Preživljanje prostega časa s partnerjem

Vse, kar nas zanima in še ne vemo o NJEM.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

orhideja1
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 874
Na forumu od: 29. 10. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a orhideja1 » 29. Avg. 2009 22:36

Kako izgleda pri vaju preživljanje prostega časa, ki sta si ga vzela drug za drugega ob koncu tedna?
Razpišite se kam bosta šla, kaj bosta počela, kaj si bosta privoščila.


Prvo odgovorim še sama:
Midva danes odšla na sok in tortico.
Jutri pa sva zmenjena najprej za sok nato pa sledi kino.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 29. Avg. 2009 22:41

Delno sama, delno s prijatelji.

Z družbo gremo na pijačo, špilat odbojko, v kino, plesat, pit,... Sama počneva približno isto (ok, odbojke se v dvoje ne da špilat, greva se pa kopat, na izlet,...), pa ker sva frišen par, kar nekaj časa preživljava tudi v postelji :)
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 29. Avg. 2009 22:50

No bom še tako napisala kot je orhideja1 :)
Midva sva bila v četrtek skupaj na kosilu, bi bla še dlje časa skupaj, ampak se je meni mudilo potem na vpogled izpita. Za vnaprej pa še ne vem kako bova, ker zadnje čase se zaradi vseh obveznosti ne morava veliko vidt.
kalanhoja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 550
Na forumu od: 28. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kalanhoja » 29. Avg. 2009 22:54

Midva sva včeraj zvečer odšla na banana split in pijačo.
Danes se nisva videla.
Jutri, če bo lepo vreme se bova šla popoldan malo sprehodi, nato pa sledi večerja.
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 30. Avg. 2009 7:44

Midva se zadnje čase bolj malo vidiva, ker on skos dela. Danes npr. pride k meni ob petih, verjetno bova šla na eno pjačko, potem si en film pogledat, na kak sprehod,.. Kaj vem kako bo zgledal, to se sproti menva, je čisto odvisno od najinega razpoloženja.
A goal without a plan is just a wish.
Uporabniški avatar
red_rose
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2239
Na forumu od: 12. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red_rose » 30. Avg. 2009 9:11

ta vikend sva v najinem domacem kraju...
vceraj sva skupi spucala avto :D (ker sma bla prej na morju z njim), se druzla z njegovo sestro, gledala filme...
danes pa grem z njegovo druzino na kosilo =) popoldne pa greva nazaj v najino stanovanje :D in bova sla na sprehod v park s psom...pa zvecer se kak muvi al pa kej...
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 30. Avg. 2009 9:21

Midva sva bila včeraj v kinu, danes pa še ne vem kak bo, verjetno bova kr pri njemu ali pa pri meni :)
Za jutri imam še manj pojma, ker se res glede vsega odločima zdnji trenutek :)

Drugače pa je pri nama na sporedu tudi kakšen sprehod, Pohorjet, bowling, kopanje, včasih pa se kr vsedema v avto pa se malo po neznanem vozima :)
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
Uporabniški avatar
maissi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 15. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a maissi » 30. Avg. 2009 9:25

Midva greva danes na ljubljanski grad gledat eno razstavo.
Zadnje čase pa se tudi vidiva bolj malo ker so izpiti, zato komaj čakam konec septembra :D

Men je fino da se včasih kar tako nekam odpeljeva, do Spodnjega Dupleka naprimer, al pa kakšen živalski vrt, arboretum, bowling, kino, doma gledava filme, šoping, kosilo, sprehod, na kakšen hrib tudi greva. Izleti so fajn :)
Smetka_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 712
Na forumu od: 2. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Smetka_ » 30. Avg. 2009 9:30

V torek sem bla pri njem in sva šla rolat.
Danes grem do njega, greva na eno šetnjo s psom, potem pa v kino gledat the ugly truth.

Midva prosti čas skupaj preživljava samo, če imava dejansko kaj za počet. Da bi se dobila "kr tko mal" da bi visela skupi se ne. Čvekava lahko tudi obtem ko nekaj počneva.
Nass
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 137
Na forumu od: 24. 12. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Nass » 30. Avg. 2009 12:36

Včeraj sva kuhala in bla v postelji :D
Trenutno nisva ravno aktivna, ker poleg zgoraj naštetega kdaj doma pogledava kak film in to je to - po celem dnevu dela/učenja/hobijev/... vsak zase si pač želiva samo malo umirjenega časa skupaj. Sej bo kmalu konec izpitov...
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 30. Avg. 2009 12:51

Midva živiva skupaj, čas pa preživljava nekako tako:
v petek po službi sva šla skupaj v trgovino & na pijačo, doma smo imeli potem zvečer ene obiske in smo bili vsi skupaj zunaj na vrtu, malo pili, jedli in se imeli fino :D
včeraj dopoldne sva bila bolj vsak zase, s svojimi opravki in zadolžitvami, hehe, popoldne sva malo počivala, nato sva odšla mal v šoping pa na večerjo
dans pa on dela neki za službo, ampak zdajle bova skupaj spila kavico v miru, potem pa šla na sprehod za kaki 2 urci, nato bova nabrž še malo vsak za svojim računalnikom
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 30. Avg. 2009 13:03

Danes sma šla zjutraj na Šmarno goro, zdej po kosilu sva pa mal zase.
Uporabniški avatar
Seyfullah
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 851
Na forumu od: 4. 6. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Seyfullah » 30. Avg. 2009 13:51

Mi2 sva bla včeraj na žurki od njegovega brata(no ubistvu družinsko srečanje hehehehe)...pol sva šla u trgovino zvečer po lubenico NJAMI pa dam gledat grozljivke....Danes sva pa ustala,popila kavo,pojedla zajtrk,jst sm mal pospravla po stanovanju(ja pridna sm vem :razz: ) on je mal zadremal pol sva šla pa delat oba in evo me zdj tuki delam KAO :D
***Everything is possible...Impossible just takes a while longer***
Uporabniški avatar
Foxy-lady
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 985
Na forumu od: 17. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Foxy-lady » 30. Avg. 2009 15:09

Ta vikend, ki je btw eden izmed redkih, ko sem doma in ne v službi, je porazen. Ko bi lahko kaj skupaj delala, se mora on učiti za 2 izpita. Ko grem jaz v službo, ima on časa na pretek. Glede na to, da delam 12 urne šihte, pridem domov, se stuširam in padem v posteljo. Takrat se komaj lahko pogovarjava. In še takrat se mi ne da, niti njemu ker samo buljiva v tv in zaspiva.
Sploh ne vem, kako ga naj kam spravim. Samo v službo gre in doma je, da bi kam šla se izgovarja, da ni denarja. Ko rečem, da jaz imam denar, je naslednji izgovor, da mi ni treba vse zapraviti, če si želim v prihodnje kupiti avto. Ko rečem, da bi lahko šla v kino, reče, da je to brezveze, ker to lahko delava doma. Vedno najde neke izgovore, komaj ga spravim na sprehod. Seveda pa z veseljem gre v petek zvečer ven, ko jaz delam.

Zdaj se že sprašujem ali je z mano kaj narobe ali pa z njim. Ali je narobe, če hočem iti nekam s svojim najdražjim? Skupaj živiva in sva skupaj manj kot takrat, ko še nisva živela skupaj.
You want me to be something I can never ever be.
Uporabniški avatar
Goth.princess
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 111
Na forumu od: 16. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Goth.princess » 30. Avg. 2009 15:14

jaz in moj sva se videla ful med počitnicami. ponavadi sva se vozila z mojim avtom naokoli, žurala, pila... potem dosti šopinga, velikokrat sva šla tudi po trstu, enkrat celo v salzburg... uglavnem, to je to..
Selvedin&Mihaela

Vrni se na O moških

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov