Preselitev k fantu po parih dneh

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
tmis_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 736
Na forumu od: 22. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a tmis_ » 31. Avg. 2010 8:23

Čisto isto sicer ni, ker ti je tip, ki ga poznaš en teden, še tujec. Se mi pa zdi skupna selitev pred koncem tistega začetnega, zaljubljenega stadija zveze (ki se običajno konča tam okoli enega in pol, dveh letih) itak nespametna odločitev, tako da selitev skupaj po parih mesecih zveze tudi ni nek ideal.
Uporabniški avatar
Stripy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 314
Na forumu od: 22. 3. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Stripy » 31. Avg. 2010 8:38

O tem sem govorila. Da pač ne more o bedarijah govort ženska, ki se je pa preselila po treh mescih, ki pa človeka tud še ne pozna.

In da jst tle rajš ne bom pametna, pa govorila o bedarijah, ker ne vem, kaj čaka mene v prihodnosti.
Uporabniški avatar
piškotek*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 27. 1. 2009
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a piškotek* » 31. Avg. 2010 8:44

Je pa tudi odvisno koliko sta stariva.
(s)mej se
Uporabniški avatar
kittty
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 45
Na forumu od: 23. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a kittty » 31. Avg. 2010 13:08

Ti pa ne morš govorit o men stvari ki jih pojma nimaš.
Nikol ni nihče reku da sm se js k nemu preselila. sploh ni blo nč načrtno ampak čist postopoma. Ni blo sploh 3 mesce ti pa rajš tih bot če pojma nimaš zaka se gre. nisi še mela koga tk da se ne deli pametno. ! kr neki me napadla k sm sam svoje mnenje izrazla? čudn folk tle okrog hodi ja
Uporabniški avatar
Stripy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 314
Na forumu od: 22. 3. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Stripy » 31. Avg. 2010 13:18

Dj honey, dihi... izražamo mnenje, kaj se repenčiš tle gor? Odrast!

Mesec gor al pa dol, niti me ne zanima, kako si šla ti živet pa h komu, ne živiš pr men- torej BMK!

Izrazla sem svoje mnenje. In nobenga ne obsojam, nasprotno, še poudarla sem, da ne bom pametna, ker ne vem kako bo pr men. Da pa nobenga nisem mela? Kje si pa to prebrala? Pozorno beri, pa mal manj se razburjaj. Tle se izmenjujejo mnenja in če jih ne morš prenest, obišči forum Smrklje al pa česa podobnega. That's it!

Aja, pametno se pa lohk delam točno tm, kjer mi paše :P Eat yourself up!
Alwaleed
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1075
Na forumu od: 6. 1. 2005
Kraj: Teksas, ZDA

Neprebrana objavaNapisal/-a Alwaleed » 31. Avg. 2010 13:30

Leta 2004 sem spoznal eno punco, s katero sva se dobro poštekala in je že od prvega dne, ko sva se spoznala, večino časa preživela pri meni. Prav zares sva se vselila skupaj nekaj mesecev kasneje. Danes zveza še vedno uspeva.

Za folk, ki imate pomisleke, se mi zdi, da ste rahlo neprilagodljivi in togi, kar se tiče sprejemanja ljudi v svoje življenje. Saj govorimo o Sloveniji, zaboga. O državi, ki je tako majhna, da se praktično ne moreš preselit nikamor, brez da bi bil še vedno z eno nogo pri starših.

Pa kaj potem, če imaš pri fantu eno zobno ščetko in par cunj?

Pa kaj potem, če mogoče ne rata, pa je treba joj, prejoj, se usesti v avto in se odpeljat nazaj?

A še nihče od vas ni šel na backpacking? A vam je problem na potovanju it v hotel?

Res, ne štekam. Ta isti folk, ki je proti vselitvi s fantom, bi verjetno brez težav bil nastanjen v Youth Hostelu in si delil kopalnico s šestimi tujci.

Ampak to je seveda "drugače".

Kako???
Uporabniški avatar
kittty
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 45
Na forumu od: 23. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a kittty » 31. Avg. 2010 13:34

Glej sama si napisala, da še nisi mela takšnih izkušenj, kaj zdej svoje besede spodbijaš ?
Sam presenečena sm, da obstajajo ljudje, ki se ne znajdejo najbolje v svojem življenju in morjo pol po drugih udrihat, ki jim nič slabega niso hotli ? Pač beda no.
Škoda ti je živcev.
Sicer pa je že to offtopic, tko da ne vem zaka me morš sploh žalit ?
Spravli se rajš na tistega, ki te je nardil tko težko no.
Dovolj besed, ne grem se več te igrce :D
Uporabniški avatar
Stripy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 314
Na forumu od: 22. 3. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Stripy » 31. Avg. 2010 13:37

1. Lubica, kje sem te užalila?
2. Kje izpodbijam svoje besede (citiraj me prosim)?
3. Od kje ti ideja, da se ne znajdem v svojem življenju?
4. Kje udriham po teb?
5. Od kje ti spet ideja, da se jst zarad tebe živciram?
6. Kje si opazla, da se spravlam nate, če je to forum, kjer se izmenjujejo mnenja?

Odgovori, resno me zanimajo odgovori. Če je to OT, pa na privat! Da te vidim :D
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 31. Avg. 2010 13:47

Alwaleed napisal/-a:Res, ne štekam. Ta isti folk, ki je proti vselitvi s fantom, bi verjetno brez težav bil nastanjen v Youth Hostelu in si delil kopalnico s šestimi tujci.

Ampak to je seveda "drugače".

Kako???
Jz pa ne vidim tvoje povzave tle.. :gruebel:
Itak, da ni isto - s človekom, s katerim si v zvezi, naj bi imel valda drugačen odnos kot z nekom, ki ti je "samo" sostanovalec (v hostlu al pa stanovanju, nima veze; ubistvu v hostlu je spet vse drugač, ja, so tujci, kot si tud sam ugotovil, ni ti treba se neki globje osebno povezovat z njimi - če gre pa kej narobe (nesporazum, kraja, karkoli), je pa itak tu še recepcija & varnostna služba, ki lahko ukrepa; plus, ve se, da boš samo omejen čas preživel z njimi).
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 31. Avg. 2010 13:51

^^ Tut js ne vidim povezave.

Hodim po hostlih non-stop, pa se zaboga ne preselim še k fantu - pa sva skupaj 3 leta pa pol.. ne samo dva dni. Zakaj je drugače? Zato, ker ko greš v hostel ponavadi greš za določen čas.. torej teden dni, jaz hodim po 5 dni.. sem pa tut med vikendi pri fantu 2 dni - potem grem domov. In ja, to je popolnoma drugače.
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Alwaleed
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1075
Na forumu od: 6. 1. 2005
Kraj: Teksas, ZDA

Neprebrana objavaNapisal/-a Alwaleed » 31. Avg. 2010 14:40

Roberta R. napisal/-a:Zakaj je drugače? Zato, ker ko greš v hostel ponavadi greš za določen čas..

Torej si voljna deliti svoj intimni prostor z neznanci, ker je za določen čas; s fantom pa ne, ker bi bilo za nedoločen čas?

Če ti nimaš problemov z intimnostjo, potem pa res ne vem.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 31. Avg. 2010 14:52

^^ ti pa že dolg nisi bil v hostlu, ane. :P

Običajno se v hostlu predvsem res samo prespi - če smo že v tujini, hočemo vidt čim več -, torej to pomeni minimalno preživetega časa v sobah; po sobah/hodnikih/kopalnicah pa tudi ne skačemo nagi (upam; če pa kakšni, se jih verjetno kmalu odstrani :D - kar je pa, nasprotno: zaželjeno v stanovanju para :lach:); svoje stvari se itak drži v svojih torbah/potovalkah in ne v kopalnici..am, še kej?
..al si tolk starejši in ne razumeš (več) preprostosti študentskega življenja? :)
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 31. Avg. 2010 14:53

Poleg tega ne dvomim, da je pri mnogih parih problem, če se mora eden preseliti k drugemu, medtem ko bi bilo vse drugače, če bi oba skupaj najela stanovanje.
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
Uporabniški avatar
Roberta R.
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 24. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Roberta R. » 31. Avg. 2010 15:27

Alwaleed napisal/-a:
Roberta R. napisal/-a:Zakaj je drugače? Zato, ker ko greš v hostel ponavadi greš za določen čas..

Torej si voljna deliti svoj intimni prostor z neznanci, ker je za določen čas; s fantom pa ne, ker bi bilo za nedoločen čas?

Če ti nimaš problemov z intimnostjo, potem pa res ne vem.


Nič bat, nimam nobenih problemov z intimnostjo. Kot je že blo rečeno - tut s fantom delim svoj intimni prostor, za določen čas.. zakaj se ne bi preselila k fantu? Zato ker mi ustreza tako kot je, ker mi finančno niti podrazno ne bi zneslo, zato ker je pri nama trenutna situacija taka, da bi se mogla vselit k njemu, kar mi še manj ustreza. Ne vem zakaj bi si grenila in oteževala življenje, če nama paše tako kot je.
For the record - kot je povedala purple_rain imaš precej zmotno mišljenje o hostlih (mimogrede - bi šla veliko raje v hotel - pa žal nisem Rockefeller).
Hudiča poglej, obstajajo tudi drugi problemi, kot samo problemi z intimnostjo in delitvijo intimnega prostora. Kako si pa ti iz enega samega posta ugotovil, da imam probleme z intimnostjo je pa beyond me. Najbrž si David Copperfield.
(__/)
( o.O)
(")_(")
This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Alwaleed
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1075
Na forumu od: 6. 1. 2005
Kraj: Teksas, ZDA

Neprebrana objavaNapisal/-a Alwaleed » 31. Avg. 2010 16:29

Roberta R. napisal/-a:Zato ker mi ustreza tako kot je, ker mi finančno niti podrazno ne bi zneslo, zato ker je pri nama trenutna situacija taka, da bi se mogla vselit k njemu, kar mi še manj ustreza.

Aha!

Se pravi problem ni v tem, da bi bilo prekmalu se vseliti narobe, temveč je ovira to, da je njegova luknja zate neprimerna. Počakati je torej treba na primerne okoliščine, ker se nočeš zacementirati na neki neprimerni lokaciji.

Recimo, če je to pri njegovih doma, se nočeš zdaj za stalno vselit tja, da ne bo on prišel na idejo, da je mogoče sprejemljivo v nedogled živeti pri starših.

Te prav razumem?

Če je tako, potem odločitev sploh ni odvisna od časa, temveč je odvisna od okoliščin. V vajini situaciji pač okoliščine še vedno niso primerne tudi po treh letih. Primerne bodo, ko se bo recimo odselil od staršev, ali ko bosta to zmožna narediti skupaj.

Ampak zakaj bi bila to ovira za nekoga, kjer ni takšnih pomislekov in so okoliščine primerne že prej?

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov