Preselitev k fantu po parih dneh

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 09. Avg. 2010 8:32

Valjda, da ni žal tistim, ki se vam je obneslo :D Saj se nekaterim tudi obnese skok iz 6-tega nadstropja in jo odnesejo samo z zlomljeno roko, pa to vseeno ni stvar, ki bi jo kar priporočali širšim množicam.
IloveCoffee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 206
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a IloveCoffee » 09. Avg. 2010 9:16

Resnica je zame nekje vmes. Tako kot se nebi preselil (oz. pustu da se punca preseli) po par mesecih, kaj šele dnevih - ker se moraš v enih osnovah spoznat vem tudi, da se lahko po par letih uspešne veze (kjer se vidiš parkrat na teden) na smrt skregaš že par dni po skupni vselitvi.
kalanhoja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 550
Na forumu od: 28. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kalanhoja » 09. Avg. 2010 11:01

v-e-s-n-a napisal/-a:on tebe k sebi zato da mu bos cistila, prala in likala.


Takšne načrte je imel eden od mojih bivših.
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 09. Avg. 2010 12:04

Tut men se zdi vseskupi mal (okej, kr dost) prehitro. Se mi zdi, da bi uničilo un čar na začetku veze. Ampak okej, če parčku tko paše, kaj češ - super zanju. Tut jz vem za en parček, ki se je skupi vselil po enem mesecu in jima luštno laufa. Predkratkim sta se poročila in sta srečna oh-in-sploh-ful. Tko da enim rata. Drugim pač ne. Če ne probaš, ne morš vedet, kako bo pri vama. Tut horusova magic krogla tle ne pomaga. Sam neki mi ni jasno .. če si se že odločila, da greš, da bosta probala - zakaj pol iskat potrditev na forumu, da je to okej? Pač pejt, probi. Če bo ratal, bo. Good for you! Če ne pa več sreče prihodnjič, pa mogoče za začetek v svoje stanovanje, da se rešiš staršev. No, pa srečno še z moje strani! ;)
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
mateja79
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 372
Na forumu od: 10. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a mateja79 » 09. Avg. 2010 13:59

Jaz sem za NE.
baletka Marjetka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 9. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a baletka Marjetka » 10. Avg. 2010 23:26

Midva sva dve leti že skupaj, pa sva se odločila, da letos še ne greva skupaj. Najprej doma pošlihataj reči, potem pa šele pri fantu! IMO
Uporabniški avatar
nogavicka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 110
Na forumu od: 4. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a nogavicka » 10. Avg. 2010 23:42

jullia_ napisal/-a:
meli241177 napisal/-a:
nivea9 napisal/-a: Če bi vsakega fanta spoznavale na takšen način, da se preselimo k njemu, bi se ene vsake 6 mesecev selile k drugemu.

In zakaj bi blo to tolk narobe?


Zato, ker nam enim partnerska zveza ne predstavlja bistva življenja in po 14ih dneh pač nismo pripravljene spustit vsega iz rok in postavit življenja na glavo zaradi tipa, ki se nam je na treh kofetih zdel simpatičen.

In tudi tiste, ki se jim (vam) zdi to dobra ideja, naj raje še enkrat premislijo, ker mislim, da je bistvena razlika med selitvijo k človeku, s katerim že imaš do neke mere zgrajen partnerski odnos, in selitvijo k praktično tujemu človeku. Se mi zdi, da je v drugem primeru precej bolj verjetno, da gre vse skupaj v maloro.


podpis. :wink:
Uporabniški avatar
piškotek*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 27. 1. 2009
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a piškotek* » 11. Avg. 2010 5:58

Sedaj si se že preselila in nam poročaj kako je.
(s)mej se
ana27
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 890
Na forumu od: 13. 3. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ana27 » 18. Avg. 2010 7:44

Jaz se ne bi. Ne bi šla tako na hitro spremenit način življenja. Spoznati bi ga želela postopoma. Poleg tega ne bi želela dajati občutka nekomu, da me je že ujel v svojo mrežo, da me ima sedaj precej pod kontrolo, in da se mu ni treba trudit zame.
Uporabniški avatar
rokerca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1037
Na forumu od: 20. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a rokerca » 18. Avg. 2010 12:02

jullia_ napisal/-a:
Zato, ker nam enim partnerska zveza ne predstavlja bistva življenja in po 14ih dneh pač nismo pripravljene spustit vsega iz rok in postavit življenja na glavo zaradi tipa, ki se nam je na treh kofetih zdel simpatičen.

In tudi tiste, ki se jim (vam) zdi to dobra ideja, naj raje še enkrat premislijo, ker mislim, da je bistvena razlika med selitvijo k človeku, s katerim že imaš do neke mere zgrajen partnerski odnos, in selitvijo k praktično tujemu človeku. Se mi zdi, da je v drugem primeru precej bolj verjetno, da gre vse skupaj v maloro.


Thumbs up.

Zdaj pa nam je avtorica teme kar pobegnila, me kar zanima kaj se je zgodilo ..... :D
Ljudi cenimo bolj na osnovi tega, kako uporabni so za nas, kot pa na osnovi tega, kar so.
Uporabniški avatar
kittty
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 45
Na forumu od: 23. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a kittty » 31. Avg. 2010 7:47

V bistvu je to za mene bedarija. Tud midva sva se skup preselila dokaj hitro, ampak spet ne tako hitro ( po 4 mesecih) in verjemi, da morš veliko bolj delat na tem, saj če si ti z nekom toliko časa skup lahk hitr zapadeš v tisto nostalgijo in se naveličaš. Nevem no, upam da jima bo lavfalo, kar pa težko verjamem.
Lp
Uporabniški avatar
Stripy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 314
Na forumu od: 22. 3. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Stripy » 31. Avg. 2010 7:54

^^ Eno vprašanje. A če bi se pa avtorica teme preselila k fantu po treh mescih zveze, bi blo pato uredu in neb bla bedarija?
Uporabniški avatar
kittty
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 45
Na forumu od: 23. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a kittty » 31. Avg. 2010 8:06

Mal sm se narobe izrazla.
Sej ni bedarija.
Pač težko je po enmu tednu, ko je še vse sveže pa ko bi se lahko lepo počasi spoznavala in odkrivala stvari drug drugega, tko bosta pa verjetno kr na hitrco zvedla navade drug drugega in bo seveda bolj težko ane?
Kake majo pa trije meseci tu veze?
Js sm pač sam svoje mnenje povedala kako js razmišljam o tem.
Uporabniški avatar
Stripy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 314
Na forumu od: 22. 3. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Stripy » 31. Avg. 2010 8:17

No sj, jst pa svoje. In jst sm mnenja, da tud po treh mescih zveze partnerja ne poznaš niti mal ne. Nimam nč proti, če se vseliš k njemu, ampak se mi pa zdi skor čist isti šmorn, al po enem tednu al pa treh mescih. Sicer bom raj tih, ker ne vem kako bo pr men, ampak če gledam z moje perspektive, je čist isto.
Uporabniški avatar
kittty
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 45
Na forumu od: 23. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a kittty » 31. Avg. 2010 8:23

Ja no sj če se ti še ni to zgodil ne moreš vedet. Pač js vem da sva bla midva tud prej prijatla, pa ko sva začela sm ga velik manj poznala kot pa po štirih mesecih kar je logično?! Nama kr uspeva tko da ja. Pač sj če tko misliš je ok. Sicer boš pa vidla ko boš ti to izkusla pa bo ;) Lp

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov