(Preveč) mokri poljubi

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 19. Mar. 2008 18:41

Bodi vesela da niso suhi!!! Če je kaj groznega je to da imata oba suha usta...zakaj pa misliš da se ženske prej namažejo in tipom težijo naj se tudi oni z labelo namažejo..da lažje teče pač!

Zdaj če mu pa slina iz ust teče...potem pa verjamem da je moteče...
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 19. Mar. 2008 18:46

Aaaaaaa...spomnil sem se!!!!

Pazi tole!!! Ponavadi ko si dehidriran imaš pomanjkanje sline v ustih...potem takem preden se začneta ljubčkati poskrbi da ne bo pretirano napolnjen s slino in tekočinami...en teden stroge diete brez vode :lach:

Druge bolj blage varijante ne vidim...zdaj ali ne zna sline požirati ali kaj jaz vem? Ampak ponavadi če čigumi jemo telo misli da nekam pač prežvekujemo in potem posledično proizvaja slino...očitno ima on organizem oz. prebavni trak tako narejen da ko se stabo ljubčka da mu proizvaja več sline kot ostalim ljudem...rešitev je pač požirati slino...konec koncu pa si vzemi to kot pozitivno in vsaj žejna nisi po ljubčkanju :wink: :yau:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
Foxy-lady
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 985
Na forumu od: 17. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Foxy-lady » 19. Mar. 2008 18:51

:D

ančic jaz bi ti predlagala, da ga med poljubljanjem vprasas, ce lahko tu pa tam pozre sline. Verjetno bo dojel in niti ne bo nesramno od tebe, ce bos ga na lepi nacin vprasala.
Uporabniški avatar
bubbles
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 499
Na forumu od: 8. 11. 2004
Kraj: heaven

Neprebrana objavaNapisal/-a bubbles » 19. Mar. 2008 19:15

been there, done that, pa je blo konc preden sem mu mela šanso rečt :D
samo vsekakor mu povej, pač s prijaznim tonom, ker samo od sebe se ne bo nehal.
...just breathe...
Uporabniški avatar
Shannon
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 473
Na forumu od: 15. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Shannon » 19. Mar. 2008 20:05

ryu10kyu napisal/-a:Pazi tole!!! Ponavadi ko si dehidriran imaš pomanjkanje sline v ustih...potem takem preden se začneta ljubčkati poskrbi da ne bo pretirano napolnjen s slino in tekočinami...en teden stroge diete brez vode :lach:


Bog ne daj! Če si dehidriran, pa še na dieti, ti začne čez čas grozno smrdet iz ust in da to preprečiš, je treba kar nekajkrat na dan (več kot ponavadi) umivat zobe al pa imet skoz čigumi ... sj je bil hec, a ne :wink:

Kar povej mu. Naravnost, a prijazno. Če je kaj tipa, ne bo zameril.
Uporabniški avatar
Amandine
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 100
Na forumu od: 22. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Amandine » 19. Mar. 2008 21:19

ja res je bolje,da niso suhi in trdi...ojej enkrat sem imela totalen turn-off zato,ker sem imela občutek,da se poljubljam s hlodom!pa sva se drugače blazno razumela,pa tudi obupno lušten fant je....samo ahhhhhhhhhh,......če ni iskrice.....
se kaj iskri med vama?ker če slinjenje tako opaziš,te verjetno ne potegne tok noter,ni potresov in siren in nevem kaj vse se ljudem dogaja,ko se poljubljajo.in ne mislijo na druge stvari,ker jim možgančki ne delajo več pravilno :)
ampak je pa tudi res,da se da fante marsikaj naučit...samo vztrajen moraš bit.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 19. Mar. 2008 21:23

takole bom rekel...iz izkušenj....

vedno se mi je zgodilo, da če se z žensko pri prvem poljubu nisem ujel, je zelo hitro prišlo do...

v glavnem nikoli nisem imel resne veze z žensko, s katero se ne bi popolnoma ujel že pri prvem poljubu...
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 19. Mar. 2008 23:02

O moj bog kakšni problemi :D prou nevemkako se to ne da olepšat..
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Uporabniški avatar
*Sagitt*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 150
Na forumu od: 10. 3. 2008
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a *Sagitt* » 20. Mar. 2008 18:14

heh jaz tui mela tak primer .. samo hvala bogu sma šla hitr narazen .. in sem zdaj srečna da sem samskaaa.... juhu delam kar mi paše pa mi nihče ne teži .. :razz:
Some things end, some things begin and some things never change ..
Uporabniški avatar
punkie_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1198
Na forumu od: 17. 4. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a punkie_ » 20. Mar. 2008 19:53

mogoče ti bo lažje, ko bosta malo poglobila zvezo. kukr sm razumela, sta še sveža.
ali pa obrni na šalo recimo: joj midva bova pa rabla slinček če bo šlo tko naprej :knuddel:
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 20. Mar. 2008 20:57

tudi če mu poveš, se najbrž ne bo nehal slinit, ker tak pač je.
meni je to tudi bljak, če se tip ful slini.
*urškica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 336
Na forumu od: 3. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *urškica* » 20. Mar. 2008 21:54

karkoli boš že nrdila sam ne kej tajga,da ga odrineš,se začneš spakvat,pa zraven:ogabno,fuj itd....na tak način mu boš čist ego zbila,bolš da to poveš bol diplomatsko,tk kot tist s slinčkom al pa kej v tem smislu
I'm an angel, I'm a devil..I am sometimes in between..I'm as bad it can get..And good as it can be..Sometimes I'm a million colors..Sometimes I'm black and white..I am all extremes..Try figure me out you never can..There's so many things I am..
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 20. Mar. 2008 22:53

punkie_ napisal/-a:ali pa obrni na šalo recimo: joj midva bova pa rabla slinček če bo šlo tko naprej :knuddel:
To bi blo pa res ponizujoce. Namest da mu preprosto reces da se prevec mokro poljublja(za kar bi jst bil hvalezen ce bi me punca opozorila) se bi ti sla norca iz njega delat.

Custvena inteligenca my ass.
Uporabniški avatar
anoyel
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 696
Na forumu od: 3. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a anoyel » 21. Mar. 2008 11:48

Mahagonij napisal/-a:
punkie_ napisal/-a:ali pa obrni na šalo recimo: joj midva bova pa rabla slinček če bo šlo tko naprej :knuddel:
To bi blo pa res ponizujoce. Namest da mu preprosto reces da se prevec mokro poljublja(za kar bi jst bil hvalezen ce bi me punca opozorila) se bi ti sla norca iz njega delat.

Custvena inteligenca my ass.


se opravicujem za tale post v smislu OT, ampak morm :lach:

celotna tema mi je mal smesna.

lej decko se ti prevec slini. itak, da ni nobene druge poti kot, da mu to poves. bilokak obrnes je bistvo enako fant se preveč slini pri poljubljanju. ni nobene lazje poti kot direktno povedat. če ti je to tezk potem deca po domace pusti!

kot sem ze dejala - bedna tema v nulo! :?
Čas je vrednota,
ne mineva,
temveč ga uporabljamo.
beba24
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 23. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a beba24 » 21. Mar. 2008 19:08

ja valda zdaj so vse glasne kak bi kao mogla direkt povedat, ja me zanima ce bi isto naredla ....
probaj na lep nacin povedat, da ti pac nekaj ne pase , pa da naj ne zameri.jaz mam isti problem, sicer nisma skupaj ampak mi je glupo rect direktno,"halo kaj bos pozrl jeb**o slino???" :?

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov