji teden in me zanima, kaj bi mu blo sploh primerno kupit...glede na to, da se ne poznava prevec in tut ne ravno dolgo...
res bi bla vesela kaksnega namiga
tenx
Uporabniški avatar
Michael
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 712
Na forumu od: 26. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Michael » 09. Jan. 2005 11:31

zavij se v folijo za darila in tko bos ti njegovo darilo, aja pa spodi nc met :D
Gone
Uporabniški avatar
ninčulilika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 86
Na forumu od: 9. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ninčulilika » 09. Jan. 2005 13:11

Joj veš kaj sm se spomnla......da mu lahka kupiš kamasutra kocko. Pol jo pa skupi mečeta, pa se igrata :knuddel: pozno v noč!!!!
I wanted you to be with me
For so long I don't even know why now
But now that I've given up on you
Defiantly you see me!
ballerina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 64
Na forumu od: 30. 12. 2004
Kraj: Venera

Neprebrana objavaNapisal/-a ballerina » 09. Jan. 2005 13:44

*sweetheart* napisal/-a:hey!
najprej en lep pozdrav vsem cosmo bejbam!
na telem forumu sm se cist nova, in sm zvedla ze kr precej zanimivih podatkov :D
ja, no...tut jst mam mal problemu glede darila... ce bi mi katera znala pomagat, bi bla zlo vesela

za novo leto sm spoznala fanta, 2krat sva bla skupi, ker ziviva precej narazen, se se nisva vidla od takrat, ampak si posiljava sms-e. Full mi je vsec in js tut njemu(baje)...
uglavnm, povabu me je na svoj r.dan, ki je naslednji teden in me zanima, kaj bi mu blo sploh primerno kupit...glede na to, da se ne poznava prevec in tut ne ravno dolgo...
res bi bla vesela kaksnega namiga
tenx


predvsem pazi, da ne boš cenovno pretiravala...tako nekaj brezveznega mu kupi v znak pozornosti...
npr.en namig...veliko fantov zbira modelcke avtomobilov in so takega darila full veseli, še posebi če se navdušujejo nad kakšno posebno znamo (alfa romeo, porsche,...),al pa kakšen cd, lahko mu kupiš tudi kakšno dišečo svečo pa aromatično olje ali pa kakšno masažno olje (malo za hec)...prosm ne mu kupovat kakšnega nakita, dragih puloverjev itd. itd.
N|NcHa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 8. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a N|NcHa » 09. Jan. 2005 19:13

hmmm...tezko vprasanje, jest bi tut mogla pocas premislevat kaj bi kupla mojmu lubiju....nevem kaj bi blo njemu najbol vsec....
Uporabniški avatar
Mark
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 942
Na forumu od: 24. 9. 2004
Kraj: Steiermark

Neprebrana objavaNapisal/-a Mark » 09. Jan. 2005 22:05

Najboljša so kakšna manjša darilca, važna je pozornost :wink:
The best way to have a good idea is to have lots of ideas.
Uporabniški avatar
Naughty grl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 599
Na forumu od: 4. 9. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Naughty grl » 09. Jan. 2005 22:44

Kaj pa kkšn cd? Men se zdi kr u redu. sam ne pretiravat s ceno :!: :wink:
... se non ti cerco non vuol dire che mi hai perso <3
Uporabniški avatar
firegirl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 44
Na forumu od: 30. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a firegirl » 10. Jan. 2006 22:54

da ne bom odpirala nove teme...

s tipom sva začela prejšn tedn, pa ma drug viknd že rojstn dan... zdj pa mene neki zanima - KAJ naj mu kupm :?: ?? ker pač neki walda da mu bom, sam prov ne vem kolk vredno, kaj itd...

tko da-če ma kera podobne izkušnje al pa idejo,nj mi plis pove..tenk ju :)
Uporabniški avatar
Dalila
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 375
Na forumu od: 5. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Dalila » 10. Jan. 2006 23:27

Šal, kapa in rokavice so men, ne vem zakaj, tolk romantičen dariv, po eni strani klasičen, ne morš falit, po drugi strani pa full intimen.

Lahko kupiš kak lep okvir in vstaviš svojo ali vajino sliko

NE PODARJAJ ŽIVALI, ČE SE NISTA TEGA PREDHODNO DOGOVORILA !!!!!!!!!!!

Lahko kupiš lopatke ali krožnike za sankat, ali pa kolebnico, če je športnik

Kakšno družabno igro ali karte?

Dober čaj, vrček in dve skodelici

Karti za gledališče, drsališče, košarkaško tekmo(al pa tega letos raj ne :x )kino(preveč klasično za moj okus)...

Parfum samo, če veš katerega uporablja
pa pa
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 11. Jan. 2006 0:47

Firegirl, k je bla sošolka v podobni situaciji, mu je kupila ene lepe rokavice.. ;)
Drgač pa z boxarcami ne morš falit pomojem, po daljšem času z masažo tut pomojem ne - čeprov bi mu blo verjetno najlepše, če bi ga kr ti zmasirala, drgač pa znajdi se, kup mu tisto kar rabi.. ;)
Jz sm mojmu lubiju kupila par stvari k jih rabi (oz. kao osnovni pripomočki kot npr. kartica za mobi, k je vedno brez dnarja + neki sladkega, k skoz neki je :) ) pa zraven majčko, k sm mu jo sama pobarvala & uštimala, kar je pa iz enga heca izviralo.. Je biu ful vesel, sam je reku, da se bo treba glede majčke mau poment (k je bla pač roza barve :D )..
Pa če je tak za hece, pa ma rad sneg, mi uni krožnički za sankat niso slaba ideja.. :D Pa kupiš dva in greta valda skupej - pa kupiš še čajček pa mal rumčka, za pol po tem vajinem "sankanju"... :)

(lej k ideje kar dežujejo, hehe)
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
Uporabniški avatar
srčica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 731
Na forumu od: 20. 6. 2005
Kraj: v njegovem srčku

Neprebrana objavaNapisal/-a srčica* » 11. Jan. 2006 9:59

*sweetheart* napisal/-a:hey!
najprej en lep pozdrav vsem cosmo bejbam!
na telem forumu sm se cist nova, in sm zvedla ze kr precej zanimivih podatkov :D
ja, no...tut jst mam mal problemu glede darila... ce bi mi katera znala pomagat, bi bla zlo vesela

za novo leto sm spoznala fanta, 2krat sva bla skupi, ker ziviva precej narazen, se se nisva vidla od takrat, ampak si posiljava sms-e. Full mi je vsec in js tut njemu(baje)...
uglavnm, povabu me je na svoj r.dan, ki je naslednji teden in me zanima, kaj bi mu blo sploh primerno kupit...glede na to, da se ne poznava prevec in tut ne ravno dolgo...
res bi bla vesela kaksnega namiga
tenx


predlagam da ne pretiravaš... lej premalokrat sta se vidla, pa zaenkrat še ni tvoj fant... vsaj meni se zdi... zato kupi nekaj takega, kot da greš frendu na rd... kaj pa vem... mogoče kaki cd, pa polek parfumpa vejko milko... no zej čist odvisno kolko denarja misliš zapravit....


kar se tiče prvega posta, da sta s fantom tri mesece skupaj: hmmm... če je navdušen nad športom: kupi mu fuzbalersko žogo, s tem ne moreš zgrešit :D .... pa tudi če jo že ma... bo rezerve enako vesel... lahko vama kupiš tudi karte za toplice.... mogoče kako knjigo o tem, kar ga zanima....
"moški znajo odlično povedati svoje zadnje besede in oditi z odra"

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov