(Preveč) mokri poljubi

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 22. Mar. 2008 0:52

beba24 napisal/-a:ja valda zdaj so vse glasne kak bi kao mogla direkt povedat, ja me zanima ce bi isto naredla ....
probaj na lep nacin povedat, da ti pac nekaj ne pase , pa da naj ne zameri.jaz mam isti problem, sicer nisma skupaj ampak mi je glupo rect direktno,"halo kaj bos pozrl jeb**o slino???" :?


sej direktno ne pomeni, damu rečeš kdaj bo požrl jeb**o slino in mu zbiješ ego na minus.. mislm da nobena ni na tak način mislla.. pač na lep način poveš kaj te moti.. ne da ti nekaj ne paše, ampak točno kaj ti ne paše.. pač lej ful se rada poljubljam s tabo, ampak, a bi lahko mogoče malo večkrat požrl slino? umes ali nakoncu navržeš stavk upam da nisi hud, ker te popravljam.. z velikim nasmeškom in lepim pogledom.. tko nekak bi js rešila zadevo.. uspešno ali neuspešno se pa še ne ve..
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Uporabniški avatar
Tonja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 974
Na forumu od: 4. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tonja » 22. Mar. 2008 9:17

Mrhe babje...
Tema je za večino vas morda res bedna, ker večina vas teh težav nima!
Ampak pretirano slinjenje je lahko velik problem, sploh pri ljudeh, ki jim poljubi veliko pomenijo!
Bejba je htela neki takega povedat (če je niste poštekale),da da veliko na poljube (kot je reko Jochie - če se nisva ujela pri poljubih, ni šlo dalje, neki v tem stilu)... No se pravi...
Bejba da veliko na poljube, dedec ji je res super, problem je, da je preveč slinast po domače, zaradi tega poljubi izgubijo ves svoj čar. Ampak, ne glede na to, da poljubi niso to, kar ona želi, želi njemu pa nek lep način povedat, da zaradi slinastih poljubov izgublja tudi on sam čar.

Ančic... Odkritost je prvi korak v nadaljne v vajini zvezi...
Uporabniški avatar
punkie_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1198
Na forumu od: 17. 4. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a punkie_ » 22. Mar. 2008 11:08

Mahagonij napisal/-a:
punkie_ napisal/-a:ali pa obrni na šalo recimo: joj midva bova pa rabla slinček če bo šlo tko naprej :knuddel:
To bi blo pa res ponizujoce. Namest da mu preprosto reces da se prevec mokro poljublja(za kar bi jst bil hvalezen ce bi me punca opozorila) se bi ti sla norca iz njega delat.

Custvena inteligenca my ass.


joj mahagonij, tukaj nista ne ona ne on čustveno inteligentna, punca je prosila za nasvet, kako indirektno povedat tipu, da jo moti slinjenje in v nasprotju z vami ki ji dajete nasvete, katerih ona ne želi, sem ji jaz dala nasvet, kako v šali povedat kaj jo moti. nisem ti pa rekla, da pojdi ti do tvoje intelektualke in to naredi.

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov